Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Footfet999

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2014
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Νέος εδώ στην παρέα αλλά παρακολουθώ αρκετό καιρό τις διάφορες συζητήσεις. Στο παρελθόν έχω γράψει πολλά χιλιόμετρα με διάφορα cg αλλά τότε δεν ήξερα για το εδώ οπότε όπως καταλαβαίνετε έχω φάει αρκετή φόλα...επι του θέματος τώρα.. Έχω ένα δυωρακι κενό αύριο αύριο το απογευματάκι και λέω να το καλύψω με μια επίσκεψη σε κάποιο μασαζομαγαζο!( να χαλαρώσουμε και λίγο γιατί πολύ άγχος με την κωλοδουλεια)  Έχετε να προτείνετε κάτι καλό ώστε να κάνω δυναμική επάνοδο στο σπορ?  ;)
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Καλημέρα,υπάρχει κάποιο τηλ.για το καινούριο στο Κουκάκι?
Με την ευκαιρία,ξέρει κάποιος φίλος τί έγινε χθές στο Senses,γιατί πέρασα το απόγευμα και δεν υπήρξε απάντηση στο κτύπημα κουδουνιού..
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Καλημέρα σε όλους. Νέος εδώ στην παρέα αλλά παρακολουθώ αρκετό καιρό τις διάφορες συζητήσεις. Στο παρελθόν έχω γράψει πολλά χιλιόμετρα με διάφορα cg αλλά τότε δεν ήξερα για το εδώ οπότε όπως καταλαβαίνετε έχω φάει αρκετή φόλα...επι του θέματος τώρα.. Έχω ένα δυωρακι κενό αύριο αύριο το απογευματάκι και λέω να το καλύψω με μια επίσκεψη σε κάποιο μασαζομαγαζο!( να χαλαρώσουμε και λίγο γιατί πολύ άγχος με την κωλοδουλεια)  Έχετε να προτείνετε κάτι καλό ώστε να κάνω δυναμική επάνοδο στο σπορ?  ;)
γεια σου μαν...αφου παρακολουθεις τις συζητησεις,θα ξερεις τι παιζει με τα μαγαζια...αλλωστε να σου προτεινει καποιος ειναι υποκειμενικο..
 

Footfet999

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2014
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
γεια σου μαν...αφου παρακολουθεις τις συζητησεις,θα ξερεις τι παιζει με τα μαγαζια...αλλωστε να σου προτεινει καποιος ειναι υποκειμενικο..
Καλημέρα φίλος.Σαφώς και είναι υποκειμενικό αλλά δεδομένου ότι όλοι εδώ έχετε μια παραπάνω εμπειρία σε σχέση με εμένα που δεν έχω παει ποτέ ενα επιπλέον hinτ στον νέο δεν θα ήταν κακό... Έτσι για το καλωσόρισμα.χαχαχα.
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Καλημέρα φίλος.Σαφώς και είναι υποκειμενικό αλλά δεδομένου ότι όλοι εδώ έχετε μια παραπάνω εμπειρία σε σχέση με εμένα που δεν έχω παει ποτέ ενα επιπλέον hinτ στον νέο δεν θα ήταν κακό... Έτσι για το καλωσόρισμα.χαχαχα.
..ωραια..πηγαινε ζανα,(στουρναρη 29),και εισαι οκ..μεγαλο ροστερ,αρκετα προγραμματα και τιμες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom