Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητέ makis1985 θα χρησιμοποιήσω ποδοσφαιρικούς όρους για να χαρακτηρίσω αυτα που έγραψες. Έβαλες ένα γκολ αλλά έκανες και ένα φάουλ. Και εξηγούμαι. Έβαλες γκολ με την ωραία και παραστατική αναφορά αυτών που απόλαυσες. Το φάουλ το έκανες γιατί δεν έγραψες που μπορούν και οι άλλοι δηλαδή όλοι εμείς που σε διαβάζουμε να έχουμε την ίδια απόλαυση. Και επειδή το φάουλ προηγήθηκε του γκολ, είναι σαν να μην υπάρχει γκολ. Δηλαδή εδώ δεν γράφουμε για μας αλλά για να ενημερώνουμε τους άλλους. Αφού ο άλλος δεν μπορεί να πάει τι να τα κάνει αυτά που γράφεις. Και η απαραίτητη κίτρινη κάρτα. Προφανώς η πληθώρα p. m. που θα λάβεις θα σου ανεβάσει την αυτοεκτίμηση σου, προσφορά του μέντορα σου προς εσένα. Καλώς μπήκες νέο μέλος της ...........
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Όπως είχα υποσχεθεί στον δάσκαλο και πλέον μεντορά μου στα μασάζ jerry5 :headbang2: θα πηγαίναμε παρέα σε κάποιο από τα μασατζίδικα της Αθήνας.Το ραντεβού κανονίστηκε κάπου στο κέντρο για να με οδηγήσει σε νέα μονοπάτια ηδονής και καύλας που τόσο πολύ αναζητώ τα τελευταία 27 χρόνια....Το ταξίδι ήταν μακρύ και ολίγον κουραστικό αλλά η ανταμοιβή μου από το θεσπέσιο και άκρως ερωτικό πλάσμα το οποίο με περιποιήθηκε με τόση προσοχή με έκανε να ξεχάσω την όποια κούραση ένοιωθα.Φθάσαμε κάπου στον Λυκαβητό σε ένα ήσυχο διαμέρισμα το οποίο το μάτι σου δεν το πιάνει αλλά εκεί κρύβεται όλη η μαγεία του πληρωμένου έρωτα που τόσο πολύ λαχταρούμε :grin:
Οπως παντα απολαυσικος, οταν διαβαζω τα κειμενα σου !!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αγαπητέ makis1985 θα χρησιμοποιήσω ποδοσφαιρικούς όρους για να χαρακτηρίσω αυτα που έγραψες. Έβαλες ένα γκολ αλλά έκανες και ένα φάουλ. Και εξηγούμαι. Έβαλες γκολ με την ωραία και παραστατική αναφορά αυτών που απόλαυσες. Το φάουλ το έκανες γιατί δεν έγραψες που μπορούν και οι άλλοι δηλαδή όλοι εμείς που σε διαβάζουμε να έχουμε την ίδια απόλαυση. Και επειδή το φάουλ προηγήθηκε του γκολ, είναι σαν να μην υπάρχει γκολ. Δηλαδή εδώ δεν γράφουμε για μας αλλά για να ενημερώνουμε τους άλλους. Αφού ο άλλος δεν μπορεί να πάει τι να τα κάνει αυτά που γράφεις. Και η απαραίτητη κίτρινη κάρτα. Προφανώς η πληθώρα p. m. που θα λάβεις θα σου ανεβάσει την αυτοεκτίμηση σου, προσφορά του μέντορα σου προς εσένα. Καλώς μπήκες νέο μέλος της ...........

Μάριε, κατά την ταπεινή μου γνώμη, το ατόπημα πιθανώς το έπραξε ο jerry, μιάς και πιθανολογώ ότι με δική του παραίνεση δεν αποκάλυψε ο Μάκης λεπτομέρειες του καταστήματος.

Κατά τ'άλλα, εύγε στο Μάκη για την περιγραφή του αλλά και για τον ποιοτικό χρόνο που είχε με την κοπέλα.
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
469
Πόντοι
26
Αγαπητέ makis1985 θα χρησιμοποιήσω ποδοσφαιρικούς όρους για να χαρακτηρίσω αυτα που έγραψες. Έβαλες ένα γκολ αλλά έκανες και ένα φάουλ. Και εξηγούμαι. Έβαλες γκολ με την ωραία και παραστατική αναφορά αυτών που απόλαυσες. Το φάουλ το έκανες γιατί δεν έγραψες που μπορούν και οι άλλοι δηλαδή όλοι εμείς που σε διαβάζουμε να έχουμε την ίδια απόλαυση. Και επειδή το φάουλ προηγήθηκε του γκολ, είναι σαν να μην υπάρχει γκολ. Δηλαδή εδώ δεν γράφουμε για μας αλλά για να ενημερώνουμε τους άλλους. Αφού ο άλλος δεν μπορεί να πάει τι να τα κάνει αυτά που γράφεις. Και η απαραίτητη κίτρινη κάρτα. Προφανώς η πληθώρα p. m. που θα λάβεις θα σου ανεβάσει την αυτοεκτίμηση σου, προσφορά του μέντορα σου προς εσένα. Καλώς μπήκες νέο μέλος της ...........

Έτσι ακριβώς......
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Αυτή και αν είναι στροφή καριέρας! Μια χαρά "αφήγηση", ρουφούσα κάθε γραμμή...  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

χαχαχαχαχαχα ευχαριστώ τύπε :grin:

δεν είναι στροφή καριέρας παίχτη αλλά η ανάγκη για νέες περιπέτειες σε χώρους που δεν γνωρίζω καθόλου :o


Οπως παντα απολαυσικος, οταν διαβαζω τα κειμενα σου !!!

σε ευχαριστώ!!!

δεν το κάνω επίτηδες απλά μου βγαίνει αυτό το συγγραφικό ταλέντο :dunno:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Αγαπητέ makis1985 θα χρησιμοποιήσω ποδοσφαιρικούς όρους για να χαρακτηρίσω αυτα που έγραψες. Έβαλες ένα γκολ αλλά έκανες και ένα φάουλ. Και εξηγούμαι. Έβαλες γκολ με την ωραία και παραστατική αναφορά αυτών που απόλαυσες. Το φάουλ το έκανες γιατί δεν έγραψες που μπορούν και οι άλλοι δηλαδή όλοι εμείς που σε διαβάζουμε να έχουμε την ίδια απόλαυση. Και επειδή το φάουλ προηγήθηκε του γκολ, είναι σαν να μην υπάρχει γκολ. Δηλαδή εδώ δεν γράφουμε για μας αλλά για να ενημερώνουμε τους άλλους. Αφού ο άλλος δεν μπορεί να πάει τι να τα κάνει αυτά που γράφεις. Και η απαραίτητη κίτρινη κάρτα. Προφανώς η πληθώρα p. m. που θα λάβεις θα σου ανεβάσει την αυτοεκτίμηση σου, προσφορά του μέντορα σου προς εσένα. Καλώς μπήκες νέο μέλος της ...........

τύπε δεν χρειάζεται να κάνεις ποδοσφαιρική ανάλυση......πες με απλά λόγια αυτό που θες.

το μαγαζί δεν μπορώ το αποκαλύψω γιατί ούτε εγώ το γνωρίζω καθώς δεν ξέρω ούτε την διεύθυνση του :dunno:

όταν συνδεθεί ο δάσκαλος (jerry5) ρώτα τον γιατί δεν με άφησε να προβώ σε αποκαλύψεις(μάλλον θα φταίει η κάστα που έχουμε δημιουργήσει για να βγάλουμε καμιά γκόμενα :cheesy:)

όχι δεν έχω λάβει πμ από κανένα ούτε και χρειάζεται να μου στείλουν δεν έχω ανάγκη να αυξήσω την αυτοεκτιμησή μου μεγάλωσα πια για να ασχολούμαι με αυτά ;)
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μάριε, κατά την ταπεινή μου γνώμη, το ατόπημα πιθανώς το έπραξε ο jerry, μιάς και πιθανολογώ ότι με δική του παραίνεση δεν αποκάλυψε ο Μάκης λεπτομέρειες του καταστήματος.

Κατά τ'άλλα, εύγε στο Μάκη για την περιγραφή του αλλά και για τον ποιοτικό χρόνο που είχε με την κοπέλα.

χαχαχαχαχα τα πιάνεις γρήγορα εσύ ;)

η κοπέλα ποιοτική και άκρως ερωτική σε όλα της ούτε τα καλύτερα κορίτσια των στούντιο δεν μου έχουν φερθεί έτσι :grin:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
χαχαχαχαχα τα πιάνεις γρήγορα εσύ ;)

η κοπέλα ποιοτική και άκρως ερωτική σε όλα της ούτε τα καλύτερα κορίτσια των στούντιο δεν μου έχουν φερθεί έτσι :grin:

φιλε ωραια η περιγραφη σου αλλα εχω δυο αποριες σε μασαζ πηγες η απλα σε στουντιο ? επισης θα μπορουσαμε και εμεις να μαθουμε που ειναι αυτο το σπιτι?
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
φιλε ωραια η περιγραφη σου αλλα εχω δυο αποριες σε μασαζ πηγες η απλα σε στουντιο ? επισης θα μπορουσαμε και εμεις να μαθουμε που ειναι αυτο το σπιτι?

μασάζ τύπε απλά δεν ασχολήθηκα καθόλου με τις υπηρεσίες αυτές πήγα κατευθείαν στο ψητό :fuck1:

δεν ξέρω διεύθυνση και εμένα άλλος συναγωνιστής με πήγε :cheesy:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
μασάζ τύπε απλά δεν ασχολήθηκα καθόλου με τις υπηρεσίες αυτές πήγα κατευθείαν στο ψητό :fuck1:

δεν ξέρω διεύθυνση και εμένα άλλος συναγωνιστής με πήγε :cheesy:

ξερεις γιατι ρωταω, γιατι ειμαι λατρεις του μασαζ και οπως το περιγραφεις δεν πρεπει να ειναι απο τα γνωστα εδω μεσα πχ ομηρου σκουφα κτλπ και εδωσες μονο ενα 50αρη δηλαδη αν ηθελες με αυτα τα λεφτα ειχε και μασαζ ?
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
ξερεις γιατι ρωταω, γιατι ειμαι λατρεις του μασαζ και οπως το περιγραφεις δεν πρεπει να ειναι απο τα γνωστα εδω μεσα πχ ομηρου σκουφα κτλπ και εδωσες μονο ενα 50αρη δηλαδη αν ηθελες με αυτα τα λεφτα ειχε και μασαζ ?

το έγραψα στην αναφορά μου κρυφό διαμέρισμα κάπου στον Λυκαβητό :grin:

ναι,υπάρχει η δυνατότητα για μασάζ αλλά μην φανταστείς ότι θα σε τρίβει καμιά ώρα 5 λεπτά και μετά βουρ στο :fuck1:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
το έγραψα στην αναφορά μου κρυφό διαμέρισμα κάπου στον Λυκαβητό :grin:

ναι,υπάρχει η δυνατότητα για μασάζ αλλά μην φανταστείς ότι θα σε τρίβει καμιά ώρα 5 λεπτά και μετά βουρ στο :fuck1:

μαλιστα γιαυτο μου διεφυγε!!!!!! κρυφο στουντιο ειναι μαλιστα!!!!!

παντως ρε παιδια 50 ευρω ειναι πολλα για ενα γαμησι!! το ωραιο σε αυτα τα κρυφα θα ηταν να ειχαν μια τιμη γυρω στα 30 ευρω η 50 για 2 ωρες φουλ με δυο φορες μεσα!!!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
παντως ρε παιδια 50 ευρω ειναι πολλα για ενα γαμησι!! το ωραιο σε αυτα τα κρυφα θα ηταν να ειχαν μια τιμη γυρω στα 30 ευρω η 50 για 2 ωρες φουλ με δυο φορες μεσα!!!!!

.....συμφεροντολόγε! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
μαλιστα γιαυτο μου διεφυγε!!!!!! κρυφο στουντιο ειναι μαλιστα!!!!!

παντως ρε παιδια 50 ευρω ειναι πολλα για ενα γαμησι!! το ωραιο σε αυτα τα κρυφα θα ηταν να ειχαν μια τιμη γυρω στα 30 ευρω η 50 για 2 ωρες φουλ με δυο φορες μεσα!!!!!

τύπε ξέρεις πολλά στούντιο που έχουν ρόστερ 5-6 κοπέλες Κυριακή απόγευμα???

ξέρεις πολλά στούντιο να σου παρέχουν πρόγραμμα των 30~45 λεπτών με κόστος μόνο 50€????

εγώ που πηγαίνω χρόνια δεν ξέρω το max που έχω κάτσει στο δωμάτιο είναι 20 λεπτά κατά γενική ομολογία(έχει υπάρξει περίπτωση που έκατσα παραπάνω ;))

το έγραψα και πρίν παρέχεται τρίψιμο από τα κορίτσια προς τον πελάτη απλά ο δάσκαλος με παρότρυνε να μην ασχοληθώ με το μασάζ αλλά να επικεντρωθώ στο :knockinb: και αυτό έκανα ;)

Υ.Γ να μελετάτε καλύτερα τας γραφάς και να μην βγάζετε βιαστικά συμπεράσματα :grin:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
τύπε ξέρεις πολλά στούντιο που έχουν ρόστερ 5-6 κοπέλες Κυριακή απόγευμα???

ξέρεις πολλά στούντιο να σου παρέχουν πρόγραμμα των 30~45 λεπτών με κόστος μόνο 50€????

εγώ που πηγαίνω χρόνια δεν ξέρω το max που έχω κάτσει στο δωμάτιο είναι 20 λεπτά κατά γενική ομολογία(έχει υπάρξει περίπτωση που έκατσα παραπάνω ;))

το έγραψα και πρίν παρέχεται τρίψιμο από τα κορίτσια προς τον πελάτη απλά ο δάσκαλος με παρότρυνε να μην ασχοληθώ με το μασάζ αλλά να επικεντρωθώ στο :knockinb: και αυτό έκανα ;)

Υ.Γ να μελετάτε καλύτερα τας γραφάς και να μην βγάζετε βιαστικά συμπεράσματα :grin:

οχι στουντιο δεν ξερω να μπορεις να κατσεις τοση ωρα αλλα και γιαυτο δεν παω αλλα οταν πας για ενα γαμησι μονο ο χρονος ειναι σχετικος αν κατα γενικη ομολογια πανω απο 20 λεπτα σπανια κανεις !!!

τεσπα το αποτελεσμα ειναι αν θελουμε να δοκιμασουμε δεν μπορουμε γιατι ειναι κρυφο και εσυ απο οτι ειπες δεν ξερεις να μας πας..
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
οχι στουντιο δεν ξερω να μπορεις να κατσεις τοση ωρα αλλα και γιαυτο δεν παω αλλα οταν πας για ενα γαμησι μονο ο χρονος ειναι σχετικος αν κατα γενικη ομολογια πανω απο 20 λεπτα σπανια κανεις !!!

τεσπα το αποτελεσμα ειναι αν θελουμε να δοκιμασουμε δεν μπορουμε γιατι ειναι κρυφο και εσυ απο οτι ειπες δεν ξερεις να μας πας..

ο jerry5 ξέρει εγώ δεν ξέρω :cheesy:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
τελικα σε λαθος θρεντ το γραψατε...
σε πηγε σε πριβε κρυφο γαμιστρωνα και οχι σε μασατζιδικο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom