Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
... όσον δε αφορά τον γράφοντα, οι(δύο, όλες κι όλες) κριτικές που ανέβασα, αφορούν συναντήσεις του τελευταίου διμήνου.

Δεν τις λες και ανεπίκαιρες...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

τί ρε?μόνο με σένα θα γελάμε νομίζεις?μόνο εσύ είσαι αστείο παληκάρι,εμείς μπρικια κολλάμε?επειδής δηλαδής(παροξυσμός όπως μας έλεγαν στο δημοτικό...όπα σόρρυ πλεονασμός ήθελα να πώ :grin:)εμείς δεν έχωμεν ταλέντο εις την ομοικαταληξία των στιχακίων,δεν έχουμε κάτι άλλον να παραθέσωμεν? αμ δέ πιπαμπούκιε αμ δέ! :2funny:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
τί ρε?μόνο με σένα θα γελάμε νομίζεις?μόνο εσύ είσαι αστείο παληκάρι,εμείς μπρικια κολλάμε?επειδής δηλαδής(παροξυσμός όπως μας έλεγαν στο δημοτικό...όπα σόρρυ πλεονασμός ήθελα να πώ :grin:)εμείς δεν έχωμεν ταλέντο εις την ομοικαταληξία των στιχακίων,δεν έχουμε κάτι άλλον να παραθέσωμεν? αμ δέ πιπαμπούκιε αμ δέ! :2funny:
πεστα δεν ειναι δουλεια... :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
... όσον δε αφορά τον γράφοντα, οι(δύο, όλες κι όλες) κριτικές που ανέβασα, αφορούν συναντήσεις του τελευταίου διμήνου.

Δεν τις λες και ανεπίκαιρες...

καλά βρε ασχολείσαι με τον κεμπάμ και τα παράγωγα των ξυγκακίων του?κάνε ότι τραβάει η ψυχή σου που θα μας πεί και ανεπίκαιρους.
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
δεν είμαι αθεόφοβος,απλά αμάσαζος λόγω νηστείας που κάνουν τα μετρητά και κάθε είδους συναλλακτικό μέσο(όπως πιστωτικές κάρτες,συναλλαγματικές,επιταγές) απο τη τσέπη μου και το πορτοφόλι μου το οποίο να ξέρετε πώς είναι ιστορικό και κάποια μέρα(ή νύχτα) θα γραφτεί στην ιστορία όπως ο άιζενχάουερ!

υ.γ. η νηστεία των μετρητών κλπ συναλλακτικών μέσων οφείλεται στο γεγονός ότι έπεσε επιδημία δάκου στις παντελονομπουφανοτσέπες μου.Άρα ώς συμβουλή θα σας έλεγα μακρυά απο ελιές καλαμών μέχρι να φύγει η επιδημία. Στις βρώσιμες μή φοβάστε,στα παπάρια σας.Εκεί ο δάκος ξενερώνει με τη ζωή του.Αυτά.
                             
URL]]
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.643
Πόντοι
19.505
Χτες κατά τις 7,00 στο Θησέως 81
Άνζτελα πιπίνι, Ντόνα το κοντοπούτανο, Κυρία Όλγα το αισθησιακό μιλφ, Εμμανουέλλα μελαχρινό μωρό πολύ ωραίο και σέξυ. Τα προγράμματα παραμένουν στα 60 μόνο χειρογλύκανο και στα 80 φουλ, για 45 λεπτά
 

markelas57

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια, τι ξερετε για καλλιροις 38; :tits:
 

markelas57

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
εχω παρει τηλ χθες ,απαντησε μια ξενη ,μου φανηκε ρωσιδα ,μου ειπε τα γνωστα 50ε το μασαζ ,ρωτησα για φουλ προγραμα  κ εκεινη λεει "ααα κυριος μου τι ειναι αυτα που ρωτατε απο τηλ " 
ξερει κανεις τι παιζει εκει;
  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom