Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
στο θρεντ που ανοιξα "το σκηνικο του αιωνα στα μασατζιδικα '"δεν εχει επιλογη για απαντηση για να συνεχισω,τι παιζεται?

τί σκηνικό παίχτηκε και πού αδερφέ φώσ-μπάτ?
 

fos-kolos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
136
Like
270
Πόντοι
21
λοιπον με λιγοτερα λογια το σκηνικο εγινε αμφιτριτης 13.χτυπησε το κουδουι ,στην υποδοχη η καριολα σεριφισα που αυτη τη στιγμη δε θυμαται ονομα.οι κοπελεσ μεσα λεει στα δωματια,αναμονη 15 λεπτα.βγαινει μια κοντη λεπτουλα θεραπευτρια που δεν του ελεγε και τιποτα.ονομα κατερινα.τον βαζουν στο δωματιο και ερχεται κι αλλο ενα μπαζο.ελληνιδες κι οι δυο μαλλον.οι αλλεσ δυο ειπε κανουν διπλο.περιμενει και βγαινει η μια απο τισ δυο.ελεεινιδα κι αυτη.διαλεγει αυτη και ρωταει στη σεριφισα σεριφισα τιμη.του λεει 70 ευρο για 35' και 80 για 45' με οριενταλ.παπαριες δηλαδη.τη ρωταει εκτος απο μασαζ εχει κατι παραπανω,εκτονωση?
λεει ναι αυτη.λεφτα λεει πριν,τεσπα αρχιζει το μασαζ μπρουμιτα.μετα απο λιγο παει να πιασει λιγο ποδι,τραβιεται αυτη.αρχιζει να παιρνει χαμπαρι τι θα επακολουθησει,τη μουφα δηλαδη...γυρναει ανασκελα παει να πιασει παλι μετα,πισω αυτη...της λεει θα του κανει τιποτα παραπανω?λεει μονοσ θα κανεις?ναι ,τι ωραια,αλλα συμφωνησαμε με τη σεριφισα.βγηκε εξω να τη φωναξει,μετα απο κανα τεταρτο.μπαινει η σεριφισα και της λεει τι συνεβηκε.αυτη ειπε θα της πει να του κανει.βγαινει εξω.η αλλη ειχε μπει σε αλλον πελατη εν τω μεταξυ.περιμενε κανα τεταρτο ακομη...εν τω μεταξυ μπηκε μεσα η σεριφισα καμια δεκαρια φορεσ και τουτ ελεγε οτι θα ερθει η αλλη και θα του κανει.του ειπε μαλιστα αν θελει να του κανει αυτη..αυτος περιμενε και τελικα μπηκε η αλλη μετα αναμονης συνολο 45'.αρχιζει παλι το μασαζ.αυτος περιμενε οτι θα τον παιξει τωρα.τησ το λεει κι αυτη ειπε θα σε χαιδευω γυρω γυρω και εσυ θα κανεις μονος σου...σηκωνεται λοιπον αυτος αφου εκανε υπομονη τοση ωρα και της λει οτι φευγει,αφου πρωτα μιλησει στη σεριφισα.και τωρα αρχιζει το σοου
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
λοιπον με λιγοτερα λογια το σκηνικο εγινε αμφιτριτης 13.χτυπησε το κουδουι ,στην υποδοχη η καριολα σεριφισα που αυτη τη στιγμη δε θυμαται ονομα.οι κοπελεσ μεσα λεει στα δωματια,αναμονη 15 λεπτα.βγαινει μια κοντη λεπτουλα θεραπευτρια που δεν του ελεγε και τιποτα.ονομα κατερινα.τον βαζουν στο δωματιο και ερχεται κι αλλο ενα μπαζο.ελληνιδες κι οι δυο μαλλον.οι αλλεσ δυο ειπε κανουν διπλο.περιμενει και βγαινει η μια απο τισ δυο.ελεεινιδα κι αυτη.διαλεγει αυτη και ρωταει στη σεριφισα σεριφισα τιμη.του λεει 70 ευρο για 35' και 80 για 45' με οριενταλ.παπαριες δηλαδη.τη ρωταει εκτος απο μασαζ εχει κατι παραπανω,εκτονωση?
λεει ναι αυτη.λεφτα λεει πριν,τεσπα αρχιζει το μασαζ μπρουμιτα.μετα απο λιγο παει να πιασει λιγο ποδι,τραβιεται αυτη.αρχιζει να παιρνει χαμπαρι τι θα επακολουθησει,τη μουφα δηλαδη...γυρναει ανασκελα παει να πιασει παλι μετα,πισω αυτη...της λεει θα του κανει τιποτα παραπανω?λεει μονοσ θα κανεις?ναι ,τι ωραια,αλλα συμφωνησαμε με τη σεριφισα.βγηκε εξω να τη φωναξει,μετα απο κανα τεταρτο.μπαινει η σεριφισα και της λεει τι συνεβηκε.αυτη ειπε θα της πει να του κανει.βγαινει εξω.η αλλη ειχε μπει σε αλλον πελατη εν τω μεταξυ.περιμενε κανα τεταρτο ακομη...εν τω μεταξυ μπηκε μεσα η σεριφισα καμια δεκαρια φορεσ και τουτ ελεγε οτι θα ερθει η αλλη και θα του κανει.του ειπε μαλιστα αν θελει να του κανει αυτη..αυτος περιμενε και τελικα μπηκε η αλλη μετα αναμονης συνολο 45'.αρχιζει παλι το μασαζ.αυτος περιμενε οτι θα τον παιξει τωρα.τησ το λεει κι αυτη ειπε θα σε χαιδευω γυρω γυρω και εσυ θα κανεις μονος σου...σηκωνεται λοιπον αυτος αφου εκανε υπομονη τοση ωρα και της λει οτι φευγει,αφου πρωτα μιλησει στη σεριφισα.και τωρα αρχιζει το σοου

ο "τον","του" κουλουπουπού είσαι εσύ fos-butt? :think:
 

fos-kolos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
136
Like
270
Πόντοι
21
ρε μεγαλε ειχα ανοιξει θρεντ γι'αυτο το θεμα και κλειδωσαν τις απαντησεις,διαβασε λιγο πισω..τωρα γραφετε η συνεχεια
 

fos-kolos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
136
Like
270
Πόντοι
21
βγαινει εξω στην υποδοχη και λεει στη σεριφισα αλλα ειπεσ στην αρχη και αλλα εγιναν.λεει αυτη ελα αλλη φορα και θα γινει.αυτος λεει εκανα μασαζ 20' μονο και δε εγιναν αυτα που συμφωνησαμε και περιμενα και τοση ωρα μεσα..θελω πισω τα λεφτα.αυτη λεει δε γινεται αυτο απο τη διευθυνση.τελικα ειπε απο τα 70 θα παρεις τα 20 πισω..αυτος εκει, δεν εγιναν αυτα που συμφωνησαμε,ολα τα λεφτα πισω,αυτη τα ιδια,δε γινεται..ωραια λεει αυτος ουτε αποδειξη μου δωσατε,θα καλεσω αστυνομια να δουμε τι θα γινει....δεκα εγκεφαλικα αυτη ,ετοιμη για εντατικη την ειδε...λεει παρε τα λεφτα ,ποσα εδωσες και μην ξαναρθεις εδω.οχι αυτος θα καλεσω .του παιρνει το κινητο..της λεει δωσε το κινητο,αυτηυ σε κατασταση παραφροσυνης,ετοιμη για εντατικη...τελικα του εδωσε τα λεφτα και αρχισε να του λεει εδω μονο μασαζ κανουμε,τι ζητας ανωμαλιες και το φωναζε και δυνατα επιτηδες κι οταν ανοιξε την πορτα για να δειξει και στους γειτονες οτι ειναι καθωσπρεπει μαγαζι..αυτα λοιπον η καριολα,αλλαξε το τροπαριο στο τελος,αφου τσεπωσε τα λεφτα...κι ειναι τυχερη γιατι απο οτι μου ειπε αυτος βιαζοταν και θα το συνεχιζε,γιατι πηγε να βγει κι απο πανω αυτη....ειδατε λοιπον τι πρεπει να κανουμε στις μαλακισμενες
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
στην αστυνομια τι θα ελεγες αν ερχοταν; :think: :think:
 

fos-kolos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
136
Like
270
Πόντοι
21
κατα΄ρχην δεν πηγα εγω εκει, διαβασε πιο πισω και στο θρεντ που ανοιξα γι'αυτο το λογο ''το σκηνικο του αιωνα σε μασατζιδικο" το οποιο κλειδωσαν τα μπουρδελα και δε μπορουσα να συνεχισω να γραφω εκει...απο αυτο  και μονο καταλαβαινετε τι παιζετε.δεν τουσ συμφερει να θιγουν τα μασατζιδικα και οι σεριφισες....τωρα τι θα ελεγε στην αστυνομια..ξερω γω,να ελεξουν το μαγαζι για αδειεσ και τετοια και τις θεραπευρτιες και οτι δεν του δωσαν αποδειξη..αυτες σε καμια περιπτωση δε θελουν να φτασει εκει το θεμα,γι'αυτο σκοτωθηκε να δωσει πισω τα λεφτα...φανταστητε και στα αλλα που ειναι και αλλοπδαπες
 

big_menn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
εχει σταματισε εδω και κανα μηνα απο αυτο το μαγαζι παντως τωρα τελευτεα εχει φερει πολυ καλα τεμεχια
 

big_menn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
αυτο για τον φιλο που ρωτηε για την αλινα απο πατησιων 314.εχει φερει μερικες καλες οπως μαρια ρωξανα και τζανετα πιπινια παντα
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
το σκηνικό στην Αμφιτρίτης 13 το έχω ακούσει κι εγώ,απο μία φίλη που μένει στην πολυκατοικία αυτή και άκουσε τον καυγά απο τον φωταγωγό....μ' αρέσει που ρώτησε κάποιος τι θα γινόταν αν ερχόταν η αστυνομία.......
Πρώτα πρώτα,θα της έπαιρναν την άδεια (αν είχε...) δεύτερον,θα τις πήγαιναν όλες μέσα για εξακρίβωση...τρίτον,θα τους έδιωχνε η πολυκατοικία (η οποία παρεπιπτόντως είναι έτοιμη να το κάνει....)
Εγώ αν ήμουν η σερίφισσα,θα του έδινα απεριόριστο πάσσο για ελευθέρας και δωρεάν,αντί να κάνω καυγά....
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
....μ' αρέσει που ρώτησε κάποιος τι θα γινόταν αν ερχόταν η αστυνομία.......
Πρώτα πρώτα,θα της έπαιρναν την άδεια (αν είχε...) δεύτερον,θα τις πήγαιναν όλες μέσα για εξακρίβωση...τρίτον,θα τους έδιωχνε η πολυκατοικία (η οποία παρεπιπτόντως είναι έτοιμη να το κάνει....)

Σωστός, εκτός αν τους έδινε "χορηγία".

Μόνο το μαύρο χρήμα που κυκλοφορεί εκεί μέσα - όχι μόνο στο συγκεκριμένο μαγαζί - φτάνει για να πάνε αλυσοδεμένοι.

Πάντως, δεν νομίζω ότι υπάρχει ακόμα κάποια μετρήσιμη αλλαγή "διάθεσης" - όχι μόνο όσον αφορά το θέμα των τιμών - στα μαγαζιά αυτά.

Αυτό αποδεικνύει περίτρανα τα όσα μεγάλοι συναγωνιστές έχουν κατά καιρούς επισημάνει, ότι δηλαδή "ο Έλλην είναι (ίσως) ο μεγαλύτερος μαλάκας της υφηλίου".
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
ανανεωση ροστερ στο γλυφαδιωτικο diamond. σερβα, ασιατισα, αλβανιδουλες (ιταλοδηλώνουσες) κλπ. οι τιμες ομως στα υψη ακομα.
 

ΔΑΣΚΑΛΟΣ_3

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
στο θρεντ που ανοιξα "το σκηνικο του αιωνα στα μασατζιδικα '"δεν εχει επιλογη για απαντηση για να συνεχισω,τι παιζεται?
και εμενα μου διεγραψαν θρεντ που ανοιξα... και ειμουν πληρως συμμορφωμενος με τους νομους τις διαταξεις και τα αρθρα του σαιτ... ποτε δεν καταλαβα το γιατι και ποτε δεν μου εξηγησε καποιος απο τους ιθυνοντες....
συμβουλη προς τους ιθυνοντες προσθεστε εδωwww.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,2.0]http://www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,2.0[/url]

20. οποτε γουσταρω και οποτε μου καβλωσει διαγραφω θρεντ
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ανανεωση ροστερ στο γλυφαδιωτικο diamond. σερβα, ασιατισα, αλβανιδουλες (ιταλοδηλώνουσες) κλπ. οι τιμες ομως στα υψη ακομα.
εχω να πατησω πανω απο 2 χρονια και ελεγα να παω
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
358
Like
42
Πόντοι
1
Το Diamond, απο ο,τι καταλαβαινω ειναι αδελφακι της Ζησιμοπουλου πια. Αν παρει το δρομο της Ζησιμοπουλου εχει καλα κομματακια αλλα οι τιμες ακατεβατες στο 100αρικο+

Θυμασαι ονοματα/περιγραφες απο τα Ιταλο-Αλβανιδακια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom