Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Richelieu

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2022
Μηνύματα
21
Like
11
Πόντοι
0
Να ρωτησω ενα 24carat massage ξερει κανενας αν προσφερει κατι παραπανω?
 

spy1312

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2022
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίχτες ,

Ξέρουμε κάτι για το παρακάτω ;
Έχει 3 πολύ δυνατά, προχωράνε; Ξέρουμε κάτι ;

 

Koprogatos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
150
Like
491
Πόντοι
21
Καλησπέρα παίχτες ,

Ξέρουμε κάτι για το παρακάτω ;
Έχει 3 πολύ δυνατά, προχωράνε; Ξέρουμε κάτι ;

Δεν προχωράνε.Αυστηρα μασάζ κ μόνο.Εχουν γίνει πολλές αναφορές κ στο παρελθόν εδώ.Μπορεις να κάνεις μια αναζήτηση κ μόνος σου στο site..
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα παίχτες ,

Ξέρουμε κάτι για το παρακάτω ;
Έχει 3 πολύ δυνατά, προχωράνε; Ξέρουμε κάτι ;

Ούτε με σφαίρες. Εμένα με μπλόκαραν μονο και μόνο επειδή ρώτησα
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
359
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.248
Κριτικές
4
Like
2.874
Πόντοι
456
Μια γενική διαπίστωση , κάθε περισυ και καλύτερα … όντας παααααρα πολλα χρόνια στο άθλημα πλέον δεν έχει το excitement που είχε κάποτε ..

Οι υπηρεσίες σε γενικές γραμμές είναι της ξεπετας , όσα λεφτά και να δωσεις , καμμία φροντίδα από μέρους των θεραπαινιδων κανένας σεβασμός .

Όλα κλισέ , ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε , γραμμη παραγωγής

Έχει λιγδώσει το αντεράκι και φυσικά υπάρχει πολύ χρήμα εκεί έξω και το βγάζουν εύκολα τα κορίτσια χωρίς κόπο. Ακόμα και πουλώντας τις φωτό τους όποτε γιατί να κοπιάσουν ?

Τα μαγαζιά προσπαθούν να σε κατευθύνουν και να σου πουλήσουν ότι γουστάρουν φυσικά μη σεβόμενοι τον πελάτη και τα χρήματα που αφήνει , πολλά η λίγα.

Είμαι περίεργος να δω που θα καταλήξει όλο αυτό
 

GiorgosPapppp

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
13
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίχτες ,

Ξέρουμε κάτι για το παρακάτω ;
Έχει 3 πολύ δυνατά, προχωράνε; Ξέρουμε κάτι ;

Δύο φορές πήγα με διαφορετικές κοπέλες. Και τις δύο φορές μου έκαναν μασάζ χωρίς εσώρουχο, μόνο με μια μεγάλη πετσέτα... Αλλά παρόλο που η πετσέτα είχε μετατραπεί σε τέντα, δεν υπήρξε ούτε καν πέρασμα κοντά...
Για 50€ δεν αξίζει απλά !
 

spy1312

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2022
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Δύο φορές πήγα με διαφορετικές κοπέλες. Και τις δύο φορές μου έκαναν μασάζ χωρίς εσώρουχο, μόνο με μια μεγάλη πετσέτα... Αλλά παρόλο που η πετσέτα είχε μετατραπεί σε τέντα, δεν υπήρξε ούτε καν πέρασμα κοντά...
Για 50€ δεν αξίζει απλά !
Κρίμα και φαίνονται δυνατά.

Δυστυχώς δεν υπάσχουν πολλές αξιόλογες επιλογές στο χώρο.
Όλο τα ίδια και τα ίδια
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.019
Κριτικές
5
Like
5.421
Πόντοι
1.336
Καλησπέρα στην ομάδα. Από τις κοπέλες που βλέπω στο galaxy (Αριστουλα, Πενυ, Τζένη, Νταϊάνα, Ρατου, Winta) ποια είναι πιο δοτική, αφήνει να παίξεις περισσότερο μαζί της κτλ; Επίσης, κατά την γνώμη σας ποια αξίζει ποιο πολύ συνολικά (οκ, υποκειμενικό αυτό, αλλά να έχω μια εικόνα). Επίσης αυστηρά και μόνο φραπες; Κόστος για μασάζ και φραπέ;
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
Καλησπέρα στην ομάδα. Από τις κοπέλες που βλέπω στο galaxy (Αριστουλα, Πενυ, Τζένη, Νταϊάνα, Ρατου, Winta) ποια είναι πιο δοτική, αφήνει να παίξεις περισσότερο μαζί της κτλ; Επίσης, κατά την γνώμη σας ποια αξίζει ποιο πολύ συνολικά (οκ, υποκειμενικό αυτό, αλλά να έχω μια εικόνα). Επίσης αυστηρά και μόνο φραπες; Κόστος για μασάζ και φραπέ;
Kαταρχην η Αριστουλα ειναι η υπευθηνη. Δεν κανει μασαζ. Τζενη απο εμπειρια ποιο δοτικη. ρατου γουιντα νταιανα καλο μασαζ. ολες φραπε. Την πενυ δεν την εχω δοκιμασει ακομα γιατι δεν εχω παει . ειναι 1 μηνα. κοστος εγω πανω απο 40 συν 10 συνηθως δινω. εχω δωσει και 20 αρικο στην κοπελα στο δωματιο γιατι με ειχε απογειωσει !!!!! χαχαχαχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: acab3

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.019
Κριτικές
5
Like
5.421
Πόντοι
1.336
Kαταρχην η Αριστουλα ειναι η υπευθηνη. Δεν κανει μασαζ. Τζενη απο εμπειρια ποιο δοτικη. ρατου γουιντα νταιανα καλο μασαζ. ολες φραπε. Την πενυ δεν την εχω δοκιμασει ακομα γιατι δεν εχω παει . ειναι 1 μηνα. κοστος εγω πανω απο 40 συν 10 συνηθως δινω. εχω δωσει και 20 αρικο στην κοπελα στο δωματιο γιατι με ειχε απογειωσει !!!!! χαχαχαχα
Η Αριστουλα μου φάνηκε το πιο εκφυλομουτρο, για αυτό είπα να ρωτήσω :2funny:
Ενημερώνεις από την αρχή την Αριστουλα ότι θες και το κάτι έξτρα, ή την κοπέλα που θα διαλέξεις όταν είστε μαζί;
 
  • Like
Αντιδράσεις: acab3

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
362
Κριτικές
14
Like
1.638
Πόντοι
2.472
Η Αριστουλα μου φάνηκε το πιο εκφυλομουτρο, για αυτό είπα να ρωτήσω. Αν τη δεις από κοντά θα αλλάξεις γνώμη..:upsidedown:

Ενημερώνεις από την αρχή την Αριστουλα ότι θες και το κάτι έξτρα, ή την κοπέλα που θα διαλέξεις όταν είστε μαζί; Μην αγχώνεσαι γι αυτό, όλες στο κόλπο είναι.. τα έχουμε πει κ παλιότερα, από εμάς εξαρτάται το εύρος των υπηρεσιών..:coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom