Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

zefyrinho

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
41
Like
104
Πόντοι
0
Μέχρι αργά το απόγευμα από ότι ξέρω αλλά παίρνεις τηλέφωνο. Το φραπεδακι είναι στον στάνταρ εξοπλισμό
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.458
Πόντοι
206
Μέχρι αργά το απόγευμα από ότι ξέρω αλλά παίρνεις τηλέφωνο. Το φραπεδακι είναι στον στάνταρ εξοπλισμό


Μύστη μη το δουλεύεις το παιδί. Πρέπει να πει το σύνθημα, φρέντο εσπρέσσο με ολίγη μαύρη και κανέλα , πρωτάρης είναι μη πάει και δε πάρει φραπέ κρίμα είναι.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.751
Like
8.896
Πόντοι
1.056
Η φωτεινή είναι στην Καλλιθέα. Το Σολωμού είναι στο Παγκράτι.
Τα έχεις μπλέξει λίγο.
Η Φωτεινή είναι όντως στην Καλλιθέα επί της θησέως στο ύψος των ΕΛΤΑ
Το λαδομάγαζο επί της οδού Σολωμού 33 είναι στο κέντρο της Αθήνας και έχει αδελφάκι το άλλο μασατζίδικο που είναι στο Παγκράτι επί της οδού Κρίτωνος 17-19
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
326
Like
152
Πόντοι
1
Πήγα προ ημερών galaxy , και για πρώτη φορά με υποδέχτηκε άλλη κοπέλα εκτός της Αριστουλας .

Νταρντανομουνοβα και μου βγήκαν τα μάτια με τους βυζους στο ντεκολτέ (πρέπει να με κατάλαβε γιατί χάζεψα σαν ηλίθιος )

Εκ των υστέρων είδα στο σάιτ είναι καινούργια στην ομάδα (Νταϊάνα) και σκέφτομαι για καταδρομική.
Μήπως κάποιος συναγωνιστής εχει δοκιμάσει στο μεταξύ ?
Είδα στο τικ τοκ του galaxy την Νταϊάνα
Μπαζο τέλειος
 

zefyrinho

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
41
Like
104
Πόντοι
0
Τα έχεις μπλέξει λίγο.
Η Φωτεινή είναι όντως στην Καλλιθέα επί της θησέως στο ύψος των ΕΛΤΑ
Το λαδομάγαζο επί της οδού Σολωμού 33 είναι στο κέντρο της Αθήνας και έχει αδελφάκι το άλλο μασατζίδικο που είναι στο Παγκράτι επί της οδού Κρίτωνος 17-19
Ωχ ναι ρε φίλε. Το Σολωμού 33 είναι αδελφό κατάστημα όπως έχω διαβάσει εδώ, σωστά;
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
781
Κριτικές
4
Like
1.542
Πόντοι
206
Είδα στο τικ τοκ του galaxy την Νταϊάνα
Μπαζο τέλειος
Ε καλά δεν είπαμε ότι είναι και μοντέλο. Εμένα αυτός ο σωματότυπος μου κάνει μια χαρά.
Και γενικά επειδή άκουσα πολλά για τα λεφτά , για μένα είναι μια χαρά έχοντας στο μυαλό την ποιότητα χώρου και υπηρεσιών .
Επισησ , χιλιοειπωμένο , Ο καθένας κοιτάζει μέσα στην τσέπη του και πρατει.
Ελεύθερη αγορα είναι και τις τιμές τις θετουν άλλοι
 

Espresakis

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2023
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Τα έχεις μπλέξει λίγο.
Η Φωτεινή είναι όντως στην Καλλιθέα επί της θησέως στο ύψος των ΕΛΤΑ
Το λαδομάγαζο επί της οδού Σολωμού 33 είναι στο κέντρο της Αθήνας και έχει αδελφάκι το άλλο μασατζίδικο που είναι στο Παγκράτι επί της οδού Κρίτωνος 17-19
Υπάρχει τηλ της Φωτεινής?
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
158
Like
355
Πόντοι
21
Ε καλά δεν είπαμε ότι είναι και μοντέλο. Εμένα αυτός ο σωματότυπος μου κάνει μια χαρά.
Και γενικά επειδή άκουσα πολλά για τα λεφτά , για μένα είναι μια χαρά έχοντας στο μυαλό την ποιότητα χώρου και υπηρεσιών .
Επισησ , χιλιοειπωμένο , Ο καθένας κοιτάζει μέσα στην τσέπη του και πρατει.
Ελεύθερη αγορα είναι και τις τιμές τις θετουν άλλοι
Ειναι δυο ξεχωριστα πραγματα.Αλλο πραγμα ειναι ποσα λεφτα εχει ο καθενας μας και αλλο πραγμα ειναι αν καποια υπηρεσια ειναι ακριβη.Και αυτο που λες ειναι ακριβο.
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
781
Κριτικές
4
Like
1.542
Πόντοι
206
Ειναι δυο ξεχωριστα πραγματα.Αλλο πραγμα ειναι ποσα λεφτα εχει ο καθενας μας και αλλο πραγμα ειναι αν καποια υπηρεσια ειναι ακριβη.Και αυτο που λες ειναι ακριβο.
Συνάρτηση και των δυο είναι
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.458
Πόντοι
206
Μύστε μη μαλώνετε. Αγορά και ζήτηση. Αν δεν υπάρχει ζήτηση πέφτουν οι τιμές για να έρθει ο πελατης
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
781
Κριτικές
4
Like
1.542
Πόντοι
206
Μύστε μη μαλώνετε. Αγορά και ζήτηση. Αν δεν υπάρχει ζήτηση πέφτουν οι τιμές για να έρθει ο πελατης
Δεν μαλώνουμε , εποικοδομητική συζήτηση και ανταλλαγή απόψεων κάνουμε .
Σε αυτό τον κλάδο δεν θυμάμαι να έγινε ποτέ πτώση λόγω μειωμένης ζήτησης … μπορεί να γίνει ίσως λόγω υπερπροσφοράς .

Επίσης να σημειώσω ότι ( συμπεριλάμβαομενου και εμου ) το ποσα θα δώσουμε το αποφασίζει το κάτω κεφάλι δυστυχώς ;-)
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
992
Like
902
Πόντοι
86
Μύστε μη μαλώνετε. Αγορά και ζήτηση. Αν δεν υπάρχει ζήτηση πέφτουν οι τιμές για να έρθει ο πελατης
κάποιες φορές φαίνεται να μην λειτουργεί.

κάποιες φορές, οι κοπέλες πάνε σε άλλες
ευρωπαϊκές χώρες , γυρνάνε
στις πατρίδες τους, ή τα παρατάνε ,
αν η ζήτηση πέσει πάρα πολύ.
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
158
Like
355
Πόντοι
21
Μύστε μη μαλώνετε. Αγορά και ζήτηση. Αν δεν υπάρχει ζήτηση πέφτουν οι τιμές για να έρθει ο πελατης
Το θεμα των τιμων στο μασαζ δεν ειναι για να μαλωσουμε.Ισως ειναι για να ενωθουμε μηπως και καταφερουμε καλυτερες υπηρεσιες και παραλληλα πτωση τιμων.Βεβαια δεν γνωριζω τι ποσοστο απο τους πελατες στα μασαζ ειναι απο εδω μεσα.
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Μύστε μη μαλώνετε. Αγορά και ζήτηση. Αν δεν υπάρχει ζήτηση πέφτουν οι τιμές για να έρθει ο πελατης
Ναι οκ αλλά ο κόσμος που διαβάζει εδώ μέσα είναι πολύ λιγότερος συγκριτικά με όσους πηγαίνουν οπότε μάλλον δεν είναι εφικτό αυτό.υπαρχουν άνθρωποι που δεν γνωρίζουν καν την σελίδα
 

nnnikosss

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2010
Μηνύματα
66
Like
25
Πόντοι
0
στο galaxy εχει ντουζ στα δωματια; οταν ειχα παει δεν είχε, αλλα άκουσα ότι έβαλε, ισχυεί;;
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
207
Κριτικές
8
Like
1.197
Πόντοι
481
στο galaxy εχει ντουζ στα δωματια; οταν ειχα παει δεν είχε, αλλα άκουσα ότι έβαλε, ισχυεί;;
Nαι φιλε μου. Εχει ντουζ μεγαλα σε ολα τα δωματια. Και 2 τζακουζι . Ενα πανω και ενα κατω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kapsa

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.751
Like
8.896
Πόντοι
1.056

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom