Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

ChiotisG

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2024
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμένα.
Θα κάνω εδώ το πρώτο μου ποστ, μιας και ήταν ο λόγος που βρήκα το forum και πλεον με βοηθάει αρκετά για τις επιλογές που θέλω να κάνω
Galaxy massage
πολύ ωραίος χώρος, καθαρά και εύκολα παρκάρεις.
Τώρα από υπηρεσίες και κοπέλες, ανάλογα τα γούστα
έχω πάρει την Μαρία ( πολυ καλο μασαζ, τυπικος φραπες), την Ελένη ( στο τζακούζι ηταν η φάση, ουτε μασαζ, τυπικος φραπες, αλλα ΒΥΖΑΡΕΣ) και τελευταία την Winda ( πολυ καλό μασάζ, καλός φραπές)
Δεν έχω προχωρήσει σε κάτι παραπάνω από φραπέ, οι τιμές ήταν +20€
Τώρα, παίζει και σήμερα λέω να δοκιμάσω την Πένυ. Θα ενημερώσω σχετικά αν πραγματοποιηθεί η συνεδρία
 

alexakoss13

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
38
Like
86
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμένα.
Θα κάνω εδώ το πρώτο μου ποστ, μιας και ήταν ο λόγος που βρήκα το forum και πλεον με βοηθάει αρκετά για τις επιλογές που θέλω να κάνω
Galaxy massage
πολύ ωραίος χώρος, καθαρά και εύκολα παρκάρεις.
Τώρα από υπηρεσίες και κοπέλες, ανάλογα τα γούστα
έχω πάρει την Μαρία ( πολυ καλο μασαζ, τυπικος φραπες), την Ελένη ( στο τζακούζι ηταν η φάση, ουτε μασαζ, τυπικος φραπες, αλλα ΒΥΖΑΡΕΣ) και τελευταία την Winda ( πολυ καλό μασάζ, καλός φραπές)
Δεν έχω προχωρήσει σε κάτι παραπάνω από φραπέ, οι τιμές ήταν +20€
Τώρα, παίζει και σήμερα λέω να δοκιμάσω την Πένυ. Θα ενημερώσω σχετικά αν πραγματοποιηθεί η συνεδρία
Μαρια και Ελένη τις είχες πάρει παλιά? Γιατί δεν είναι στο site.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Πρέπει να φέρουν κανένα μπριζόλακι γάλακτος για να ξαναπάω, όλες 40αρες και φραπές με το ζόρι.. είχε περάσει μια Αλέκα ένα φεγγάρι ξέρει κανείς σε ποιο γραφείο είναι τώρα ς
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
362
Κριτικές
14
Like
1.638
Πόντοι
2.472
Καλησπέρα και από εμένα.
Θα κάνω εδώ το πρώτο μου ποστ, μιας και ήταν ο λόγος που βρήκα το forum και πλεον με βοηθάει αρκετά για τις επιλογές που θέλω να κάνω
Galaxy massage
πολύ ωραίος χώρος, καθαρά και εύκολα παρκάρεις.
Τώρα από υπηρεσίες και κοπέλες, ανάλογα τα γούστα
έχω πάρει την Μαρία ( πολυ καλο μασαζ, τυπικος φραπες), την Ελένη ( στο τζακούζι ηταν η φάση, ουτε μασαζ, τυπικος φραπες, αλλα ΒΥΖΑΡΕΣ) και τελευταία την Winda ( πολυ καλό μασάζ, καλός φραπές)
Δεν έχω προχωρήσει σε κάτι παραπάνω από φραπέ, οι τιμές ήταν +20€
Τώρα, παίζει και σήμερα λέω να δοκιμάσω την Πένυ. Θα ενημερώσω σχετικά αν πραγματοποιηθεί η συνεδρία

Καλώς όρισες στην κοινότητα..

Η Ελένη ήταν πριν ένα χρόνο περίπου και η Μαρία έφυγε πριν μερικούς μήνες..

Θα περιμένουμε την κριτική σου για την Πένυ, ως προς το tip, μία ώρα -κατά προσέγγιση- είναι μια χαρά τα € 50 (40+10), μην τις κακομαθαίνουμε, άλλωστε το μασάζ είναι μια τυπική διαδικασία, μη ξεχνάμε πως αγοράζουμε χρόνο, ΟΧΙ υπηρεσίες... :hi:
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.248
Κριτικές
4
Like
2.874
Πόντοι
456
Καλώς όρισες στην κοινότητα..

Η Ελένη ήταν πριν ένα χρόνο περίπου και η Μαρία έφυγε πριν μερικούς μήνες..

Θα περιμένουμε την κριτική σου για την Πένυ, ως προς το tip, μία ώρα -κατά προσέγγιση- είναι μια χαρά τα € 50 (40+10), μην τις κακομαθαίνουμε, άλλωστε το μασάζ είναι μια τυπική διαδικασία, μη ξεχνάμε πως αγοράζουμε χρόνο, ΟΧΙ υπηρεσίες... :hi:
Μια και γίνεται πάλι κουβέντα για τις χρεώσεις .
Το κάθε μαγαζί έχει τις χρεώσεις του ανάλογα με το τι υπηρεσία προσφέρει officially. Πολλά μαγαζιά τα έχουν ποστάρει και στα σάιτ.

Τώρα , το έξτρα νομίζω ότι είναι σαν το τίπ που δίνεις, στο bar , στο εστιατόριο, στο κομμωτήριο ,ακόμα και στον deliverα και έχει να κάνει με το ποσό ικανοποιημένος έμεινες από το σύνολο των παρεχόμενων υπηρεσιών.

Για αποφυγή παρεξηγήσεων εφόσον στα έξτρα δεν υπάρχει τιμοκατάλογος , πιστεύω ότι θα πρέπει να υπάρχει συγκεκριμένη συμφωνία από πριν καθώς ειναι πολύ ξενέρωμα να συζητάμε για εξτρα την ώρα της πράξης .
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
362
Κριτικές
14
Like
1.638
Πόντοι
2.472
Μια και γίνεται πάλι κουβέντα για τις χρεώσεις .
Το κάθε μαγαζί έχει τις χρεώσεις του ανάλογα με το τι υπηρεσία προσφέρει officially. Πολλά μαγαζιά τα έχουν ποστάρει και στα σάιτ.

Τώρα , το έξτρα νομίζω ότι είναι σαν το τίπ που δίνεις, στο bar , στο εστιατόριο, στο κομμωτήριο ,ακόμα και στον deliverα και έχει να κάνει με το ποσό ικανοποιημένος έμεινες από το σύνολο των παρεχόμενων υπηρεσιών.

Για αποφυγή παρεξηγήσεων εφόσον στα έξτρα δεν υπάρχει τιμοκατάλογος , πιστεύω ότι θα πρέπει να υπάρχει συγκεκριμένη συμφωνία από πριν καθώς ειναι πολύ ξενέρωμα να συζητάμε για εξτρα την ώρα της πράξης .

Έχεις ένα point, αλλά να διευκρινίσω ορισμένα πράγματα.

Η γνώμη μου είναι να μη συγχέουμε τα tip που αναφέρεις, τα οποία προσφέρουμε ως ένδειξη αποδοχής, ευχαρίστησης, ανταμοιβής υπηρεσιών, ή ακόμα κ αν δε συντρέχει κανένας λόγος, ακριβώς επειδή κατανοούμε τους χαμηλά αμειβόμενους εργαζόμενους.
Επιπλέον εδώ, δε δημιουργείται ιστορικότητα, δεν είναι δηλαδή συγκρίσιμα τα μεγέθη.

Το συγκεκριμένο tip, έχει άλλο χαρακτήρα, είναι επαναλαμβανόμενο από τους πελάτες και αφορά μια ορισμένη και μόνο υπηρεσία...

Το προϊόν της υπηρεσίας, δεν πρέπει να είναι διαπραγματεύσιμο ως προς την τιμή, παρά μόνο ως προς την ποιότητα (όχι αγγαρεία, όχι ξεπέτα, όχι διεκπεραίωση).

Με άλλα λόγια η πελατεία είναι αυτή, που διαμορφώνει το ύψος του tip.

Επίσης πρέπει να λάβουμε υπ όψη μας, πως ο τιμοκατάλογος είναι σφόδρα αλμυρός ως προς την "κανονική" υπηρεσία.. μη κοροϊδευόμαστε και μεταξύ μας,, μη βαφτίζουμε το κρέας ψάρι, υπάρχει μια συνειδητή αποδοχή ανύπαρκτων υπηρεσιών από τις λαδοκόρες.
Παντελώς άσχετες
όλες τους με το αντικείμενο κ ας γράφουν όλες αυτές τις ανοησίες στις ιστοσελίδες τους (spa therapist, masseur κλπ)
Αμφιβάλλει κανείς?

Προσωπικά θα θεωρούσα εντιμότερο, να χρέωναν € 10 για το μασάζ και € 40 τον φραπέ και όχι το αντίστροφο... :hi:
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.248
Κριτικές
4
Like
2.874
Πόντοι
456
Έχεις ένα point, αλλά να διευκρινίσω ορισμένα πράγματα.

Η γνώμη μου είναι να μη συγχέουμε τα tip που αναφέρεις, τα οποία προσφέρουμε ως ένδειξη αποδοχής, ευχαρίστησης, ανταμοιβής υπηρεσιών, ή ακόμα κ αν δε συντρέχει κανένας λόγος, ακριβώς επειδή κατανοούμε τους χαμηλά αμειβόμενους εργαζόμενους.
Επιπλέον εδώ, δε δημιουργείται ιστορικότητα, δεν είναι δηλαδή συγκρίσιμα τα μεγέθη.

Το συγκεκριμένο tip, έχει άλλο χαρακτήρα, είναι επαναλαμβανόμενο από τους πελάτες και αφορά μια ορισμένη και μόνο υπηρεσία...

Το προϊόν της υπηρεσίας, δεν πρέπει να είναι διαπραγματεύσιμο ως προς την τιμή, παρά μόνο ως προς την ποιότητα (όχι αγγαρεία, όχι ξεπέτα, όχι διεκπεραίωση).

Με άλλα λόγια η πελατεία είναι αυτή, που διαμορφώνει το ύψος του tip.

Επίσης πρέπει να λάβουμε υπ όψη μας, πως ο τιμοκατάλογος είναι σφόδρα αλμυρός ως προς την "κανονική" υπηρεσία.. μη κοροϊδευόμαστε και μεταξύ μας,, μη βαφτίζουμε το κρέας ψάρι, υπάρχει μια συνειδητή αποδοχή ανύπαρκτων υπηρεσιών από τις λαδοκόρες.
Παντελώς άσχετες
όλες τους με το αντικείμενο κ ας γράφουν όλες αυτές τις ανοησίες στις ιστοσελίδες τους (spa therapist, masseur κλπ)
Αμφιβάλλει κανείς?

Προσωπικά θα θεωρούσα εντιμότερο, να χρέωναν € 10 για το μασάζ και € 40 τον φραπέ και όχι το αντίστροφο... :hi:
Θα συμφωνήσω , και κυρίως στο σημείο κατανόησης των εργαζομενων και το ύψος της αμοιβής.
Γενικά πιστεύω ότι το τιπ είναι ένα κίνητρο για τους εργαζόμενους και σίγουρα υπολογίζουν σε αυτό.
Όλοι παντού παλεύουν για αυτά τα έξτραδακια και εμείς «αγοράζουμε» καλές συμπεριφορές και χαμόγελα
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.019
Κριτικές
5
Like
5.421
Πόντοι
1.336
Πέρασμα από galaxy. Μόνο η Νταϊάνα έπαιζε (δεν μου έδειξαν και καμία άλλη). Μασαζακι μισή ωρίτσα (35€) και εκτόνωση (ελεύθερο τιπ). Συμπαθητικό μασάζ (όχι κάτι το ιδιαίτερο). Στο 2ο μισό φάνηκε να της αρέσει και να μην το κάνει σαν αγγαρεία. Πιθανά να το προτιμήσω ξανά με καμία άλλη κοπέλα για να δοκιμάσω και το υπόλοιπο ρόστερ.
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
6
Like
310
Πόντοι
21
Καλησπέρα στην ομάδα. Από τις κοπέλες που βλέπω στο galaxy (Αριστουλα, Πενυ, Τζένη, Νταϊάνα, Ρατου, Winta) ποια είναι πιο δοτική, αφήνει να παίξεις περισσότερο μαζί της κτλ; Επίσης, κατά την γνώμη σας ποια αξίζει ποιο πολύ συνολικά (οκ, υποκειμενικό αυτό, αλλά να έχω μια εικόνα). Επίσης αυστηρά και μόνο φραπες; Κόστος για μασάζ και φραπέ;

Πέρασμα από galaxy. Μόνο η Νταϊάνα έπαιζε (δεν μου έδειξαν και καμία άλλη). Μασαζακι μισή ωρίτσα (35€) και εκτόνωση (ελεύθερο τιπ). Συμπαθητικό μασάζ (όχι κάτι το ιδιαίτερο). Στο 2ο μισό φάνηκε να της αρέσει και να μην το κάνει σαν αγγαρεία. Πιθανά να το προτιμήσω ξανά με καμία άλλη κοπέλα για να δοκιμάσω και το υπόλοιπο ρόστερ.
ακριβως την ιδια εμπειρια ειχα κι εγω με την Νταιανα,στο μασαζ το προσπαθει αρκετα ειναι γενικα ευχαριστο τυπακι και αν προσπερασεις τον σωματοτυπο(εχει αρκετα παραπανισια κιλα)θα περασεις μια χαρα να σημειωσω οτι προσφερεται για τους λατρεις των μεγαλων βυζιων τα οποια προσφερει απλοχερα
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
239
Like
521
Πόντοι
81
ακριβως την ιδια εμπειρια ειχα κι εγω με την Νταιανα,στο μασαζ το προσπαθει αρκετα ειναι γενικα ευχαριστο τυπακι και αν προσπερασεις τον σωματοτυπο(εχει αρκετα παραπανισια κιλα)θα περασεις μια χαρα να σημειωσω οτι προσφερεται για τους λατρεις των μεγαλων βυζιων τα οποια προσφερει απλοχερα
Τα βγάζει και βαράει και καμιά ισπανική;
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
35
Like
3.162
Πόντοι
5.355
Η Κα Αλίκη στην υποδοχή, νταρντανογυναικα gilf
 

Elampra

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2024
Μηνύματα
91
Κριτικές
1
Like
279
Πόντοι
20
Καλησπέρα και από εμένα. Λόγω του γκρουπ βρήκα το εν λόγω κατάστημα, οπότε ας προσφέρω λίγη γνώση μετά από επίσκεψη στον χώρο αν και νομίζω ότι όλα όσα έχουν ειπωθεί είναι η αποτύπωση της αλήθειας.

α) Τα παιδιά είναι όλα εξαιρετικά ευγενικά και χαμογελαστά.
β) Το ραντεβού κλείστηκε μέσω τηλ. από την ευγενικότατη και φιλική Αριστούλα.
γ) Η συνάντηση ήταν με την Τζένη η οποία ήταν καλή στο μασάζ, το προσπαθούσε πολύ - εξαιρετικό και το β μέρος.
δ) Ο χώρος πολύ ωραίος και με μπάνια σε κάθε δωμάτιο.

Προφανώς θα ξαναπάω σύντομα. Αν μεγαλώσει και λίγο το roaster πιστέυω δεν θα βρίσκεις να κλείνεις.

Well done.
 

Dimitrakis(2)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2020
Μηνύματα
25
Like
40
Πόντοι
0
Καλημέρα σας κύριοι! Εκεί Αλέξανδρας και Πανορμου, ευφορία μασάζ, έχει πάει κανείς συναγωνιστής να μας πει τί παίζει?
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
397
Like
1.986
Πόντοι
201
Ρε παίδες ξέρει κανείς ένα Εφορία μασάζ στην Αλεξάνδρας αν είναι καλό;
Πετυχαίνω απέξω συνέχεια τον Περαματιώτη και είπα να ρωτήσω.

:P :P :P
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
34
Like
3.835
Πόντοι
4.365
Ρε παίδες ξέρει κανείς ένα Εφορία μασάζ στην Αλεξάνδρας αν είναι καλό;
Πετυχαίνω απέξω συνέχεια τον Περαματιώτη και είπα να ρωτήσω.

:P :P :P

Φυσικά γνωστό μπουρδέλο που ατομικεύεται σε αυταρχικά προγράμματα. Που και που πέφτουν σε κάνα τρελό που τους μαθαίνει το τσεκουράτο, αλλά μυαλό δεν βάζουν..
 

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
97
Like
403
Πόντοι
20
Ρε παίδες ξέρει κανείς ένα Εφορία μασάζ στην Αλεξάνδρας αν είναι καλό;
Πετυχαίνω απέξω συνέχεια τον Περαματιώτη και είπα να ρωτήσω.

:P :P

Καλημέρα σε όλους! Γνωρίζει κανείς αν παίζει κάτι στο eupforia στην Αλεξάνδρας?
Μονο μασαζ....
 

tarifas pirea

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
46
Κριτικές
5
Like
393
Πόντοι
20
Ρε παίδες ξέρει κανείς ένα Εφορία μασάζ στην Αλεξάνδρας αν είναι καλό;
Πετυχαίνω απέξω συνέχεια τον Περαματιώτη και είπα να ρωτήσω.

:P :P :P
μη λες εφορια ρε φιλε και μουρθε 3500 να πληρωσω...μαλλον ευφορια θες να πεις κ μας τρομαξες:grin::grin:
 

kepler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
3
Like
428
Πόντοι
301
Παιδιά πέρασα από Σουλιου πέρασα με Ευα ήταν πανέμορφα
 
  • Like
Αντιδράσεις: acab3

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom