Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Ιουλ 2024
Μηνύματα
13
Like
40
Πόντοι
0
Αυτή η Δέσποινα θα ήταν η πολύ όμορφη που λες. Οι άλλες που είχα δει ήταν λίγο σαύρες. Με την ίδια έκανα πάντα, καλό μασάζ κάνει, αλλά μέχρι εκεί. Για να με καυλώσει κ να πάω μου έλεγε χωρίς πετσέτα, very slow sensual massage αλλά πάντα έπαιρνα τ αρχίδια μου. Πούλο κ μαύρο. Αν κάποιος θέλει μόνο μασάζ καλή είναι.
Ναι συμφωνω, έκανε πολύ αισθησιακο μασάζ, μέσα από κωλομέρια κλπ. Στο τέλος κάγκελο φεύγαμε και την πλήρωνε η γυναίκα.
 

alexakoss13

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
38
Like
88
Πόντοι
0
Κανένα θέμα.

Εε με βάση αυτά που διαβάζω για το ''αν μου κάτσει'' ρωτάω...Τζένη δοκιμάστηκε, Ντιάνα και Γουιντα δεν μου αρέσουν, οπότε μένουν Ratu και Πένυ.

Σίγουρα όμως δεν θα τζογάρω και ''όποια κάτσει''. Περίεργο αυτό πάντως με το δεν κλείνεις κοπέλα αλλά υπηρεσία - οπουδήποτε αλλού σου λένε πάρε με μια ώρα πριν να στην κρατήσω..Τι να πω, μάλλον ξέρουν κάτι παραπάνω.
Ρατου εμένα προσωπικά δεν με τρέλανε το μασάζ της αν και προσπαθεί,στο αλλο μέρος κατεβάζει σουτιέν κολάν και αφήνει πιασίματα σε βυζια και κωλο.
Η Τζένη αφήνει? Βγάζει τίποτα?
Πιο παλιά είχα διαβάσει ότι το φτάνει μέχρι τέρμα.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Μασάζ με πένυ από Γκάλαξι γιατί με ιμτριγκαρατε με τόσες ερωτήσεις για αυτήν... Ψηλή πολύ αδύνατη ξανθιά με κοντό μαλλί ωραίο πρόσωπο κοντά στα 35 , το μόνο αρνητικό είναι το μικρό βυζί αλλά το τσιμπούκι τούμπανο. Είχα καιρό να πάρω σε μασατζιδικο τόσο καλή στην πίπα. Φουλ σάλιο και περιποιείται όλη την περιοχή με την γλώσσα της . Προφανως και την συστήνω ανεπιφύλακτα για τους λάτρεις του Καλαμακίου
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
6
Like
310
Πόντοι
21
Ρατου εμένα προσωπικά δεν με τρέλανε το μασάζ της αν και προσπαθεί,στο αλλο μέρος κατεβάζει σουτιέν κολάν και αφήνει πιασίματα σε βυζια και κωλο.
Η Τζένη αφήνει? Βγάζει τίποτα?
Πιο παλιά είχα διαβάσει ότι το φτάνει μέχρι τέρμα.
η Τζενη τα πεταει ολα εξω κανονικα,το μασαζ της ειναι απλο χαδι(τουλαχιστον προ τριμηνου που την ειχα επισκεφτει)ειμαι σιγουρος οτι το παει μεχρι τελους
 

Elampra

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2024
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
286
Πόντοι
20
Ναι καλά είναι όλα αυτά αλλά αν δεν μπορείς να διαλέξεις και να κλείσεις μπορεί να σου κάτσει Νταιάνα η Γουίντα. (δεν εχω κάτι με τα κορίτσια - πολύ ευγενικά και πολύ φιλικά - απλά δεν είναι του γούστου μου οι XL γυναίκες).
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
690
Κριτικές
3
Like
3.311
Πόντοι
446
Ναι καλά είναι όλα αυτά αλλά αν δεν μπορείς να διαλέξεις και να κλείσεις μπορεί να σουάνα η Γουίντα. (δεν εχω κάτι με τα κορίτσια - πολύ ευγενικά και πολύ φιλικά - απλά δεν είναι του γούστου μου οι XL γυναίκες).
Μπορεί να σου κάτσει κ ο Δάνης....χμμμμ
 

Meraklis_4

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2023
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
0
Ναι καλά είναι όλα αυτά αλλά αν δεν μπορείς να διαλέξεις και να κλείσεις μπορεί να σου κάτσει Νταιάνα η Γουίντα. (δεν εχω κάτι με τα κορίτσια - πολύ ευγενικά και πολύ φιλικά - απλά δεν είναι του γούστου μου οι XL γυναίκες).
Κακό αυτό!
 

Meraklis_4

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2023
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
0
Αυτή είναι η τιμή μαζί με πίπα;
IMG_6060.jpeg
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.485
Κριτικές
4
Like
3.758
Πόντοι
456
Έχουμε ρεαλιστικά νούμερα;
Το βασικό πακέτο 1 ώρα 50
Συν το δωράκι ότι προαιρείστε
Στα υπόλοιπα ( τζακούζια και διάφορες περιποιήσεις ) βαλε 100ρες και ανω ανάλογα το χρόνο
 

tarifas pirea

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
48
Κριτικές
5
Like
411
Πόντοι
20

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
6
Like
310
Πόντοι
21
Μασάζ με πένυ από Γκάλαξι γιατί με ιμτριγκαρατε με τόσες ερωτήσεις για αυτήν... Ψηλή πολύ αδύνατη ξανθιά με κοντό μαλλί ωραίο πρόσωπο κοντά στα 35 , το μόνο αρνητικό είναι το μικρό βυζί αλλά το τσιμπούκι τούμπανο. Είχα καιρό να πάρω σε μασατζιδικο τόσο καλή στην πίπα. Φουλ σάλιο και περιποιείται όλη την περιοχή με την γλώσσα της . Προφανως και την συστήνω ανεπιφύλακτα για τους λάτρεις του Καλαμακίου
ποσο εδωσες για το πνευστο αδερφε?
 

ChiotisG

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2024
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Συνεχίζω τις κριτικές σχετικά με το Galaxy μιας και μου άρεσε σαν χώρος / παροχές / τιμές κτλ

Λοιπόν, όντως άλλαξε το concept και δεν μπορείς να κλείσεις ραντεβού με συγκεκριμένη κοπέλα. ότι σου τύχει.
Εμένα μου "έτυχε" η Τζένη..
Είχα διαβάσει πολύ καλές κριτικές εδω μέσα και χάρηκα να πω την αλήθεια... Απογοητεύτηκα δυστυχώς
Πολύ χαλαρό μασάζ, τύπου χαϊδεμα, φραπές με τα χίλια ζόρια, χωρίς όρεξη. Της άφησα 10€ με ντροπή από την πλευρά μου, μιας και είχα διαβάσει για καλαμάκι κτλ και περιμένα να αφήσω καλό tip, αλλα και εκείνη με είδε ξενερωμένο και δεν είπε τίποτα παραπάνω.
40€+10€, τουλάχιστον δεν ξεπέρασε το 50άρικο..
Η επόμενη θα είναι η Πέννυ, αν μου ξεκαθαρίσουν ότι θα μπορώ να την επιλέξω. Αν οχί, δεν ξεκινάω καν να πάω
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
89
Like
246
Πόντοι
20
Τώρα με απογοητεύσες ...και είχα όρεξη μετά από καιρό να τα σκάσω σε ένα ΚΥΡΙΛΕ μασατζιδικο με καλό μασάζ και μόνο.με φραπεδακι στο τέλος, τέλος πάντων, αν κάποιος έχει να προτείνει κάτι ευπροσδεκτο
Φίλε απλά θα απογοητευτεις όπως το έπαθα και εγώ...
 

Elampra

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2024
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
286
Πόντοι
20
Μασάζ με πένυ από Γκάλαξι γιατί με ιμτριγκαρατε με τόσες ερωτήσεις για αυτήν... Ψηλή πολύ αδύνατη ξανθιά με κοντό μαλλί ωραίο πρόσωπο κοντά στα 35 , το μόνο αρνητικό είναι το μικρό βυζί αλλά το τσιμπούκι τούμπανο. Είχα καιρό να πάρω σε μασατζιδικο τόσο καλή στην πίπα. Φουλ σάλιο και περιποιείται όλη την περιοχή με την γλώσσα της . Προφανως και την συστήνω ανεπιφύλακτα για τους λάτρεις του Καλαμακίου
Λες να προχωράει η μπα;;
 

frapes8

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2024
Μηνύματα
21
Like
99
Πόντοι
0
Μασάζ με πένυ από Γκάλαξι γιατί με ιμτριγκαρατε με τόσες ερωτήσεις για αυτήν... Ψηλή πολύ αδύνατη ξανθιά με κοντό μαλλί ωραίο πρόσωπο κοντά στα 35 , το μόνο αρνητικό είναι το μικρό βυζί αλλά το τσιμπούκι τούμπανο. Είχα καιρό να πάρω σε μασατζιδικο τόσο καλή στην πίπα. Φουλ σάλιο και περιποιείται όλη την περιοχή με την γλώσσα της . Προφανως και την συστήνω ανεπιφύλακτα για τους λάτρεις του Καλαμακίου
Ενταξει φιλε μου περασες καλα. Αλλα οχι και τοσο χυμα ολα ρε φιλε. Μπορουσες να τα γραψεις ποιο νορμαλ..... Μετα κανουμε παραπονα γιατι εξαφανιζονται οι κοπελες....
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
31
Like
4.202
Πόντοι
5.595
Ενταξει φιλε μου περασες καλα. Αλλα οχι και τοσο χυμα ολα ρε φιλε. Μπορουσες να τα γραψεις ποιο νορμαλ..... Μετα κανουμε παραπονα γιατι εξαφανιζονται οι κοπελες....
Μην ανησυχεις, προμοσιον της κανει, προφανως και εχει συνενοηθει με την κοπελα.
 

alexakoss13

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
38
Like
88
Πόντοι
0
Τι μαλακια είναι αυτή να μην διαλέγεις κοπέλα? Ε τότε ρε παίδες να πηγαίνουμε και αν δεν μας αρέσει να ρίχνουμε πιστόλι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom