Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
357
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
60€ μασαζ και εκτονωση ειναι μια σχετικά καλή τιμη για τα σημερινα δεδομένα...
Τωρα για το βρωμιάρα που λες... πως το εννοεις;;; Βρωμικος χώρος, η αυτή βρωμούσε από την απλυσια;
Όταν την είχα πάρει πριν 2-3 χρόνια και τη ρώτησα ευθέως για εκτόνωση ούτε με έβρισε, ούτε μου το έκλεισε. Μάλιστα είχε κρατήσει το τηλ μου και είχε καλέσει μετά από κάνα 2 μέρες για να δει αν θέλω ραντεβού. Τότε είχε χώρο στο ελληνικό στα 30€ νομίζω.
 

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
43
Like
146
Πόντοι
0
60€ μασαζ και εκτονωση ειναι μια σχετικά καλή τιμη για τα σημερινα δεδομένα...
Τωρα για το βρωμιάρα που λες... πως το εννοεις;;; Βρωμικος χώρος, η αυτή βρωμούσε από την απλυσια;
Βρωμιάρα απλυτη η ίδια μύριζε άσχημα, ζητούσε πολλά λεφτά 70+ για μασάζ συν εκτόνωση....πολλά ήθελε..το κυριότερο μόνο όταν λείπει η κόρη της....εμ τι με απλό μασάζ θα έβγαινε το ενοίκιο;
Έφυγα διότι συγνώμη με το κοντό μαλλί που έχει δεν αξίζει για 70+ ευρω
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.875
Like
9.420
Πόντοι
1.056
Βρωμιάρα απλυτη η ίδια μύριζε άσχημα, ζητούσε πολλά λεφτά 70+ για μασάζ συν εκτόνωση....πολλά ήθελε..το κυριότερο μόνο όταν λείπει η κόρη της....εμ τι με απλό μασάζ θα έβγαινε το ενοίκιο;
Έφυγα διότι συγνώμη με το κοντό μαλλί που έχει δεν αξίζει για 70+ ευρω
ε ναι αμα βρωμάει και δε σου αρέσει κιολας .. τι να κάτσεις να κάνεις...
αλλα επειδή έχω μπερδευτεί, πριν ειπες 60 τωρα λες 70.. η τιμη ειναι τελική ή προσθέτεις και τα 30 του μασαζ σε αυτη την τιμή;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.875
Like
9.420
Πόντοι
1.056
Όταν την είχα πάρει πριν 2-3 χρόνια και τη ρώτησα ευθέως για εκτόνωση ούτε με έβρισε, ούτε μου το έκλεισε. Μάλιστα είχε κρατήσει το τηλ μου και είχε καλέσει μετά από κάνα 2 μέρες για να δει αν θέλω ραντεβού. Τότε είχε χώρο στο ελληνικό στα 30€ νομίζω.
καλά θυμάσαι... τα ίδια ειχε πει και σε μενα

άσχετο τώρα που το θυμήθηκα... Τσενάϊ δεν έλεγαν και έναν αλβανό πολύ καλό μαθητή που έγινε σημαιοφόρος και προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων;
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Μην ασχολείσαι με τον Χρηστάκη... Ετσι κάνει παντα αυτός. Προμοτάρει όποιο μαγαζί του τάξει δωράκι και μετά επιτίθεται με ειρωνίες σε όποιος μέλος τον ξεμπροστιάζει.
Ο Χρηστάκης που λες δεν έχει ανάγκη από δώρα ούτε μπαίνει εδώ να κλαίγεται. 9 στις 10 θα μου κάνουν τα χατίρια και ξέρεις γιατί ? Γιατί έχω τσέπη και διαθέτω για τα γούστα μου, τώρα εσύ που είσαι φτωχομπινες μπες εδώ κράξει εμένα η όποιον γουστάρεις και κλάψε που μπορείς να δώσεις μια φορά τον χρόνο για τα δικά σου γούστα . Δεν με έχει ξεμπριστασει κανείς απλά υποθέτεις επειδή κάνω ότι δεν μπορείς . Με λίγα λόγια με θαυμάζεις .
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Έχω περίοδο και μου είναι δύσκολο. Ή μπορεί να είναι ίδια εργοδοσίας τα μαγαζιά. Ένα από τα 2.
Σου μοιάζουν για της ίδιας ? Αν είναι τότε με ρίχνουν στην μοιρασιά. Δικαιούμαι περισσότερα εφόσον έχω πάρει ότι έχουν φέρει. Θα το φροντίσω πάραυτα. Ευχαριστώ για την ενημέρωση.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
357
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
καλά θυμάσαι... τα ίδια ειχε πει και σε μενα

άσχετο τώρα που το θυμήθηκα... Τσενάϊ δεν έλεγαν και έναν αλβανό πολύ καλό μαθητή που έγινε σημαιοφόρος και προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων;
Ξαδέλφια θα είναι, ο Τσενάι τώρα βρίσκεται USA και είναι γιατρός νομίζω.
 

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
43
Like
146
Πόντοι
0
ε ναι αμα βρωμάει και δε σου αρέσει κιολας .. τι να κάτσεις να κάνεις...
αλλα επειδή έχω μπερδευτεί, πριν ειπες 60 τωρα λες 70.. η τιμη ειναι τελική ή προσθέτεις και τα 30 του μασαζ σε αυτη την τιμή;
Ζήτησε τη μια 60, την άλλη πέταξε υπονοούμενα ότι είναι λίγα και το πήγε στα 70 με 80 ευρώ αναλόγως τη διάρκεια μασάζ με εκτόνωση στο τέλος
Και όλα τα αυτά πρωί που θα λείπει η κόρη.
Σιγά τη γυναίκα τώρα με την παλιοφορμα και τα απλυτα πόδια που θέλει 70 ευρω.
Η κόρη της αν ήταν ξύπνια θα έβγαζε λεφτά
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.875
Like
9.420
Πόντοι
1.056
Ο Χρηστάκης που λες δεν έχει ανάγκη από δώρα ούτε μπαίνει εδώ να κλαίγεται. 9 στις 10 θα μου κάνουν τα χατίρια και ξέρεις γιατί ? Γιατί έχω τσέπη και διαθέτω για τα γούστα μου, τώρα εσύ που είσαι φτωχομπινες μπες εδώ κράξει εμένα η όποιον γουστάρεις και κλάψε που μπορείς να δώσεις μια φορά τον χρόνο για τα δικά σου γούστα . Δεν με έχει ξεμπριστασει κανείς απλά υποθέτεις επειδή κάνω ότι δεν μπορείς . Με λίγα λόγια με θαυμάζεις .
Ναι ναι Χρηστάκη μου, ό,τι πεις εσύ μωρό μου.. Ο περίγελος του φόρουμ έχεις γίνει με τις δήθεν αμερόληπτες κριτικές σου.
Καλά κάνεις και βρίζεις., έτσι πρέπει να κάνεις σαν καλός υπαλληλάκος και λακές των συγκεκριμένων λαδομάγαζων που είσαι, για να βλέπουν και τα αφεντικά σου τι πρωτοπαλίκαρο προμότορα έχουν που υπερασπίζεται τα συμφερόντά τους

@Bleach φίλε είδες που σου τα έλεγα πριν για τον Χρηστάκη;;; Πιο προβλέψιμος δε θα μπορούσε να είναι.. Αν και άργησε λιγάκι να απαντήσει.... κι αν κρίνω από τα νεύρα του, λόγω του ύφους που μου απαντάει, σίγουρα περίοδο πρέπει να έχει...

Ξαδέλφια θα είναι, ο Τσενάι τώρα βρίσκεται USA και είναι γιατρός νομίζω.
χαχαχα Στα ξαδέρφια και στην θειά , δέκα πόντους πιο βαθειά χαχαχαχα
Ζήτησε τη μια 60, την άλλη πέταξε υπονοούμενα ότι είναι λίγα και το πήγε στα 70 με 80 ευρώ αναλόγως τη διάρκεια μασάζ με εκτόνωση στο τέλος
Και όλα τα αυτά πρωί που θα λείπει η κόρη.
Σιγά τη γυναίκα τώρα με την παλιοφορμα και τα απλυτα πόδια που θέλει 70 ευρω.
Η κόρη της αν ήταν ξύπνια θα έβγαζε λεφτά
Ναι την ειδα σε ενα απο τα βίντεο που εχει στη σελίδα της στο facebook. Όντως δεν αξίζει.
Στην κόρη όμως θα τα έδινα άνετα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bleach

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
43
Like
146
Πόντοι
0
Ναι ναι Χρηστάκη μου, ό,τι πεις εσύ μωρό μου.. Ο περίγελος του φόρουμ έχεις γίνει με τις δήθεν αμερόληπτες κριτικές σου.
Καλά κάνεις και βρίζεις., έτσι πρέπει να κάνεις σαν καλός υπαλληλάκος και λακές των συγκεκριμένων λαδομάγαζων που είσαι, για να βλέπουν και τα αφεντικά σου τι πρωτοπαλίκαρο προμότορα έχουν που υπερασπίζεται τα συμφερόντά τους

@Bleach φίλε είδες που σου τα έλεγα πριν για τον Χρηστάκη;;; Πιο προβλέψιμος δε θα μπορούσε να είναι.. Αν και άργησε λιγάκι να απαντήσει.... κι αν κρίνω από τα νεύρα του, λόγω του ύφους που μου απαντάει, σίγουρα περίοδο πρέπει να έχει...


χαχαχα Στα ξαδέρφια και στην θειά , δέκα πόντους πιο βαθειά χαχαχαχα

Ναι την ειδα σε ενα απο τα βίντεο που εχει στη σελίδα της στο facebook. Όντως δεν αξίζει.
Στην κόρη όμως θα τα έδινα άνετα.
Η κόρη της είναι μια γελοία...φοράει μια μακριά φόρμα γκρι της δεκαετίας του 90, δεν έχουν Φράγκο και στο μασάζ βάζει πετσέτα μέχρι τέρμα επάνω....
Η μάνα ζητάει 70, 80 και 90 για μια εκτόνωση
Σιγά τώρα ...
Η μόνη ωραία γυναικάρα η Χρύσα από το Grace που πλέον είναι δεκτική και σε έξτρα τώρα τελευταία
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
341
Like
734
Πόντοι
81
Η κόρη της είναι μια γελοία...φοράει μια μακριά φόρμα γκρι της δεκαετίας του 90, δεν έχουν Φράγκο και στο μασάζ βάζει πετσέτα μέχρι τέρμα επάνω....
Η μάνα ζητάει 70, 80 και 90 για μια εκτόνωση
Σιγά τώρα ...
Η μόνη ωραία γυναικάρα η Χρύσα από το Grace που πλέον είναι δεκτική και σε έξτρα τώρα τελευταία
Τι εννοεις δεκτικη σε εξτρα;
 

dtres32

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Η κόρη της είναι μια γελοία...φοράει μια μακριά φόρμα γκρι της δεκαετίας του 90, δεν έχουν Φράγκο και στο μασάζ βάζει πετσέτα μέχρι τέρμα επάνω....
Η μάνα ζητάει 70, 80 και 90 για μια εκτόνωση
Σιγά τώρα ...
Η μόνη ωραία γυναικάρα η Χρύσα από το Grace που πλέον είναι δεκτική και σε έξτρα τώρα τελευταία
Που βρίσκουμε τη Χρύσα από Grace;
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
34
Like
3.699
Πόντοι
4.365
Δοκιμάστηκε Ειρήνη από Κολωνάκι αλλά δικαιώθηκε το πορνοένστικτο μου που μου έλεγε άστο..
Εμφανισιακά άθλια, μία κυρατσα κόκκαλο με φόρμα σαν καθαρίστρια
Κλείνω τα μάτια να μην βλέπω και ξεκινάει άθλιο μασάζ κυρίως με αγκώνες άτεχνο και ανούσιο. Είχα αρχίσει να εκνευρίζομαι και ήδη έκανα μνημόσυνο στο 60αρι
Στα προκαταρκτικά πριν το παίξιμο το έσωσε κάπως, έκανε κάτι ταρζανιες σε αρχίδια και κωλομερια πρίν γυρίσω για την φραπα. Ήρωας που έχυσα
Τώρα για όσους γράφουν στα παπάρια τους την εμφάνιση χίλιες φορές Φωτεινή αλλά για μένα καλύτερα καμία και γαμηθείτε στα σουβλάκια να το χαρείτε
Δυστυχώς ο χώρος του φραπέ είναι για μνημόσυνα
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.875
Like
9.420
Πόντοι
1.056
Δοκιμάστηκε Ειρήνη από Κολωνάκι αλλά δικαιώθηκε το πορνοένστικτο μου που μου έλεγε άστο..
Εμφανισιακά άθλια, μία κυρατσα κόκκαλο με φόρμα σαν καθαρίστρια
Κλείνω τα μάτια να μην βλέπω και ξεκινάει άθλιο μασάζ κυρίως με αγκώνες άτεχνο και ανούσιο. Είχα αρχίσει να εκνευρίζομαι και ήδη έκανα μνημόσυνο στο 60αρι
Στα προκαταρκτικά πριν το παίξιμο το έσωσε κάπως, έκανε κάτι ταρζανιες σε αρχίδια και κωλομερια πρίν γυρίσω για την φραπα. Ήρωας που έχυσα
Τώρα για όσους γράφουν στα παπάρια τους την εμφάνιση χίλιες φορές Φωτεινή αλλά για μένα καλύτερα καμία και γαμηθείτε στα σουβλάκια να το χαρείτε
Δυστυχώς ο χώρος του φραπέ είναι για μνημόσυνα
Πάντα εύστοχος... :sunglasses::hi:
 

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
43
Like
146
Πόντοι
0
Μαλλον για φραπέ εννοεί. Δεν κάνουν και τίποτα άλλο εξάλλου στο Grace.
Με τέτοια ακρίβεια, με δύο παιδιά και με ανύπαρκτο πελατολόγιο άνοιξε το πορτοφόλι και ρώτα ευγενικά με τρόπο δύο δωμάτιο και θα δεις....
Σιγά μην κάτσει να πεθάνει στην πεινα με ανύπαρκτος πελάτες
Και είναι και ωραία γυναίκα για να λένε την αλήθεια...
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
4
Like
2.716
Πόντοι
456
Δοκιμάστηκε Ειρήνη από Κολωνάκι αλλά δικαιώθηκε το πορνοένστικτο μου που μου έλεγε άστο..
Εμφανισιακά άθλια, μία κυρατσα κόκκαλο με φόρμα σαν καθαρίστρια
Κλείνω τα μάτια να μην βλέπω και ξεκινάει άθλιο μασάζ κυρίως με αγκώνες άτεχνο και ανούσιο. Είχα αρχίσει να εκνευρίζομαι και ήδη έκανα μνημόσυνο στο 60αρι
Στα προκαταρκτικά πριν το παίξιμο το έσωσε κάπως, έκανε κάτι ταρζανιες σε αρχίδια και κωλομερια πρίν γυρίσω για την φραπα. Ήρωας που έχυσα
Τώρα για όσους γράφουν στα παπάρια τους την εμφάνιση χίλιες φορές Φωτεινή αλλά για μένα καλύτερα καμία και γαμηθείτε στα σουβλάκια να το χαρείτε
Δυστυχώς ο χώρος του φραπέ είναι για μνημόσυνα
το έχω βιώσει πολλά χρόνια πίσω….dejavous….. υποθέτω ο ίδιος χώρος με το μπανάκι «μπαίνω με την μούρη βγαίνω με την όπισθεν»? όμως το τελείωμα ήταν περιποιημένο και έντεχνο …
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.099
Like
3.078
Πόντοι
456
Δοκιμάστηκε Ειρήνη από Κολωνάκι αλλά δικαιώθηκε το πορνοένστικτο μου που μου έλεγε άστο..
Εμφανισιακά άθλια, μία κυρατσα κόκκαλο με φόρμα σαν καθαρίστρια
Κλείνω τα μάτια να μην βλέπω και ξεκινάει άθλιο μασάζ κυρίως με αγκώνες άτεχνο και ανούσιο. Είχα αρχίσει να εκνευρίζομαι και ήδη έκανα μνημόσυνο στο 60αρι
Στα προκαταρκτικά πριν το παίξιμο το έσωσε κάπως, έκανε κάτι ταρζανιες σε αρχίδια και κωλομερια πρίν γυρίσω για την φραπα. Ήρωας που έχυσα
Τώρα για όσους γράφουν στα παπάρια τους την εμφάνιση χίλιες φορές Φωτεινή αλλά για μένα καλύτερα καμία και γαμηθείτε στα σουβλάκια να το χαρείτε
Δυστυχώς ο χώρος του φραπέ είναι για μνημόσυνα
Δεν με ενοχλεί τόσο η εμφάνισή της όσο ότι της λείπει κάθε ίχνος θηλυκότητας , αν την έβλεπα στο δρόμο θα υπέθετα ότι μπορεί να είναι και λεσβία...
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
34
Like
3.699
Πόντοι
4.365
Δεν με ενοχλεί τόσο η εμφάνισή της όσο ότι της λείπει κάθε ίχνος θηλυκότητας , αν την έβλεπα στο δρόμο θα υπέθετα ότι μπορεί να είναι και λεσβία...

Όντως ισχύει. Ο εκνευρισμός μου είχε να κάνει κυρίως στο ότι με τόσα λεφτά έκλεψε στο μισό μασάζ με τους αγκώνες.. προφανώς αν είχε λίγο φιλότιμο θα έκανε κανονικό μασάζ. Το κατέχει το αντικείμενο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom