Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alexakoss13

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
38
Like
86
Πόντοι
0
Τι μαλακια είναι αυτή να μην διαλέγεις κοπέλα? Ε τότε ρε παίδες να πηγαίνουμε και αν δεν μας αρέσει να ρίχνουμε πιστόλι.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
660
Κριτικές
3
Like
3.158
Πόντοι
446
Τι μαλακια είναι αυτή να μην διαλέγεις κοπέλα? Ε τότε ρε παίδες να πηγαίνουμε και αν δεν μας αρέσει να ρίχνουμε πιστόλι.
Μα πρέπει να δουλέψουν όλες οι κοπέλες, αλλά και κ ο Δάνης.....
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
246
Like
1.026
Πόντοι
201

chriskas1234

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2017
Μηνύματα
24
Like
20
Πόντοι
0
Συμφωνώ σε όλα. Είναι λίγο cult η κατάσταση.
Εμένα μου έχουν κάνει μασάζ και κάποιες από τις κοπέλες που κατά καιρούς φέρνει.
Μερικές προχωράνε σε φραπέ συνήθως με +15 ή +20. Αλλά δεν το ξέρει και καλά.
Η ίδια κάνει όντως καλό μασάζ, αλλά μέχρι εκεί.
να κανω μια ερωτηση , ειχα παει προ 4 μηνου απο flowers και στην πορτα μου ανοιξε μια κοπελα και πραγματικα τρομαξα απο το παρουσιαστικο της που βρηκα δικαιολογια και εφυγα ηταν γυρο στο 1.45-150 με με παραδοσιακη στολη δεν ηξερα αν εχει αλλες μεσα βοθηστε με λιγο να καταλαβω τι παιζει
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.875
Like
9.418
Πόντοι
1.056
να κανω μια ερωτηση , ειχα παει προ 4 μηνου απο flowers και στην πορτα μου ανοιξε μια κοπελα και πραγματικα τρομαξα απο το παρουσιαστικο της που βρηκα δικαιολογια και εφυγα ηταν γυρο στο 1.45-150 με με παραδοσιακη στολη δεν ηξερα αν εχει αλλες μεσα βοθηστε με λιγο να καταλαβω τι παιζει
σε γιαφκα επεσες μεγαλε...
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
σκεψου κ το αλλο...νασαι μερακλης να θες Δανη κ να σκασει Νταιανα...την κανεις με ελαφρα πηδηματακια:2funny:
Εγώ θα έπαιρνα και τον δανη να την πάρουμε μαζί να γίνει χαμός. Από 25 χρόνων έχω να κάνω ντουέτο
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Ενταξει φιλε μου περασες καλα. Αλλα οχι και τοσο χυμα ολα ρε φιλε. Μπορουσες να τα γραψεις ποιο νορμαλ..... Μετα κανουμε παραπονα γιατι εξαφανιζονται οι κοπελες....
Οι κοπέλες εξαφανίζονται γιατί πάνε κάτι μαλακες και ανεβάζουν τα προφίλ τους εδώ ή ακόμα καλύτερα .... " Ξέρεις έχω διαβάσει πολλά για σένα στο μπου " μην απορίες . Γίνονται...
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Μην ανησυχεις, προμοσιον της κανει, προφανως και εχει συνενοηθει με την κοπελα.
Μα είναι πασιφανές. Καλά που το επισήμανες γιατί ξέχασα να βάλω το μπανερακι galaxy Massage. Πάντως την προηγούμενη φορά που έγραψα προμηνών ήμουν προμοτορας του εν Αθήναις μασάζ . Θες να αποφασίσεις Η έχεις περίοδο και σου είναι δύσκολο ?
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
175
Like
385
Πόντοι
21
να κανω μια ερωτηση , ειχα παει προ 4 μηνου απο flowers και στην πορτα μου ανοιξε μια κοπελα και πραγματικα τρομαξα απο το παρουσιαστικο της που βρηκα δικαιολογια και εφυγα ηταν γυρο στο 1.45-150 με με παραδοσιακη στολη δεν ηξερα αν εχει αλλες μεσα βοθηστε με λιγο να καταλαβω τι παιζει
Μηπως εισαι εσυ πολυ ψηλος?Κι ομως αυτη ειναι και σε καποιους απο εδω μεσα αρεσει κιολας.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.099
Like
3.078
Πόντοι
456
Μα είναι πασιφανές. Καλά που το επισήμανες γιατί ξέχασα να βάλω το μπανερακι galaxy Massage. Πάντως την προηγούμενη φορά που έγραψα προμηνών ήμουν προμοτορας του εν Αθήναις μασάζ . Θες να αποφασίσεις Η έχεις περίοδο και σου είναι δύσκολο ?
Η αλήθεια είναι ότι δεν κάνεις μακροχρόνια συμβόλαια, είσαι free agent παίχτης !
 

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
43
Like
146
Πόντοι
0
Επίσκεψη σε Ελβίρα Τσενα...στροφή και ποτέ ξανά..ζητάει μια περιουσία για μασάζ με έξτρα .
Στην πεινα και σιγά τη γυναίκα
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.875
Like
9.418
Πόντοι
1.056
Επίσκεψη σε Ελβίρα Τσενα...στροφή και ποτέ ξανά..ζητάει μια περιουσία για μασάζ με έξτρα .
Στην πεινα και σιγά τη γυναίκα
Αυτή δεν είναι που κάνει μασαζ με την κόρη της;

Κι εσύ ο ίδιος το Φεβρουάριο είχες γράψει ότι κάνει μόνο μασαζ με 25€ (χωρίς πετσέτα) αλλά ΜΟΝΟ μασαζ. Τι έγινε;; Το γύρισε;
Και όταν λες έξτρα ;; Φραπε ή μπριζόλα και πόσα σου ζήτησε δηλαδή;
Όταν ανεβάζουμε κριτικές , θα πρέπει να είναι ολοκληρωμένες .
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.599
Κριτικές
31
Like
4.076
Πόντοι
5.595
Μα είναι πασιφανές. Καλά που το επισήμανες γιατί ξέχασα να βάλω το μπανερακι galaxy Massage. Πάντως την προηγούμενη φορά που έγραψα προμηνών ήμουν προμοτορας του εν Αθήναις μασάζ . Θες να αποφασίσεις Η έχεις περίοδο και σου είναι δύσκολο ?
Έχω περίοδο και μου είναι δύσκολο. Ή μπορεί να είναι ίδια εργοδοσίας τα μαγαζιά. Ένα από τα 2.
 

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
43
Like
146
Πόντοι
0
Αυτή δεν είναι που κάνει μασαζ με την κόρη της;

Κι εσύ ο ίδιος το Φεβρουάριο είχες γράψει ότι κάνει μόνο μασαζ με 25€ (χωρίς πετσέτα) αλλά ΜΟΝΟ μασαζ. Τι έγινε;; Το γύρισε;
Και όταν λες έξτρα ;; Φραπε ή μπριζόλα και πόσα σου ζήτησε δηλαδή;
Όταν ανεβάζουμε κριτικές , θα πρέπει να είναι ολοκληρωμένες .
Ναι ζητάει πολλά λεφτά 60+ για γυμνος και εκτόνωση και είναι βρωμιάρα..φυσικά σηκώθηκα και έφυγα.
Εσύ τι νόμιζες, πως βγαίνουν τα λεφτά, με ένα απλό μασάζ;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.875
Like
9.418
Πόντοι
1.056
Ναι ζητάει πολλά λεφτά 60+ για γυμνος και εκτόνωση και είναι βρωμιάρα..φυσικά σηκώθηκα και έφυγα.
Εσύ τι νόμιζες, πως βγαίνουν τα λεφτά, με ένα απλό μασάζ;
60€ μασαζ και εκτονωση ειναι μια σχετικά καλή τιμη για τα σημερινα δεδομένα...
Τωρα για το βρωμιάρα που λες... πως το εννοεις;;; Βρωμικος χώρος, η αυτή βρωμούσε από την απλυσια;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.875
Like
9.418
Πόντοι
1.056
Έχω περίοδο και μου είναι δύσκολο. Ή μπορεί να είναι ίδια εργοδοσίας τα μαγαζιά. Ένα από τα 2.
Μην ασχολείσαι με τον Χρηστάκη... Ετσι κάνει παντα αυτός. Προμοτάρει όποιο μαγαζί του τάξει δωράκι και μετά επιτίθεται με ειρωνίες σε όποιος μέλος τον ξεμπροστιάζει.
 

zefyrinho

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
44
Like
114
Πόντοι
0
Μιας που το αναφέρατε
Μασαζακι με την κόρη της Ελβιρας Τσενάι πριν λίγες μέρες. Φοβερό μασάζ, ένα σκαλί πιο κάτω από θεία Ελένη. Στα υπόλοιπα τίποτα, πετσέτα συνεχώς και στο γύρισμα πετσέτα τύπου τέντα για να μη δει το εργαλείο. Ούτε καν περάσματα. Κρίμα, και είναι καλό μουνετο η μικρή...
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.289
Like
396
Πόντοι
36
Μιας που το αναφέρατε
Μασαζακι με την κόρη της Ελβιρας Τσενάι πριν λίγες μέρες. Φοβερό μασάζ, ένα σκαλί πιο κάτω από θεία Ελένη. Στα υπόλοιπα τίποτα, πετσέτα συνεχώς και στο γύρισμα πετσέτα τύπου τέντα για να μη δει το εργαλείο. Ούτε καν περάσματα. Κρίμα, και είναι καλό μουνετο η μικρή...
Τύπε εάν είχες διαβάσει θα ήξερες ότι δεν κάνει τίποτα, απορώ γιατί δεν ρίχνεται μια μάτια εδώ πριν πατε.
 

zefyrinho

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
44
Like
114
Πόντοι
0
Τύπε προφανώς και το έχω διαβάσει. Απλά αναφέρω την εμπειρία μου.
Παρ'ολα αυτά, ούτε η μάνα υποτίθεται ότι έκανε τίποτα....όμως ο συναγωνιστής παραπάνω ανέφερε ότι κάνει....
 

Ypogeio reuma

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
315
Κριτικές
41
Like
2.575
Πόντοι
2.471
Μιας που το αναφέρατε
Μασαζακι με την κόρη της Ελβιρας Τσενάι πριν λίγες μέρες. Φοβερό μασάζ, ένα σκαλί πιο κάτω από θεία Ελένη. Στα υπόλοιπα τίποτα, πετσέτα συνεχώς και στο γύρισμα πετσέτα τύπου τέντα για να μη δει το εργαλείο. Ούτε καν περάσματα. Κρίμα, και είναι καλό μουνετο η μικρή...
Κρίμα αμα είναι στα δεν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom