Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
357
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Δοκιμάστηκε Ειρήνη από Κολωνάκι αλλά δικαιώθηκε το πορνοένστικτο μου που μου έλεγε άστο..
Εμφανισιακά άθλια, μία κυρατσα κόκκαλο με φόρμα σαν καθαρίστρια
Κλείνω τα μάτια να μην βλέπω και ξεκινάει άθλιο μασάζ κυρίως με αγκώνες άτεχνο και ανούσιο. Είχα αρχίσει να εκνευρίζομαι και ήδη έκανα μνημόσυνο στο 60αρι
Στα προκαταρκτικά πριν το παίξιμο το έσωσε κάπως, έκανε κάτι ταρζανιες σε αρχίδια και κωλομερια πρίν γυρίσω για την φραπα. Ήρωας που έχυσα
Τώρα για όσους γράφουν στα παπάρια τους την εμφάνιση χίλιες φορές Φωτεινή αλλά για μένα καλύτερα καμία και γαμηθείτε στα σουβλάκια να το χαρείτε
Δυστυχώς ο χώρος του φραπέ είναι για μνημόσυνα
Πρόσθεσε δύσκολο παρκάρισμα, μπασκετική παντόφλα και επικεντρωμένη στο ταβάνι όταν φραπέδιαζε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Josex

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
34
Like
3.699
Πόντοι
4.365
Με τέτοια ακρίβεια, με δύο παιδιά και με ανύπαρκτο πελατολόγιο άνοιξε το πορτοφόλι και ρώτα ευγενικά με τρόπο δύο δωμάτιο και θα δεις....
Σιγά μην κάτσει να πεθάνει στην πεινα με ανύπαρκτος πελάτες
Και είναι και ωραία γυναίκα για να λένε την αλήθεια...

Για το ωραία γυναίκα διαφωνώ τύπε, αλλά γούστα είναι αυτά.

Δεύτερον κατά δήλωση της ιδίας είναι διατροφολόγος και θέλει να κόψει το πάσιον γιατί δεν γουστάρει να παίζει βίλλες

Οπότε που προκύπτει ότι προσφέρει έξτρα;
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Ναι ναι Χρηστάκη μου, ό,τι πεις εσύ μωρό μου.. Ο περίγελος του φόρουμ έχεις γίνει με τις δήθεν αμερόληπτες κριτικές σου.
Καλά κάνεις και βρίζεις., έτσι πρέπει να κάνεις σαν καλός υπαλληλάκος και λακές των συγκεκριμένων λαδομάγαζων που είσαι, για να βλέπουν και τα αφεντικά σου τι πρωτοπαλίκαρο προμότορα έχουν που υπερασπίζεται τα συμφερόντά τους

@Bleach φίλε είδες που σου τα έλεγα πριν για τον Χρηστάκη;;; Πιο προβλέψιμος δε θα μπορούσε να είναι.. Αν και άργησε λιγάκι να απαντήσει.... κι αν κρίνω από τα νεύρα του, λόγω του ύφους που μου απαντάει, σίγουρα περίοδο πρέπει να έχει...


χαχαχα Στα ξαδέρφια και στην θειά , δέκα πόντους πιο βαθειά χαχαχαχα

Ναι την ειδα σε ενα απο τα βίντεο που εχει στη σελίδα της στο facebook. Όντως δεν αξίζει.
Στην κόρη όμως θα τα έδινα άνετα.
Είμαι πολύ ήρεμος , γιατί κάτι τύπους σαν εσένα δεν τους βλέπω . Μιλάς εσύ λοιπόν που ήθελαν να σε βγάλουν σέντρα και έδινες διεύθυνση βενζινάδικου και όνομα , το οποίο δεν είναι δικό σου. Εντελώς κότα και χλεχλες . Άντε να ζητισνεψεις κανένα χαιδεμα τώρα
 

GiorgosPapppp

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
12
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους!
Η Φωτεινή (Svet) από Καλλιθέα τι ακριβώς προσφέρει στα 50 ευρω εκτός του μασάζ; Ζητάει και έξτρα;
Και αν γενικά αξίζει γιατί διαβάζω ανάμικτα σχόλια...
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2024
Μηνύματα
13
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους!
Η Φωτεινή (Svet) από Καλλιθέα τι ακριβώς προσφέρει στα 50 ευρω εκτός του μασάζ; Ζητάει και έξτρα;
Και αν γενικά αξίζει γιατί διαβάζω ανάμικτα σχόλια...
Μασάζ πολύ καλό και καταπληκτικό φραπέ, που δεν θα ξαναβρείς αλλού.
 

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
43
Like
146
Πόντοι
0
Για το ωραία γυναίκα διαφωνώ τύπε, αλλά γούστα είναι αυτά.

Δεύτερον κατά δήλωση της ιδίας είναι διατροφολόγος και θέλει να κόψει το πάσιον γιατί δεν γουστάρει να παίζει βίλλες

Οπότε που προκύπτει ότι προσφέρει έξτρα;
Εμ με δύο παιδιά, ανύπαρκτη πελατεία, αγενείς μερικούς πελάτες και εταιρεία well being πυραμίδα και καλά, πως θα βγουν τα έξοδα; Δεν θα κάνει έξτρα;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.875
Like
9.420
Πόντοι
1.056
Είμαι πολύ ήρεμος , γιατί κάτι τύπους σαν εσένα δεν τους βλέπω . Μιλάς εσύ λοιπόν που ήθελαν να σε βγάλουν σέντρα και έδινες διεύθυνση βενζινάδικου και όνομα , το οποίο δεν είναι δικό σου. Εντελώς κότα και χλεχλες . Άντε να ζητισνεψεις κανένα χαιδεμα τώρα
Ναι Χρηστάκη, ό,τι πεις εσύ μωρό μου. Εντάξει; Το πήρες το μπαξίσι από τα αφεντικά σου ή θα μας ζαλίσεις πάλι τον έρωτα με τις ψεύτικες κριτικές σου;;
Να πάρουμε τηλέφωνο στην εργοδοσία σου, να τους πούμε ότι κάνεις καλό προμοτάρισμα μπας και γλυτώσουμε από τα παραμυθια σου;
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Ναι Χρηστάκη, ό,τι πεις εσύ μωρό μου. Εντάξει; Το πήρες το μπαξίσι από τα αφεντικά σου ή θα μας ζαλίσεις πάλι τον έρωτα με τις ψεύτικες κριτικές σου;;
Να πάρουμε τηλέφωνο στην εργοδοσία σου, να τους πούμε ότι κάνεις καλό προμοτάρισμα μπας και γλυτώσουμε από τα παραμυθια σου;
Έτσι είναι ... Τα παίρνω από όλους . Εσύ που δίνεις ψεύτικες διευθύνσεις από βενζινάδικα στο Πέραμα αντί την δική σου και προκαλείς κάνοντας μαγκές αλλά εξαφανιζεσαι μετά . είσαι εντάξει ?
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
234
Like
500
Πόντοι
21
Galaxy μετά την αλλαγή πήγε κανένας; Πώς είναι η φάση εκεί; Μπορείς να πας πλέον χωρίς ραντεβού και να πετύχεις καμιά γκόμενα;
 

tarifas pirea

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
44
Κριτικές
5
Like
359
Πόντοι
20
Galaxy μετά την αλλαγή πήγε κανένας; Πώς είναι η φάση εκεί; Μπορείς να πας πλέον χωρίς ραντεβού και να πετύχεις καμιά γκόμενα;
και πριν μπορουσες να πας χωρις ραντεβου κ επαιρνες οποια ηταν διαθεσιμη.εκτος αν δεν ηταν καμμια...μουχε τυχει αυτο 1 φορα κ εφυγα.αλλα πριν 1 βδομαδα πηρα τηλ για ραντεβου κ δεν μου εδωσε την ευκαιρια να διαλεξω οπως εκανα παλια.πηγα λοιπον με ραντεβου κ οποια κατσει....τζοκερ ενα πραγμα.μου ετυχε η τζενη..μετρια πραγματα γενικα κ α και β ημιχρονο...
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Να δώσω και εγώ την δική μου εμπειρία .
Επίσκεψη στην GRACE στο Μαρούσι .
Μετά από συμβουλή φίλου .
Τηλέφωνο στην grace και αμέσως ραντεβού το μεσημέρι. Ενω είχα διαβάσει αρνητικά για την κοπέλα εμένα μου φάνηκε ότι από την αρχή θέλει ξεκάθαρες κουβέντες τι θες και μέχρι που φτάνει στην ουσία μέχρι φραπέ. Και από κοντά μου φάνηκε ότι είναι και πολύ σοβαρή με την δουλειά της .
Της είπα τι με ενδιαφέρει πήρα το πρόγραμμα του 50' 60€ και ξεκαθάρισα από την αρχή ότι θέλω και TANTRA με φραπεδακι . Και έτσι και έγινε .Το πρώτο μέρος αρκετά καλό με ανάλογες πιέσεις.
Το δεύτερο μέρος αρκετά καλό ενώ ήρθε και το τέλος γρήγορα.
Το σίγουρο είναι ότι θα ξανά δοκιμάσω την Grace.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.875
Like
9.420
Πόντοι
1.056
Έτσι είναι ... Τα παίρνω από όλους . Εσύ που δίνεις ψεύτικες διευθύνσεις από βενζινάδικα στο Πέραμα αντί την δική σου και προκαλείς κάνοντας μαγκές αλλά εξαφανιζεσαι μετά . είσαι εντάξει ?
Πρώτα από όλα δεν είναι βενζινάδικο. Είναι πλυντήριο αυτοκινήτων. Η διεύθυνση ισχύει κανονικάΤο ψέμα που είπα είναι ότι μου ανήκει το πλυντήριο ενω στην πραγματικότητα πάω και αράζω εκεί με τα φιλαράκια που το έχουν.
Έλα όποτε θες, θα σου δώσω και χαρτζιλικάκι για να προμοτάρεις το μαγαζι στα αντιστοιχα forum που ασχολούνται με το πλυσιμο των αυτοκινήτων

Αλλα επειδή με είπες κότα και χλεχλέ προηγουμένως, εσυ που δεν εισαι κότα, έχεις τα αρχίδια να δώσεις τη δική σου διεύθυνση δημόσια για να έρθω να σε βρω;; Δέχομαι και πμ αν φοβάσαι να απαντήσεις δημόσια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Meraklis_4

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2023
Μηνύματα
20
Κριτικές
3
Like
126
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει κανένας την Patricia sundari paty_massage_masaz insta?
 

Meraklis_4

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2023
Μηνύματα
20
Κριτικές
3
Like
126
Πόντοι
0
Sundari Amarana | Rio de Janeiro RJ Φαινεται να είναι καλή περίπτωση!
1721895358452.png
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Πρώτα από όλα δεν είναι βενζινάδικο. Είναι πλυντήριο αυτοκινήτων. Η διεύθυνση ισχύει κανονικάΤο ψέμα που είπα είναι ότι μου ανήκει το πλυντήριο ενω στην πραγματικότητα πάω και αράζω εκεί με τα φιλαράκια που το έχουν.
Έλα όποτε θες, θα σου δώσω και χαρτζιλικάκι για να προμοτάρεις το μαγαζι στα αντιστοιχα forum που ασχολούνται με το πλυσιμο των αυτοκινήτων

Αλλα επειδή με είπες κότα και χλεχλέ προηγουμένως, εσυ που δεν εισαι κότα, έχεις τα αρχίδια να δώσεις τη δική σου διεύθυνση δημόσια για να έρθω να σε βρω;; Δέχομαι και πμ αν φοβάσαι να απαντήσεις δημόσια.
Φαίνεται τι κότα άντρας χωρίς παντελόνια είσαι , που γράφεις μέσα εδώ μέσα σε κάθε καρυδιάς καρύδι άλλου ανθρώπου διεύθυνση και επιχείρηση ότι είναι δική σου και μάλιστα για να κάνεις μαγκιες. Δηλαδή στέλνεις ανθρώπους σε λάθος άνθρωπο για να κάνεις πλάκα . Είσαι εντελώς αδερφη φίλε . Ντροπή σου και μόνο που το λες , λες καλά δεν ήταν τίποτα. Δηλαδή εσένα θα σου άρεσε να στέλνουν στο μαγαζί σου κάθε έναν μαλακα και να βάζουν το μαγαζί σου εδώ ? Έχεις πρόβλημα ρε φίλε. Συν της άλλης μαγκιά κλανιά και διεύθυνση δική σου δε βλέπω . Δώσε την δική σου λοιπόν . Μήπως τώρα θα μας στέλνεις σε κανένα φούρνο ? Κρίμα γιατί είσαι και απτό Πέραμα και εκεί οι άντρες φοράνε παντελόνια . Βγάλτα και φορά φούστα τακούνι.
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
39
Like
88
Πόντοι
0

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.875
Like
9.420
Πόντοι
1.056
Φαίνεται τι κότα άντρας χωρίς παντελόνια είσαι , που γράφεις μέσα εδώ μέσα σε κάθε καρυδιάς καρύδι άλλου ανθρώπου διεύθυνση και επιχείρηση ότι είναι δική σου και μάλιστα για να κάνεις μαγκιες. Δηλαδή στέλνεις ανθρώπους σε λάθος άνθρωπο για να κάνεις πλάκα . Είσαι εντελώς αδερφη φίλε . Ντροπή σου και μόνο που το λες , λες καλά δεν ήταν τίποτα. Δηλαδή εσένα θα σου άρεσε να στέλνουν στο μαγαζί σου κάθε έναν μαλακα και να βάζουν το μαγαζί σου εδώ ? Έχεις πρόβλημα ρε φίλε. Συν της άλλης μαγκιά κλανιά και διεύθυνση δική σου δε βλέπω . Δώσε την δική σου λοιπόν . Μήπως τώρα θα μας στέλνεις σε κανένα φούρνο ? Κρίμα γιατί είσαι και απτό Πέραμα και εκεί οι άντρες φοράνε παντελόνια . Βγάλτα και φορά φούστα τακούνι.
Βλέπω το έχεις εύκολο το βρίσιμο...μαγκια-κλανια, αδερφη χωρις παντελόνια κλπκλπ...
Εσυ που δεν εισαι τίποτα από όλα αυτα δώσε διευθυνσούλα να σε επισκεφτω... να δεις αν φοράω παντελόνια... Δε σε βλέπω να δίνεις όμως... Ουτε πμ εστειλες... Τι έγινε Χρηστάκη;; Φοβάσαι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom