Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.095
Κριτικές
16
Like
13.761
Πόντοι
3.246
από Oasis ξέρει κανείς
ποιες αξίζουν; πέρασα και είχε
πολλές επιλογές
μπερδεύτηκα κι έφυγα!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.875
Like
9.420
Πόντοι
1.056
Έχει δοκιμάσει κανένας την Patricia sundari paty_massage_masaz insta?
Εγώ πριν από 5-6 χρόνια. Πολλά λεφτα και δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο. Δεν ξέρω αν έχουν αλλάξει τα πράγματα σήμερα.
Κάνε αναζήτηση με το όνομά της και θα σου βγάλει την κριτική μου για να τη διαβάσεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: Josex

CaptainNemo

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
53
Κριτικές
5
Like
279
Πόντοι
0
Να παραθέσω εδώ λοιπόν την εμπειρία μου από Mansion (Αλίκη) όπου πήγα για πρώτη (και τελευταία) φορά.

Η συνεννόηση στο τηλέφωνο εύκολη. Δέχεται σε περιοχή πίσω απ το Πεδίο του Άρεως σε χώρο που μετά βίας θα νοίκιαζαν Πακιστανοί.
Η υπηρεσία ήταν μασαζ με τελείωμα με το χέρι.
Το μασαζ αρκετά καλό τρίψιμο με πολύ παρλαπιπίαση όμως, σχεδόν σε σημείο ζάλης.
Σε κάποια στιγμή μου ανέφερε πως από 20 χρονών μέχρι πρόσφατα ήταν στην Ταϋλάνδη όπου εκπαιδευόταν (:cheesy:) στα μυστικά του...μασάζ(:cheesy:).
Στα του μασάζ φάνηκε ξεκάθαρα πως πήγαν χαμένα τόσα χρόνια.

Σε κάποια στιγμή λίγο μετά που γύρισα ανάσκελα μου πέταξε στο πρόσωπο τις δύο βυζάρες και άρχισε το χειρογλύκανο.
Πολύ ωραίος φραπές χωρίς υποσχέσεις για παραπάνω - που δεν θα επεδίωκα κιόλας. Κόστος 100 ευρώ.

Συμπαθητικός χαρακτήρας (αν πας με τα νερά της) αλλά μέχρι εκεί.
Καθαρά BBW (για τα δικά μου στάνταρ) για τους φίλους του είδους.

Ο χώρος όπως προείπα - ειδικά το μπάνιο - προδιαθέτει για διαμέρισμα λαθρομετανάστη - με ελάχιστο χώρο για να στρίψεις και θέα στο πίσω μέρος της απέναντι πολυκατοικίας - απ όπου είσαι εμφανώς ορατός αν το παράθυρο είναι ανοικτό.

Δεν θα ξαναπήγαινα αλλά για μια φορά δεν μπορώ να πω οτι πήγαν τα λεφτά χαμένα.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.875
Like
9.420
Πόντοι
1.056
Να παραθέσω εδώ λοιπόν την εμπειρία μου από Mansion (Αλίκη) όπου πήγα για πρώτη (και τελευταία) φορά.

Η συνεννόηση στο τηλέφωνο εύκολη. Δέχεται σε περιοχή πίσω απ το Πεδίο του Άρεως σε χώρο που μετά βίας θα νοίκιαζαν Πακιστανοί.
Η υπηρεσία ήταν μασαζ με τελείωμα με το χέρι.
Το μασαζ αρκετά καλό τρίψιμο με πολύ παρλαπιπίαση όμως, σχεδόν σε σημείο ζάλης.
Σε κάποια στιγμή μου ανέφερε πως από 20 χρονών μέχρι πρόσφατα ήταν στην Ταϋλάνδη όπου εκπαιδευόταν (:cheesy:) στα μυστικά του...μασάζ(:cheesy:).
Στα του μασάζ φάνηκε ξεκάθαρα πως πήγαν χαμένα τόσα χρόνια.

Σε κάποια στιγμή λίγο μετά που γύρισα ανάσκελα μου πέταξε στο πρόσωπο τις δύο βυζάρες και άρχισε το χειρογλύκανο.
Πολύ ωραίος φραπές χωρίς υποσχέσεις για παραπάνω - που δεν θα επεδίωκα κιόλας. Κόστος 100 ευρώ.

Συμπαθητικός χαρακτήρας (αν πας με τα νερά της) αλλά μέχρι εκεί.
Καθαρά BBW (για τα δικά μου στάνταρ) για τους φίλους του είδους.

Ο χώρος όπως προείπα - ειδικά το μπάνιο - προδιαθέτει για διαμέρισμα λαθρομετανάστη - με ελάχιστο χώρο για να στρίψεις και θέα στο πίσω μέρος της απέναντι πολυκατοικίας - απ όπου είσαι εμφανώς ορατός αν το παράθυρο είναι ανοικτό.

Δεν θα ξαναπήγαινα αλλά για μια φορά δεν μπορώ να πω οτι πήγαν τα λεφτά χαμένα.
Το φατσόνι της λύπης δεν το έβαλα για την κριτική σου, η οποία παρεμπιπτόντως ειναι άρτια διατυπωμένη. Το έβαλα για την κοροϊδία που προσφέρει η κιουρία.

Ταϋλάνδη και μαλακίες. Πριν 7-8 χρόνια περίπου εμφανίστηκε για πρώτη φορά εδώ μέσα ψαρεύοντας κόσμο για μασαζ και φραπε σε ξενοδοχείο και μας έλεγε τότε ότι δεν ξέρει μασαζ και προσπαθεί να μάθει. Άκου εκεί από 20 χρονών(ε) στην Ταϋλάνδη χαχααχαχα
οκ έχει καύσωνα έξω , το μυαλό έχει σαλτάρει.
Όλα τα άλλα ίδια.. όπως τα έκανε τότε έτσι και τώρα. Μόνο που ανέβασε στα 100 γιούρια το κασέ . Μάλλον πληρώνει ψηλό ενοίκιο για την τρώγλη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

CaptainNemo

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
53
Κριτικές
5
Like
279
Πόντοι
0
Το φατσόνι της λύπης δεν το έβαλα για την κριτική σου, η οποία παρεμπιπτόντως ειναι άρτια διατυπωμένη. Το έβαλα για την κοροϊδία που προσφέρει η κιουρία.

Ταϋλάνδη και μαλακίες. Πριν 7-8 χρόνια περίπου εμφανίστηκε για πρώτη φορά εδώ μέσα ψαρεύοντας κόσμο για μασαζ και φραπε σε ξενοδοχείο και μας έλεγε τότε ότι δεν ξέρει μασαζ και προσπαθεί να μάθει. Άκου εκεί από 20 χρονών(ε) στην Ταϋλάνδη χαχααχαχα
οκ έχει καύσωνα έξω , το μυαλό έχει σαλτάρει.
Όλα τα άλλα ίδια.. όπως τα έκανε τότε έτσι και τώρα. Μόνο που ανέβασε στα 100 γιούρια το κασέ . Μάλλον πληρώνει ψηλό ενοίκιο για την τρώγλη.
Ξέχασα να αναφέρω πως στις συζητήσεις μας για το κατάστημα και τις υπηρεσίες, αναφερόταν συνεχώς μιλώντας στον πληθυντικό (εμείς) - υπονοώντας σαφώς πως υπάρχουν και άλλες κοπέλες - κάτι που δεν προκύπτει ούτε απ την δική μου εμπειρία, αλλά ούτε και απ όσες άλλες κριτικές έχω δει.

Υποθέτω είναι ένας τρόπος να σε βάλει σε σκέψεις να....ξαναπάς.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
660
Κριτικές
3
Like
3.158
Πόντοι
446
Να δώσω και εγώ την δική μου εμπειρία .
Επίσκεψη στην GRACE στο Μαρούσι .
Μετά από συμβουλή φίλου .
Τηλέφωνο στην grace και αμέσως ραντεβού το μεσημέρι. Ενω είχα διαβάσει αρνητικά για την κοπέλα εμένα μου φάνηκε ότι από την αρχή θέλει ξεκάθαρες κουβέντες τι θες και μέχρι που φτάνει στην ουσία μέχρι φραπέ. Και από κοντά μου φάνηκε ότι είναι και πολύ σοβαρή με την δουλειά της .
Της είπα τι με ενδιαφέρει πήρα το πρόγραμμα του 50' 60€ και ξεκαθάρισα από την αρχή ότι θέλω και TANTRA με φραπεδακι . Και έτσι και έγινε .Το πρώτο μέρος αρκετά καλό με ανάλογες πιέσεις.
Το δεύτερο μέρος αρκετά καλό ενώ ήρθε και το τέλος γρήγορα.
Το σίγουρο είναι ότι θα ξανά δοκιμάσω την Grace.
Μια χαρά ειναι η Grace και ωραία γυναίκα, λιγο επιφυλακτική στην αρχή μέχρι να σε γνωρίσει, λίγο κοφτή στο τηλέφωνο, αλλα κανει πολύ ωραια περιποίηση, στο ταντρικό κομμάτι, και με μεγάλη διάρκεια μάλιστα. Δεν προχωράει σε περαιτέρω αλλα ξέρεις τι παίρνεις.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.875
Like
9.420
Πόντοι
1.056
Μια χαρά ειναι η Grace και ωραία γυναίκα, λιγο επιφυλακτική στην αρχή μέχρι να σε γνωρίσει, λίγο κοφτή στο τηλέφωνο, αλλα κανει πολύ ωραια περιποίηση, στο ταντρικό κομμάτι, και με μεγάλη διάρκεια μάλιστα. Δεν προχωράει σε περαιτέρω αλλα ξέρεις τι παίρνεις.
Μάστορα η Grace δεν είναι γυναίκα, μαγαζί είναι.:2funny:
 

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
140
Like
321
Πόντοι
21
Να παραθέσω εδώ λοιπόν την εμπειρία μου από Mansion (Αλίκη) όπου πήγα για πρώτη (και τελευταία) φορά.

Η συνεννόηση στο τηλέφωνο εύκολη. Δέχεται σε περιοχή πίσω απ το Πεδίο του Άρεως σε χώρο που μετά βίας θα νοίκιαζαν Πακιστανοί.
Η υπηρεσία ήταν μασαζ με τελείωμα με το χέρι.
Το μασαζ αρκετά καλό τρίψιμο με πολύ παρλαπιπίαση όμως, σχεδόν σε σημείο ζάλης.
Σε κάποια στιγμή μου ανέφερε πως από 20 χρονών μέχρι πρόσφατα ήταν στην Ταϋλάνδη όπου εκπαιδευόταν (:cheesy:) στα μυστικά του...μασάζ(:cheesy:).
Στα του μασάζ φάνηκε ξεκάθαρα πως πήγαν χαμένα τόσα χρόνια.

Σε κάποια στιγμή λίγο μετά που γύρισα ανάσκελα μου πέταξε στο πρόσωπο τις δύο βυζάρες και άρχισε το χειρογλύκανο.
Πολύ ωραίος φραπές χωρίς υποσχέσεις για παραπάνω - που δεν θα επεδίωκα κιόλας. Κόστος 100 ευρώ.

Συμπαθητικός χαρακτήρας (αν πας με τα νερά της) αλλά μέχρι εκεί.
Καθαρά BBW (για τα δικά μου στάνταρ) για τους φίλους του είδους.

Ο χώρος όπως προείπα - ειδικά το μπάνιο - προδιαθέτει για διαμέρισμα λαθρομετανάστη - με ελάχιστο χώρο για να στρίψεις και θέα στο πίσω μέρος της απέναντι πολυκατοικίας - απ όπου είσαι εμφανώς ορατός αν το παράθυρο είναι ανοικτό.

Δεν θα ξαναπήγαινα αλλά για μια φορά δεν μπορώ να πω οτι πήγαν τα λεφτά χαμένα.


Ναι κι εμένα στα 10 με έστειλαν στην Ιαπωνία για να γίνω Νίντζα.
Πριν 3 χρόνια που την πήρα ήταν 37 κι ότι είχε ξεκινήσει να μαθαίνει. Πάντως όπως είχα αναφέρει και παλαιότερα η φραπεδιά της ήταν εξαιρετική!
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
660
Κριτικές
3
Like
3.158
Πόντοι
446

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Μασάζ πολύ καλό και καταπληκτικό φραπέ, που δεν θα ξαναβρείς αλλού.
Συγνωμη για την αγνοια παροτι αρκετο καιρο εδω μέσα και λατρης του φραπε ειδικα...που ειναι αυτή η Φωτεινη και πως μιλάμε μαζί της ? Ειναι ανεξαρτητη? παντα την βλπεω ως φωτεινη Καλλιθεα και οχι διευθυνση κτλ...ευχαριστω πολυ μαγκες
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.875
Like
9.420
Πόντοι
1.056
Συγνωμη για την αγνοια παροτι αρκετο καιρο εδω μέσα και λατρης του φραπε ειδικα...που ειναι αυτή η Φωτεινη και πως μιλάμε μαζί της ? Ειναι ανεξαρτητη? παντα την βλπεω ως φωτεινη Καλλιθεα και οχι διευθυνση κτλ...ευχαριστω πολυ μαγκες
Έλα ρε Άλεξ ,εισαι και απο τους παλιούς εδώ μέσα, αποκλείετεαι να μην το έχεις δει...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.875
Like
9.420
Πόντοι
1.056
Βεβαίως, ταυτίζεται το όνομα του καταστήματος με την κυρία...να τη γνωρίσεις θα σε περιποιηθεί δεόντως.
Ειχα πάει πολυ παλιά σε εκείνο το μαγαζί από την εποχή που διαφήμιζαν το passion massage και το είχαν με τον εξής τιμοκατάλογο:
  • 20'/ 20€
  • 30'/ 30€
  • 50'/ 50€
Δεν θυμάμαι με ποια είχα κάνει , -βασικα ούτε που την ρώτησα πως την λένε- απλα ήταν αυτή που φορούσε ένα πολύ σκληρό σουτιέν σαν πανοπλία , τόσο σκληρό που δεν μπορούσες να ζουλήξεις ούτε το ύφασμα.
Αμίλητη,αγέλαστη, σα ρομπότ ένα πράγμα.

Κρατάω την πρότασή σου ,σαν μια επιλογή αν τυχόν βρεθώ προς τα βόρεια προάστια.
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.289
Like
396
Πόντοι
36
Το φατσόνι της λύπης δεν το έβαλα για την κριτική σου, η οποία παρεμπιπτόντως ειναι άρτια διατυπωμένη. Το έβαλα για την κοροϊδία που προσφέρει η κιουρία.

Ταϋλάνδη και μαλακίες. Πριν 7-8 χρόνια περίπου εμφανίστηκε για πρώτη φορά εδώ μέσα ψαρεύοντας κόσμο για μασαζ και φραπε σε ξενοδοχείο και μας έλεγε τότε ότι δεν ξέρει μασαζ και προσπαθεί να μάθει. Άκου εκεί από 20 χρονών(ε) στην Ταϋλάνδη χαχααχαχα
οκ έχει καύσωνα έξω , το μυαλό έχει σαλτάρει.
Όλα τα άλλα ίδια.. όπως τα έκανε τότε έτσι και τώρα. Μόνο που ανέβασε στα 100 γιούρια το κασέ . Μάλλον πληρώνει ψηλό ενοίκιο για την τρώγλη.
Αυτή δεν δούλευε σε ένα μπαρ στην Μιχαλακοπούλου;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.875
Like
9.420
Πόντοι
1.056
Αυτή δεν δούλευε σε ένα μπαρ στην Μιχαλακοπούλου;
Επειδη παραθέτεις δικό μου μήνυμα να υποθέσω ότι απευθύνεται σε εμένα η ερώτηση;
Η απάντηση είναι , δεν γνωρίζω.
 

CaptainNemo

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
53
Κριτικές
5
Like
279
Πόντοι
0
Δεν θυμάμαι με ποια είχα κάνει , -βασικα ούτε που την ρώτησα πως την λένε- απλα ήταν αυτή που φορούσε ένα πολύ σκληρό σουτιέν σαν πανοπλία , τόσο σκληρό που δεν μπορούσες να ζουλήξεις ούτε το ύφασμα.
Αμίλητη,αγέλαστη, σα ρομπότ ένα πράγμα.
Φίλε, δεν ήταν σκληρό σουτιέν σαν πανοπλία. ΗΤΑΝ πανοπλία.:2funny:
Εννοώ δεν περιορίζονταν μόνο στο στήθος, αλλά κάλυπτε όλη την περιοχή απ το στήθος μέχρι τον αφαλό. Ήταν ειδικά για να μην σου επιτρέπει να χουφτώνεις.
Θυμάμαι μάλιστα είχα κάνει με μια κοπέλα και όταν τελείωσε το πρόγραμμα, το έβγαλε από πάνω της γιατι την ενοχλούσε και είχα μείνει να γελάω 10 λεπτά όταν το είδα με τα μάτια μου...Το πιο υπερβολικό πράγμα που έχω δει ποτέ σε μαγαζί.
 

bonor07

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2014
Μηνύματα
91
Like
272
Πόντοι
20
Ειχα πάει πολυ παλιά σε εκείνο το μαγαζί από την εποχή που διαφήμιζαν το passion massage και το είχαν με τον εξής τιμοκατάλογο:
  • 20'/ 20€
  • 30'/ 30€
  • 50'/ 50€
Δεν θυμάμαι με ποια είχα κάνει , -βασικα ούτε που την ρώτησα πως την λένε- απλα ήταν αυτή που φορούσε ένα πολύ σκληρό σουτιέν σαν πανοπλία , τόσο σκληρό που δεν μπορούσες να ζουλήξεις ούτε το ύφασμα.
Αμίλητη,αγέλαστη, σα ρομπότ ένα πράγμα.

Κρατάω την πρότασή σου ,σαν μια επιλογή αν τυχόν βρεθώ προς τα βόρεια προάστια.
Χαχαχα,μια από τα ίδια.....
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
341
Like
734
Πόντοι
81
Φίλε, δεν ήταν σκληρό σουτιέν σαν πανοπλία. ΗΤΑΝ πανοπλία.:2funny:
Εννοώ δεν περιορίζονταν μόνο στο στήθος, αλλά κάλυπτε όλη την περιοχή απ το στήθος μέχρι τον αφαλό. Ήταν ειδικά για να μην σου επιτρέπει να χουφτώνεις.
Θυμάμαι μάλιστα είχα κάνει με μια κοπέλα και όταν τελείωσε το πρόγραμμα, το έβγαλε από πάνω της γιατι την ενοχλούσε και είχα μείνει να γελάω 10 λεπτά όταν το είδα με τα μάτια μου...Το πιο υπερβολικό πράγμα που έχω δει ποτέ σε μαγαζί.
Μια φορά της επιασα το βυζι και ευγενικα το αρνηθηκε και μου ειπε να χαιδεψε μου το χερι...
Υ.Γ. πάντως εγω παράπονο δεν ειχα απο τον φραπε της ποτε.. Ισα ισα... Δεν ηταν φροσω, αλλα εκανε συμπαθητικο φραπεδακι
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Βλέπω το έχεις εύκολο το βρίσιμο...μαγκια-κλανια, αδερφη χωρις παντελόνια κλπκλπ...
Εσυ που δεν εισαι τίποτα από όλα αυτα δώσε διευθυνσούλα να σε επισκεφτω... να δεις αν φοράω παντελόνια... Δε σε βλέπω να δίνεις όμως... Ουτε πμ εστειλες... Τι έγινε Χρηστάκη;; Φοβάσαι;
Άσε τώρα τις φιλοσοφίες . Εγώ μιλάω με αποδείξεις. Σε έβγαλαν σέντρα και έδωσες διεύθυνση άλλου ανθρώπου αντί την δική σου επειδή φύγαν τα τσισα? Ναι ή όχι ? Σε πειράζει να σε λένε αδερφή αλλά δεν απαντάς γιατί έκανες την αδερφή . Εγώ διευθύνσεις αν δώσω θα είναι αληθινές και σε καμία περίπτωση σε έναν βλάκα που κρύβεται και στέλνει κόσμο άλλου για μανουρες. Τι να μου πεις και τι να ασχοληθώ. Μαζί σου . Ψυχοπαθακι είσαι από τα λίγα . Την μπάλα στην σέντρα σε κανέναν άλλον όχι σε εμένα. Και αφού είσαι τόσο μάγκας και λες πολλά λόγια γιατί δεν πας μέσα στα μαγαζιά που υποτίθεται δουλεύω να με ζητήσεις? Πήγαινε εκεί μέσα και βγάλε την ψυχοπάθεια που βγάζεις εδώ. Να δούμε τι θα γίνει το σομάγκας που είσαι ή θα φορτωθείς με τίποτα πακιστανικά νούμερα να κρύβεσαι πάλι .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom