Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (2 μέλη και 31 επισκέπτες)

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
141
Like
337
Πόντοι
21
Για όσους μου έστειλαν (και είναι αρκετοί) ή πρόκειται να μου στείλουν μήνυμα για την Φρόσω.

1ον. Δεν δίνω το όνομα που έχει στο Facebook από την στιγμή που όπως φαίνεται είναι το πραγματικό της.
2ον. Δεν έχω τηλέφωνο της!
3ον. Και να το είχα δεν θα το έδινα. Εάν ήθελε η ίδια να βγει το τηλέφωνο της προς τα έξω για να διευρύνει την πελατεία της θα το είχε ήδη κάνει από μόνη της και δεν θα έψαχνα σαν μαλάκας να το βρω. ( δεν ξέρω και σίγουρα αν όντως συνεχίζει αυτό που έκανε από τότε που έφυγε από το Grace)

Μην μου στέλνετε άλλα μηνύματα! Μου έχετε πρήξει τα συκώτια!
 

yesboss

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2024
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
0
Για όσους μου έστειλαν (και είναι αρκετοί) ή πρόκειται να μου στείλουν μήνυμα για την Φρόσω.

1ον. Δεν δίνω το όνομα που έχει στο Facebook από την στιγμή που όπως φαίνεται είναι το πραγματικό της.
2ον. Δεν έχω τηλέφωνο της!
3ον. Και να το είχα δεν θα το έδινα. Εάν ήθελε η ίδια να βγει το τηλέφωνο της προς τα έξω για να διευρύνει την πελατεία της θα το είχε ήδη κάνει από μόνη της και δεν θα έψαχνα σαν μαλάκας να το βρω. ( δεν ξέρω και σίγουρα αν όντως συνεχίζει αυτό που έκανε από τότε που έφυγε από το Grace)

Μην μου στέλνετε άλλα μηνύματα! Μου έχετε πρήξει τα συκώτια!
Εύγε μεγάλε κράτησες το μυστικό του κράτους !!!
 

johnygrg_29

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα,υπαρχει καποια κορασιδα σε πειραια και περιξ σε λογικεσ τιμες ;;
 

CaptainNemo

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
53
Κριτικές
5
Like
279
Πόντοι
0
Όλα είναι ΚΑΙ σχετικά ΚΑΙ υποκειμενικά. Υπάρχουν ήδη νομίζω αρκετές πληροφορίες στο νήμα.
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
820
Κριτικές
4
Like
1.223
Πόντοι
206
Εύγε μεγάλε κράτησες το μυστικό του κράτους !!!
Δηλαδή ρε φίλε αν είχες εσύ το τηλέφωνο της θα το έδινες παντού???
Το ότι η κοπέλα μπορεί να έχει προσωπική ζωή ή παιδί και δεν θέλει να διευρύνει το κύκλο της σου πέρασε ποτέ από το μυαλό σου
 

GiorgosPapppp

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
13
Like
22
Πόντοι
0
Είχε κανείς εμπειρία με Πένυ ή Ζωή από Galaxy ;;
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
14
Like
1.524
Πόντοι
2.472
Είχε κανείς εμπειρία με Πένυ ή Ζωή από Galaxy ;;

Διάβασε εδώ για Πένυ , η Ζωή είναι γνωστή , παλιά καραβάνα, αν είσαι του χώρου θα την ξέρεις..

Ήρθε η ώρα να συνεργαστεί κ με την Αριστούλα,, όχι για πολύ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Josex

Ripper09

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα μύστες του φραπέ....ξέρετε τι παίζει με massagio hamam? Φραπέ πουλάνε?
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
4
Like
2.782
Πόντοι
456

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
34
Like
3.146
Πόντοι
5.355
Για όσους μου έστειλαν (και είναι αρκετοί) ή πρόκειται να μου στείλουν μήνυμα για την Φρόσω.

1ον. Δεν δίνω το όνομα που έχει στο Facebook από την στιγμή που όπως φαίνεται είναι το πραγματικό της.
2ον. Δεν έχω τηλέφωνο της!
3ον. Και να το είχα δεν θα το έδινα. Εάν ήθελε η ίδια να βγει το τηλέφωνο της προς τα έξω για να διευρύνει την πελατεία της θα το είχε ήδη κάνει από μόνη της και δεν θα έψαχνα σαν μαλάκας να το βρω. ( δεν ξέρω και σίγουρα αν όντως συνεχίζει αυτό που έκανε από τότε που έφυγε από το Grace)

Μην μου στέλνετε άλλα μηνύματα! Μου έχετε πρήξει τα συκώτια!
Καλά κάνεις τύπε. Διακριτικοτητα και εχεμύθεια
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.039
Κριτικές
34
Like
3.747
Πόντοι
4.365
Διάβασε εδώ για Πένυ , η Ζωή είναι γνωστή , παλιά καραβάνα, αν είσαι του χώρου θα την ξέρεις..

Ήρθε η ώρα να συνεργαστεί κ με την Αριστούλα,, όχι για πολύ..

Παίκτη το συμπέρασμα για τη Ζωή είναι λόγω της αστατης φάσης που περνάει ή γνωρίζεις κάτι διαφορετικό;
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
14
Like
1.524
Πόντοι
2.472
Παίκτη το συμπέρασμα για τη Ζωή είναι λόγω της αστατης φάσης που περνάει ή γνωρίζεις κάτι διαφορετικό;

Φίλε Josex είναι πολύπλοκο, ένθεν κακείθεν... δε λέγονται δημόσια αυτά..

Επιγραμματικά, η μία έχει περίεργο χαρακτήρα, (βέτο, προσωπικά θέματα κλπ), η άλλη δεν είναι ευέλικτη..

Διπολική συνεργασία, που ξεθωριάζει γρήγορα...

Γενικότερα το ίδρυμα στερείται σοβαρού προσανατολισμού..:hi:
 

Koprogatos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
149
Like
481
Πόντοι
21
Καλησπέρα μύστες του φραπέ....ξέρετε τι παίζει με massagio hamam? Φραπέ πουλάνε?
Μάγκες έχουμε πει πολλάκις.. λίγο ψαξιματακι πριν ρωτήσετε.Οσοι έχουν εκφράσει άποψη είναι όλοι στο όχι..
 

Elampra

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2024
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
270
Πόντοι
20
Είχε κανείς εμπειρία με Πένυ ή Ζωή από Galaxy ;;
Πένυ δοκιμάστηκε πριν 2 εβδομάδες. Ευγενικότατη, μέτριο εώς αδιάφορο μασάζ, μόνο χέρι πρότεινε το οποίο προσπέρασα καθώς δεν με καυλώνει η συγκεκριμένη καθόλου. Κάτι για καλαμάκια κτλ που είπαν εδώ, εγώ τουλάχιστον δεν το επιβεβαίωνω.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.124
Κριτικές
16
Like
13.945
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα μύστες του φραπέ....ξέρετε τι παίζει με massagio hamam? Φραπέ πουλάνε?
αν έκανε φραπέ η Άρτεμις θα χε χτίσει ήδη μεζονέτα αλλά ακόμα σε διαμερισματάκι με τους γονείς της βλέπω οτι μένει άρα…
 

Data_freak

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2022
Μηνύματα
50
Like
130
Πόντοι
0
έχει πάρει κανείς το Nuru me Patricia SUndari στον Άλιμο? με ενδιαφέρει το καλο μασάζ κυρίως, έχω διαβάσει κάτι παλιές κριτικές απλώς θέλω να ρωτήσω τι ισχύει τώρα
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.106
Like
3.106
Πόντοι
456
Πένυ δοκιμάστηκε πριν 2 εβδομάδες. Ευγενικότατη, μέτριο εώς αδιάφορο μασάζ, μόνο χέρι πρότεινε το οποίο προσπέρασα καθώς δεν με καυλώνει η συγκεκριμένη καθόλου. Κάτι για καλαμάκια κτλ που είπαν εδώ, εγώ τουλάχιστον δεν το επιβεβαίωνω.
Oxι που είπαν ,κανείς δεν είπε , ο μαλάκας ο προμότορας που τον αφήνουν να αλωνίζει δω μέσα το είπε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom