Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Θα μπορούσε όποιος ξέρει να μαζέψει όλους τους χώρους ή κοπέλες που προσφέρουν μασαζ με φραπέ στο τέλος; Αλλά όχι τα μασατζίδικα που προσφέρουν φουλ υπηρεσιες ούτε τα μασαζ κατοικον; Ανεξαρτητες ή μασατζιδικα που απλα παιζει και το κατι παραπανω.

Ας πει ο καθενας ποια μαγαζια ξερει να τα μαζεψουμε σε μια λιστα
 

kounelodioxtis

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2009
Μηνύματα
40
Like
158
Πόντοι
0
τελικά τι λέει αυτή η Φρόσω ρε παίδες στο grace; Έχει κανείς πρόσφατη εμπειρία; στο fb που γράφανε ότι ήρθε και 2η κοπέλα αυτή εννοούσαν να φανταστώ, ε;
 

blakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2015
Μηνύματα
42
Like
182
Πόντοι
0
Πρόσφατη επίσκεψη στο en relax για μασαζάκι και χαμαμ με προσφορά 25€
Πέρασα με την εφη, καλό μασάζ, μου το είπε στα ίσια ότι τα deals των 25€ μένουν παραπονεμένα, δεν υπήρξε κάτι στο τέλος, και μετά που ήταν να μπούμε στο χαμαμ μαζί με την κοπέλα ήρθε η γυναίκα απτην ρεσεψιόν και μου είπε πως είναι κλεισμένες όλες οι κοπέλες και πως δεν της το είχα πει και τα σχετικά, παρόλο που το είχα τονίσει στο τηλέφωνο και είχαμε αλλάξει το ραντεβού μας 2 φορές για να γίνει αυτό.
Εν τελεί ξενέρωσα και δεν μπήκα ποτε στο Χαμαμ και έφυγα. Για μένα ασέβεια προς τον πελάτη.
Ωστόσο ξέρουμε κάτι για Φρόσω στο grace? Βγάζει τουλάχιστον τίποτα ή αγγαρεία το β’ μέρος του μασάζ;
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Πρόσφατη επίσκεψη στο en relax για μασαζάκι και χαμαμ με προσφορά 25€
Πέρασα με την εφη, καλό μασάζ, μου το είπε στα ίσια ότι τα deals των 25€ μένουν παραπονεμένα, δεν υπήρξε κάτι στο τέλος, και μετά που ήταν να μπούμε στο χαμαμ μαζί με την κοπέλα ήρθε η γυναίκα απτην ρεσεψιόν και μου είπε πως είναι κλεισμένες όλες οι κοπέλες και πως δεν της το είχα πει και τα σχετικά, παρόλο που το είχα τονίσει στο τηλέφωνο και είχαμε αλλάξει το ραντεβού μας 2 φορές για να γίνει αυτό.
Εν τελεί ξενέρωσα και δεν μπήκα ποτε στο Χαμαμ και έφυγα. Για μένα ασέβεια προς τον πελάτη.
Ωστόσο ξέρουμε κάτι για Φρόσω στο grace? Βγάζει τουλάχιστον τίποτα ή αγγαρεία το β’ μέρος του μασάζ;
Άκαιρη συμπεριφορά από το en relax … ποιος ξέρει γιατί !
Εσυ διάλεξες την θεραπεύτρια ή αυτές σε διάλεξαν ?? Είναι σημαντικό μα ξέρουμε
 

blakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2015
Μηνύματα
42
Like
182
Πόντοι
0
Άκαιρη συμπεριφορά από το en relax … ποιος ξέρει γιατί !
Εσυ διάλεξες την θεραπεύτρια ή αυτές σε διάλεξαν ?? Είναι σημαντικό μα ξέρουμε
Είχα μιλήσει με την υπεύθυνη που είναι στη γραμματεία και μου είχε πει να κλείσουμε ραντεβού τότε γιατί στους καινούργιους προτείνουμε εμείς κοπέλες
Πάντως δεν διαλέξω εγώ
Για βοηθήστε λίγο για Φρόσω που σκέφτομαι να κάνω κάποια επίσκεψη
 

paularas9292

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
43
Like
74
Πόντοι
0
Άκαιρη συμπεριφορά από το en relax … ποιος ξέρει γιατί !
Εσυ διάλεξες την θεραπεύτρια ή αυτές σε διάλεξαν ?? Είναι σημαντικό μα ξέρουμε
Όχι και τόσο άκαιρη καθώς από ότι φαίνεται έχει ξανα αναφερθεί :wink::


Περασμα σημερα απο enrelax ενω πρωτα εχω κλεισει ραντεβου για να υπαρχει κοπελα να κανω χαμαμ μαζι. Καλο μασαζ ,ωραιο καθαρο δωματιο ευγενικη η κοπελα ολα κομπλε..τελειωνει το μασαζ και μπαινει μεσα η Μαρινα κ μ λεει....χιλια συγγνωμη αλλα ολες οι κοπελες του χαμαμ ειναι απασχολημενες..μα αφου ειχα κλεισει ραντεβου λεω και ηρθα μονο για αυτο να δοκιμασω την εμπειρια στο χαμαμ..παπαρια ,εδωσα 20 ευρω κ εφυγα..

Αυτό και το Λ10 δουλεύουν με συγκεκριμένη πελατεία και προφανώς και είναι αρπακτικά. Οπότε δεν πα να είχες κλείσει και 10 μέρες πριν χαμάμ, άμα έσκασαν μύτη "γνωστά" τους άτομα λογικό να τους δώσουν προτεραιότητα και να μην νοιαστούν τόσο για κάποιον που δεν τον ξέρουν τόσο. *δελα πολυτελείας είναι άλλωστε οπότε δεν θα πρέπει να μας παραξενεύουν οι κουτο-πονηριές τους.

Άποψη μου είναι να μην τρώμε κουτόχορτο και να παίρνουμε ότι ζητάμε. Το 25αρι υποθέτω έχει και το χαμάμ μέσα? Αν ναι @blakos έπρεπε να ζητήσεις τα λεφτά σου πίσω.
 

blakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2015
Μηνύματα
42
Like
182
Πόντοι
0
Πλήρωσα 20 αντί 25, υποθέτω αυτός θα ήταν και ο λόγος
Αλλά πραγματική κοροϊδία απτό εν λόγω κατάστημα
 

FOTINOS 54

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
182
Like
220
Πόντοι
21
με 25 ευρό να μπει η κοπέλα στο χαμάμ πολύ χλωμό
 

blakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2015
Μηνύματα
42
Like
182
Πόντοι
0
Και όμως το έχει σαν προσφορά, 25€ 50 Λεπτά μασάζ και χαμαμ ή σάουνα
Δεν με πείραξε τόσο αυτό όσο η κοροϊδία
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
2.778
Πόντοι
1.206
Και όμως το έχει σαν προσφορά, 25€ 50 Λεπτά μασάζ και χαμαμ ή σάουνα
Δεν με πείραξε τόσο αυτό όσο η κοροϊδία

Έτσι το έχουν πολλά μαγαζιά για να προσελκύσουν πελάτες. Marketing τρικ. Μην περιμένεις να πάρεις υπηρεσίες των 100 ευρώ πληρώνοντας 25. Έχεις ένα δίκιο για την κοροϊδία αλλά όλοι έτσι παίζουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: blakos

Amartwlos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Θα με πείτε βλαμμένο, αλλά γούστα είναι αυτά. Υπάρχει κέντρο μασάζ που κάνει σαφώς καλό μασάζ, με ωραία περασματα στις ευαίσθητες περιοχές, αλλα μένει εκεί; Ευχαριστώ.
 

blakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2015
Μηνύματα
42
Like
182
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Θα με πείτε βλαμμένο, αλλά γούστα είναι αυτά. Υπάρχει κέντρο μασάζ που κάνει σαφώς καλό μασάζ, με ωραία περασματα στις ευαίσθητες περιοχές, αλλα μένει εκεί; Ευχαριστώ.
Σίγουρα μπορείς να ψάξεις στο νήμα αλλά για εμένα κοίταξε στο grace στο Μαρούσι
 
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Θα με πείτε βλαμμένο, αλλά γούστα είναι αυτά. Υπάρχει κέντρο μασάζ που κάνει σαφώς καλό μασάζ, με ωραία περασματα στις ευαίσθητες περιοχές, αλλα μένει εκεί; Ευχαριστώ.
Προτιμώ το μασάζ "the moment massage boutique".
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Προτιμώ το μασάζ "the moment massage boutique".
Συμφωνώ. Το Moment έχει ωραίο χώρο, άνετο και μινιμαλ. Επισης, το μασαζ των κοριτσιων, κυρίως εκεινων απ την Ασία, είναι αρκετά τίμιο. Ασε που με ενα δεκαρικο εξτρα, σου παρέχει και φραπεδάκι (αν και οι Ασιατισσες το κάνουν λίγο αποστειρωμένα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom