Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Kgeorg

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2021
Μηνύματα
68
Like
86
Πόντοι
0
Μαγαζί με ιστορία. Μπορείς να περνάς καλά εκεί, αλλά μεγάλη επένδυση σε χρόνο και ακόμα μεγαλύτερη σε χρήμα. Αν έχεις ένα χιλιάρικό το μήνα για πέταμα, για 2-3 μήνες, δοκίμασε το.
Καταλαβα :think:οποτε στην άκρη αυτό το μαγαζί από την στιγμή που υπαρχουμ αρκετά καλες περιπτώσεις με λιγότερα?
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Μαγαζί με ιστορία. Μπορείς να περνάς καλά εκεί, αλλά μεγάλη επένδυση σε χρόνο και ακόμα μεγαλύτερη σε χρήμα. Αν έχεις ένα χιλιάρικό το μήνα για πέταμα, για 2-3 μήνες, δοκίμασε το.
είναι το παλιό , το ιστορικό με άλλο όνομα ? ή κάτι διαφορετικό ?
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.175
Κριτικές
53
Like
6.649
Πόντοι
7.636
Μαγαζί με ιστορία. Μπορείς να περνάς καλά εκεί, αλλά μεγάλη επένδυση σε χρόνο και ακόμα μεγαλύτερη σε χρήμα. Αν έχεις ένα χιλιάρικό το μήνα για πέταμα, για 2-3 μήνες, δοκίμασε το.
Ένα χιλιάρικο;Πολλά δεν είναι ρε παιδιά για να δούμε τι;
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
είναι το παλιό , το ιστορικό με άλλο όνομα ? ή κάτι διαφορετικό ?
Elite spa. Απλά τώρα πήρε το όνομα της κόρης. Ίδια διεύθυνση. Εξίσου αρπακτικά, αλλά έχει τη γοητεία του.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Elite spa. Απλά τώρα πήρε το όνομα της κόρης. Ίδια διεύθυνση. Εξίσου αρπακτικά, αλλά έχει τη γοητεία του.
προφανώς η "μηχανή" απέδωσε όλα αυτά τα χρόνια , για να αποφασίσουν να κληρονομήσουν την επιχείρηση στην κόρη ...
για πελάτες με χρόνο για σκότωμα και χαρτί για κάψιμο ..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Απροσδιόριστη η καταγωγή...το μεγάλο δράμα όμως είναι μια Ελληνίδα, ονόματι Κωνσταντίνα. Αν και ωραία κοπελίτσα με φοβερά τσιμπουκόχειλα, δεν το έχει με τίποτα. Με το ζόρι τράβηξα μόνος μου μαλακία μπροστά στο ...παγόβουνο, και έχυσα με το ζόρι
Η άλλη Ελληνίδα (μαλλον) είναι καλή αλλά έχουν κάνει σύστημα να σου κλείνουν ραντεβού με αυτή και όταν πηγαίνεις εκεί να σου λένε ότι είναι στο δωμάτιο:angry:
 
  • Like
Αντιδράσεις: p133

Kgeorg

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2021
Μηνύματα
68
Like
86
Πόντοι
0
Καλησπερα αδέρφια…..υπαρχει κάποιο μαγαζί για μασαζ σε αγ.Στέφανο ή Κηφησιά με σίγουρο φραπέ με καλαμάκι?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
Καλησπερα αδέρφια…..υπαρχει κάποιο μαγαζί για μασαζ σε αγ.Στέφανο ή Κηφησιά με σίγουρο φραπέ με καλαμάκι?
Λίγο πιο χαμηλά... στο Μαρουσι.. το Grace spa με σίγουρο φραπέ. χωρίς καλαμάκι
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Περασμα σημερα απο enrelax ενω πρωτα εχω κλεισει ραντεβου για να υπαρχει κοπελα να κανω χαμαμ μαζι. Καλο μασαζ ,ωραιο καθαρο δωματιο ευγενικη η κοπελα ολα κομπλε..τελειωνει το μασαζ και μπαινει μεσα η Μαρινα κ μ λεει....χιλια συγγνωμη αλλα ολες οι κοπελες του χαμαμ ειναι απασχολημενες..μα αφου ειχα κλεισει ραντεβου λεω και ηρθα μονο για αυτο να δοκιμασω την εμπειρια στο χαμαμ..παπαρια ,εδωσα 20 ευρω κ εφυγα..
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
Πες μας κατι παραπάνω φίλε μου.
ψάξε λίγο παραπάνω φίλε μου. .είσαι 7 χρόνια μέλος και μιλάω για ένα μαγαζί που έχει αναφερθεί εκατοντάδες φορές εδώ μέσα, αποκλείεται να εψαξες και να μη βρήκες πληροφορίες
 

Koronaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
692
Like
2.457
Πόντοι
446
ψάξε λίγο παραπάνω φίλε μου. .είσαι 7 χρόνια μέλος και μιλάω για ένα μαγαζί που έχει αναφερθεί εκατοντάδες φορές εδώ μέσα, αποκλείεται να εψαξες και να μη βρήκες πληροφορίες
Περαματιωτη δύσκολα βάζεις φιλε μου !?
 

Kgeorg

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2021
Μηνύματα
68
Like
86
Πόντοι
0
ψάξε λίγο παραπάνω φίλε μου. .είσαι 7 χρόνια μέλος και μιλάω για ένα μαγαζί που έχει αναφερθεί εκατοντάδες φορές εδώ μέσα, αποκλείεται να εψαξες και να μη βρήκες πληροφορίες
Ευχαριστώ για την πληροφορία αδερφε και ισχύει εγώ μόλις είπες το μαγαζί έψαξα κ εχει αρκετά σχόλια
 

Kgeorg

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2021
Μηνύματα
68
Like
86
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για την πληροφορία αδερφε και ισχύει εγώ μόλις είπες το μαγαζί έψαξα κ εχει αρκετά σχόλια
Τωρα όμως ξανακανω αναζητηση γιατί πριν ήμουν δουλειά κ δεν προλαβα ν διαβάσω κ μου την κάνει fail
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Περασμα σημερα απο enrelax ενω πρωτα εχω κλεισει ραντεβου για να υπαρχει κοπελα να κανω χαμαμ μαζι. Καλο μασαζ ,ωραιο καθαρο δωματιο ευγενικη η κοπελα ολα κομπλε..τελειωνει το μασαζ και μπαινει μεσα η Μαρινα κ μ λεει....χιλια συγγνωμη αλλα ολες οι κοπελες του χαμαμ ειναι απασχολημενες..μα αφου ειχα κλεισει ραντεβου λεω και ηρθα μονο για αυτο να δοκιμασω την εμπειρια στο χαμαμ..παπαρια ,εδωσα 20 ευρω κ εφυγα..
Κακώς αυτή η εξήγηση από την Μαρίνα , οφθαλμοφανές φάουλ για κίτρινο κόκκινη κάρτα
 

panteliakas

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
Κακώς αυτή η εξήγηση από την Μαρίνα , οφθαλμοφανές φάουλ για κίτρινο κόκκινη κάρτα !!που ειναι αυτο και τι παρεχει? το χαμαμ μαζι με την κοπελα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

που ειναι το enrelax και τι προσφερει?
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

που ειναι το enrelax και τι προσφερει?
Σολωνος 80 , 1ος όροφος και προσφέρει μασαζ (και με κουπόνια ) χαμαμ , … τα μετά το τέλος του μασαζ ερωτηματικό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom