Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (5 μέλη και 27 επισκέπτες)

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
:cheesy: who said i´m amarican? I’m not. Use the Translator for understanding other languages ….
Screenshot_20220114_200331.jpg
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.663
Like
7.993
Πόντοι
1.056
Όχι φίλε μου, μην ελπίζεις σε κάτι παραπάνω από φραπέ σε αυτό το μαγαζί. Μπορεί ορισμένες κοπέλες εκεί μέσα να είναι πιο δεκτικές και ανεκτικές στο γδύσιμο και στο χούφτωμα από κάποιες άλλες , αλλά ποτέ καμία δεν προχωράει παραπάνω από εκτόνωση με το χέρι.
Επιβεβαιώνω και προσυπογράφω.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
:cheesy: who said i´m amarican? I’m not. Use the Translator for understanding other languages ….
Μπασταρδοτσόγλανε, για να τελειώνουμε επειδή μας ζάλισες τα μέζεα.,γράψε στα ελληνικά ή αφού επιμένεις να το παίζεις αλλοδαπό παρτάλι και σου αρέσει να μαλακιζεσαι με το google translator τουλάχιστον μετάφραζέ τα στα ελληνικά
 
Εγγρ.
12 Ιαν 2022
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Why should i tell you anything about me dumpass??? :cheesy:
Thanks to the nice Greeks who gave me all the information I was looking for. I now know everything I need to know. including the knowledge that there are stupid racists here. but this is also a forum for people who are looking for hookers. that was expectable. all the best guys and have a nice life. :hi:
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
Why should i tell you anything about me dumpass??? :cheesy:
Thanks to the nice Greeks who gave me all the information I was looking for. I now know everything I need to know. including the knowledge that there are stupid racists here. but this is also a forum for people who are looking for hookers. that was expectable. all the best guys and have a nice life. :hi:
Well, we didn't want to talk to a deadbeat anyway, so good riddance to bad rubbish!

Oh, by the way, It's "dumbass" ...and is spelled with a "b" not a "p".
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
Πράγματι έτσι ακριβώς δουλεύει εδώ και τουλάχιστον 15 χρόνια η Χριστίνα … σταθερές υπηρεσίες και τίποτα παραπάνω στα 45 ευρώ
...να συμπληρώσω για όσους δεν το ξέρουν, ότι προσφέρει και μασάζ με 4 χέρια στα 60€
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.110
Like
3.120
Πόντοι
456
Πράγματι έτσι ακριβώς δουλεύει εδώ και τουλάχιστον 15 χρόνια η Χριστίνα … σταθερές υπηρεσίες και τίποτα παραπάνω στα 45 ευρώ
το άλλο που έχει στο Πακράτι πάντως είναι πιό ''προχωρημένο'' εν σχέσει με τα κεντρικά!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.110
Like
3.120
Πόντοι
456
Καλή η πληροφορία … και στα δυο ή μόνο κέντρο ?
Κατά καιρούς στο Παγκράτι έχω λάβει πρόσθετες υπηρεσίες ,στο κέντρο εκτός απο κάποιο γδύσιμο και χέρι όχι κάτι παραπάνω,βασικό να σε γνωρίσουνε βέβαια ! και όχι όλες.
 

George Iakovidis

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.682
Κριτικές
46
Like
5.442
Πόντοι
5.646

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
Καλή τιμουλα για τέσσερα χέρια
Ποσο διαρκεί?Αυτη η τιμή είναι για μισάωρο προγραμμα;
Κανονικά... για 45 λεπτά
Κατά καιρούς στο Παγκράτι έχω λάβει πρόσθετες υπηρεσίες ,στο κέντρο εκτός απο κάποιο γδύσιμο και χέρι όχι κάτι παραπάνω,βασικό να σε γνωρίσουνε βέβαια ! και όχι όλες.
Δεν έχω λόγο να σε αμφισβητήσω γιατί δεν έχω πάει στο Παγκράτι. αλλά μου κάνει εντύπωση αυτό που αναφέρεις γιατί ουσιαστικά είναι ακριβώς οι ίδιες γυναίκες που μια πηγαίνουν στο ενα μαγαζί και μια στο άλλο για δουλειά. Όταν λες πρόσθετες υπηρεσίες μπορείς να διευκρινίσεις τι παραπάνω δηλαδή έλαβες; Αν δε θες να πεις δημόσια στείλε μου μήνυμα.
Καλή η πληροφορία … και στα δυο ή μόνο κέντρο ?
Μόνο του κέντρου έχω επισκεφτεί
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.110
Like
3.120
Πόντοι
456
Κανονικά... για 45 λεπτά

Δεν έχω λόγο να σε αμφισβητήσω γιατί δεν έχω πάει στο Παγκράτι. αλλά μου κάνει εντύπωση αυτό που αναφέρεις γιατί ουσιαστικά είναι ακριβώς οι ίδιες γυναίκες που μια πηγαίνουν στο ενα μαγαζί και μια στο άλλο για δουλειά. Όταν λες πρόσθετες υπηρεσίες μπορείς να διευκρινίσεις τι παραπάνω δηλαδή έλαβες; Αν δε θες να πεις δημόσια στείλε μου μήνυμα.

Μόνο του κέντρου έχω επισκεφτεί
Αυτές που μετακινούνται πάνω κάτω τα ίδια...αλλά κατά καιρούς έχει κάποιες μόνιμες στο Παγκράτι.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.167
Κριτικές
34
Like
3.149
Πόντοι
5.355
Καλησπέρα σε ολο το Μπου.

Εχθες το απογευμα, κατα τις 6μιση, επισκεφτηκα την αγγελία. Βρίσκεται στα Πατήσια, σε μια πολυκατοικια, στον 3ο οροφο. Χτυπάω κουδούνι, μου ανοιγει μια κοπέλα απο Ουκρανια, και περνάω. Ουσιαστικα προκειται για ενα διαμερισμα απο BNB που το πληρωνουν με τη μερα (καθισαμε και συζητησαμε μετα το μασαζ, για κανα 10λεπτο), που έχει προσφατως ανακαινιστεί, έχει μεσα και σαουνα, ενα υπνοδωματιο (για τα πολυ εξτρα), ενα μπανιο και ενα ενιαιο σαλονι-κουζινα που εχει διαμορφωθει (όπως φαινεται και στη φωτογραφία).

Μεσα ηταν 2 κοπελες, αυτη που μου ανοιξε και μια πιο "βιζιτε" φαση. Σε κλασματα του δευτερολεπτου λεω "κοιτα να δεις που ηρθαμε σε μαγαζι και θα πληρωσουμε τον πατο μας με τα "προγραμματα". Αμεσως μετα σκεφτηκα "λες να παιχτει κανενα 4hands ερασιτεχνικο και να γίνουμε εδω μεσα?". Μου ειπε οτι το μασαζ για 1 ωρα ειναι 45ε, για καλαμακι ειναι +20 και για φουλ σεξ ειναι +50. Εγω ειχα σηκωσει ενα 50αρικο απο το ΑΤΜ, οποτε της λεω παμε μιση ωριτσα αλλα με καλαμακι. Μου ειπε οτι εκεινη κανει το μερος του μασαζ (μετρια εμφανιση, πολύ) και η αλλη κανει το "αισθησιακο" κομμάτι. Οκ λεω και αρχιζω να γδύνομαι σιγα σιγα.

Ξεκινάει το κατι σαν μασαζ (οχι τελειως χαδι αλλα δεν το λες και μασαζ), και ειχε μια υποτυπώδη πετσέτα, οχι για να κρύβει, αλλα για να μην κρυώνω, καθως παρα το γεγονος οτι ειχε ανοιχτο AC, οταν εισαι γυμνος, σου ερχεται το γνωστο κρυακι. Τελειώνει αυτη με το μασαζ και μου λεει οτι ερχεται η αλλη για τη συνεχεια. Ερχεται μετα απο 1 λεπτο, ενω εχω γυρισει ηδη ανασκελα απο την πρωτη μασεζ. Κατευθειαν σηκωνει πετσετουλα και αρχιζει τα χαδια και λεει κατι χαριτωμένα λογάκια, τα κλασσικά. Άφηνε να πιανεις λίγο, διακριτικά. Σωματικα ηταν ξανθια, γυρω στα 28-30, ωραιο σωμα, αδυνατο, με 3αρι βυζι (αν και δεν το ειδα γυμνο για να κρινω φουλ). Αφου σηκωθηκε το εργαλειο, του φορεσε ενα σκουφο και τον εβαλε στο στόμα. Έκανε καλο καλαμακι, αφου καταφερε σε 4,5 λεπτα να με τελειωσει, πολυ ευκολα.

Με ρωτησε αν μου αρεσε κτλ, και μου ζητησε να της δωσω ενα φιλι στο μαγουλο. Επίσης μου ειπε οτι ειμαι ομορφο και ψηλο αγορι και οτι εχει μια φιλη απο Ουκρανια που ψαχνεται (αυτο μας ελειπε τωρα). Στο τέλος, οπως ειπα, καναμε λιγο κους-κους και έφυγα.

Ωραία εμπειρια, λίγο διαφορετική. Με χαλασε λιγο που η μια εκανε το ενα και η αλλη το άλλο, λες και μπαινεις αλλαγη στο ποδοσφαιρο, αλλα ενταξει...

Κόστος: 45 Ευρω για μιση ωρα μασαζ και πιπα με σκουφο (μετα το περας του 30λεπτου).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom