Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.167
Κριτικές
34
Like
3.149
Πόντοι
5.355
Καλημέρα καλή Κυριακή, η κοπέλα που έκανε το πρόγραμμα το 2ο μέρος, τι άφηνε να πιάνεις δηλαδή? Αν ήταν σε χωρο μασαζ θα την επέλεγες για πλήρη πρόγραμμα?

Τι φορούσε κατά τη διάρκεια του 2ου προγράμματος?

Καθαρός χώρος?
 

George Iakovidis

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.682
Κριτικές
46
Like
5.442
Πόντοι
5.646
Κανονικά... για 45 λεπτά

Δεν έχω λόγο να σε αμφισβητήσω γιατί δεν έχω πάει στο Παγκράτι. αλλά μου κάνει εντύπωση αυτό που αναφέρεις γιατί ουσιαστικά είναι ακριβώς οι ίδιες γυναίκες που μια πηγαίνουν στο ενα μαγαζί και μια στο άλλο για δουλειά. Όταν λες πρόσθετες υπηρεσίες μπορείς να διευκρινίσεις τι παραπάνω δηλαδή έλαβες; Αν δε θες να πεις δημόσια στείλε μου μήνυμα.

Μόνο του κέντρου έχω επισκεφτεί
Άμα είναι για σαρανταπεντάλεπτο κάπως παλευεται
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Καλημέρα καλή Κυριακή, η κοπέλα που έκανε το πρόγραμμα το 2ο μέρος, τι άφηνε να πιάνεις δηλαδή? Αν ήταν σε χωρο μασαζ θα την επέλεγες για πλήρη πρόγραμμα?

Τι φορούσε κατά τη διάρκεια του 2ου προγράμματος?

Καθαρός χώρος?
Καλημέρα, καλή εβδομάδα!

Η κοπέλα στο 2ο μέρος φορούσε ενα δερμάτινο κολάν, στενό, και απο πάνω μια κοκκινη μπλουζίτσα με τιραντάκια, αν θυμαμαι καλα. Άφηνε να πιάνεις λιγο κώλο, και λιγο στηθος, αλλά διακριτικά.

Οσο για την ερωτηση για το πληρες προγραμμα, χμμ, αναλογα την τιμή. Σίγουρα δεν θα έδινα 100 ευρω για να την πάρω, εκτός και αν ηταν η μονη στο μαγαζι που θα πηγαινα και βαριομουν να παω αλλου.
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
56
Like
6.149
Πόντοι
11.836
Θα προτείνατε κάποιο μαγαζί σε ζευγάρι που να περιποιείται και την κοπέλα καλά
 

p133

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
252
Πόντοι
20
Κάνουν καλό μασαζάκι και στο τέλος φραπέ με 50 ευρώ
Έχει κάτι ασιάτισες και νεπαλέζες και μια δυο ελληνίδες
Απλά δεν διαλέγεις. Ο,τι σου κάτσει.
Ενδιαφέρον. Αν και φαίνεται κανονικό μασάζ και μάλιστα ακριβό
Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
Έχω γράψει για το Moment, είναι όντως καλός ο χώρος, αλλά οι θεραπεύτριες, είναι γάμησέ τα. Έκλαψα τα λεφτά μου
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Κατά καιρούς στο Παγκράτι έχω λάβει πρόσθετες υπηρεσίες ,στο κέντρο εκτός απο κάποιο γδύσιμο και χέρι όχι κάτι παραπάνω,βασικό να σε γνωρίσουνε βέβαια ! και όχι όλες.
Στο Παγκράτι, πού ακριβώς βρίσκεται;
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
24
Like
4.393
Πόντοι
2.846
Έχω γράψει για το Moment, είναι όντως καλός ο χώρος, αλλά οι θεραπεύτριες, είναι γάμησέ τα. Έκλαψα τα λεφτά μου

Απ' ότι κατάλαβα θα είναι τίποτα τελειωμένες Φιλιππινέζες
 

p133

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
252
Πόντοι
20
Απ' ότι κατάλαβα θα είναι τίποτα τελειωμένες Φιλιππινέζες
Απροσδιόριστη η καταγωγή...το μεγάλο δράμα όμως είναι μια Ελληνίδα, ονόματι Κωνσταντίνα. Αν και ωραία κοπελίτσα με φοβερά τσιμπουκόχειλα, δεν το έχει με τίποτα. Με το ζόρι τράβηξα μόνος μου μαλακία μπροστά στο ...παγόβουνο, και έχυσα με το ζόρι
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
24
Like
4.393
Πόντοι
2.846
Απροσδιόριστη η καταγωγή...το μεγάλο δράμα όμως είναι μια Ελληνίδα, ονόματι Κωνσταντίνα. Αν και ωραία κοπελίτσα με φοβερά τσιμπουκόχειλα, δεν το έχει με τίποτα. Με το ζόρι τράβηξα μόνος μου μαλακία μπροστά στο ...παγόβουνο, και έχυσα με το ζόρι

Το χειρότερο έπαθες. Μου έχει τύχει και εμένα
 
  • Like
Αντιδράσεις: p133
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Κρίτωνος 17, κοντά στην πινακοθήκη ήταν.

Πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι ειναι 45 λεπτα 45 ευρω..για παραπανω δεν ξερω..μετα τα εξτρα κοστιζουν επιπλεον η ειναι μεσα στη τιμη?
 

Kgeorg

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2021
Μηνύματα
68
Like
86
Πόντοι
0

paularas9292

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
43
Like
74
Πόντοι
0
Κανένα πρόσφατο update για τα Σολωμου και Κρίτωνος έχουμε ή ακόμα με τις μεγαλο-κοπέλες λειτουργούν?
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.663
Like
7.993
Πόντοι
1.056
Κανένα πρόσφατο update για τα Σολωμου και Κρίτωνος έχουμε ή ακόμα με τις μεγαλο-κοπέλες λειτουργούν?
Πάντα με μεγαλο-κοπέλες δούλευαν, όσα χρόνια τα θυμάμαι, που δεν είναι και λίγα.
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Καλησπέρα παιδιά…..έχει πάει κανείς σε αυτό εδώ? Queen Mary Hamam & Spa - Θεραπείες Χαμάμ | Σπα | Μασάζ πηγα γ έναν μασαζ απλό και τα περάσματα ήταν πολύ κοντά σε επίμάχα σημεια αλλά δεν ρώτησα γ περαιτερο…..αν μπορείτε ενημερώστε με Queen Mary Hamam & Spa - Θεραπείες Χαμάμ | Σπα | Μασάζ
Μαγαζί με ιστορία. Μπορείς να περνάς καλά εκεί, αλλά μεγάλη επένδυση σε χρόνο και ακόμα μεγαλύτερη σε χρήμα. Αν έχεις ένα χιλιάρικό το μήνα για πέταμα, για 2-3 μήνες, δοκίμασε το.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom