Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (12 μέλη και 33 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Ok thx, good advice. But i mean more real Massage Palours, you know? These are Palours there you, sex is coming.
I like the kick, when you ´re thinking you have a normal massage, and then it´s going wild
then i guess Moment is the only one,
there are some rumours about Andromeda spa in exarheia but i am not sure
the ones i mentioned are sex studios with good massage
 

alan2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Like
7
Πόντοι
0

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
24
Like
4.403
Πόντοι
2.846

Ενδιαφέρον. Αν και φαίνεται κανονικό μασάζ και μάλιστα ακριβό
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Ενδιαφέρον. Αν και φαίνεται κανονικό μασάζ και μάλιστα ακριβό
Κάνουν καλό μασαζάκι και στο τέλος φραπέ με 50 ευρώ
Έχει κάτι ασιάτισες και νεπαλέζες και μια δυο ελληνίδες
Απλά δεν διαλέγεις. Ο,τι σου κάτσει.
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
24
Like
4.403
Πόντοι
2.846
Κάνουν καλό μασαζάκι και στο τέλος φραπέ με 50 ευρώ
Έχει κάτι ασιάτισες και νεπαλέζες και μια δυο ελληνίδες
Απλά δεν διαλέγεις. Ο,τι σου κάτσει.

Ο χώρος πρέπει να είναι πολύ καλός. Σωστά;
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Κάνουν καλό μασαζάκι και στο τέλος φραπέ με 50 ευρώ
Έχει κάτι ασιάτισες και νεπαλέζες και μια δυο ελληνίδες
Απλά δεν διαλέγεις. Ο,τι σου κάτσει.
Με οποια και να πας και οτι προγραμμα να παρεις με +50 ειναι στανταρ ο φραπες ή δοκιμαζεις και την τυχη σου?
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Αφου μπηκα στο λινκ που παρεθεσε ο συναδελφος απο πανω και τα περισσοτερα προγραμματα ειναι ανω των 50 ευρω.
Αρα +50 λεει η λογικη.
 

suneros

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
59
Like
122
Πόντοι
0
Αφου μπηκα στο λινκ που παρεθεσε ο συναδελφος απο πανω και τα περισσοτερα προγραμματα ειναι ανω των 50 ευρω.
Αρα +50 λεει η λογικη.
Σωστή η σκέψη σου φίλε, απλά αναρωτήθηκα επειδή ο συνάδελφος έγραψε 50 και όχι +50, αλλά τον παρακαλώ αν μπορεί να μας το διευκρινίσει ο ίδιος, γιατί το +50 το βρίσκω πολύ πληθωριστικό!
 
Εγγρ.
1 Ιουν 2019
Μηνύματα
57
Like
128
Πόντοι
0
Καλησπέρα Μπου.

Σήμερα σκέφτομαι να παω στο παρακάτω. Πήρα τηλεφωνο, η κοπέλα δεν ακουγεται μεγάλη σε ηλικια και ειναι ξένη, μιλαει σπαστά Ελληνικά. Θα παω κατα τις 6-7, οπότε θα σας πω εντυπώσεις. Έχει παει κανεις ήδη?

Τελικά τι έγινε;
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Ιδιαίτερο ενδιαφέρον έχει και οποιαδήποτε πληροφορία για τη θερμοκρασία του χώρου, όπου θα τελεσθεί μυστήριο. Λίγο κονιάκ ή/και λίγη βότκα, πριν και μετά τη θεραπεία, συστήνονται σήμερα ανεπιφύλακτα.
Καλησπέρα σε ολο το Μπου.

Εχθες το απογευμα, κατα τις 6μιση, επισκεφτηκα την αγγελία. Βρίσκεται στα Πατήσια, σε μια πολυκατοικια, στον 3ο οροφο. Χτυπάω κουδούνι, μου ανοιγει μια κοπέλα απο Ουκρανια, και περνάω. Ουσιαστικα προκειται για ενα διαμερισμα απο BNB που το πληρωνουν με τη μερα (καθισαμε και συζητησαμε μετα το μασαζ, για κανα 10λεπτο), που έχει προσφατως ανακαινιστεί, έχει μεσα και σαουνα, ενα υπνοδωματιο (για τα πολυ εξτρα), ενα μπανιο και ενα ενιαιο σαλονι-κουζινα που εχει διαμορφωθει (όπως φαινεται και στη φωτογραφία).

Μεσα ηταν 2 κοπελες, αυτη που μου ανοιξε και μια πιο "βιζιτε" φαση. Σε κλασματα του δευτερολεπτου λεω "κοιτα να δεις που ηρθαμε σε μαγαζι και θα πληρωσουμε τον πατο μας με τα "προγραμματα". Αμεσως μετα σκεφτηκα "λες να παιχτει κανενα 4hands ερασιτεχνικο και να γίνουμε εδω μεσα?". Μου ειπε οτι το μασαζ για 1 ωρα ειναι 45ε, για καλαμακι ειναι +20 και για φουλ σεξ ειναι +50. Εγω ειχα σηκωσει ενα 50αρικο απο το ΑΤΜ, οποτε της λεω παμε μιση ωριτσα αλλα με καλαμακι. Μου ειπε οτι εκεινη κανει το μερος του μασαζ (μετρια εμφανιση, πολύ) και η αλλη κανει το "αισθησιακο" κομμάτι. Οκ λεω και αρχιζω να γδύνομαι σιγα σιγα.

Ξεκινάει το κατι σαν μασαζ (οχι τελειως χαδι αλλα δεν το λες και μασαζ), και ειχε μια υποτυπώδη πετσέτα, οχι για να κρύβει, αλλα για να μην κρυώνω, καθως παρα το γεγονος οτι ειχε ανοιχτο AC, οταν εισαι γυμνος, σου ερχεται το γνωστο κρυακι. Τελειώνει αυτη με το μασαζ και μου λεει οτι ερχεται η αλλη για τη συνεχεια. Ερχεται μετα απο 1 λεπτο, ενω εχω γυρισει ηδη ανασκελα απο την πρωτη μασεζ. Κατευθειαν σηκωνει πετσετουλα και αρχιζει τα χαδια και λεει κατι χαριτωμένα λογάκια, τα κλασσικά. Άφηνε να πιανεις λίγο, διακριτικά. Σωματικα ηταν ξανθια, γυρω στα 28-30, ωραιο σωμα, αδυνατο, με 3αρι βυζι (αν και δεν το ειδα γυμνο για να κρινω φουλ). Αφου σηκωθηκε το εργαλειο, του φορεσε ενα σκουφο και τον εβαλε στο στόμα. Έκανε καλο καλαμακι, αφου καταφερε σε 4,5 λεπτα να με τελειωσει, πολυ ευκολα.

Με ρωτησε αν μου αρεσε κτλ, και μου ζητησε να της δωσω ενα φιλι στο μαγουλο. Επίσης μου ειπε οτι ειμαι ομορφο και ψηλο αγορι και οτι εχει μια φιλη απο Ουκρανια που ψαχνεται (αυτο μας ελειπε τωρα). Στο τέλος, οπως ειπα, καναμε λιγο κους-κους και έφυγα.

Ωραία εμπειρια, λίγο διαφορετική. Με χαλασε λιγο που η μια εκανε το ενα και η αλλη το άλλο, λες και μπαινεις αλλαγη στο ποδοσφαιρο, αλλα ενταξει...

Κόστος: 45 Ευρω για μιση ωρα μασαζ και πιπα με σκουφο (μετα το περας του 30λεπτου).
 
Τελευταία τροποποίηση:

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε ολο το Μπου.

Εχθες το απογευμα, κατα τις 6μιση, επισκεφτηκα την αγγελία. Βρίσκεται στα Πατήσια, σε μια πολυκατοικια, στον 3ο οροφο. Χτυπάω κουδούνι, μου ανοιγει μια κοπέλα απο Ουκρανια, και περνάω. Ουσιαστικα προκειται για ενα διαμερισμα απο BNB που το πληρωνουν με τη μερα (καθισαμε και συζητησαμε μετα το μασαζ, για κανα 10λεπτο), που έχει προσφατως ανακαινιστεί, έχει μεσα και σαουνα, ενα υπνοδωματιο (για τα πολυ εξτρα), ενα μπανιο και ενα ενιαιο σαλονι-κουζινα που εχει διαμορφωθει (όπως φαινεται και στη φωτογραφία).

Μεσα ηταν 2 κοπελες, αυτη που μου ανοιξε και μια πιο "βιζιτε" φαση. Σε κλασματα του δευτερολεπτου λεω "κοιτα να δεις που ηρθαμε σε μαγαζι και θα πληρωσουμε τον πατο μας με τα "προγραμματα". Αμεσως μετα σκεφτηκα "λες να παιχτει κανενα 4hands ερασιτεχνικο και να γίνουμε εδω μεσα?". Μου ειπε οτι το μασαζ για 1 ωρα ειναι 45ε, για καλαμακι ειναι +20 και για φουλ σεξ ειναι +50. Εγω ειχα σηκωσει ενα 50αρικο απο το ΑΤΜ, οποτε της λεω παμε μιση ωριτσα αλλα με καλαμακι. Μου ειπε οτι εκεινη κανει το μερος του μασαζ (μετρια εμφανιση, πολύ) και η αλλη κανει το "αισθησιακο" κομμάτι. Οκ λεω και αρχιζω να γδύνομαι σιγα σιγα.

Ξεκινάει το κατι σαν μασαζ (οχι τελειως χαδι αλλα δεν το λες και μασαζ), και ειχε μια υποτυπώδη πετσέτα, οχι για να κρύβει, αλλα για να μην κρυώνω, καθως παρα το γεγονος οτι ειχε ανοιχτο AC, οταν εισαι γυμνος, σου ερχεται το γνωστο κρυακι. Τελειώνει αυτη με το μασαζ και μου λεει οτι ερχεται η αλλη για τη συνεχεια. Ερχεται μετα απο 1 λεπτο, ενω εχω γυρισει ηδη ανασκελα απο την πρωτη μασεζ. Κατευθειαν σηκωνει πετσετουλα και αρχιζει τα χαδια και λεει κατι χαριτωμένα λογάκια, τα κλασσικά. Άφηνε να πιανεις λίγο, διακριτικά. Σωματικα ηταν ξανθια, γυρω στα 28-30, ωραιο σωμα, αδυνατο, με 3αρι βυζι (αν και δεν το ειδα γυμνο για να κρινω φουλ). Αφου σηκωθηκε το εργαλειο, του φορεσε ενα σκουφο και τον εβαλε στο στόμα. Έκανε καλο καλαμακι, αφου καταφερε σε 4,5 λεπτα να με τελειωσει, πολυ ευκολα.

Με ρωτησε αν μου αρεσε κτλ, και μου ζητησε να της δωσω ενα φιλι στο μαγουλο. Επίσης μου ειπε οτι ειμαι ομορφο και ψηλο αγορι και οτι εχει μια φιλη απο Ουκρανια που ψαχνεται (αυτο μας ελειπε τωρα). Στο τέλος, οπως ειπα, καναμε λιγο κους-κους και έφυγα.

Ωραία εμπειρια, λίγο διαφορετική. Με χαλασε λιγο που η μια εκανε το ενα και η αλλη το άλλο, λες και μπαινεις αλλαγη στο ποδοσφαιρο, αλλα ενταξει...

Κόστος: 45 Ευρω για μιση ωρα μασαζ και πιπα με σκουφο (μετα το περας του 30λεπτου).
Ωραιος φίλε, για την φίλη απο την ουκρανία έχεις καμια πληροφορία, fb, insta; για εναν ξαδερφο μου απο το χωρίο ρωτάω που και αυτος ψάχνεται...
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Ωραιος φίλε, για την φίλη απο την ουκρανία έχεις καμια πληροφορία, fb, insta; για εναν ξαδερφο μου απο το χωρίο ρωτάω που και αυτος ψάχνεται...
Χαχαχα, δεν ξερω, της ειπα οτι δεν ενδιαφερομαι :( Αμα πας ομως, ρωτησε την!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom