Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
206
Κριτικές
40
Like
1.860
Πόντοι
2.471
Εγινε πρωτη δοκιμη σε irena goldfinger , ευκολη συνεννοηση για κλεισιμο σε πολυ συντομο διαστημα. Χωρος καλος σου δινει πετσετα να κανεις μπανιο. Για την ιδια εμφανησιακα δεν σχολιαζω τιποτα γιατι αφενος υπαρχουν φωτο να δειτε παρα πολλες και αφετερου δεν εχει νοημα αφου δεν ακουμπας δεν αγκιζεις την ιδια.
Μασαζ με παρα παρα παρα πολυ λαδι σε σημειο που αγχωθηκα πως θα βγει απο πανω μου, χρησιμοποιει πολυ τους αγκωνες και μονο τοτε ειναι καλο το μασαζ επειδη ασκει περισσοτερη πιεση, οταν δουλευει δαχρυλα και παλαμες ειναι σαν να σφουγγαριζει πανω σου γρηγορες κινησεις πασαληματος οποτε το μασαζ πιανει την βαση η εστω λιγο παραπανω.
Ευτυχως μετα σε σκουπιζει με χαρτι και οινοπνευμα μαλλον ολοκληρο για να φυγει το τοοοοσο λαδι , χαμηλωνει τερμα τα φωτα και ξεκιναει το β μερος που ηταν οκ σχεδον ενδιαφερον εγω δεν ειδα απεχθεια , ν ακοταει ταβανι κλπ ισα ισα παρολο που δεν υπαρχει αγγιγμα ομιλια κλπ τελειωσα πολυ εντονα και μου αρεσε η τεχνικη του πεομασαζ.
Δεν μπορω να προτεινω ουτε να πατε , ουτε να μην πατε οσοι ειστε περιεργοι και κανετε κασκαντεριλικια και δοκιμαζεται αξιζει μια επισκεψη για να εχετε δικη σας κριση , ισως ξαναπαω ακομη μια φορα και απο κει και περα βλεπουμε
 

xenofongt

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
65
Κριτικές
24
Like
1.405
Πόντοι
2.390
Εγινε πρωτη δοκιμη σε irena goldfinger , ευκολη συνεννοηση για κλεισιμο σε πολυ συντομο διαστημα. Χωρος καλος σου δινει πετσετα να κανεις μπανιο. Για την ιδια εμφανησιακα δεν σχολιαζω τιποτα γιατι αφενος υπαρχουν φωτο να δειτε παρα πολλες και αφετερου δεν εχει νοημα αφου δεν ακουμπας δεν αγκιζεις την ιδια.
Μασαζ με παρα παρα παρα πολυ λαδι σε σημειο που αγχωθηκα πως θα βγει απο πανω μου, χρησιμοποιει πολυ τους αγκωνες και μονο τοτε ειναι καλο το μασαζ επειδη ασκει περισσοτερη πιεση, οταν δουλευει δαχρυλα και παλαμες ειναι σαν να σφουγγαριζει πανω σου γρηγορες κινησεις πασαληματος οποτε το μασαζ πιανει την βαση η εστω λιγο παραπανω.
Ευτυχως μετα σε σκουπιζει με χαρτι και οινοπνευμα μαλλον ολοκληρο για να φυγει το τοοοοσο λαδι , χαμηλωνει τερμα τα φωτα και ξεκιναει το β μερος που ηταν οκ σχεδον ενδιαφερον εγω δεν ειδα απεχθεια , ν ακοταει ταβανι κλπ ισα ισα παρολο που δεν υπαρχει αγγιγμα ομιλια κλπ τελειωσα πολυ εντονα και μου αρεσε η τεχνικη του πεομασαζ.
Δεν μπορω να προτεινω ουτε να πατε , ουτε να μην πατε οσοι ειστε περιεργοι και κανετε κασκαντεριλικια και δοκιμαζεται αξιζει μια επισκεψη για να εχετε δικη σας κριση , ισως ξαναπαω ακομη μια φορα και απο κει και περα βλεπουμε
Τιμή;μια ώρα είναι το μικρό πρόγραμμα;
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
206
Κριτικές
40
Like
1.860
Πόντοι
2.471
Σωστος ξεχασα να γραψω τιμη ,
ειναι 60ευρω και εκατσα συνολικα με τα μπανια κλπ 1ωρα και 25λεπτα
μπορει να ειναι και τυχαιο να μην ειχε αλλο ραντεβου μετα γιαυτο να τραβηξε τοσο
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.109
Like
3.112
Πόντοι
456
Εγινε πρωτη δοκιμη σε irena goldfinger , ευκολη συνεννοηση για κλεισιμο σε πολυ συντομο διαστημα. Χωρος καλος σου δινει πετσετα να κανεις μπανιο. Για την ιδια εμφανησιακα δεν σχολιαζω τιποτα γιατι αφενος υπαρχουν φωτο να δειτε παρα πολλες και αφετερου δεν εχει νοημα αφου δεν ακουμπας δεν αγκιζεις την ιδια.
Μασαζ με παρα παρα παρα πολυ λαδι σε σημειο που αγχωθηκα πως θα βγει απο πανω μου, χρησιμοποιει πολυ τους αγκωνες και μονο τοτε ειναι καλο το μασαζ επειδη ασκει περισσοτερη πιεση, οταν δουλευει δαχρυλα και παλαμες ειναι σαν να σφουγγαριζει πανω σου γρηγορες κινησεις πασαληματος οποτε το μασαζ πιανει την βαση η εστω λιγο παραπανω.
Ευτυχως μετα σε σκουπιζει με χαρτι και οινοπνευμα μαλλον ολοκληρο για να φυγει το τοοοοσο λαδι , χαμηλωνει τερμα τα φωτα και ξεκιναει το β μερος που ηταν οκ σχεδον ενδιαφερον εγω δεν ειδα απεχθεια , ν ακοταει ταβανι κλπ ισα ισα παρολο που δεν υπαρχει αγγιγμα ομιλια κλπ τελειωσα πολυ εντονα και μου αρεσε η τεχνικη του πεομασαζ.
Δεν μπορω να προτεινω ουτε να πατε , ουτε να μην πατε οσοι ειστε περιεργοι και κανετε κασκαντεριλικια και δοκιμαζεται αξιζει μια επισκεψη για να εχετε δικη σας κριση , ισως ξαναπαω ακομη μια φορα και απο κει και περα βλεπουμε
Παιδιά δεν ξέρω αν συμβαίνει και με σας αλλά εγώ θέλω να ''μπαίνει'' στο β' μέρος σιγά-σιγά στο τέλος του α΄μέρους ,το έχουνε αυτό το κακό οι ανατολικές σε αντίθεση με τις δικές μας ακόμη και με τις ερασιτέχνισες στο κατοίκον ,γυρνάνε ξαφνικά ένα κουμπί λες και το δεύτερο μέρος δεν έχει σχέση με το πρώτο!
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
342
Like
754
Πόντοι
81
Εγινε πρωτη δοκιμη σε irena goldfinger , ευκολη συνεννοηση για κλεισιμο σε πολυ συντομο διαστημα. Χωρος καλος σου δινει πετσετα να κανεις μπανιο. Για την ιδια εμφανησιακα δεν σχολιαζω τιποτα γιατι αφενος υπαρχουν φωτο να δειτε παρα πολλες και αφετερου δεν εχει νοημα αφου δεν ακουμπας δεν αγκιζεις την ιδια.
Μασαζ με παρα παρα παρα πολυ λαδι σε σημειο που αγχωθηκα πως θα βγει απο πανω μου, χρησιμοποιει πολυ τους αγκωνες και μονο τοτε ειναι καλο το μασαζ επειδη ασκει περισσοτερη πιεση, οταν δουλευει δαχρυλα και παλαμες ειναι σαν να σφουγγαριζει πανω σου γρηγορες κινησεις πασαληματος οποτε το μασαζ πιανει την βαση η εστω λιγο παραπανω.
Ευτυχως μετα σε σκουπιζει με χαρτι και οινοπνευμα μαλλον ολοκληρο για να φυγει το τοοοοσο λαδι , χαμηλωνει τερμα τα φωτα και ξεκιναει το β μερος που ηταν οκ σχεδον ενδιαφερον εγω δεν ειδα απεχθεια , ν ακοταει ταβανι κλπ ισα ισα παρολο που δεν υπαρχει αγγιγμα ομιλια κλπ τελειωσα πολυ εντονα και μου αρεσε η τεχνικη του πεομασαζ.
Δεν μπορω να προτεινω ουτε να πατε , ουτε να μην πατε οσοι ειστε περιεργοι και κανετε κασκαντεριλικια και δοκιμαζεται αξιζει μια επισκεψη για να εχετε δικη σας κριση , ισως ξαναπαω ακομη μια φορα και απο κει και περα βλεπουμε
Που βλεπουμε φωτο; Ινστα και fb δεν βρισκω κατι, αν μπορεις το λινκ
 

TEXAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2018
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
190
Πόντοι
0
Ναι και εγώ έψαξα δεν βρήκα κάτι
Γράψε στο instagram body_pitstop και θα την δεις......


Εχει κανείς νεότερα απο En relax στο κολωνάκι ή το olotropiki στην βασιλίσσης Σοφίας 66....???
Φθάνουν έως φραπέ ή πρεπει να πας μιλημένος...???
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
47
Like
118
Πόντοι
0
Επομένως κύριοι γισ να καταλάβω. Irena goldfinger μέχρι φραπέ έτσι; δεν παίζει καλαμακι κλπ ούτε άγγιγμα χούφτωμα κλπ
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.043
Κριτικές
34
Like
3.777
Πόντοι
4.365
Παιδιά δεν ξέρω αν συμβαίνει και με σας αλλά εγώ θέλω να ''μπαίνει'' στο β' μέρος σιγά-σιγά στο τέλος του α΄μέρους ,το έχουνε αυτό το κακό οι ανατολικές σε αντίθεση με τις δικές μας ακόμη και με τις ερασιτέχνισες στο κατοίκον ,γυρνάνε ξαφνικά ένα κουμπί λες και το δεύτερο μέρος δεν έχει σχέση με το πρώτο!

Τρίσωστος. Το σκούπισμα της ιρενενε πριν το παίξιμο μου θυμίζει σφουγγάρισμα σε παρκέ. Καμία αισθησιακή προέκταση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν είναι αυτή, αν θυμάμαι καλά.

Μια χαρά θυμάσαι. Άλλη αυτή
 

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
97
Like
403
Πόντοι
20
Γράψε στο instagram body_pitstop και θα την δεις......


Εχει κανείς νεότερα απο En relax στο κολωνάκι ή το olotropiki στην βασιλίσσης Σοφίας 66....???
Φθάνουν έως φραπέ ή πρεπει να πας μιλημένος...???
En Relax
Έχουν παραμείνει κάποιες κοπέλες λίγο πριν τη σύνταξη φτάνουν μέχρι χέρι το έχουν συμφωνήσει μεταξύ τους.
Σύνολο 100 για μια ωρα

Olotropiki
Έχει μερικές κοπέλες μικρής ηλικίας που κάνουν φραπέ κ φουλ προφύλαξη μόνο.
45 λεπτά 80 ευρώ

Πριν κάνα 6μηνο είχα πάει.
 

Elampra

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2024
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
270
Πόντοι
20
Μια Λίνα που μπήκε στην ομάδα του Galaxy Massage? Ξέρουμε έχουμε εντυπώσεις;;
 

TEXAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2018
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
190
Πόντοι
0
Τρίσωστος. Το σκούπισμα της ιρενενε πριν το παίξιμο μου θυμίζει σφουγγάρισμα σε παρκέ. Καμία αισθησιακή προέκταση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



Μια χαρά θυμάσαι. Άλλη αυτή

Αν λετε για αυτη στην ματζαρου στο κολωνάκι ειναι ξεκάθαρα αυτη με το insta body_pitstop ....εχει και 2ο account στο instagram....είχα πάει παλιότερα.....
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.166
Κριτικές
34
Like
3.147
Πόντοι
5.355
Καλημέρα.
Χρόνια πολλά στην κοπελα του Galaxy
 
Τελευταία τροποποίηση:

p133

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
252
Πόντοι
20
Καλημέρα! Γνωρίζει κανείς κάτι για το NURU VIP στους Αμπελόκηπους κοντά στον Ερυθρό
?
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
47
Like
118
Πόντοι
0
Καλημέρα! Γνωρίζει κανείς κάτι για το NURU VIP στους Αμπελόκηπους κοντά στον Ερυθρό
?
Αν είναι αυτό που ήταν μιχαλακοποθλου, μέχρι χέρι. Γυμνές αυτές με στρίγκια και μέχρι χέρι. Αυστηρα
 

GiorgosPapppp

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
13
Like
22
Πόντοι
0
Καλημέρα! Γνωρίζει κανείς κάτι για το NURU VIP στους Αμπελόκηπους κοντά στον Ερυθρό
?
Μου φαίνεται καινούργιο δεν το έχω ξαναδεί... Πάντως σίγουρα ενδιαφέρον χώρος αλλά το κλασσικό 100αρικο για 1 ώρα Nuru .
Αν μάθεις κάτι παραπάνω πάντως ενημέρωσε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom