Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

reverse cow

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Για όσους ενδιαφέρονται, από αύριο, νέα λαδοκόρη στο galaxy.

Υπηρεσίες body to body & nuru...

Θέμα χρόνου να μετατραπεί σε αμιγώς μπριζολάδικο..

ισχύει ότι δεν μπορείς να διαλέξεις την κοπέλα που θα κάνεις;
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
496
Άμα είσαι ευγενικός και καλός πελάτης και είναι διαθέσιμη γιατί να μην την επιλέξεις;
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Άμα είσαι ευγενικός και καλός πελάτης και είναι διαθέσιμη γιατί να μην την επιλέξεις;
Δεν εννοει να ειναι ελευθερη και να μην σε αφησουν να επιλεξεις. Εννοει οτι αν πας, σου δινει στο δωματιο αυτη που θελει η αφεντικινα, λεγοντας πως οι αλλες ειναι πιασμενες. Κατι τετοιο πρεπει να γινεται. Παντως πλεον δεν μπορεις να κλεισεις με καποια. Οποτε μεχρι να αλλαξει αυτο, εγω απεχω.
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
48
Like
118
Πόντοι
0
Δεν εννοει να ειναι ελευθερη και να μην σε αφησουν να επιλεξεις. Εννοει οτι αν πας, σου δινει στο δωματιο αυτη που θελει η αφεντικινα, λεγοντας πως οι αλλες ειναι πιασμενες. Κατι τετοιο πρεπει να γινεται. Παντως πλεον δεν μπορεις να κλεισεις με καποια. Οποτε μεχρι να αλλαξει αυτο, εγω απεχω.
Όπως το λες φίλε. Εγώ είχα πάει 2 φορές και τις δύο μου είπαν τζενη. Ενώ είδα τις άλλες κάνανε τσιγάρο. Κοροϊδία
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και κάτι άλλο κύριοι διορθώστε με αν κάνω λάθος. Η φωτογραφία της καινούργιας στο γκαλαξυ θυμίζει μια φώτο εκείνης της Ζηνας που ήταν πριν κανένα 6μηνο. Μήπως είναι η ίδια;
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

Jack_of_all_trades

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
19
Κριτικές
2
Like
202
Πόντοι
280

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
310
Πόντοι
21
Καλησπέρα σας αγαπητοι συνάδελφοι . Θεσσαλονικιός εδώ. Όπως είναι εύκολα κατανοητό έχω χαθεί λίγο διότι η πληθώρα επιλογών που έχετε για εμάς είναι άπιαστο όνειρο . Θα ήθελα να με βοηθήσετε παρακαλώ ή έστω να με κατευθύνετε προκειμένου να βρω ίδρυμα στο οποίο αρέσκονται στον φραπέ στα νότια προάστια
( Άλιμος , αργυρουπολη , Ηλιουπολη κλπ ). Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και όσο μπορώ από εδώ και στο εξής όταν αρχίσω τις επισκέψεις θα καταθέτω τις εμπειριες μου. Αν πρέπει να γράψω σε άλλο νήμα παρακαλώ ας με ενημερώσει κάποιος προκειμένου να μην είμαι εκτός θέματος
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Καλησπέρα σας αγαπητοι συνάδελφοι . Θεσσαλονικιός εδώ. Όπως είναι εύκολα κατανοητό έχω χαθεί λίγο διότι η πληθώρα επιλογών που έχετε για εμάς είναι άπιαστο όνειρο . Θα ήθελα να με βοηθήσετε παρακαλώ ή έστω να με κατευθύνετε προκειμένου να βρω ίδρυμα στο οποίο αρέσκονται στον φραπέ στα νότια προάστια
( Άλιμος , αργυρουπολη , Ηλιουπολη κλπ ). Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και όσο μπορώ από εδώ και στο εξής όταν αρχίσω τις επισκέψεις θα καταθέτω τις εμπειριες μου. Αν πρέπει να γράψω σε άλλο νήμα παρακαλώ ας με ενημερώσει κάποιος προκειμένου να μην είμαι εκτός

δεν υπάρχει τίποτα , το σπορ σβήνει.

όλα αυτά είναι στούντιο μασκαρεμένα.

το μασάζ με extra είναι νεκρό.

μόνο με ιδιωτική έρευνα βρίσκεις κάτι, δεν κοινολογούνται.
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
Καλησπέρα σας αγαπητοι συνάδελφοι . Θεσσαλονικιός εδώ. Όπως είναι εύκολα κατανοητό έχω χαθεί λίγο διότι η πληθώρα επιλογών που έχετε για εμάς είναι άπιαστο όνειρο . Θα ήθελα να με βοηθήσετε παρακαλώ ή έστω να με κατευθύνετε προκειμένου να βρω ίδρυμα στο οποίο αρέσκονται στον φραπέ στα νότια προάστια
( Άλιμος , αργυρουπολη , Ηλιουπολη κλπ ). Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και όσο μπορώ από εδώ και στο εξής όταν αρχίσω τις επισκέψεις θα καταθέτω τις εμπειριες μου. Αν πρέπει να γράψω σε άλλο νήμα παρακαλώ ας με ενημερώσει κάποιος προκειμένου να μην είμαι εκτός θέματος
Λεωφόρος Αμφιθέας 161 Παλαιό Φάληρο. GALAXY MASSAGE - athens massage - μασάζ αθήνα . Aυτο μονο ειναι ποιο κοντα σου
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
360
Κριτικές
14
Like
1.592
Πόντοι
2.472
Καλησπέρα σας αγαπητοι συνάδελφοι . Θεσσαλονικιός εδώ. Όπως είναι εύκολα κατανοητό έχω χαθεί λίγο διότι η πληθώρα επιλογών που έχετε για εμάς είναι άπιαστο όνειρο . Θα ήθελα να με βοηθήσετε παρακαλώ ή έστω να με κατευθύνετε προκειμένου να βρω ίδρυμα στο οποίο αρέσκονται στον φραπέ στα νότια προάστια
( Άλιμος , αργυρουπολη , Ηλιουπολη κλπ ). Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και όσο μπορώ από εδώ και στο εξής όταν αρχίσω τις επισκέψεις θα καταθέτω τις εμπειριες μου. Αν πρέπει να γράψω σε άλλο νήμα παρακαλώ ας με ενημερώσει κάποιος προκειμένου να μην είμαι εκτός θέματος

Α ρε καρντά , ευγενικός και προσηνής πάντοτε.. μου θύμισες ωραίες εποχές στη συμπρωτεύουσα, έχεις δίκιο για την πληθώρα επιλογών, πράγματι άφθονες, ποιότητα όμως έχουμε?? αυτό είναι το ζητούμενο..​

Λεωφόρος Αμφιθέας 161 Παλαιό Φάληρο. GALAXY MASSAGE - athens massage - μασάζ αθήνα . Aυτο μονο ειναι ποιο κοντα σου

Καλή πρόταση, με τη διαφορά, πως ακολουθείται εντελώς λάθος management, θέμα χρόνου νέα αποχώρηση..​
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
310
Πόντοι
21
Λεωφόρος Αμφιθέας 161 Παλαιό Φάληρο. GALAXY MASSAGE - athens massage - μασάζ αθήνα . Aυτο μονο ειναι ποιο κοντα σου
Ευχαριστώ πολύ συνάδελφε . Θα ενημερώσω μόλις το επισκεφτώ . Είδα και ένα στη Δάφνη με μια κοπέλα Αλινα αν δεν κανω λάθος με μεγάλα μπομπονια. Μόλις φύγουν τα πρώτα πενηντάρικα θα έρθουν οι αντίστοιχες κριτικές .
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
310
Πόντοι
21
Α ρε καρντά , ευγενικός και προσηνής πάντοτε.. μου θύμισες ωραίες εποχές στη συμπρωτεύουσα, έχεις δίκιο για την πληθώρα επιλογών, πράγματι άφθονες, ποιότητα όμως έχουμε?? αυτό είναι το ζητούμενο..



Καλή πρόταση, με τη διαφορά, πως ακολουθείται εντελώς λάθος management, θέμα χρόνου νέα αποχώρηση.. θέμα ποιότητας​

Α ρε καρντά , ευγενικός και προσηνής πάντοτε.. μου θύμισες ωραίες εποχές στη συμπρωτεύουσα, έχεις δίκιο για την πληθώρα επιλογών, πράγματι άφθονες, ποιότητα όμως έχουμε?? αυτό είναι το ζητούμενο..



Καλή πρόταση, με τη διαφορά, πως ακολουθείται εντελώς λάθος management, θέμα χρόνου νέα αποχώρηση..​
Το θέμα ποιότητας είναι άλλο κεφάλαιο . Εν μέρει έχουμε και εμείς ευθύνη καθώς παμε με γνώμονα με το κάτω κεφάλι και κάνουμε μαγκισα της κάθε κοπέλα η οποία ουσιαστικά με την συμπεριφορά της είναι σαν να μας λέει αντε έλα μ@λ@κ@ να σου πάρω το 50ρικο και να φεύγεις για να έρθει ο επόμενος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δεν υπάρχει τίποτα , το σπορ σβήνει.

όλα αυτά είναι στούντιο μασκαρεμένα.

το μασάζ με extra είναι νεκρό.

μόνο με ιδιωτική έρευνα βρίσκεις κάτι, δεν κοινολογούνται.
Ευχαριστώ για την απάντηση . Η έρευνα έχει ξεκινήσει ήδη
 

GOHN SEX

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2022
Μηνύματα
99
Like
91
Πόντοι
0
Παίδες άκουσα για το osmose massage που οι κοπέλες έρχονται στο χώρο σου για massage και αν θες μπριζόλα κατόπιν συνεννόησης.. ξέρει κανείς να διαφωτίσει ποια αξίζει πόσο πάει αν θες μπριζόλα και τα σχετικά?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.564
Πόντοι
1.056
Παίδες άκουσα για το osmose massage που οι κοπέλες έρχονται στο χώρο σου για massage και αν θες μπριζόλα κατόπιν συνεννόησης.. ξέρει κανείς να διαφωτίσει ποια αξίζει πόσο πάει αν θες μπριζόλα και τα σχετικά?
τα εγραψες με λάθος σειρα...
Ερχονται στο χώρο σου για μπριζόλα και αν θες μασαζ , κατόπιν συνεννόησης.
Για τα υπόλοιπα που ρωτάς υπάρχουν εκατοντάδες αναφορες στο φορουμ. Με μια απλή αναζήτηση θα τα βρεις όλα
 

Koprogatos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
150
Like
487
Πόντοι
21
Παίδες άκουσα για το osmose massage που οι κοπέλες έρχονται στο χώρο σου για massage και αν θες μπριζόλα κατόπιν συνεννόησης.. ξέρει κανείς να διαφωτίσει ποια αξίζει πόσο πάει αν θες μπριζόλα και τα σχετικά?
Μακριά από Ντανιέλα.Αρπακτικο!
 

Koprogatos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
150
Like
487
Πόντοι
21
τα εγραψες με λάθος σειρα...
Ερχονται στο χώρο σου για μπριζόλα και αν θες μασαζ , κατόπιν συνεννόησης.
Για τα υπόλοιπα που ρωτάς υπάρχουν εκατοντάδες αναφορες στο φορουμ. Με μια απλή αναζήτηση θα τα βρεις όλα
Βασικά μπριζόλα κ απλά πασαλειμα λαδιού στο σώμα σου(ο θεός να το κάνει μασάζ)
 

Koprogatos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
150
Like
487
Πόντοι
21
Αλινα Γκαμπριέλα Μαριάννα τι λενε αυτές.αξιζει καμία από κει?
Δε γνωρίζω καθόλου.Γενικα σα γραφείο δε το έχω πλέον σε καμία εκτίμηση.Επίσης αν καταλήξεις σε μπριζόλα με τα ίδια λεφτά παίρνεις callgirl με δύο εκτονώσεις την ώρα κ πολύ καλύτερες υπηρεσίες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom