Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.500
Πόντοι
1.056

Nikoslikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2024
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα, όσο αναφορά το Γκάλαξι, ποια κοπέλα αφήνει πιασίματα βγάζει κάνα ρούχο και προχωράει σε κάνα καλαμάκι;
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
47
Like
118
Πόντοι
0
Καλησπέρα, όσο αναφορά το Γκάλαξι, ποια κοπέλα αφήνει πιασίματα βγάζει κάνα ρούχο και προχωράει σε κάνα καλαμάκι;
Καλησπέρα φίλε. Ρατου και Τζένη πάνε κάργα. Σιγουρα καλαμάκι και συναγωνιστές έχουν επιβεβαιωσει και μπριζόλα. Τζενη θέλει λίγο πρήξιμο αλλά το πάει. Ρατου πιο άνετα. Το θέμα είναι οι καινούργιες να μας πει κανείς τι κάνουν. Λίνα και η αλλη η καινούργια. Ξέρεις κανείς αδέρφια;
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
4
Like
2.821
Πόντοι
456
Καλησπέρα φίλε. Ρατου και Τζένη πάνε κάργα. Σιγουρα καλαμάκι και συναγωνιστές έχουν επιβεβαιωσει και μπριζόλα. Τζενη θέλει λίγο πρήξιμο αλλά το πάει. Ρατου πιο άνετα. Το θέμα είναι οι καινούργιες να μας πει κανείς τι κάνουν. Λίνα και η αλλη η καινούργια. Ξέρεις κανείς αδέρφια;
Άμα το δίνουν οι παλιές οι καινούργιες γιατί όχι ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ykoum

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.043
Κριτικές
34
Like
3.777
Πόντοι
4.365
Καλησπέρα φίλε. Ρατου και Τζένη πάνε κάργα. Σιγουρα καλαμάκι και συναγωνιστές έχουν επιβεβαιωσει και μπριζόλα. Τζενη θέλει λίγο πρήξιμο αλλά το πάει. Ρατου πιο άνετα. Το θέμα είναι οι καινούργιες να μας πει κανείς τι κάνουν. Λίνα και η αλλη η καινούργια. Ξέρεις κανείς αδέρφια;

Είναι που είναι όλες μέτριες, αν δεν μπορούμε να επιλέξουμε κιόλας να μας λείπει
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
131
Like
98
Πόντοι
1
Είναι που είναι όλες μέτριες, αν δεν μπορούμε να επιλέξουμε κιόλας να μας λείπει
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΕΝΤΕΛΩΣ , ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ.
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
47
Like
118
Πόντοι
0
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΕΝΤΕΛΩΣ , ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ.
Εννοείται φίλε. Κρίμα γιατί ήταν καλό μαγαζί. Τώρα με αυτό που έχουν κάνει δε θα αντέξει και πολυ. Και απορώ γιατί. Η υπεύθυνη διαβάζει τι γράφουμε οπότε κάποια στιγμή ίσως απαντήσει γιατί το έκανε αυτο να μη μπορείς να επιλέξεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ykoum

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
Εννοείται φίλε. Κρίμα γιατί ήταν καλό μαγαζί. Τώρα με αυτό που έχουν κάνει δε θα αντέξει και πολυ. Και απορώ γιατί. Η υπεύθυνη διαβάζει τι γράφουμε οπότε κάποια στιγμή ίσως απαντήσει γιατί το έκανε αυτο να μη μπορείς να επιλέξεις
Σιγα μην απαντησει. Να σου πω γιατι το κανει; για να παιζουμε "τζογο" εμεις . Δηλαδη την πρωτη φορα να μας πασαρει μια κοπελα που δεν εχει δουλεια, δηθεν οτι οι αλλε ειναι πιασμενες. Την δευτερη το ιδιο, και κααααποια στιγμη θα παρεις αυτη που θες, αφου εχεις ξοδεψει αρκετα πενηνταρικα. Οπως οταν ημασταν μικροι και συλλεγαμε τα χαρτακια με τους ποδοσφαιριστες δηλαδη.
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
47
Like
118
Πόντοι
0
Σιγα μην απαντησει. Να σου πω γιατι το κανει; για να παιζουμε "τζογο" εμεις . Δηλαδη την πρωτη φορα να μας πασαρει μια κοπελα που δεν εχει δουλεια, δηθεν οτι οι αλλε ειναι πιασμενες. Την δευτερη το ιδιο, και κααααποια στιγμη θα παρεις αυτη που θες, αφου εχεις ξοδεψει αρκετα πενηνταρικα. Οπως οταν ημασταν μικροι και συλλεγαμε τα χαρτακια με τους ποδοσφαιριστες δηλαδη.
Ναι μαν αλλά ως ένα σημείο. Πχ εγώ τζενη έχω δοκιμάσει 3 φορές επειδή δεν ήταν άλλη. Πόσες φορές να πας δηλαδη; ας απαντήσει η υπεύθυνη λέω εγώ εδώ. Αλλιώς ας το μποϊκοτάρουν οι συναγωνιστές να αλλάξει τροπάριο το μαγαζί
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
329
Like
162
Πόντοι
1
Ποιο καλό είναι να πηγαίνουμε στο galaxy να βλέπουμε την κοπέλα και αν δεν είναι αυτή που θέλουμε να φευγουμαι
Αν δεν παίρνει αυτη που πασάρει
Θα το αλλάξει το σύστημα
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
4
Like
2.821
Πόντοι
456
Ποιο καλό είναι να πηγαίνουμε στο galaxy να βλέπουμε την κοπέλα και αν δεν είναι αυτή που θέλουμε να φευγουμαι
Αν δεν παίρνει αυτη που πασάρει
Θα το αλλάξει το σύστημα
Σωστό αλλά οπως παντού υπάρχουν χιλιες Δικαιολογίες . Από το «η τάδε είναι σε δωμάτιο , μολισ Μπήκε και έχει ραντεβού καπάκι» μέχρι το ότι «σήμερα έχει ρεπό» κλπ κλπ… το θέμα είναι να μην αποφασίσει το «κατω κεφάλι» εκείνη την ώρα και πάρεις αυτό που σου σερβίρουν.
Το σωστό και για τις δυο πλευρεσ είναι να κλείσεις ραντεβου συγκεκριμένη ώρα και μέρα με αυτή που έχεις διαλέξει
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
47
Like
118
Πόντοι
0
Σωστό αλλά οπως παντού υπάρχουν χιλιες Δικαιολογίες . Από το «η τάδε είναι σε δωμάτιο , μολισ Μπήκε και έχει ραντεβού καπάκι» μέχρι το ότι «σήμερα έχει ρεπό» κλπ κλπ… το θέμα είναι να μην αποφασίσει το «κατω κεφάλι» εκείνη την ώρα και πάρεις αυτό που σου σερβίρουν.
Το σωστό και για τις δυο πλευρεσ είναι να κλείσεις ραντεβου συγκεκριμένη ώρα και μέρα με αυτή που έχεις διαλέξει
Σωστός!!!!!
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.017
Πόντοι
6.495
Είχα σκοπό να πάω στο Γκάλαξι μιας και είναι κοντά μου, αλλά το να παίρνεις γουρούνι στο σακί -με σεβασμό στα κορίτσια- δεν παίζει. Εκτός των άλλων, δεν δίνει και κίνητρο στην κοπέλα να είναι καλή ώστε να την επιλέξεις την επόμενη φορά :confused:
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
47
Like
118
Πόντοι
0
Είχα σκοπό να πάω στο Γκάλαξι μιας και είναι κοντά μου, αλλά το να παίρνεις γουρούνι στο σακί -με σεβασμό στα κορίτσια- δεν παίζει. Εκτός των άλλων, δεν δίνει και κίνητρο στην κοπέλα να είναι καλή ώστε να την επιλέξεις την επόμενη φορά :confused:
Όποιος πάει ξανά. Ή επικοινωνήσει ας μας πει αν αλλάξανε τροπάριο. Αλλιώς μαυρο
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
8
Like
2.969
Πόντοι
736
Είχα σκοπό να πάω στο Γκάλαξι μιας και είναι κοντά μου, αλλά το να παίρνεις γουρούνι στο σακί -με σεβασμό στα κορίτσια- δεν παίζει. Εκτός των άλλων, δεν δίνει και κίνητρο στην κοπέλα να είναι καλή ώστε να την επιλέξεις την επόμενη φορά :confused:
εγω δεν εχω πατησει και με αυτα που γινονται ουτε και προκειται, ακου να παρω οποια της καβλωσει χαχαχαχ . Αν δωσει καμια πιπα η Αριστουλα ισως το σκεφτω
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
824
Κριτικές
4
Like
1.251
Πόντοι
206
Είχα σκοπό να πάω στο Γκάλαξι μιας και είναι κοντά μου, αλλά το να παίρνεις γουρούνι στο σακί -με σεβασμό στα κορίτσια- δεν παίζει. Εκτός των άλλων, δεν δίνει και κίνητρο στην κοπέλα να είναι καλή ώστε να την επιλέξεις την επόμενη φορά :confused:
Εγώ πήγα 2-3 φορές. Δεν μου έδωσε αυτή που ήθελα και απλά έφυγα. Απλά είναι τα πράγματα αρκεί να μη σκέφτεστε με το κάτω κεφάλι. Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές
 

Marbel

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
143
Like
24
Πόντοι
1
Εγώ πήγα 2-3 φορές. Δεν μου έδωσε αυτή που ήθελα και απλά έφυγα. Απλά είναι τα πράγματα αρκεί να μη σκέφτεστε με το κάτω κεφάλι. Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές
Εγώ φαντάσου είχα κλείσει κ ραντεβού κ πήγαν να μου πασάρουν άλλη….delete
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
14
Like
1.534
Πόντοι
2.472
Εννοείται φίλε. Κρίμα γιατί ήταν καλό μαγαζί. Τώρα με αυτό που έχουν κάνει δε θα αντέξει και πολυ. Και απορώ γιατί. Η υπεύθυνη διαβάζει τι γράφουμε οπότε κάποια στιγμή ίσως απαντήσει γιατί το έκανε αυτο να μη μπορείς να επιλέξεις
Η υπεύθυνη δεν έχει τη δική σου συλλογιστική !
Ναι μαν αλλά ως ένα σημείο. Πχ εγώ τζενη έχω δοκιμάσει 3 φορές επειδή δεν ήταν άλλη. Πόσες φορές να πας δηλαδη; ας απαντήσει η υπεύθυνη λέω εγώ εδώ. Αλλιώς ας το μποϊκοτάρουν οι συναγωνιστές να αλλάξει τροπάριο το μαγαζί
Δεν το σκέφτεται έτσι,, έχει άλλες πλάτες...
Πιο καλό είναι να πηγαίνουμε στο galaxy να βλέπουμε την κοπέλα και αν δεν είναι αυτή που θέλουμε να φεύγουμε
Αν δεν παίρνει αυτη που πασάρει
Θα το αλλάξει το σύστημα
Έχει καβάτζες, πρέπει να πέσουν οι "πύργοι" της.. Το βλέπω δύσκολο επί του παρόντος..
Σωστό αλλά οπως παντού υπάρχουν χιλιες Δικαιολογίες . Από το «η τάδε είναι σε δωμάτιο , μολισ Μπήκε και έχει ραντεβού καπάκι» μέχρι το ότι «σήμερα έχει ρεπό» κλπ κλπ… το θέμα είναι να μην αποφασίσει το «κατω κεφάλι» εκείνη την ώρα και πάρεις αυτό που σου σερβίρουν.
Το σωστό και για τις δυο πλευρεσ είναι να κλείσεις ραντεβου συγκεκριμένη ώρα και μέρα με αυτή που έχεις διαλέξει
Έτσι το σκέφτεται ένας επαγγελματίας που ξεκινά μια επιχείρηση και θέλει να έχει ευχαριστημένους πελάτες.. η μαντάμ Αριστούλα ανήκει στις εξαιρέσεις!​
Είχα σκοπό να πάω στο Γκάλαξι μιας και είναι κοντά μου, αλλά το να παίρνεις γουρούνι στο σακί -με σεβασμό στα κορίτσια- δεν παίζει. Εκτός των άλλων, δεν δίνει και κίνητρο στην κοπέλα να είναι καλή ώστε να την επιλέξεις την επόμενη φορά :confused:
Ούτε κ αυτό την νοιάζει..
Όποιος πάει ξανά. Ή επικοινωνήσει ας μας πει αν αλλάξανε τροπάριο. Αλλιώς μαυρο
Εξήγησα παραπάνω, πρέπει να πέσουν οι "πύργοι" της..
εγω δεν εχω πατησει και με αυτα που γινονται ουτε και προκειται, ακου να παρω οποια της καβλωσει χαχαχαχ . Αν δωσει καμια πιπα η Αριστουλα ισως το σκεφτω
Εσύ ξέχνα τα αυτά..
Εγώ πήγα 2-3 φορές. Δεν μου έδωσε αυτή που ήθελα και απλά έφυγα. Απλά είναι τα πράγματα αρκεί να μη σκέφτεστε με το κάτω κεφάλι. Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές
Ποντάρει κ σε αυτό..
Εγώ φαντάσου είχα κλείσει κ ραντεβού κ πήγαν να μου πασάρουν άλλη….delete
Έχει συγκεκριμένο λόγο που το κάνει αυτό, της αρέσουν βέβαια κ οι ανασχηματισμοί..


Σήμερα απάντησα σε όλους λακωνικά, το galaxy έχει μια άλλη κουλτούρα, δυστυχώς για εμάς, είναι take it or leave it..

Κ αυτό δε θα αλλάξει σύντομα, πρέπει να προηγηθούν σημαντικά γεγονότα, όσοι καταφέρουν και συναρμολογήσουν το παζλ όσων αναφέρω, θα πάψουν να έχουν απορίες...

Πιστεύω να σας κάλυψα.. :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom