Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

huncargo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
53
Κριτικές
7
Like
298
Πόντοι
280
Η υπεύθυνη δεν έχει τη δική σου συλλογιστική !

Δεν το σκέφτεται έτσι,, έχει άλλες πλάτες...

Έχει καβάτζες, πρέπει να πέσουν οι "πύργοι" της.. Το βλέπω δύσκολο επί του παρόντος..

Έτσι το σκέφτεται ένας επαγγελματίας που ξεκινά μια επιχείρηση και θέλει να έχει ευχαριστημένους πελάτες.. η μαντάμ Αριστούλα ανήκει στις εξαιρέσεις!​

Ούτε κ αυτό την νοιάζει..

Εξήγησα παραπάνω, πρέπει να πέσουν οι "πύργοι" της..

Εσύ ξέχνα τα αυτά..

Ποντάρει κ σε αυτό..

Έχει συγκεκριμένο λόγο που το κάνει αυτό, της αρέσουν βέβαια κ οι ανασχηματισμοί..


Σήμερα απάντησα σε όλους λακωνικά, το galaxy έχει μια άλλη κουλτούρα, δυστυχώς για εμάς, είναι take it or leave it..

Κ αυτό δε θα αλλάξει σύντομα, πρέπει να προηγηθούν σημαντικά γεγονότα, όσοι καταφέρουν και συναρμολογήσουν το παζλ όσων αναφέρω, θα πάψουν να έχουν απορίες...

Πιστεύω να σας κάλυψα.. :hi:

πλήρως
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
48
Like
118
Πόντοι
0
Πολύ κακό για το τίποτα. Πήγα 3 φορές στο Galaxy και δεν ξαναπήγα και δεν ξαναασχολήθηκα.
Εγώ πήγα 4. Μια με μια νεπαλεζα. Φοβερή συν καλαμάκι. Έφυγε. Μετά με μια αλεξανδρα αν δεν κάνω λάθος. Σκετη φράπα αλλά τίμια. Μετά 2 φορές με Τζένη. Φράπα σκέτη αλλά τη μια με τρομερό μασαζ μάλλον είχε όρεξη. Θα πήγαινε και παραπάνω αλλά δεν με ένοιαζε με τη συγκεκριμένη. Ήθελα να δοκιμάσω πενυ και λίνα αλλά λέει η διεύθυνση σε διαλέγετε. Οπότε πάμε παρακάτω ας κάνει το κομμάτι της. Αν αλλάξει το σύστημα ξανά εκεί γιατί γενικά είναι κομπλέ και σε τιμές και σε εξυπηρέτηση.
 

rocco99

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε. Ρατου και Τζένη πάνε κάργα. Σιγουρα καλαμάκι και συναγωνιστές έχουν επιβεβαιωσει και μπριζόλα. Τζενη θέλει λίγο πρήξιμο αλλά το πάει. Ρατου πιο άνετα. Το θέμα είναι οι καινούργιες να μας πει κανείς τι κάνουν. Λίνα και η αλλη η καινούργια. Ξέρεις κανείς αδέρφια;
Καλησπέρα παιδιά επειδή είμαι νέος στο forum και είχα πάει στο Galaxy για έναν φραπέ με την καινούρια την Λίνα για μπριζόλα δώσατε κάτι extra με τις υπόλοιπες.?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.504
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα παιδιά επειδή είμαι νέος στο forum και είχα πάει στο Galaxy για έναν φραπέ με την καινούρια την Λίνα για μπριζόλα δώσατε κάτι extra με τις υπόλοιπες.?
Εσύ για το φραπέ με την Λίνα, έδωσες;
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
131
Like
98
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά επειδή είμαι νέος στο forum και είχα πάει στο Galaxy για έναν φραπέ με την καινούρια την Λίνα για μπριζόλα δώσατε κάτι extra με τις υπόλοιπες.?
Δεν μας κάνεις μια περιγραφή πώς πήγε με την Λίνα?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.110
Like
3.118
Πόντοι
456
Καλησπέρα παιδιά επειδή είμαι νέος στο forum και είχα πάει στο Galaxy για έναν φραπέ με την καινούρια την Λίνα για μπριζόλα δώσατε κάτι extra με τις υπόλοιπες.?
Να μπεις στον κόπο να μας πεις δυό λογάκια παραπάνω για την Λίνα δεν σου πέρασε από το νού ,αλλά πληροφορίες εξτρά θέλεις :sunglasses:
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
1.558
Πόντοι
2.472
Καλησπέρα παιδιά επειδή είμαι νέος στο forum και είχα πάει στο Galaxy για έναν φραπέ με την καινούρια την Λίνα για μπριζόλα δώσατε κάτι extra με τις υπόλοιπες.?
Είχες κανονίσει από πριν με τη Λίνα κ το δέχτηκε η μαντάμ, ή σου την πάσαρε?

πήρες φραπέ ή μπριζόλα? με τι κόστος? ήταν vfm η συνάντηση?

Αναπάντητα ερωτήματα, αντί αυτού, ρωτάς αν εμείς δίνουμε για μπριζόλα extra στις υπόλοιπες??

Που είναι η περιγραφή σου? μονά - ζυγά δικά σου ?

Επίσης γράφουμε σωστά, να κατανοεί ο άλλος τι διαβάζει και όχι να προσπαθεί να συνδέσει τις λέξεις, τοποθετώντας ο ίδιος σημεία στίξης, για να βγάλει νόημα..​
 
Τελευταία τροποποίηση:

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
48
Like
118
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά επειδή είμαι νέος στο forum και είχα πάει στο Galaxy για έναν φραπέ με την καινούρια την Λίνα για μπριζόλα δώσατε κάτι extra με τις υπόλοιπες.?
Πες μας κάτι ρε φίλε. Εδώ μοιραζόμαστε δε ζητάμε μόνο. Συναγωνιστικά. Περιγραφή με λίνα
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.225
Κριτικές
4
Like
2.834
Πόντοι
456
Καλησπέρα παιδιά επειδή είμαι νέος στο forum και είχα πάει στο Galaxy για έναν φραπέ με την καινούρια την Λίνα για μπριζόλα δώσατε κάτι extra με τις υπόλοιπες.?
Όχι τζάμπα το κάνουν για την ψυχή της μάνας τους
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.225
Κριτικές
4
Like
2.834
Πόντοι
456
Παρόλο που διαφωνώ κάθετα με την μη δυνατότητα επιλογής , θα ήθελα να ήξερα τον τρόπο σκέψης του αφεντικού στο μαγαζί.

Ακούγεται πολύ «δημοκρατικό» για τις κοπέλες αφού με το rotation έχουν όλες δουλειά , όμως καθόλου από την πλευρά μας καθώς δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα ούτε οι κοπέλες προφέρουν τις ίδιες υπηρεσίες .

Κρίμα που δεν συμμετέχει κάποιος από εκεί μέσα να πάρει θέση .

Κι από εμένα πάντως είναι «όχι» εδώ και καιρό παρόλο που με βολεύει η περιοχή
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.247
Κριτικές
4
Like
1.885
Πόντοι
266
Παρόλο που διαφωνώ κάθετα με την μη δυνατότητα επιλογής , θα ήθελα να ήξερα τον τρόπο σκέψης του αφεντικού στο μαγαζί.

Ακούγεται πολύ «δημοκρατικό» για τις κοπέλες αφού με το rotation έχουν όλες δουλειά , όμως καθόλου από την πλευρά μας καθώς δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα ούτε οι κοπέλες προφέρουν τις ίδιες υπηρεσίες .

Κρίμα που δεν συμμετέχει κάποιος από εκεί μέσα να πάρει θέση .

Κι από εμένα πάντως είναι «όχι» εδώ και καιρό παρόλο που με βολεύει η περιοχή
Ειναι δυνατόν να σου λένε ότι ολες κανουν την ιδια δουλειά? Τοτε γιατί έχουν τις φωτό των κοριτσιών? Δεν υπάρχει λογική παρά μόνο ότι πάνε να σου τ αρπάξουν με κάποιο τρόπο. Να ξεκινησει κάποιος από κάπως μακριά για να παει να παίξει λότο? ΟΧΙ, ΜΑΥΡΟ.
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
1.558
Πόντοι
2.472
Παρόλο που διαφωνώ κάθετα με την μη δυνατότητα επιλογής , θα ήθελα να ήξερα τον τρόπο σκέψης του αφεντικού στο μαγαζί.

Ακούγεται πολύ «δημοκρατικό» για τις κοπέλες αφού με το rotation έχουν όλες δουλειά , όμως καθόλου από την πλευρά μας καθώς δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα ούτε οι κοπέλες προφέρουν τις ίδιες υπηρεσίες .

Κρίμα που δεν συμμετέχει κάποιος από εκεί μέσα να πάρει θέση .

Κι από εμένα πάντως είναι «όχι» εδώ και καιρό παρόλο που με βολεύει η περιοχή

Ειναι δυνατόν να σου λένε ότι ολες κανουν την ιδια δουλειά? Τοτε γιατί έχουν τις φωτό των κοριτσιών? Δεν υπάρχει λογική παρά μόνο ότι πάνε να σου τ αρπάξουν με κάποιο τρόπο. Να ξεκινησει κάποιος από κάπως μακριά για να παει να παίξει λότο? ΟΧΙ, ΜΑΥΡΟ.

Νομίζω πως έχω απαντήσει, επιγραμματικά σε όλες τις απορίες σας..

Να συμπληρώσω ωστόσο, στα εύλογα ερωτήματα που διατυπώνετε, πως υπήρξε πρόταση να παρακαμφθεί το σύστημά του ιδρύματος, με έναν πιο ευέλικτο τρόπο εργασίας, θα τον χαρακτήριζα υβριδικό..

Να λειτουργούν από κοινού και τα δύο συστήματα, δηλαδή σε περίπτωση που δεν έχεις εμπειρία των υπηρεσιών της λαδοκόρης, να προωθείται μια τυχαία , ταυτόχρονα όμως να υπάρχει κ η δυνατότητα επιλογής.. Μιλάμε για μια κατάσταση win - win..
Άλλωστε τι νόημα έχει να ανεβάζεις φωτογραφίες των κοριτσιών στην ιστοσελίδα?
Δε γνωρίζουμε όλοι (άντρες - γυναίκες) πως επιλέγει ο άντρας μια υπηρεσία?
Ακόμα και στο κομμωτήριο, πας στη κομμώτρια που σε "φτιάχνει". Ναι ή όχι?
Πρόσφατα ανέβασα τα κομμωτήρια της ανατολής, σε άλλο νήμα.

Έπειτα, ελεύθερη αγορά έχουμε, τι θα πει δεν μπορώ να επιλέξω??

Όταν αγοράζεις ένα πουκάμισο, σου πουλά ο πωλητής αυτό που θέλει??
Η μόνη περίπτωση που δεν επιτρέπεται να επιλέξεις ένα προϊόν, είναι όταν σου προσφέρεται δωρεάν..

Εδώ όμως πληρώνεις, και όχι λίγα, μην επαναλάβω πως οι υπηρεσίες μασάζ είναι κατώτατου επιπέδου.. Όλες άσχετες είναι..

Με άλλα λόγια , το σύστημα αυτό δεν εξυπηρετεί, είναι αναχρονιστικό, θα καταρρεύσει εκκωφαντικά εκ των έσω ...:hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

tarifas pirea

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
46
Κριτικές
5
Like
381
Πόντοι
20
Να λέτε κ φχαριστω που δεν μας στέλνει το Δανη !!!
μην βαζεις ιδεες....ειναι και περιεργες εποχες!!!!
Αυτός μάλλον είναι φανταστικό πρόσωπο
υπαρχει...τον εχω δει 2 3 φορες στην υποδοχη και πηγα τοιχο τοιχο καλου κακου:grin::grin:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.247
Κριτικές
4
Like
1.885
Πόντοι
266
Νομίζω πως έχω απαντήσει, επιγραμματικά σε όλες τις απορίες σας..

Να συμπληρώσω ωστόσο, στα εύλογα ερωτήματα που διατυπώνετε, πως υπήρξε πρόταση να παρακαμφθεί το σύστημά του ιδρύματος, με έναν πιο ευέλικτο τρόπο εργασίας, θα τον χαρακτήριζα υβριδικό..

Να λειτουργούν από κοινού και τα δύο συστήματα, δηλαδή σε περίπτωση που δεν έχεις εμπειρία των υπηρεσιών της λαδοκόρης, να προωθείται μια τυχαία , ταυτόχρονα όμως να υπάρχει κ η δυνατότητα επιλογής.. Μιλάμε για μια κατάσταση win - win..
Άλλωστε τι νόημα έχει να ανεβάζεις φωτογραφίες των κοριτσιών στην ιστοσελίδα?
Δε γνωρίζουμε όλοι (άντρες - γυναίκες) πως επιλέγει ο άντρας μια υπηρεσία?
Ακόμα και στο κομμωτήριο, πας στη κομμώτρια που σε "φτιάχνει". Ναι ή όχι?
Πρόσφατα ανέβασα τα κομμωτήρια της ανατολής, σε άλλο νήμα.

Έπειτα, ελεύθερη αγορά έχουμε, τι θα πει δεν μπορώ να επιλέξω??

Όταν αγοράζεις ένα πουκάμισο, σου πουλά ο πωλητής αυτό που θέλει??
Η μόνη περίπτωση που δεν επιτρέπεται να επιλέξεις ένα προϊόν, είναι όταν σου προσφέρεται δωρεάν..

Εδώ όμως πληρώνεις, και όχι λίγα, μην επαναλάβω πως οι υπηρεσίες μασάζ είναι κατώτατου επιπέδου.. Όλες άσχετες είναι..

Με άλλα λόγια , το σύστημα αυτό δεν εξυπηρετεί, είναι αναχρονιστικό, θα καταρρεύσει εκκωφαντικά εκ των έσω ...:hi:
Οχι δεν παει ετσι. Πληρωνεις, υπαρχουν φωτο, αρα επιλεγεις . Αλλιως, λουκετο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom