Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

war_on

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2023
Μηνύματα
28
Like
47
Πόντοι
0
κοίτα μη κλάσεις κάνα @
έλα, τα 'παμε!
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
εχουμε κανα νεο απο oiseu libre? κανεις π να εχει παει προσφατα κ αν εχει καταφερει τπτ? μετα την ιωαννα την μαυρουλα το χαοσ
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
21
εχουμε κανα νεο απο oiseu libre? κανεις π να εχει παει προσφατα κ αν εχει καταφερει τπτ? μετα την ιωαννα την μαυρουλα το χαοσ
τιποτα αδερφε μιλησα με την βυζαρου ιδιοκτητρια πριν λιγες μερες,μου ανεφερε για καινουριες κοπελες αλλα στην ερωτηση για προγραμμα με εκτονωση ηταν αρνητικη(αν και ειμαι γνωστος)
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
τιποτα αδερφε μιλησα με την βυζαρου ιδιοκτητρια πριν λιγες μερες,μου ανεφερε για καινουριες κοπελες αλλα στην ερωτηση για προγραμμα με εκτονωση ηταν αρνητικη(αν και ειμαι γνωστος)
το θεμα ειναι τι γινεται στα κρυφα με τις κοπελες..αλλα και εγω τισ τελευταιες φορες δεν ειχα καταφερει κατι
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
21
το θεμα ειναι τι γινεται στα κρυφα με τις κοπελες..αλλα και εγω τισ τελευταιες φορες δεν ειχα καταφερει κατι
για αυτο το λογο ημουν ξεκαθαρος μαζι της,γιατι τις τελευταιες δυο φορες που περασα με δυο ασιατισες(μια Ριτα και μια ακομη που δεν θυμαμαι ονομα)δεν πηρα ουτε φραπε
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Για massagio στην Τσαλδάρη έχει κάποιος εμπειρία; Πολύ μέλι δείχνουν στα βίντεο ... Φραπέ έχει έστω ;
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Για massagio στην Τσαλδάρη έχει κάποιος εμπειρία; Πολύ μέλι δείχνουν στα βίντεο ... Φραπέ έχει έστω ;
Θα έρθω από άλλη περιοχή για δουλειά και πρέπει να πάω κάπου σίγουρα αν μπορείτε να με βοηθήσετε.
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom