Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Άντε βγάλε άκρη τώρα. Να δώσεις χρήμα και χρόνο μήπως και σου κάτσει κάποια η να γίνεις ρεζίλι.
Αυτό είναι που ψάχνουμε. Το αματουρ που ίσως γίνει κάτι. Γι'αυτό ψαχνόμαστε μέσα από το μασάζ για το κάτι διαφορετικό. Αλλιώς πας σε στούντιο και με ένα πενηντάρι τα κάνεις όλα. Τώρα άμα δεν σου αρέσει η φάση του άγνωστου όπως αρέσει στους περισσότερους μασαζάκι δες πρέπει σίγουρα να απευθυνθείς στο άλλο σπορ
 
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
31
Like
98
Πόντοι
0
Επειδή αν δε μπορείς να ξύστεις μη περιμένεις από άλλους να σε ξησουν παραθέτω χθεσινή εμπειρία: Επισκέφθηκα χθες το Silver Spa για την Νικόλ.(αφού είχα διαβάσει σε ποστ στο μασάζ που δε γαμας ότι προχωράει μόνο σε μασάζ και φραπέ και κάνει καλό φραπέ) Η Νικόλ όντως είναι εμφάνιση κοντούλα με σχετικά μεγάλο στήθος και από τις κοπέλες που θέλουν να σε περιποιηθουν για να ξαναπάς. Πρώτη μου φορά ήθελα να πάω για έναν φραπέ με καλό μασάζ και πήρα αυτό ακριβώς. Πολύ καλό μασάζ 8,5-9/10 και ένα φραπέ στο τέλος που ήταν τίμιος , όχι κάτι να πετάξεις την σκούφια σου. Ωστόσο θέλω να πω ότι η τιμουλες που μας έδωσες ή δεν ισχύουν ή που με είδε αμπαλο και λέει ας του πω 60 το μισάωρο. Εγώ ένα 50ρικο είχα πάνω μου σε κας και εν τέλει τόσα έδωσα , αλλά το θέμα είναι ότι 60€ για μισή ώρα μόνο φραπέ ήταν κάπως ακριβό. Αν δεν έχετε θέμα στην τιμή το κατάστημα είναι νότια επί της Συγγρού στην νέα Σμύρνη.
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Επειδή αν δε μπορείς να ξύστεις μη περιμένεις από άλλους να σε ξησουν παραθέτω χθεσινή εμπειρία: Επισκέφθηκα χθες το Silver Spa για την Νικόλ.(αφού είχα διαβάσει σε ποστ στο μασάζ που δε γαμας ότι προχωράει μόνο σε μασάζ και φραπέ και κάνει καλό φραπέ) Η Νικόλ όντως είναι εμφάνιση κοντούλα με σχετικά μεγάλο στήθος και από τις κοπέλες που θέλουν να σε περιποιηθουν για να ξαναπάς. Πρώτη μου φορά ήθελα να πάω για έναν φραπέ με καλό μασάζ και πήρα αυτό ακριβώς. Πολύ καλό μασάζ 8,5-9/10 και ένα φραπέ στο τέλος που ήταν τίμιος , όχι κάτι να πετάξεις την σκούφια σου. Ωστόσο θέλω να πω ότι η τιμουλες που μας έδωσες ή δεν ισχύουν ή που με είδε αμπαλο και λέει ας του πω 60 το μισάωρο. Εγώ ένα 50ρικο είχα πάνω μου σε κας και εν τέλει τόσα έδωσα , αλλά το θέμα είναι ότι 60€ για μισή ώρα μόνο φραπέ ήταν κάπως ακριβό. Αν δεν έχετε θέμα στην τιμή το κατάστημα είναι νότια επί της Συγγρού στην νέα Σμύρνη.
60 ειναι το μισαωρο στο Silver Spa kai 80 1 ωρα .Η Νικολ σου έδειξε αν προχωραει και παρακατω? την ρωτησες αν κανει κατι παραπανω ?
 
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
31
Like
98
Πόντοι
0
60 ειναι το μισαωρο στο Silver Spa kai 80 1 ωρα .Η Νικολ σου έδειξε αν προχωραει και παρακατω? την ρωτησες αν κανει κατι παραπανω ?
Όχι το ξεκαθαρίζει με το που μπεις ότι κάνει μέχρι φραπέ. Άντε στην καλύτερη αν είσαι σωστός να σε αφήσει να πιάσεις λίγο στήθος όπως έγινε στην περίπτωση μου, εκτός αν το κάνεις σε όλους - κάτι που δεν το νομίζω.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
60 ειναι το μισαωρο στο Silver Spa kai 80 1 ωρα .Η Νικολ σου έδειξε αν προχωραει και παρακατω? την ρωτησες αν κανει κατι παραπανω ?
Ναι , αλλά το 60 μισή και 80 μια ωρα είναι για πλήρη υπηρεσία και όχι μόνο για χέρι . Το λογικό θα ήταν 60 μια ωρα για χέρι … μην υπερβάλουν εφόσον από την αρχή το αναφέρουν ότι με Νικολ μονο χέρι
Εδώ πριν λίγο καιρό έπαιρνες πλήρες προγραμμα 30 λεπτα 60 ευρώ με Χριστίνα που ήταν σίφουνας και τα έδινε όλα στο ακέραιο
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Καλημερα παιδες.....ερωτηση ... μασαζ(φραπεδακι μονο) και τζακουζι καποιος να προτείνει?
γιατι ειμαι εκτος Αθηνων και δε γνωριζω....ευχαριστω
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
ψαχνω σε μασαζερι που ειναι στα Δέν ,καποια μικρη που να κανει φραπέ...μεεε..τροπο...!!! αν γνωριζει καποιος να μου στειλει προσωπικο μηνυμα pm
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.213
Κριτικές
36
Like
3.261
Πόντοι
5.595

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
154
Like
439
Πόντοι
21
Καλά δεν έχετε το θεό σας με αυτά που γράφετε και ζητάτε μερικοί εδώ μέσα.!! Έλεος
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Καλημερα παιδες.....ερωτηση ... μασαζ(φραπεδακι μονο) και τζακουζι καποιος να προτείνει?
γιατι ειμαι εκτος Αθηνων και δε γνωριζω....ευχαριστω
Στο empire έχει , και πλέον έβαλαν και body to body. Εδώ και μια βδομάδα προσπαθούσα να κλείσω ραντεβού αλλά τελείωνα αργά σχετικά απτή δουλειά και δεν είχε κενό μετά, οπότε για body to body στο κατάστημα δεν έχω άποψη. Όμως φραπέ μέσα σε τζσκουζι με την κοπέλα προτείνεται!
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
8
Like
9.218
Πόντοι
1.336
Υπάρχει καμία κοπέλα ανεξαρτήτως εμφάνισης η οποία να ΞΈΡΕΙ μασάζ;
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Στο empire έχει , και πλέον έβαλαν και body to body. Εδώ και μια βδομάδα προσπαθούσα να κλείσω ραντεβού αλλά τελείωνα αργά σχετικά απτή δουλειά και δεν είχε κενό μετά, οπότε για body to body στο κατάστημα δεν έχω άποψη. Όμως φραπέ μέσα σε τζσκουζι με την κοπέλα προτείνεται!
σταμάτα να παραπλανάς !
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
σταμάτα να παραπλανάς !
Σε τι παραπλανω ? Δεν έχουν τζσκουζι ? Το έβγαλαν ? Φραπέ έχουν πει πολλοί ότι κάνουν , ακόμα και μπριζόλα παιζόταν με Εύα , όπως γράφουν και άλλοι. Άρα τι είναι το παραπλανητικό ? Δεν τα λέω μόνο εγώ φίλε. Αν δεν γουστάρεις μην πας . Μην κάνεις όμως επιθέσεις φιδιδιες
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
να εχει μικρη εμπειρια και επειδη εκει θα γινεται κρυφα !!!
Δυστυχώς δύσκολο αυτό. μόνο η ψευδαίσθηση υπάρχει από μεριάς μας , λόγω φαντασίωσης και παιχνιδιού τύπου δεν κάνω κλπ αλλά αν κάνει μαζί σου έχει κάνει κ με άλλους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom