Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
85
Πόντοι
0
Στο empire έχει , και πλέον έβαλαν και body to body. Εδώ και μια βδομάδα προσπαθούσα να κλείσω ραντεβού αλλά τελείωνα αργά σχετικά απτή δουλειά και δεν είχε κενό μετά, οπότε για body to body στο κατάστημα δεν έχω άποψη. Όμως φραπέ μέσα σε τζσκουζι με την κοπέλα προτείνεται!
Κάνουν και σε γυναίκες εκεί ? Επίσης που κάνουν σε γυναίκες και έχετε δοκιμάσει με την δικιά σας ? Πελάτης μου θα ήθελε να πάμε κάπου ως ζευγάρι για body to body αλλά μετά να μας αφήσουν να κάνουμε τα δικά μας παρουσία της κοπέλας . Παίζει κάπου και αυτό ? Να σημειωθεί ότι δεν τον νοιάζει το κόστος .
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Στο empire έχει , και πλέον έβαλαν και body to body. Εδώ και μια βδομάδα προσπαθούσα να κλείσω ραντεβού αλλά τελείωνα αργά σχετικά απτή δουλειά και δεν είχε κενό μετά, οπότε για body to body στο κατάστημα δεν έχω άποψη. Όμως φραπέ μέσα σε τζσκουζι με την κοπέλα προτείνεται!
οντως ειδα και στο site οτι εχει τζακουζι....θυμασαι κοστος?
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
8
Like
9.218
Πόντοι
1.336
Κυρίως να ξέρει να κάνει μασάζ, τα άλλα δεν με νοιάζουν, προς το παρόν...
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
322
Like
363
Πόντοι
21
Έχει πάει κανείς τελευταία στο moment στο Κουκάκι ?? Να μας αν παίζει τίποτα καινούριο...
 

Papasteve

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
1
Like
4
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς τελευταία στο moment στο Κουκάκι ?? Να μας αν παίζει τίποτα καινούριο...
Είχα πάει πριν κανα δίμηνο, ήρθε μια Ασιάτισσα μασαζ του 20αρικου , τίποτα άλλο έξτρα , έκλαψα το 60αρι και από τότε μαύρο.
 

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
92
Like
170
Πόντοι
0
Ενημέρωση και από grace. Έχω πάει παλιότερα με την παλιά ξανθιά για passion. Με ενημερώνει ότι πλέον λέγεται well being και είναι 30 λεπτά τα 40 ευρώ. Της λέω θα ερθω με ένα φίλο. Κανένα πρόβλημα μου λέει. Το ίδιο πρόγραμμα με διαφορετικές κοπέλες. Μια χαρά λέω....

Ευτυχώς μου έκατσε η πιτσιρίκα η Κατερίνα και ήταν τίμιο το 40αρι. (Ψευτομασαζακι και καλός φραπές).
Ο φίλος δυστυχώς ακόμα με κράζει. Μια με πεταχτά αυτιά ( δεν ξέρω πως την λένε) χαιδεμα με χέρια και ένα φτερό και τπτ άλλο!!!
Της λέει ότι αλλά συμφωνήσαμε με την ξανθιά και άρχισε να του λέει ότι υπάρχουν πολλά είδη well being και αρχιδια καλαβρεζικα....

Σας το λέω απλά για να προσέχετε τι κλείνετε εκεί. Καλύτερα Κατερίνα ή τίποτα. Βέβαια φταίει και η ξανθιά που με διαβεβαίωσε στο τηλέφωνο ότι κάνουν το ίδιο πρόγραμμα. Όταν όμως υπήρξε το πρόβλημα, αυτή είχε φύγει και μας είπαν ότι θα την ενημερώσουμε!!!(και τι να το κάνουμε εμείς τώρα?)

Να πάρουμε το χρήμα και μετά στα τέτοια τους. Ξενέρωσα ρε. Καλύτερα να μου καθόταν εμένα η βλακεία, γιατί ακόμα με κράζει ο φίλος!!!
Καλή αυτή η Κατερίνα αδερφέ; Εμφανισιακά πως είναι;
 

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
60
Like
147
Πόντοι
0
Καλή ναι. Εμφανισιακά πολύ καλή γύρω στα 25. Αλλά δεν αγγίζεις, δεν ακουμπάς. Μασαζακι χαιδεμα και φραπέ σκέτο...Αυτά

Επίσης, δεν υπάρχει διακριτικότητα. Συναντιεσαι με τους προηγούμενους πριν μπεις στο δωμάτιο και φυσικά με τους επόμενους, όταν βγαίνεις.
 
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
31
Like
98
Πόντοι
0
Καλή ναι. Εμφανισιακά πολύ καλή γύρω στα 25. Αλλά δεν αγγίζεις, δεν ακουμπάς. Μασαζακι χαιδεμα και φραπέ σκέτο...Αυτά

Επίσης, δεν υπάρχει διακριτικότητα. Συναντιεσαι με τους προηγούμενους πριν μπεις στο δωμάτιο και φυσικά με τους επόμενους, όταν βγαίνεις.
Ομολογώ ότι είναι αρκετά υποτιμημένο το θέμα της διακριτικότητας και μόνο όταν ΔΕΝ το έχεις πραγματικά το εκτιμάς απίστευτα. Γενικά πάντως Grace και μη φραπές πρέπει να ήταν μεγάλη απογοητεύση για τον φίλο σου.
 

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
60
Like
147
Πόντοι
0
Ναι όντως, αν και επειδή διαβάζω το νήμα κατά καιρούς, έχει ξανατυχει σε κάποιους ( δεν κάνουμε τέτοια εδώ) και για αυτό το λόγο ήμουν ξεκάθαρος στο τηλεφώνημα που κλείσαμε το ραντεβού. Από μένα είναι μαύρο...

Αλλά για να μην παρεξηγηθω, η Κατερίνα είναι τίμια πρόταση για ένα 40αρι..( προσοχή απλά στην συνεννόηση)
 

johnny22

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Συναγωνιστες σκέφτομαι να δοκιμάσω θεία Ελένη αλλά αν ανοίξει την πόρτα και φάω φρίκη επιτρέπεται να φύγω;
 

Φοιβος9

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
132
Like
333
Πόντοι
21
ΟΧΙ,δεν επιτρεπεται,θα πρεπει να καθίσεις μία ώρα να σου μιλήσει για τις φίλες της,τις καρυατιδες,την Ελισαβετ της Αγγλίας,την Βασιλειαδου,και την Μελίνα Μερκούρη,μετά μπορείς να φύγεις.
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.769
Κριτικές
56
Like
6.170
Πόντοι
11.836
ΟΧΙ,δεν επιτρεπεται,θα πρεπει να καθίσεις μία ώρα να σου μιλήσει για τις φίλες της,τις καρυατιδες,την Ελισαβετ της Αγγλίας,την Βασιλειαδου,και την Μελίνα Μερκούρη,μετά μπορείς να φύγεις.

αυτό που περιγράφεις είναι μαρτύριο :confused:
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
Συναγωνιστες σκέφτομαι να δοκιμάσω θεία Ελένη αλλά αν ανοίξει την πόρτα και φάω φρίκη επιτρέπεται να φύγω;
Το θέμα δεν ειναι αν επιτρέπεται, αλλά αν θα μπορέσεις. Γιατί από την τρομάρα που θα πάρεις θα σου κοπούν τα πόδια.
Δηλαδή τι περιμένεις να δεις ρε φίλε...είναι μια γιαγιά που πλησιάζει αισίως τα 70.. Δεν είναι μονο οι υπηρεσίες αλλα αυτό που βλέπεις θα πρέπει να σε φτιάχνει κιόλας
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Κάνουν και σε γυναίκες εκεί ? Επίσης που κάνουν σε γυναίκες και έχετε δοκιμάσει με την δικιά σας ? Πελάτης μου θα ήθελε να πάμε κάπου ως ζευγάρι για body to body αλλά μετά να μας αφήσουν να κάνουμε τα δικά μας παρουσία της κοπέλας . Παίζει κάπου και αυτό ? Να σημειωθεί ότι δεν τον νοιάζει το κόστος .
Λογικά πρέπει να γίνεται αυτό που ζητάς για εσένα και τον πελάτη σου … πρέπει να ρωτήσεις ποια κορίτσια διατίθενται να το κάνουν .
Πριν λίγο καιρό ένας πελάτης με την Αριάδνη ( Ariadnaki στα call girls ) είχαν πολύωρη συνάντηση με Τεα ( από μασαζ , έχει και δικό της νήμα σαν ΤΕΑ )
Και μερικές άλλες σε γραφεία έχουν ημέρες με προσφορά για ζευγάρια κλπ . Πρέπει να δεις λίγο
 
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
31
Like
98
Πόντοι
0
Τηλέφωνο για ραντέβου στο Grace προ ολίγου. Της λέω της κοπέλας στο Τηλέφωνο για well-being massage και μου λεει βεβαια. Την ρωτάω μετά υπάρχει εκτόνωση σε αυτό το μασάζ; Μου λέει αα όχι δεν κάνουμε, ίσως σε κάποιους να έγινε βοηθητικά αλλά δε ξέρω τι έχει γραφτεί , κανόνικα δεν κάνουμε εκτόνωση. Αρες μάρες κουκουνάρες θα πω.. Θελουν και 50 ευρω για 30 λεπτά μασάζ τρομαρα τους...
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Τηλέφωνο για ραντέβου στο Grace προ ολίγου. Της λέω της κοπέλας στο Τηλέφωνο για well-being massage και μου λεει βεβαια. Την ρωτάω μετά υπάρχει εκτόνωση σε αυτό το μασάζ; Μου λέει αα όχι δεν κάνουμε, ίσως σε κάποιους να έγινε βοηθητικά αλλά δε ξέρω τι έχει γραφτεί , κανόνικα δεν κάνουμε εκτόνωση. Αρες μάρες κουκουνάρες θα πω.. Θελουν και 50 ευρω για 30 λεπτά μασάζ τρομαρα τους...
Αυτό που παίρνετε τηλέφωνο και περιμένετε να σας μιλήσει η κοπέλα Με ειλικρίνεια και να σας διαβεβαιώσει ότι η μασέρ θα σας τον πάρει και λίγο με τρελαίνει. Ούτε στα κανονικά προγράμματα δεν σου λένε από το τηλέφωνο τι κάνουνε και περιμένεις σε ένα κεκαλυμμένο μασάζ με κάτι το παραπάνω να σου πει ναι θα τον πάρουμε? Μη ρωτάς τέτοια το τηλέφωνο πας κατευθείαν εκεί μπαίνει στο δωμάτιο και ότι γίνει. Έτσι κι αλλιώς το μασάζ με τα έξτρα αυτό είναι που μας ιντριγκάρει το ξαφνικό. Και εφόσον έχουν συγκεκριμένο μασάζ που μέσα σε αυτό κάνω την εκτόνωση προφανώς θα πάρεις και αυτό για περισσότερες πιθανότητες.
 
Εγγρ.
15 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
85
Πόντοι
0
Λογικά πρέπει να γίνεται αυτό που ζητάς για εσένα και τον πελάτη σου … πρέπει να ρωτήσεις ποια κορίτσια διατίθενται να το κάνουν .
Πριν λίγο καιρό ένας πελάτης με την Αριάδνη ( Ariadnaki στα call girls ) είχαν πολύωρη συνάντηση με Τεα ( από μασαζ , έχει και δικό της νήμα σαν ΤΕΑ )
Και μερικές άλλες σε γραφεία έχουν ημέρες με προσφορά για ζευγάρια κλπ . Πρέπει να δεις λίγο
Θέλαμε χώρο . Οπότε για αυτό ρώτησα για empire μασάζ . Οκ κανονίστηκε και έγινε η Φασούλα. Μια χαρά . Αργήσατε να μου πείτε κιόλας ... Αν θέλει και για κατ'οικον ο κύριος θα δω και με τις κοπέλες που λέτε , μιας και ακούγονται τα ονόματά τους.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Θέλαμε χώρο . Οπότε για αυτό ρώτησα για empire μασάζ . Οκ κανονίστηκε και έγινε η Φασούλα. Μια χαρά . Αργήσατε να μου πείτε κιόλας ... Αν θέλει και για κατ'οικον ο κύριος θα δω και με τις κοπέλες που λέτε , μιας και ακούγονται τα ονόματά τους.
Καλό που όλα πήγαν καλά για όλους σας ! Όταν λέτε Empire Massage εννοείτε στο χώρο τους στο Παλαιό Φάληρο με θεραπεύτρια τους ?
 

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
92
Like
170
Πόντοι
0
Καλή ναι. Εμφανισιακά πολύ καλή γύρω στα 25. Αλλά δεν αγγίζεις, δεν ακουμπάς. Μασαζακι χαιδεμα και φραπέ σκέτο...Αυτά

Επίσης, δεν υπάρχει διακριτικότητα. Συναντιεσαι με τους προηγούμενους πριν μπεις στο δωμάτιο και φυσικά με τους επόμενους, όταν βγαίνεις.
Σε ευχαριστώ για την απάντηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom