Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
αλλο το body to body και αλλα το να σου τν παιξουν η να γαμησεις ρε φιλε τι μ λες? και πως θα κλεισω ραντεβου??να πεταχτω απο κηφισια φαληρο για να τα πω απο κοντα ?
Εγώ που είμαι πελάτης μια χαρά μου το επικοινώνησαν. Τώρα αν εσύ πήρες τηλ με περίεργες ερωτήσεις και φάνηκε ύποπτο το τηλεφώνημα , τότε θα το παίξουν ανήξεροι όπως και τα περισσότερα μαγαζιά που γνωρίζω π.χ. ήλιο τροπική.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Μήπως στο κατάστημα η θεραπεύτρια δεν κάνει αυτήν την υπηρεσία ? Γιατί την αναφέρουν σαν είδος μασαζ μαζί με τα άλλα είδη
Την κάνουν κανονικότητα , το έχω αναφέρει και εγώ αλλά και κάποια επαγγέλματιας πιο πάνω που πήγε με πελάτη για body to body. Κάτι πήγε στραβά στο τηλεφώνημα λογικά ...
 
Εγγρ.
15 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
85
Πόντοι
0
Την κάνουν κανονικότητα , το έχω αναφέρει και εγώ αλλά και κάποια επαγγέλματιας πιο πάνω που πήγε με πελάτη για body to body. Κάτι πήγε στραβά στο τηλεφώνημα λογικά ...
Εγώ είμαι που το ανέφερα . Εκ τότε με κατακλύσουν με μηνύματα. Δεν μπορώ να απαντήσω σε όλους ειδικά όταν με ρωτάτε για κάποιο άλλο μαγαζί που έχω γράψει ξεκάθαρα την εμπειρία μας για το body to body και όχι για τις δικές μου υπηρεσίες... Διαβάστε απλά δύο σελίδες πιο πάνω χωρίς να βαριέστε από το να στέλνετε μηνύματα.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Εγώ είμαι που το ανέφερα . Εκ τότε με κατακλύσουν με μηνύματα. Δεν μπορώ να απαντήσω σε όλους ειδικά όταν με ρωτάτε για κάποιο άλλο μαγαζί που έχω γράψει ξεκάθαρα την εμπειρία μας για το body to body και όχι για τις δικές μου υπηρεσίες... Διαβάστε απλά δύο σελίδες πιο πάνω χωρίς να βαριέστε από το να στέλνετε μηνύματα.
Πολύ σωστά το αναφέρεις και η αλήθεια είναι ότι πολλοί δεν διαβάζουν λίγο πιο πίσω , δεν θυμούνται αν το διάβασαν και απλώς ξεκινούν από την αναφορά που τους κτυπά στο " μάτι "
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Την κάνουν κανονικότητα , το έχω αναφέρει και εγώ αλλά και κάποια επαγγέλματιας πιο πάνω που πήγε με πελάτη για body to body. Κάτι πήγε στραβά στο τηλεφώνημα λογικά ...
δεν καταλαβαινω τι μπορει να πηγε στραβα με το τηλεφωνημα..απο το
-Καλησπερα θα η8ελα να κλεισω ενα ραντεβου για body to body μασαζ γτ ενημερωθηκα μεσο του δικου σας βιμπερ οτι εχει μπει σαν επιλογη.
και απαντηση
-Ποιος σας ειπε οτι εχουμε κακτι τετοιο δεν ισχυει...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
δεν καταλαβαινω τι μπορει να πηγε στραβα με το τηλεφωνημα..απο το
-Καλησπερα θα η8ελα να κλεισω ενα ραντεβου για body to body μασαζ γτ ενημερωθηκα μεσο του δικου σας βιμπερ οτι εχει μπει σαν επιλογη.
και απαντηση
-Ποιος σας ειπε οτι εχουμε κακτι τετοιο δεν ισχυει...
Ψάχνεις να βγάλεις άκρη με αυτό το κωλομάγαζο ;καλό στομάχι!
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Ψάχνεις να βγάλεις άκρη με αυτό το κωλομάγαζο ;καλό στομάχι!
Φοβερό το κωλομαγαζο. Μακάρι να ήταν λίγο σαν εσένα όμως. Έτσι κακομουτσουνοι γέροι .Μην πηγαίνουμε μόνο για μασάζ με εχτρα. Να γελάμε και λίγο ρε αδερφέ.
Αν πεις τίποτα θετικό για κάπου θα πέσω από τα σύννεφα εγώ. Σε λίγο δεν θα πηγαίνουμε πουθενά . Η ζωή είναι μαύρη. Όλα μας φταίνε. Κατάθλιψη μιζέρια . Μαύρα όλα .
 
Τελευταία τροποποίηση:

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Πόσο χρεώνουν την ώρα τώρα;
Που να ξέρει ??? Δεν έχει πάει ποτέ. Ένας γέρος είναι που κράζει σε όλα τα νήματα. Στο καλύτερο του κόσμου να τον πας με την πιο μουναρα βίζιτα , θα βρει να πει ότι της πέταγε μια τρίχα. Της στραβιας ψωλης της φταίνε οι τρίχες.

Για το ερώτημα σου, όσο το είχαν. Καλη αναζήτηση.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Πόσο χρεώνουν την ώρα τώρα;
Για να έχει νόημα η ερώτησή σου πρέπει να ξέρεις ποιό πρόγραμμα θα κάνεις και με ποιά κοπέλα , κομμάτι δύσκολο όμως να καταλάβεις από ότι λένε έγκυροι συναγωνιστές!
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Για να έχει νόημα η ερώτησή σου πρέπει να ξέρεις ποιό πρόγραμμα θα κάνεις και με ποιά κοπέλα , κομμάτι δύσκολο όμως να καταλάβεις από ότι λένε έγκυροι συναγωνιστές!
Άρα εσύ παραδέχεσαι ότι δεν είσαι έγκυρος συναγωνιστής , μιας και δεν έχεις προσωπική εμπειρία να εκφράσεις ? Γιατί τόσες φορές μιλάς για αυτό το μαγαζί , αλλά δεν έχεις πάει . Ο pirate είναι πελάτης τους . Το έχει γραψει σε πίσω σελίδες. Αν ήσουν έγκυρος θα το ήξερες.
 

drdoom2

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
17
Like
10
Πόντοι
0
καλησπέρα ξέρω ότι θα μου πείτε διαβασε παραπίσω απλά ρωτάω μήπως έχουμε τίποτα καινούριο κάτι σαν το grace στο μαρούσι.
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
2
Like
14
Πόντοι
0
καλησπερα και Χρονια Πολλα. Εχω επισκεφτει το Ανδρομεδα Σπα 3 φορες. Και τις 3 φορες επελεξα να κανω τουρκικο μπανιο και στη συνεχεια μασσαζ. Τις 2 πρωτες φορες δεν εγηνε τιποτα. Την 3η φορα που πηγα, το μασσαζ μου το εκανε αλλη κοπελα αποτι το τουρκικο μπανιο. Φορουσα μονο αυτο το εσωρουχο μιας χρησης που δινουνε. Η κοπελα πλισιαζε αρκετα τα επιμαχα σημεια ενω ημουνα ανασκελα. Οταν γυρησα και ειδε πως μου ειχε σηκωθει, πλισιαζε πιο πολυ προς τα αρχιδια και τον πουτσο μου, μεχρι που με ρωτησε εαν θελω κατι παραπανω, μονο με το χερι για 20 ευρω παραπανω. Οπωτε μου βγαζει το εσορουχο και μου κανει ενα απιστευτο φραπε και εδειχνε να το απολαμβανει και αυτη. Δεν καταλαβα ομως εαν το εκανε κρυφα απο το μαγαζι, γιατι την πληρωσα επι τοπου στο δωματιο. Δεν θημαμαι πως τη λεγανε, αλλα θημαμαι ειχε πολλα τατουαζ.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
958
Κριτικές
10
Like
3.426
Πόντοι
736
Τίποτα ρε μύστες στα υπόψην για κανένα ικανοποιητικό μασαζ κ φραπέ έχουμε ;; Χωρίς να σ φύγει κανένα εβδομηνταρι η κατοστάρι τίποτα πιο λογικό . Επίσης εκτός grace, βρίσκεται πολύ μακριά από εμένα . Τέλος τελευταία φορά π κάλεσα στο μομεντ στο Κουκάκι που είπανε κάτι καινούργια έργα γι 50-60 την ώρα για καμπίνες μ ντουζ κ κάτι για 40 χωρίς ντουζ, επίσης κ έξτρα ένα 20 με συννενόηση πάντα εντός με τη κοπέλα για αποβολή του στρες, τι σκατα παλιά με ένα 40 μια ώρα κ φραπέ .
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.683
Like
8.103
Πόντοι
1.056
Τίποτα ρε μύστες στα υπόψην για κανένα ικανοποιητικό μασαζ κ φραπέ έχουμε ;; Χωρίς να σ φύγει κανένα εβδομηνταρι η κατοστάρι τίποτα πιο λογικό . Επίσης εκτός grace, βρίσκεται πολύ μακριά από εμένα . Τέλος τελευταία φορά π κάλεσα στο μομεντ στο Κουκάκι που είπανε κάτι καινούργια έργα γι 50-60 την ώρα για καμπίνες μ ντουζ κ κάτι για 40 χωρίς ντουζ, επίσης κ έξτρα ένα 20 με συννενόηση πάντα εντός με τη κοπέλα για αποβολή του στρες, τι σκατα παλιά με ένα 40 μια ώρα κ φραπέ .
Τα δύο αδελφάκια μαγαζιά της Χριστίνας, Σολωμού 33, Εξάρχεια και Κρίτωνος 17- 19, πίσω από το Caravel.
Η τιμή ήταν σταθερά 45, μασάζ και φραπέ, αλλά οι εργαζόμενες είναι μιλφ προς γκιλφ κατηγορία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom