Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
463
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
31
Like
98
Πόντοι
0
Παρθενική επίσκεψη σε φραπεδερι στην Όλγα στην Κρίτωνος. Παίρνω τηλέφωνο ρωτάω αν υπάρχει διαθεσιμότητα στο επόμενο μισάωρο μου λέει ναι βεβαίως. Πάω με μετρό γιατί με αμάξι μέρα μεσημέρι στο κέντρο Αθήνας καλή τύχη. Φτάνω στην ώρα μου, χτυπάω μου ανοίγει μια κυρία που έτεινε πιο κόντα στα ηντα παρά στα άντα ξανθό βαμμένο γενικά μέτρια πράματα, πιο μέσα ένα όμορφο νεαρούδι μαξ 25-26 χρόνων να κοντοστεκετε στον διάδρομο. Της λέω όνομα και ώρα κράτησης και σαστίζει, μου λέει: "ωχ έκανα λάθος εγώ μπορείτε να περιμενετε λιγάκι;" Λεω εγώ : "εντάξει αλλα πόσο λιγάκι ;" "20 λεπτακια να καθίστε στο σαλόνι και δείτε λίγο τήλεοραση" μου λεει καθώς μου ανοιξε την τιβι να δω ειδήσεις του ΣΚΑΙ. Περίμενα 30 λεπτα, μεσα στα όποια ακουγόντουσαν κάπου κάπου ομιλίες απο τα δωμάτια, μετά απο εκεί είπα φτάνει και σηκώθηκα και έφυγα. Απογοητευτική πρώτη εμπειρία αν έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο μέσα στο budget των 50 εύρω θα τίμησω την επιλογή σας
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Καλημερα. Έχει κανείς εμπειρία με το κορίτσι?
Η lalunafem είναι ότι πιο amateur φάση έχω γνωρίσει... Να καταλάβετε ανταλλαξαμε πάνω από 5 μηνύματα όταν ήμουν στο δωμάτιο για το αν θα την ρωτήσουν στην reception που πάει, και μήπως θα πρέπει νσ κατέβω να την παραλάβω από έξω από το prive... Επίσης όταν της έστειλα το δωματιο του prive... 206 με ρώτησε σε ποιον όροφο είναι αυτό... Επίσης στο τέλος που τελείωσε η συνεδρία την φόρτωσα στο αυτοκίνητο και την πήγα στο Μοναστηράκι να περπατήσει και να κάνει βόλτα... Εντελώς αμστουρι... Το οποίο θα μείνει στην Ελλάδα μόνο 2 βδομάδες... Στα του αγώνα μια ώρα μασαζ 60 ευρώ τελείωμα μόνο με το χέρι... Εγώ τελείωσα 2 φορές γιατί όταν λέει ώρα κάνει ώρα... Το μασαζ το κάνει μόνο με εσώρουχα.. Σουτιέν έβγαλα και εγλυψα βυζι, αλλά το κάτω δεν το έβγαλε αλλά χουφτωσα αρκετά... Αρκετά καλό μασαζακι...ασχολείται αρκετή ώρα με την περιοχή, είναι γύρω στα 30 με ωραίο κορμί, αλλά μικρό βυζι με πολύ πεταχτη Ρογα. Φοράει γυαλάκια μυωπίας καβλα.. Μάλιστα της έλεγα όταν μου τον έπαιζε ότι είναι καβλα και γέλαγε γιατί δεν καταλάβαινε Χριστό.. Σύνολο μαζί με χοτελ βγήκε 84 ευρώ...
Υ. Γ. Το βαιμπερ της έχει πρόβλημα και δεν διαβάζει όλα τα μηνύματα..εμένα μου έστειλε άλλο νούμερο στην πορεία για καλύτερη επικοινωνία.. Οπότε πάρτε τηλ καλύτερα..
 
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
31
Like
98
Πόντοι
0
Η lalunafem είναι ότι πιο amateur φάση έχω γνωρίσει... Να καταλάβετε ανταλλαξαμε πάνω από 5 μηνύματα όταν ήμουν στο δωμάτιο για το αν θα την ρωτήσουν στην reception που πάει, και μήπως θα πρέπει νσ κατέβω να την παραλάβω από έξω από το prive... Επίσης όταν της έστειλα το δωματιο του prive... 206 με ρώτησε σε ποιον όροφο είναι αυτό... Επίσης στο τέλος που τελείωσε η συνεδρία την φόρτωσα στο αυτοκίνητο και την πήγα στο Μοναστηράκι να περπατήσει και να κάνει βόλτα... Εντελώς αμστουρι... Το οποίο θα μείνει στην Ελλάδα μόνο 2 βδομάδες... Στα του αγώνα μια ώρα μασαζ 60 ευρώ τελείωμα μόνο με το χέρι... Εγώ τελείωσα 2 φορές γιατί όταν λέει ώρα κάνει ώρα... Το μασαζ το κάνει μόνο με εσώρουχα.. Σουτιέν έβγαλα και εγλυψα βυζι, αλλά το κάτω δεν το έβγαλε αλλά χουφτωσα αρκετά... Αρκετά καλό μασαζακι...ασχολείται αρκετή ώρα με την περιοχή, είναι γύρω στα 30 με ωραίο κορμί, αλλά μικρό βυζι με πολύ πεταχτη Ρογα. Φοράει γυαλάκια μυωπίας καβλα.. Μάλιστα της έλεγα όταν μου τον έπαιζε ότι είναι καβλα και γέλαγε γιατί δεν καταλάβαινε Χριστό.. Σύνολο μαζί με χοτελ βγήκε 84 ευρώ...
Υ. Γ. Το βαιμπερ της έχει πρόβλημα και δεν διαβάζει όλα τα μηνύματα..εμένα μου έστειλε άλλο νούμερο στην πορεία για καλύτερη επικοινωνία.. Οπότε πάρτε τηλ καλύτερα..
84 Eύρω για μάσαζ και φράπα πάει λίγο πολύ δε βρίσκεις; Βέβαια στην περίπτωση σου με τη διπλή φράπα θάρρω πως άξιζε. Δεν κάνει σε σπίτι η συγκεκριμένη υπόθετω μόνο ξενοδοχείο;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
84 Eύρω για μάσαζ και φράπα πάει λίγο πολύ δε βρίσκεις; Βέβαια στην περίπτωση σου με τη διπλή φράπα θάρρω πως άξιζε. Δεν κάνει σε σπίτι η συγκεκριμένη υπόθετω μόνο ξενοδοχείο;
Είσαι κι εσύ μέλος της ομάδας ΒΝΔ (Βαριέμαι Να Διαβάσω);;;
 

skoub

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Απο οσα εχω διαβασει η Ευα απο το Empire εχει αποσυρθει. Για τις υπολοιπες κοπελε απο οσα εχω καταλαβει οι πληροφοριες δισταντε. Επειδη ειχα την τυχη να δοκιμασω με την Ευα , εχω ξαναπαει και εχω εξυπηρετηθει απο αλλες κοπελς χωρις ουτε νυξη για κατι παρα περα. Αυτο που θα ηθελα αν ξερει καποιος. Υπαρχει εκει καποια που στο στανταρ της - και με δωακι εξτρα- το κατι τις παρα παων. Η αν εχει να προτεινει καποιος καποια κοπελα που να εχει σερβισ οπως της Ευας. Ευχαριστω
 

katalanos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
94
Like
103
Πόντοι
0
Καλησπερα αρχοντες. πως ειμαστε ? εχουμε κανενα νεο απο την Ελπιδα που δουλευε στο Σ80 ? εχει σταματησει καιρο απο εκει...
 

xxppaadd

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2015
Μηνύματα
21
Like
73
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, ελπίζω να είχατε μια όμορφη Κυριακή , ξεκινάει μια νέα όμορφη εβδομάδα και ένας νέος μήνας.
Βρέθηκα χθες με την συγκεκριμένη... Πολύ καλό μασαζ... Γλύψιμο βυζιου χούφτωμα και φραπέ περιποιημένο... Χρόνος 1 ώρα και 10 λεπτά... 60 ευρώ πήρε αυτή + hotel... Νομίζω αξίζει... Είναι εντελώς ερασιτεχνικο... Θα είναι μέχρι και την Παρασκευή Ελλάδα.. Μετά μας αφήνει... Έτσι μου είπε... Καταγωγή Λετονία...
 
  • Like
Αντιδράσεις: nzg

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
851
Κριτικές
11
Like
1.540
Πόντοι
496
Απο οσα εχω διαβασει η Ευα απο το Empire εχει αποσυρθει. Για τις υπολοιπες κοπελε απο οσα εχω καταλαβει οι πληροφοριες δισταντε. Επειδη ειχα την τυχη να δοκιμασω με την Ευα , εχω ξαναπαει και εχω εξυπηρετηθει απο αλλες κοπελς χωρις ουτε νυξη για κατι παρα περα. Αυτο που θα ηθελα αν ξερει καποιος. Υπαρχει εκει καποια που στο στανταρ της - και με δωακι εξτρα- το κατι τις παρα παων. Η αν εχει να προτεινει καποιος καποια κοπελα που να εχει σερβισ οπως της Ευας. Ευχαριστω
Πόσες κοπέλες έχει συνολικά γιατί ;
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
851
Κριτικές
11
Like
1.540
Πόντοι
496
Άντε βγάλε άκρη τώρα. Να δώσεις χρήμα και χρόνο μήπως και σου κάτσει κάποια η να γίνεις ρεζίλι.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
807
Κριτικές
5
Like
3.344
Πόντοι
726
Να ρωτήσω κάτι ; Το empire προσφέρει έξτρα πέρα από Μασαζ; Σωστά έχω καταλάβει; Επισης πέρα από σπίτι έχει και μαγαζί για να πας;
 

Rsexy

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
30
Like
72
Πόντοι
0
Να ρωτήσω κάτι ; Το empire προσφέρει έξτρα πέρα από Μασαζ; Σωστά έχω καταλάβει; Επισης πέρα από σπίτι έχει και μαγαζί για να πας;
Αδελφέ πραγματικά οι γνώμες διίστανται. Υπάρχουν διάττοντες αστέρες που σε προηγούμενες σελίδες αναφέρουν διαφορά πράματα.
Εγώ πάντως σε μια καταδρομική που είχα κάνει μόλις άνοιξε έκανα με μια ωραία ξεκωλη πιτσιρικά, μέτριο μασαζ, επουδενί τίποτα παρόλα τα σημάδια που έδειχνα και με νταβά στην υποδοχή τύποις ασφαλείας.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
807
Κριτικές
5
Like
3.344
Πόντοι
726
Αδελφέ πραγματικά οι γνώμες διίστανται. Υπάρχουν διάττοντες αστέρες που σε προηγούμενες σελίδες αναφέρουν διαφορά πράματα.
Εγώ πάντως σε μια καταδρομική που είχα κάνει μόλις άνοιξε έκανα με μια ωραία ξεκωλη πιτσιρικά, μέτριο μασαζ, επουδενί τίποτα παρόλα τα σημάδια που έδειχνα και με νταβά στην υποδοχή τύποις ασφαλείας.
Φοβάμαι ότι κάποιοι είναι προμοτορες πολλές φορές.
Τι να πω καποιος πρέπει να δοκιμάσει ξανά και ξανά για να σχημάτισει άποψη .. δεν μου περισσεύσουν αυτή την στιγμή για τόσα ραντεβού.

Ευχαριστώ που μου απάντησες καλε μου φιλε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Rsexy

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom