Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736

Mangkas

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
τι παει να πει ρε ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ.... τι γράφουμε τόσες χιλιάδες σελίδες εδώ μεσα;;;; υπάρχουν τόνοι από πληροφορίες.. αλλα που να ξερεις.. εκατσες ποτέ να διαβάσεις;;;; Απλά μπαίνεις πετάς μια μαλακισμένη ερώτηση και όταν ακους τα πουστηρλίκια το παίζεις Μάρθα Βούρτση.
Να αλλάξει το nickname σου από Noname σε NoBrain
Το δεν ηξερε, παει να πει «δεν ηξερε». Σε φόρουμ έγραψε το παλικάρι, δεν σου εστειλε προσωπικό μηνυμα. Ρωτησε για να μαθει, μπορούσες να του πεις οτι το εχουμε ηδη γραψει ή να μην απαντησεις καθολου αν σε τρελαίνει τοσο πολυ .
 
  • Like
Αντιδράσεις: dob

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
Το δεν ηξερε, παει να πει «δεν ηξερε». Σε φόρουμ έγραψε το παλικάρι, δεν σου εστειλε προσωπικό μηνυμα. Ρωτησε για να μαθει, μπορούσες να του πεις οτι το εχουμε ηδη γραψει ή να μην απαντησεις καθολου αν σε τρελαίνει τοσο πολυ .
Στο φόρουμ δε γράφουμε μόνο κλώνε, αλλά διαβάζουμε και αυτά που γράφουν οι άλλοι για να μη ρωτάμε συνέχεια τα ίδια και τα ίδια
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Τα διάβασα, αλλά επειδή ήταν διφορούμενα ήθελα να δω αν κάποιος είχε προσωπική εμπειρία.
Από ότι φαίνεται έως τώρα αυτές οι δυο υπάρχουν … λειτουργεί ( παρεπιπτόντως ) το κατάστημα ?
 

GiorgosPapppp

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
14
Like
24
Πόντοι
0
Έχω πάει ως τωρα 4 φορές στο empire όλες με βάλανε με την ίδια (νομίζω Ελένη, όμορφη με τατουάζ στο χέρι ) αλλα τζίφος. Μονο μασάζ (αρκετά καλό) . Μάλιστα την τελευταία φορά ρώτησα αν μπορω να είμαι χωρίς εσώρουχο και μου ειπε όχι λόγω πολιτικής του καταστήματος….
Εν ολίγης τέλος οι δοκιμές δεν ξαναπάω…
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
807
Κριτικές
5
Like
3.344
Πόντοι
726
Στο φόρουμ δε γράφουμε μόνο κλώνε, αλλά διαβάζουμε και αυτά που γράφουν οι άλλοι για να μη ρωτάμε συνέχεια τα ίδια και τα ίδια
Ρε φιλε μας Έχεις ζαλίσει , έχεις καταστρέψει το φόρουμ , ολους τους βρίζεις , τους λες κλώνους , μας έχεις ζαλίσει.. αν ψάξει καποιος τα μηνύματα σου θα δει ότι όλη μέρα βρίζεις τον κόσμο ! Ήρθαμε εδώ να γράψουμε, να γαμησουμε, να περάσουμε ωραία, αν Εσυ βγάζεις τα ψυχολογικά σου συνέχεια πάνω στους χρήστες τις πλατφορμας τότε τι να πω … χαλάρωσε λίγο με τα κλώνε με τα ρε μαλακα κλπ που λες σε ολους ! Για να χαλαρώσουμε μπαίνουμε εδώ μέσα όχι να μαλώσουμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μην δίνεις σημασία, ολους μαλακες και κλώνους τους λέει! Βρίζει τον κόσμο χωρίς λόγο συνέχεια
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
Ρε φιλε μας Έχεις ζαλίσει , έχεις καταστρέψει το φόρουμ , ολους τους βρίζεις , τους λες κλώνους , μας έχεις ζαλίσει.. αν ψάξει καποιος τα μηνύματα σου θα δει ότι όλη μέρα βρίζεις τον κόσμο ! Ήρθαμε εδώ να γράψουμε, να γαμησουμε, να περάσουμε ωραία, αν Εσυ βγάζεις τα ψυχολογικά σου συνέχεια πάνω στους χρήστες τις πλατφορμας τότε τι να πω … χαλάρωσε λίγο με τα κλώνε με τα ρε μαλακα κλπ που λες σε ολους ! Για να χαλαρώσουμε μπαίνουμε εδώ μέσα όχι να μαλώσουμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μην δίνεις σημασία, ολους μαλακες και κλώνους τους λέει! Βρίζει τον κόσμο χωρίς λόγο συνέχεια
Βρε καλως το πουτανάκι μουυυυ. Μου έλειψες μπαγασακο , νομιζα οτι μου θύμωσες και δε θα μου ξαναμιλούσες... Δε φαντάζεσαι πόσο χάρηκα που ξαναέγραψες...Με εντυπωσίασες πάντως.. εσύ δεν μπαίνεις στον κόπο να διαβάσεις ούτε μια σελίδα για να βρεις πληροφορίες για αυτο που ψάχνεις και έκατσες και διάβασες και τα 1500 μηνύματά μου;;; Αχ βρε πουτανακι μου.. με συγκινείς... Κάτι ξέρω που σου έχω αδυναμία.

Αλλα με αδικείς.. δε βρίζω όλο τον κόσμο ούτε βρίζω, χωρίς λόγο... Βρίζω μόνο εσάς τους μαλάκες .. Το ζητάει ο οργανισμός σας...
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
807
Κριτικές
5
Like
3.344
Πόντοι
726
Βρε καλως το πουτανάκι μουυυυ. Μου έλειψες μπαγασακο , νομιζα οτι μου θύμωσες και δε θα μου ξαναμιλούσες... Δε φαντάζεσαι πόσο χάρηκα που ξαναέγραψες...Με εντυπωσίασες πάντως.. εσύ δεν μπαίνεις στον κόπο να διαβάσεις ούτε μια σελίδα για να βρεις πληροφορίες για αυτο που ψάχνεις και έκατσες και διάβασες και τα 1500 μηνύματά μου;;; Αχ βρε πουτανακι μου.. με συγκινείς... Κάτι ξέρω που σου έχω αδυναμία.

Αλλα με αδικείς.. δε βρίζω όλο τον κόσμο ούτε βρίζω, χωρίς λόγο... Βρίζω μόνο εσάς τους μαλάκες .. Το ζητάει ο οργανισμός σας...
Φιλε αλήθεια λυσε τα θέματα σου , σταματά να βρίζεις τον κόσμο ! Εγώ εύχομαι να περνάς καλά και να είσαι καλά, αν Εσυ θέλεις να με βρίζεις είναι οκ.. δικά σου ψυχολογικά είναι
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
Φιλε αλήθεια λυσε τα θέματα σου , σταματά να βρίζεις τον κόσμο ! Εγώ εύχομαι να περνάς καλά και να είσαι καλά, αν Εσυ θέλεις να με βρίζεις είναι οκ.. δικά σου ψυχολογικά είναι
πω πω ρε μαλακα.. πολυ γκρινιάρα μας βγήκες για άντρας .. δε βριζω όλον τον κοσμο... εσενα βριζω και καμμια δεκαριά μαλάκες ακομα.. δες στα αλλα νήματα πόσο ωραία μιλάω στους νορμαλ ανθρωπους και ποσο τους βοηθάω..
αρα μηπως να ψαχτεις λίγο, μήπως δεν παει κάτι καλά με εσένα και κανεις τον αλλον να θέλει να σε βρίζει;
 

Mangkas

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
πω πω ρε μαλακα.. πολυ γκρινιάρα μας βγήκες για άντρας .. δε βριζω όλον τον κοσμο... εσενα βριζω και καμμια δεκαριά μαλάκες ακομα.. δες στα αλλα νήματα πόσο ωραία μιλάω στους νορμαλ ανθρωπους και ποσο τους βοηθάω..
αρα μηπως να ψαχτεις λίγο, μήπως δεν παει κάτι καλά με εσένα και κανεις τον αλλον να θέλει να σε βρίζει;
Χρειαζεσαι ψυχολόγο asap χαχαχα
 

war_on

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2023
Μηνύματα
28
Like
47
Πόντοι
0
δε τη παλευει καστανο ο τυπος..
κλασσικη περιπτωση βλαβης νεοελληναρα που επειδη εχει μια εξουσια καπου λεει να εξαντλησει καθε οριο..
παρακολουθω το φορουμ να διαβασω τπτ και το αστειο ειναι οτι αυτος νομιζει οτι κανεει καποιου ειδους καλο.. κατι σαν μπατσος στην κοινωνικη ζωη
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
δε τη παλευει καστανο ο τυπος..
κλασσικη περιπτωση βλαβης νεοελληναρα που επειδη εχει μια εξουσια καπου λεει να εξαντλησει καθε οριο..
παρακολουθω το φορουμ να διαβασω τπτ και το αστειο ειναι οτι αυτος νομιζει οτι κανεει καποιου ειδους καλο.. κατι σαν μπατσος στην κοινωνικη ζωη
Γι'αυτό πάρε δρόμο από δω, όσο είναι ακόμα νωρίς και προλαβαίνεις. Για το καλό σου το λέω.. ακου με!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
Χρειαζεσαι ψυχολόγο asap χαχαχα
Πάλι εσύ κλώνε;;; Στο ξαναπα και σε προηγούμενο μήνυμα. Δεν χρειάζομαι ψυχολογο... εχω εσάς .. τα πουτανακια μου.. σας βριζω και ηρεμώ
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.696
Like
17.831
Πόντοι
3.656
Να κάνω μία .... σύνοψη ... και περίληψη ;;; Και πείτε μου αν κάνω λάθος !
Μόνο για μασάζ .... δεν είναι μαλακία πάνω από 30€ την ώρα ;;;;
Για φραπέ μασάζ ... δεν είναι μαλακία πάνω από 50€ την ώρα ;;;;
Και για μασαζομπριζόλα .... δεν είναι μαλακία πάνω από 80€ την ώρα ;;;;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom