Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

Mangkas

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Μαγκες το ξέρω οτι ειναι ακυρο, αλλα ψαχνω πολυ καιρο για μασατζιδικο στη Πάτρα που να προσφέρει και παίξιμο τουλαχιστον (δεν ξερω αν λέγοντας φραπέ εννοειται αυτο, φαντάζομαι πως ναι). Θα με βοηθούσε αν ηξερε κανεις τιποτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: xlm

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Περιεργο φιλε γτ οσες φορες εχω κανει μαζι της δεν εδειξε κατι τετοιο..+ ποσα λεφτα δινεις?
καθόλου περίεργο,
Περιεργο φιλε γτ οσες φορες εχω κανει μαζι της δεν εδειξε κατι τετοιο..+ ποσα λεφτα δινεις?
καθόλου περίεργο , αφού προμότορας είναι ο άνθρωπος !
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
78
Like
7.493
Πόντοι
17.436
Μαγκες το ξέρω οτι ειναι ακυρο, αλλα ψαχνω πολυ καιρο για μασατζιδικο στη Πάτρα που να προσφέρει και παίξιμο τουλαχιστον (δεν ξερω αν λέγοντας φραπέ εννοειται αυτο, φαντάζομαι πως ναι). Θα με βοηθούσε αν ηξερε κανεις τιποτα
Φραπές σε όλη την Ελλάδα
Παίξιμο όπως θες
Για Πάτρα έχει thread νομίζω Μασάζ στην Επαρχία - bourdela.com forum
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Αυτό ακριβώς εννοώ . Φραπέ καλαμάκι τα κάνει. Και καλό μασαζακι πριν . Το πάει ομαλά. Την έχω προτιμήσει πολλές φορές και στο empire και κατ'οικον για body to body που δεν έχει στο κατάστημα.
Και στο μαγαζί έχει αυτήν την άνεση η Βίκυ και πρέπει να επενδύσεις σε επισκέψεις ή από την αρχή ανοίγεται - ανοίγονται ?
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
807
Κριτικές
5
Like
3.344
Πόντοι
726
Να κάνω μια ερώτηση; Το my massage ξέρουμε αν προσφέρει κάτι έξτρα; Η είναι στα δεν;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
Να κάνω μια ερώτηση; Το my massage ξέρουμε αν προσφέρει κάτι έξτρα; Η είναι στα δεν;

Με 18ε η ώρα τι να προσφέρει παραπάνω;
ρε συ noname_GR μετά παρεξηγιέσαι που σε λέμε μαλάκα..

Επειδη σε έχει φάει η αγαμία, πήγαινε σε ενα απο τα γνωστά μασατζιδικα, που προσφέρουν στάνταρ υπηρεσίες μπας και "ξελαφρώσεις" να ξελαμπικάρει λίγο το μυαλουδάκι σου ...αντε αγόρι μου...
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Να κάνω μια ερώτηση; Το my massage ξέρουμε αν προσφέρει κάτι έξτρα; Η είναι στα δεν;
Φίλε με 18 ευρώ όχι . Αλλά αν αφήσεις 2 ευρώ τιπς δηλαδή 20€ στρογγυλό αλλάζει το πράγμα . Καταρχήν θα σου βάλουν θέρμανση μην είσαι κρύος αφού με τα συν δύο ευρώ πληρώνεις το ρεύμα σου . και στην συνέχεια σου χαϊδεύει πατούσα. Αυτό λογικά είναι υπονοούμενο σεξουαλικό μιας και η πατουσα δεν φοράει πετσέτα αδερφέ. Ψαξτο .
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
31
Like
4.176
Πόντοι
5.595
Παντως παιδια, μπορει να ειναι αφελης η ερωτηση του φιλου, αν γινεται κατι στα μασατζιδικα του 20αρικου (mymassage,lemassage,ritual κλπ), αλλα ισχυουν τα εξης 2 πραγματα:
1. Πολλες απο τις κοπελες που φραπεδιαζουν ερχονται απο εκει και ποτε δεν ξερεις , αν γινεις πελατης τους και υπαρχει επικοινωνια τι γινεται.
2.Θεωρω απειρως χειροτερο το οτι πληρωνουμε 60αρια σε κατι δηθεν σοβαρα γραφεια τυπου hermes, athensmassage κλπ και μενουμε με το πουλι στο χερι. Οταν δηλαδη παιρνεις μασαζ με 20 ευρω και το ιδιο μασαζ με 60, και δεν εχει φραπε, ποιο ειναι περισσοτερο χυδαιο; το δευτερο.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
851
Κριτικές
11
Like
1.540
Πόντοι
496
Με συν 20 έχω πάρει φραπέ σε γνωστό μαγαζί μασάζ, αλλά η κοπέλα μετά από 5-6 συνεδρίες που πρόλαβα έφυγε για άλλες πολιτείες.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
807
Κριτικές
5
Like
3.344
Πόντοι
726
Φίλε με 18 ευρώ όχι . Αλλά αν αφήσεις 2 ευρώ τιπς δηλαδή 20€ στρογγυλό αλλάζει το πράγμα . Καταρχήν θα σου βάλουν θέρμανση μην είσαι κρύος αφού με τα συν δύο ευρώ πληρώνεις το ρεύμα σου . και στην συνέχεια σου χαϊδεύει πατούσα. Αυτό λογικά είναι υπονοούμενο σεξουαλικό μιας και η πατουσα δεν φοράει πετσέτα αδερφέ. Ψαξτο .
δεν ήξερα ότι έχει 18€ ρε φιλε .. εντάξει κατάλαβα ! Ευχαριστώ εστω και που απάντησες με χαβαλέ! Να είσαι καλά και να περνάς υπέροχα
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
δεν ήξερα ότι έχει 18€ ρε φιλε .. εντάξει κατάλαβα ! Ευχαριστώ εστω και που απάντησες με χαβαλέ! Να είσαι καλά και να περνάς υπέροχα
τι παει να πει ρε ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ.... τι γράφουμε τόσες χιλιάδες σελίδες εδώ μεσα;;;; υπάρχουν τόνοι από πληροφορίες.. αλλα που να ξερεις.. εκατσες ποτέ να διαβάσεις;;;; Απλά μπαίνεις πετάς μια μαλακισμένη ερώτηση και όταν ακους τα πουστηρλίκια το παίζεις Μάρθα Βούρτση.
Να αλλάξει το nickname σου από Noname σε NoBrain
 
Τελευταία τροποποίηση:

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
807
Κριτικές
5
Like
3.344
Πόντοι
726
τι παει να πει ρε ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ.... τι γράφουμε τόσες χιλιάδες σελίδες εδώ μεσα;;;; υπάρχουν τόνοι από πληροφορίες.. αλλα που να ξερεις.. εκατσες ποτέ να διαβάσεις;;;; Απλά μπαίνεις πετάς μια μαλακισμένη ερώτηση και όταν ακους τα πουστηρλίκια το παίζεις Μάρθα Βούρτση.
Να αλλάξει το nickname σου από Noname σε NoBrain
Να σου πω εδώ μέσα είμαστε για να χαλαρώνουμε όχι για να φωνάζεις και να βρίζεις ! Μας ζάλισες ! Πάρε χάπια ψυχακι
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
Να σου πω εδώ μέσα είμαστε για να χαλαρώνουμε όχι για να φωνάζεις και να βρίζεις ! Μας ζάλισες ! Πάρε χάπια ψυχακι
χαχαχαχαχα στο ξαναπα. Δε χρειάζομαι χαπια, έχω εσένα το πουτανάκι μου. Σε βρίζω και χαλαρώνω.. Είσαι το καλύτερο αγχολυτικό!!!
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
851
Κριτικές
11
Like
1.540
Πόντοι
496
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Περσινά ξινά σταφύλια, αφού έφυγε η κοπέλα δεν έχει νόημα να πω θα τους κάνω διαφήμιση τσάμπα
Δεν είναι θέμα διαφήμισης αλλά νοοτροπίας … αν στην νοοτροπία του μαγαζιού υπάρχει " ανταμοιβή " μετά από λίγες επισκέψεις με θεραπεύτρια τότε μπορεί να γίνει κάτι παραπάνω
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Δεν είναι θέμα διαφήμισης αλλά νοοτροπίας … αν στην νοοτροπία του μαγαζιού υπάρχει " ανταμοιβή " μετά από λίγες επισκέψεις με θεραπεύτρια τότε μπορεί να γίνει κάτι παραπάνω
Είναι μονοφαγας . Μόνο παίρνει δεν δίνει .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom