Νέα

Μας αρεσει το anal rimming?Αντρες και γυναικες?ναι η οχι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 207
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.639
Κριτικές
31
Like
13.221
Πόντοι
5.097
τετοια φαση με μια διαφορα....ο σερστεφανος ειμαι σιγουρος πως κανει σεξ με ολο το σαβουαρ βιβρ....ζαμπουνης και ετσι....συγνωμη ωραια μου δεσποινις μου μπορω να  τοποθετησω το πεος μου για λιγο εντος της πρωκτικης σας κοιλοτητας;μπορω να σας γλειψω λιγο την πρωκτικη σας σχισμη; :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
μονο εγω ξερω απο σαβουρα βιβρ :grin:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
:2funny: ...  τελικα για να φτιαξης το πρωινο σου οτι πρεπει ειναι ... μπαινης εδω ... ριχνης και ενα γελιο μια χαρα.. μπραβο μαναρακια ...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.639
Κριτικές
31
Like
13.221
Πόντοι
5.097
απο σαβουαγιαρ ξερεις τιποτα;λεω να φτιαξω μια παστα...
και εγω ενα γλυκακι θα φτιαξω σημερα και για κυριως πιατο ρυζι αλλα ακομα σκεφτομαι με τι να το συνοδευσω :think:
στο θεμα μας τα σαβουαγιαρ θα πρεπει να τα ποτισεις λιγακι στο κονιακ να μαλακωσουν και να παρουν γευση και αρωμα μετα φτιαξε την κρεμα ζαχαροπλαστικης την σαντυγι και κανε παιχνιδι θα προτεινα κατω να βαλεις παντεσπανι και αναμεσα τα σαβουαγιαρ αντε καλη επιτυχια :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
και εγω ενα γλυκακι θα φτιαξω σημερα και για κυριως πιατο ρυζι αλλα ακομα σκεφτομαι με τι να το συνοδευσω :think:
στο θεμα μας τα σαβουαγιαρ θα πρεπει να τα ποτισεις λιγακι στο κονιακ να μαλακωσουν και να παρουν γευση και αρωμα μετα φτιαξε την κρεμα ζαχαροπλαστικης την σαντυγι και κανε παιχνιδι θα προτεινα κατω να βαλεις παντεσπανι και αναμεσα τα σαβουαγιαρ αντε καλη επιτυχια :grin:
σημερα το μενου εχει φιλετο κοτοπουλο με σως μουσταρδας και σαλατα μπροκολο....
ρε πουστρακι που κρυφοκοιτας το σαιτ τετοια θρεντ να πας ν ανοιξεις στο κοσμοπολιταν

λουκγρα που το παιζεις αντρας

οποιος αντρας θελει να συζητησει για γλειφοκωλαδες ανοιγει θρεντ "γλειφοκωλαδες"

ακου μ αρεσει το αναλ ριμιν,ειναι κακο?

[size=20pt]οξω πουστη!![/size]
τι βριζεις ρε κλωνε; :2funny: παρε ενα λοξοτανιλ ναουμε....
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.639
Κριτικές
31
Like
13.221
Πόντοι
5.097
σημερα το μενου εχει φιλετο κοτοπουλο με σως μουσταρδας και σαλατα μπροκολο....τι βριζεις ρε κλωνε; :2funny: παρε ενα λοξοτανιλ ναουμε....
μπροκολο σκεφτομαι απο τωρα την μπιχλα καλα μετα εχει να πεσει αμπουλα βρωμας :2funny:
το ρυζι με τι να το κανω ρε λεγε,σουτζουκακια ειναι δυσκολο και βαριεμαι :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
μπροκολο σκεφτομαι απο τωρα την μπιχλα καλα μετα εχει να πεσει αμπουλα βρωμας :2funny:
το ρυζι με τι να το κανω ρε λεγε,σουτζουκακια ειναι δυσκολο και βαριεμαι :think:
κανε σκετους κεφτεδες.....διαιτητικα
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Τι είναι το anal riming;
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.639
Κριτικές
31
Like
13.221
Πόντοι
5.097
κανε σκετους κεφτεδες.....διαιτητικα
:think: χμ σκεφτηκα θα φτιαξω τους κεφτεδες και μια σαλτσα κοκκινη και θα την ριξω απο πανω,η μηπως να τους βρασω μαζι με την σαλτσα  :think: δεν γαμιεται θα το βρασω :boobies:
 

Επισκέπτης
ρε πουστρακι που κρυφοκοιτας το σαιτ τετοια θρεντ να πας ν ανοιξεις στο κοσμοπολιταν

λουκγρα που το παιζεις αντρας

οποιος αντρας θελει να συζητησει για γλειφοκωλαδες ανοιγει θρεντ "γλειφοκωλαδες"

ακου μ αρεσει το αναλ ριμιν,ειναι κακο?

[size=20pt]οξω πουστη!![/size]


ΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ οντως ρε , κι εμενα γλυφοκωλαδα μου αρεσει καλυτερο. Παει με το πορτοκαλαδα , λεμοναδα , βαρκαδα ....βγαζει ρομαντσμο :P
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ οντως ρε , κι εμενα γλυφοκωλαδα μου αρεσει καλυτερο. Παει με το πορτοκαλαδα , λεμοναδα , βαρκαδα ....βγαζει ρομαντσμο :P
θυμιζει φασολαδα..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :badair: :badair:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
δεν ειναι κακο . Εμενα η δικια μου μου το κανει αυτο και γλυφει τον κωλο μου βαθια. Εγω της κανω το ιδιο. Παντα ομως ειμαστε πολυ καθαροι.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.065
Like
381
Πόντοι
36
Εσύ χάνεσαι μέσα στον κώλο της δικιάς σου. Κοίτα μην πάθεις καμμιά ασφυξία

:2funny: :2funny: :2funny:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
δεν παθαινω τιποτα εγω. Εχει καθησει πανω μου και χωρις ανασα της εγλυφα τον κωλο για 10 ολοκληρα λεπτα. Εχω εξασκηθει στην αναπνοη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom