Νέα

Μαριζέτα... 18χρονο πιπίνι!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 267
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
εγω θα ελεγα:
1)ιντερνετ/τηλεοραση
2)κοσμοπολιταν
3)περιγυρος
4)ΜΑΛΑΚΕ΅ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ

ποσο γαματο θα ηταν στην ατακα
ποσα θελεις?
-δε θα βγαλεις ποτε σου τοσα

να ειχες διπλα την τσοντα τη ct και να της εκανες οκ αυτη μου παει 200 η ωρα..

θα προσγειονοταν το κοριτσακι λιγο
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
φυσικα και μου τρωει το πιατο μου ρε φιλε δε καταλαβαινεις πως παει το πραγμα? γινεται μια διασημη και βγαζει λεφτα με το μουνι της, μετα μια λιγο πιο ασχημη κανει το ιδιο μετα μια ακομα πιο ασχημη λεει και γω μπορω να το κανω και κανει το ιδιο και τελικα εχουμε καταληξει στο 2010 οπου η καθε μαλακο νομιζει οτι ειναι γκομενα και μας βγαζει το λαδι για να ριξουμε ενα πουτσο. κοιτα λιγο την κατασταση απο ψηλα...

καλύτερα να σταματήσεις εσύ να βλέπεις τη κατάσταση από ψηλά και να προσγειωθείς λίγο, υπάρχουν κοπέλες για όλα τα γούστα εκει έξω, αλλά βέβαια εσύ βαριέσαι να ψάξεις ή δε μπορείς να ψάξεις και πας και καταθέτεις τον οβολό σου σε πολύ πιο άσχημες από αυτή που σχολιάζεις. Πράγμα οξύμωρον μετά που θες να κάνεις και σχολιασμό στυλ "μα που οδεύει η κοινωνία κτλ".
Τουλάχιστον δε χρεώνεσαι ούτε υποχρεώνεσαι να τη δεις στη τηλεόραση αυτή, άλλαξε απλά κανάλι.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
...τα οποία θα κάθεσαι εσύ να σχολιάζεις ολόκληρη εργάσιμη μέρα  :jerking:

δε σε είδα να γράφεις για καμιά Σιμόν ντε Μπουβουάρ  :idiot:
Σχολιασα τιποτα για την εμφανιση της ???
Υ.Γ.To καλυτερο βιβλιο από γυναικα που εχω διαβασει μεχρι τωρα ειναι το The Left hand of darkness της Ursula K. Le Guin.
Βεβαια και μονο η παραθεση του σε ενα θρεντ για ενα φαντασμενο 18αρικο πουτανι,το προσβαλλει στο επακρο...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εισαι απιστευτη
αληθεια ποσα πιανεις;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
χμμμμ...απο εναν τα παντα...
απο πολλους δε ξερω...αλλα δε θα μαθω κιολας...
το κοριτσακι εχει χασει κατι που με ολα τα λεφτα δεν αγοραζετε...αξιοπρεπεια :-


μπαι δε γουει ποσα δινεις? :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
εγω θα ελεγα:
1)ιντερνετ/τηλεοραση
2)κοσμοπολιταν
3)περιγυρος
4)ΜΑΛΑΚΕ΅ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ


ποσο γαματο θα ηταν στην ατακα
ποσα θελεις?
-δε θα βγαλεις ποτε σου τοσα

να ειχες διπλα την τσοντα τη ct και να της εκανες οκ αυτη μου παει 200 η ωρα..

θα προσγειονοταν το κοριτσακι λιγο
Με μια λεξη σαθρο οικοδομημα συγχρονης κοινωνιας...
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Η Μαριζέτα είναι μόλις 18 χρονών με απόψεις που σίγουρα πρέπει να διαβάσεις! Το κορίτσι τα λέει ΟΛΑ με απόλυτη ειλικρίνεια! Έχει όλα όσα θα μπορούσε να ζητήσει ένας άντρας!

Με τι ασχολείσαι αυτό τον καιρό και ποια είναι τα όνειρα σου για το μέλλον;
    Ασχολούμαι με τον εαυτό μου και ότι έχει λεφτά, μου κάνω συνέχεια ακριβά δώρα. Όλα τα υπόλοιπα τα βαριέμαι. Oσο για το μέλλον ακόμα το ψάχνω μου αρέσουν πολλά πράγματα αλλά δεν έχω καταλήξει κάπου. Θέλω απλά να βγάλω πολλά λεφτά και γι αυτό ψάχνομαι.

Έχεις τρομερή φωτογένεια. Θα έκανες ποτέ γυμνή φωτογράφιση;
    Με πόσα????

Απο ότι ξέρω είσαι χορεύτρια. Πως νιώθεις όταν τόσα ανδρικά και γυναικεία βλέμματα σε κοιτούν καθώς χορεύεις;
    Προσπαθώ να μην τους κοιτάω γιατί με πιάνουνε τα γέλια. κάποιοι βέβαια με εκνευρίζουν αφόρητα .. το ότι βγάζω τα ρούχα μου δεν σημαίνει πως με ξέρουνε και από χτες.

Θα υπέκυπτες σε ανήθικες προτάσεις προκειμένου να κερδίσεις μια δουλεία;
    Θα μπορούσα να πω 1000 κλασικά του στυλ «α! εγώ δεν είμαι από αυτές. πότε δεν θα το έκανα» αλλά δεν βρίσκω λόγο να το παίζω παρθένα. Άλλωστε οι παρθένες δεν είναι πια στην μόδα.

Πες μου 3 λέξεις που σε περιγράφουν απόλυτα!
    Φιλόδοξη,  σφετερίστρια, χρήμα.

Ποια είναι η σχέση σου με το «κέρατο»; Θα το συγχωρούσες;
    Εξαρτάται από τις συνθήκες και την κατάσταση. Εάν συγχωρούσα πάντως σίγουρα θα έριχνα και εγώ ένα κέρατο εάν δεν το είχα κάνει ήδη δηλαδή. Ε τι να κάνουμε, στην δράση υπάρχει αντίδραση.

Εσύ έχεις κερατώσει ποτέ;
    Φυσικά. Αλλά δεν έφταιγα εγώ ήμουν μικρή και αθώα τότε. Εκτός αυτού ως κλασική σκορπιός πεθαίνω για εκδίκηση οπότε όταν μου κάνουνε κάτι πρέπει να το κάνω και εγώ γιατί αλλιώς δεν μπορώ να ηρεμήσω.

Το πιο τρελό «πέσιμο» που σου έχουν κάνει;
    Πού να θυμάμαι. Μετά από ένα σημείο τίποτα δεν σε εντυπωσιάζει πια.

Γυναίκα σ’ την έχει πέσει ποτέ; Αν ναι πως αντέδρασες;
    Ναι αμέ. Η πρώτη που μου την έπεσε τα φτιάξαμε και όλας.

Έχεις κάνει ποτέ ερώτα με γυναίκα;
    Έκτος από 2-3 μου φίλες… με όλες τις υπόλοιπες.

Τι πρέπει να σου πει κάποιος για να σε ρίξει στο κρεβάτι;
    Τα λόγια είναι περιττά. Πρέπει να έχει απλά αυτό το κάτι.

Έχεις ταμπού στο σεξ; Υπάρχει κάτι που δεν θα έκανες με τίποτα;
    Μπα. Δεν μου μένουνε και πολλά να κάνω άλλωστε. Χαχαχαχα αλλά δεν ανησυχώ έχω φαντασία.

Έχεις κάποια ερωτικά φετίχ;
    Όλοι έχουν. Άλλα σίγα μην στα πω!

Το πιο περίεργο μέρος όπου το έχεις κάνει;
    Δεν ήταν περίεργο. Ήταν όμως πολύ παράνομο. Εάν έπαιρνε κανείς το 100 θα τρώγαμε πολλά χρόνια. χαχαχαχα

Περίγραψέ μου τον ιδανικό άντρα.
    Εφοπλιστής. Μου αρέσουν οι άντρες με εξουσία και λεφτά.

Θα μπορούσες να είσαι με κάποιον από την γενιά των 700;
    Δεν νομίζω πάντα είχα την εντύπωση πως έχω γεννηθεί για ακριβά σαλόνια. Αλλά και πάλι… ποτέ μην λες ποτέ.

Ατάκα που σου έχει μείνει από καμάκι;
    Μια φορά περπάταγα με 2 φίλες μου σε έναν κακόφημο δρόμο της Αθήνας για να πάμε σε ένα club. Ένας προσπαθώντας να κάνει τον έξυπνο ρώτησε «πόσο πάει?» εγώ πήρα το σοβαρό μου και είπα «αγόρι μου μην το ψάχνεις δεν θα βρεις ποτέ σου τόσα» ακόμα και τις καλύτερες ατάκες εγώ τις λέω.

Έχεις ερωτευτεί ποτέ?
    Όχι… είμαι πόλη εγωίστρια για να ερωτευτώ .



Έλεος πια με την κάθε σαβούρα που θέλει να γινει κατι  :s&m_3:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Σχολιασα τιποτα για την εμφανιση της ???
Υ.Γ.To καλυτερο βιβλιο από γυναικα που εχω διαβασει μεχρι τωρα ειναι το The Left hand of darkness της Ursula K. Le Guin.
Βεβαια και μονο η παραθεση του σε ενα θρεντ για ενα φαντασμενο 18αρικο πουτανι,το προσβαλλει στο επακρο...

Ναι αλλά ούτε θρεντάκι κάνεις για την Ούρσουλα ούτε και συμμετέχεις σε κάποιο αντίστοιχο. Αν όμως γραφτεί για Ούρσουλα που βάζει ενα γραφείο SATO στο κώλο της, κατι μου λέει οτι θα σε δω ενεργό πάλι μέσα  ;)
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Ναι αλλά ούτε θρεντάκι κάνεις για την Ούρσουλα ούτε και συμμετέχεις σε κάποιο αντίστοιχο. Αν όμως γραφτεί για Ούρσουλα που βάζει ενα γραφείο SATO στο κώλο της, κατι μου λέει οτι θα σε δω ενεργό πάλι μέσα  ;)
Αλλα λεει η θεια μου,αλλα ακουν τα αυτια μου....
Καλη δουλεια... :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
χμμμμ...απο εναν τα παντα...
απο πολλους δε ξερω...αλλα δε θα μαθω κιολας...
το κοριτσακι εχει χασει κατι που με ολα τα λεφτα δεν αγοραζετε...αξιοπρεπεια :-


μπαι δε γουει ποσα δινεις? :2funny:
λουκ γιατι δεν τα πετας και συ
να παρεις κανα μινι κουπερ;
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
λυπαμαι πολυ που στο μ...νι εχει δωθει τοσο μεγαλη αξια..  :headbang:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
λυπαμαι πολυ που στο μ...νι εχει δωθει τοσο μεγαλη αξια..  :headbang:

επειδή έχετε χάσει τη μπάλα ακόμα και στα απλά πράγματα, επισημαίνω:


1. Το να πληρώσεις ένα ποτό, ένα φαγητό, ένα διήμερο κ.ο.κ. στη γκόμενά σου δε σε κάνει χαφτομούνη, σε κάνει ΑΝΔΡΑ ρε ηλίθιε. Και λογικό, και αντρίκιο και σωστό είναι. Εκτός και νιώθεις γυναίκα. Όποιος τα κλωθογυρίζει στο μυαλό του αυτά δεν είναι μάγκας ή ξύπνιος, είναι απλά ΓΥΦΤΟΣ.

2. Το αν θα πληρώσεις για κάτι κάντο επειδή το γουστάρεις. Ούτως ή άλλως η επιλογή είναι ΔΙΚΗ ΣΟΥ. Δε σε αναγκάζει κανείς να πληρώσεις για καμία. Αν νιώθεις ότι αναγκάζεσαι ή ότι σου απαιτείται να πληρώσεις κάτι, τότε είσαι ΔΙΠΛΟΜΑΛΑΚΑΣ επειδή το κάνεις και κλαίγεσαι μετά σα γιαγιά συνταξιούχος.

3. Το...μουνί έχει πάντα ΑΞΙΑ, είτε σωστά προσδιορισμένη με σεβασμό απέναντι στη γυναίκα, είτε λάθος προσδιορισμένη νομίζοντας ότι αγοράζεις μουνί σαν σώβρακο από τη λαϊκή.

Οτιδήποτε διαφορετικό, απλά είσαι ένας ξεχασμένος στο χρόνο homo habilis με πορτοφόλι και τσέπες.

Υ.Γ. το δεύτερο πρόσωπο δεν αναφέρεται στον φίλο που κάνω παράθεση, είναι γενικό.
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
επειδή έχετε χάσει τη μπάλα ακόμα και στα απλά πράγματα, επισημαίνω:


1. Το να πληρώσεις ένα ποτό, ένα φαγητό, ένα διήμερο κ.ο.κ. στη γκόμενά σου δε σε κάνει χαφτομούνη, σε κάνει ΑΝΔΡΑ ρε ηλίθιε. Και λογικό, και αντρίκιο και σωστό είναι. Εκτός και νιώθεις γυναίκα. Όποιος τα κλωθογυρίζει στο μυαλό του αυτά δεν είναι μάγκας ή ξύπνιος, είναι απλά ΓΥΦΤΟΣ.

2. Το αν θα πληρώσεις για κάτι κάντο επειδή το γουστάρεις. Ούτως ή άλλως η επιλογή είναι ΔΙΚΗ ΣΟΥ. Δε σε αναγκάζει κανείς να πληρώσεις για καμία. Αν νιώθεις ότι αναγκάζεσαι ή ότι σου απαιτείται να πληρώσεις κάτι, τότε είσαι ΔΙΠΛΟΜΑΛΑΚΑΣ επειδή το κάνεις και κλαίγεσαι μετά σα γιαγιά συνταξιούχος.

3. Το...μουνί έχει πάντα ΑΞΙΑ, είτε σωστά προσδιορισμένη με σεβασμό απέναντι στη γυναίκα, είτε λάθος προσδιορισμένη νομίζοντας ότι αγοράζεις μουνί σαν σώβρακο από τη λαϊκή.

Οτιδήποτε διαφορετικό, απλά είσαι ένας ξεχασμένος στο χρόνο homo habilis με πορτοφόλι και τσέπες.

Υ.Γ. το δεύτερο πρόσωπο δεν αναφέρεται στον φίλο που κάνω παράθεση, είναι γενικό.


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γιατι εχεις χαμηλη αυτοπεποιθεση;
δεν ειναι θεμα αυτοπεποιθησης γαμαικ μου...
ειναι οτι κ μουναρα τρελη να ειμαι...
δεν εχω αυτο το προστυχο πουτανε.
αρα δε πουλαω.
δες ποσα καραμπαζα κ σε φατσα κ σε σωμα πουλανε εδω στις συλλογες μονο κ μονο επειδη μπορουν να σουφρωνουν τα χειλια καθως βγαζουν το βρακι τους στην θεα χαρτονομησματων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom