Νέα

Marilou Morales - Μαριλού Μοράλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα casba1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 303K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
φίλε sohoviz τις εντυπώσεις μας τις λέμε μια φορά αντε δύο μετά γίναμε στέλνω κουραστικοί και στην κοπέλα και στους συναδέλφους. Ο λόγος σου δεν έχει πλουραλισμο και κουράζει αφόρητα. Αυτά πάντα φιλικά.  :heavymetalbig: :heavymetalbig:
οταν σου κάνουν επίθεση μερικοί αγαπουληδες απο γύρο σ πρέπει να απαντήσεις εγω δεν προκάλεσα κανέναν πουθενά είμαι στο νήμα που γουστάρω κ δεν προκαλώ τώρα πώς το κατάλαβες οτι είμαι κουραστικός τι να σ πω αν δεν σ αρέσει εδω πήγαινε σε ενα νήμα μουσικής ρε αδερφέ εδω είναι νήμα πορνοστάρ οκ
 

YIANISRUS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2016
Μηνύματα
1.194
Κριτικές
7
Like
2.095
Πόντοι
496
οταν σου κάνουν επίθεση μερικοί αγαπουληδες απο γύρο σ πρέπει να απαντήσεις εγω δεν προκάλεσα κανέναν πουθενά είμαι στο νήμα που γουστάρω κ δεν προκαλώ τώρα πώς το κατάλαβες οτι είμαι κουραστικός τι να σ πω αν δεν σ αρέσει εδω πήγαινε σε ενα νήμα μουσικής ρε αδερφέ εδω είναι νήμα πορνοστάρ οκ
δεν κατάλαβες σου λέω ότι την κοπελα κουράζεις και της χαλάς το νήμα όπως και κάποια άλλη παλιότερα που σε έκραζε, πρόσεχε γιατί κανένας θα βγάλει εκείνους τους διαλόγους και θα πέσει γέλιο.
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
δεν κατάλαβες σου λέω ότι την κοπελα κουράζεις και της χαλάς το νήμα όπως και κάποια άλλη παλιότερα που σε έκραζε, πρόσεχε γιατί κανένας θα βγάλει εκείνους τους διαλόγους και θα πέσει γέλιο.
καλα τραγούδια εσύ κ λέγε οτι θες εχω στο ΠΣ αρχεία.
 

Marilou Morales

Call-Girl
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
730
Like
2.427
εσύ καλά τα λες μαν κ συμφωνω μαζι σ αλλά μάλλον τούς χάλασαν η κριτικές για την μουνάρα μαριλού κ κάνουν το παν να την βγάλουν μπάζο.
xaxaxaxa mi nevriases esi ego kseri ti ime k pos ime to krevati an ime vaso ti na punen k ales xaxaxa
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096

Marilou Morales

Call-Girl
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
730
Like
2.427
Μια χαρα γυναίκα είναι η Μαριλου . Αν κρητιριο είναι η εικονα η Μαριλου έχει καλή εικονα .το θέμα ομως είναι αλλού. Ακόμα και σε μπουρδελο του δεκαλέπτου αν η ... Χειμια .,. Δεν μας αρεσει .. Το σχολιάζουμε η γράφουμε κρητική ποσο Μαλον οταν μολαμε για μια ωρα συναντηση η περισσότερο . Η χειμια ομως είναι προσωπική υπόθεση και ο καθένας μας έχει ... ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΛΗΘΕΙΑ .... Το λαθος είναι να προσπαθεί να πισει τον αλλο να δεχτεί τη δικη του αληθεια και για δικη του.. Δεν ξερω αν ειμαι κατανοητός οπως τα λεω πιστευω να κατάλαβες
kala ta les exaristo
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Εισαι μεγαλη καυλα Μαριλου...!!! ;)
κ λίγα λές μουναρος έχει αφήσει είδη το στίγμα τής κ που είσαι ακόμη καλημέρα στο θεόμουνο αυτό μαριλού είσαι τρέλα κ το ξέρεις..
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.486
Κριτικές
61
Like
42.752
Πόντοι
22.785
......... :think:

.......  δια τον ΦΙΛΤΑΤΟΝ sohoviz ό όποίος έξοργίσθη τα μάλα το μόνον που δυνάμεθα να πράξουμε είναι να συμπάσχομεν τα μείζονα μαζί του καταδεικνύοντας έμπράκτως την συνουσιαστικήν άλληλεγγύη μας......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Δεν εχω λόγια θεαααααααααα  :knockinb: :knockinb:
 

Συνημμένα

  • 1906927.jpg
    1906927.jpg
    38,2 KB · Εμφανίσεις: 43

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.860
Κριτικές
8
Like
19.336
Πόντοι
4.636
ποια είναι η παρτενέρ σου...?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom