Νέα

Marilou Morales - Μαριλού Μοράλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα casba1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 303K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.884
Κριτικές
10
Like
3.591
Πόντοι
746
για πια μιλας και ποιους εννοης........ περιμενω απαντηση
σιγα μην παρεις απαντηση τασουλη μα φυσικα για την μαριλου θα ειναι οπως λενε νεα κατακτηση νεα αγαπη νεα μουδανια νεα κιος κ.ο.κ
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
για πια μιλας και ποιους εννοης........ περιμενω απαντηση
κάρυ δεν βλέπω τον λογο να σχολιάσεις το ποστ μ που έκανα είδες κάπου το όνομα σ η κάποια παράθεση σε σχόλιο σ μήπως έχεις την μύγα εε ετσι δεν λένε στην Ελλάδα..
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
σιγα μην παρεις απαντηση τασουλη μα φυσικα για την μαριλου θα ειναι οπως λενε νεα κατακτηση νεα αγαπη νεα μουδανια νεα κιος κ.ο.κ
καλός τον εδω δεν έχει γραφείο τύπου κύριε το νήμα πάει μόνο του τα μπέρδεψες λιγο οκ
 

paulospaulos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
846
Κριτικές
7
Like
968
Πόντοι
86
Παίδες Ελλήνων κουλ ...μην άρχιζεται  παλη. Οπως δεν γούςταρεται αλλού μανουρες ετσι μην κάνεται και εδω
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
κάρυ δεν βλέπω τον λογο να σχολιάσεις το ποστ μ που έκανα είδες κάπου το όνομα σ η κάποια παράθεση σε σχόλιο σ μήπως έχεις την μύγα εε ετσι δεν λένε στην Ελλάδα..
δεν καταλαβα θα σε ρωτησω για το τι θα σχολιασω :think: αν ηθελες ας μην απανταγες  ;) οσον αφορα της μυγες  καλη συνεχεια.......
 

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.884
Κριτικές
10
Like
3.591
Πόντοι
746
καλός τον εδω δεν έχει γραφείο τύπου κύριε το νήμα πάει μόνο του τα μπέρδεψες λιγο οκ
εσυ σοχο μου κατι σε τσιμπησε πολυ αγαπησες μαριλου και καλα κανεις τις παλιες αγαπες τις ξεχασες ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ και δεν το συνεχίζω φυσικα γιατι την συμπαθω την μαριλου αλλα ρε φιλε κατι σε καιει μεσα σου αχ ρε μαριλου τι κανεις
 

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.884
Κριτικές
10
Like
3.591
Πόντοι
746

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
δεν καταλαβα θα σε ρωτησω για το τι θα σχολιασω :think: αν ηθελες ας μην απανταγες  ;) οσον αφορα της μυγες  καλη συνεχεια.......
αρα κ εγω σ απάντησα όπως έπρεπε καλη συνέχεια κ σε εσένα..
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Παίδες Ελλήνων κουλ ...μην άρχιζεται  παλη. Οπως δεν γούςταρεται αλλού μανουρες ετσι μην κάνεται και εδω
εσύ καλά τα λες μαν κ συμφωνω μαζι σ αλλά μάλλον τούς χάλασαν η κριτικές για την μουνάρα μαριλού κ κάνουν το παν να την βγάλουν μπάζο.
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.293
Πόντοι
216
Μωρο μ αυτο το ξερω εγω κ μου αρκεί αλλά να ξέρεις κατι πισω έχει η αχλάδα την ουρα που λέμε κ στην Ελλάδα αλλά εγω δεν ξεχνάω ποτε την επόμενη φορα θα παρω κ φωτό κ μόλις βάλω κριτική για σενα κ πούνε μα μου θα πέσουν κ η μάσκες φυσικά θα βάλω κ κριτική για την αγαπημένη τούς κυρία που γλύφουν όλοι μερα αλλά όταν θα βγούν να πούνε κάτι θα τούς  βγάλω  την φωτο που θα εχω βγάλει στην μούρη κ τότε να δω τι θα πούνε έχει ο καιρός γυρίσματα υγ οσο για της κριτικές μ της γράφω εγω δεν είμαι εγω στην Κρήτη κ να γράφει άλλος απο την Αθήνα κριτική για μενα οκ λεω εγω τωρα.. Σε θυμάμαι ετσι όπως σε είχα στο κρεβάτι κ γίνομαι τούρμπο μωρο μ εσυ είσαι θεαααααααααααα.
μια χαρα τα λες τυπε καιεχεις δικιο για καποιες κριτικες...
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
αρα κ εγω σ απάντησα όπως έπρεπε καλη συνέχεια κ σε εσένα..
για εμενα υπονοουμενα δεν θα αφηνεις  ;) αν εχεις κατι για εμενα πεστο  ;) ασχολησου με οποια θελεις ........
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
για εμενα υπονοουμενα δεν θα αφηνεις  ;) αν εχεις κατι για εμενα πεστο  ;) ασχολησου με οποια θελεις ........
ρε συ πας καλά είδες πουθενά το όνομα σ τι λες τώρα είσαι σίγουρα καλά..
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
εσυ σοχο μου κατι σε τσιμπησε πολυ αγαπησες μαριλου και καλα κανεις τις παλιες αγαπες τις ξεχασες ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ και δεν το συνεχίζω φυσικα γιατι την συμπαθω την μαριλου αλλα ρε φιλε κατι σε καιει μεσα σου αχ ρε μαριλου τι κανεις
πρώτον είμαι κυνηγός του μουνιου κ οτι καλό που αξίζει δεν το αφήνω κ η μαριλού είναι μουνάρα κ είμαι πολύ τυχερός γιατί τα 200ε δεν πήγαν χαμένα γιατί δεν μύριζε το στόμα μ. Οσο για την άλλη κοπέλα που λες τα έχεις μπερδέψει λίγο ούτε γυναίκα μ είναι ουτε γκόμενα μ είναι τπτ είναι του γούστου μ περνάω τέλια μαζί της την παρασκευή την εχω 2ωρο κ ολα καλα αν δεν κάνω λάθος την πήρες κ εσύ κ πέρασες τέλεια αλήθεια που είναι η κριτική σ εεε για πες να μάθουμε όλοι η φοβάσαι παντόφλα κ εσύ..
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
αυτες οι πρακτικες καποιον μου θυμιζουν που δεν ειναι πια κοντα μας  :think: :think: καλη συνεχεια σε ολους μας
 

paulospaulos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
846
Κριτικές
7
Like
968
Πόντοι
86
εσύ καλά τα λες μαν κ συμφωνω μαζι σ αλλά μάλλον τούς χάλασαν η κριτικές για την μουνάρα μαριλού κ κάνουν το παν να την βγάλουν μπάζο.
Μια χαρα γυναίκα είναι η Μαριλου . Αν κρητιριο είναι η εικονα η Μαριλου έχει καλή εικονα .το θέμα ομως είναι αλλού. Ακόμα και σε μπουρδελο του δεκαλέπτου αν η ... Χειμια .,. Δεν μας αρεσει .. Το σχολιάζουμε η γράφουμε κρητική ποσο Μαλον οταν μολαμε για μια ωρα συναντηση η περισσότερο . Η χειμια ομως είναι προσωπική υπόθεση και ο καθένας μας έχει ... ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΛΗΘΕΙΑ .... Το λαθος είναι να προσπαθεί να πισει τον αλλο να δεχτεί τη δικη του αληθεια και για δικη του.. Δεν ξερω αν ειμαι κατανοητός οπως τα λεω πιστευω να κατάλαβες
 

YIANISRUS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2016
Μηνύματα
1.194
Κριτικές
7
Like
2.095
Πόντοι
496
πρώτον είμαι κυνηγός του μουνιου κ οτι καλό που αξίζει δεν το αφήνω κ η μαριλού είναι μουνάρα κ είμαι πολύ τυχερός γιατί τα 200ε δεν πήγαν χαμένα γιατί δεν μύριζε το στόμα μ. Οσο για την άλλη κοπέλα που λες τα έχεις μπερδέψει λίγο ούτε γυναίκα μ είναι ουτε γκόμενα μ είναι τπτ είναι του γούστου μ περνάω τέλια μαζί της την παρασκευή την εχω 2ωρο κ ολα καλα αν δεν κάνω λάθος την πήρες κ εσύ κ πέρασες τέλεια αλήθεια που είναι η κριτική σ εεε για πες να μάθουμε όλοι η φοβάσαι παντόφλα κ εσύ..
φίλε sohoviz τις εντυπώσεις μας τις λέμε μια φορά αντε δύο μετά γίναμε στέλνω κουραστικοί και στην κοπέλα και στους συναδέλφους. Ο λόγος σου δεν έχει πλουραλισμο και κουράζει αφόρητα. Αυτά πάντα φιλικά.  :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom