Νέα

Μαρία Βασιλάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panoskam
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
146
Like
595
Πόντοι
81
Μαρία καλησπέρα! Αν δεχεσαι μηνυματα ή οποια αλλη συζητηση εδω,ενημερωσε! Ειμαι απο τους ενδιαφερομενους και εγω.
ΥΓ: ρε παιδες, γιατι κρινετε και κανετε πικροχολα σχολια? Οποιος ενδιαφερεται και γουσταρει ας το δηλωνει, δεν χρειαζονται απρεπεις χαρακτηρισμοι και επικρισεις αυτων, ποσο μαλλον της κοπελας.
Επιτέλους κι ένας σοβαρός ΑΝΤΡΑΣ κι άνθρωπος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

για στειλε Μαρία, πιθανον κατάλαβες ποιος ειμαι
Φυσικά και κατάλαβα ποιος είσαι,αφού έχουμε μιλήσει παλιότερα.Ξεχνιεσαι εσύ αστέρι;
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.728
Κριτικές
8
Like
10.104
Πόντοι
1.336
Μαρία και εγώ σου έκανα μια πρόταση. Για λόγους ευγένειας θα έπρεπε να είχες απαντήσει
 

apuleeos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2024
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Επιτέλους κι ένας σοβαρός ΑΝΤΡΑΣ κι άνθρωπος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Να σαι καλα Μαρια. Δεν γνωριζω αν θες να το συζητησεις, αλλα αν θες δωσε καμια πληροφορια για τα σχεδια σου: εχεις σκοπο να ξανακανεις βιντεο ή/και να μπεις επαγγελματικα στον χωρο του σεξ;
 

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
146
Like
595
Πόντοι
81
Να σαι καλα Μαρια. Δεν γνωριζω αν θες να το συζητησεις, αλλα αν θες δωσε καμια πληροφορια για τα σχεδια σου: εχεις σκοπο να ξανακανεις βιντεο ή/και να μπεις επαγγελματικα στον χωρο του σεξ;
Δημοσιογράφος είσαι καλέ;
 

apuleeos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2024
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Δημοσιογράφος είσαι καλέ;
:cheesy: οχι καλε, μακρυα απο μενα αυτα. Απλα δεν καταλαβα αν θα γινει εδω καποιο νημα που θα δωσεις info για εσενα, οπως γινεται συνηθως στο φορουμ, αυτο.
 

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
146
Like
595
Πόντοι
81
Μαρία άσε τι λένε και δώσε πόνο όπως πρέπει. Ήσουν εξαιρετική στην ταινία και στον ρόλο.
Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμασταρια. Δεν πτοουμαι από "καλά λόγια". Σε ευχαριστώ πάντως.Η ποιότητα του ανθρώπου φαίνεται από το πώς εκφράζεται.
 

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
146
Like
595
Πόντοι
81
Εξάλλου στην Ελλάδα ευτυχώς έχουμε πολλούς και πολλές με τον καλό λόγο γι'αυτό πάμε κατά διαόλου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom