Νέα

Μακεδονία προδότες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τελικά ποια θα είναι η κατάληξη στο θέμα της ονομασίας?

  • αρνητική

    Ψήφοι: 9 56,3%
  • θετική

    Ψήφοι: 2 12,5%
  • κοινά αποδεκτή λύση

    Ψήφοι: 4 25,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    16

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
εγραψε μια προταση που περιειχε γραμματικο λαθος!¨κουλτουριαρικες εκφρασεις" δεν υπαρχουν αγαπητε μου φεθρυ!σορρυ για το αφ τοπικ...

Αγαπητέ μου ποιητή, απ όλα όσα υποτίθεται οτι "συζητάμε" εδώ και ώρες εδώ, αυτό σε μάρανε;
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
δεν ξερει σε ποιους μιλαει ο καημενος...ξερει ορθογραφια και κατι του φενεται.. :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ρε γιαγιά ντακ ούτε τα γεγονότα ξέρεις απ ότι φαίνεται. Εμείς τα βλέπαμε από τη τηλεόραση. Αιντε και αρκετά σοβαρά μίλησα. Μόνο για γέλια
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
ναι σωστά είμαι επιλεκτικός τόσον εγώ όσο και οι υπόλοιποι που τα διαβάσαμε....ενώ εσύ είσαι σωστός πάντα....άστο βρε φέθρυ....η κουβέντα αυτή δεν βγάζει πουθενά....θα μας βγάλεις όλους τρελλούς στο τέλοσ...ε..αυτό δεν γίνεται...απο πότε οι πολλοί έχουν λάθος και ο ένας όχι?......θα ανατρέψουμε όλες τις θεωρίες στο τέλος.....πάπαλα λοιπόν απο εμένα....
Προσπάθησα να σου εξηγήσω -όσο γίνεται πιο φιλικά- ότι δεν έβρισα κανέναν, πόσο μάλλον ένα νεκρό.
Και στο έκανα όσο πιο λιανά μπορούσα.
Εσύ συνεχίζεις να ωρύεσαι οτι τον έβρισα, χωρίς ούτε μια λέξη πάνω σ αυτά που σου εξήγησα.
Δεν φταίω εγώ γι αυτό, όμως.
Έτσι είναι, αν έτσι νομίζετε, λοιπόν.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
δεν ξερει σε ποιους μιλαει ο καημενος...ξερει ορθογραφια και κατι του φενεται.. :2funny:

Όντως δεν ξέρω σε ποιον μιλάω, ούτε εσύ άλλωστε.
Το μόνο πράγμα που ξέρω σίγουρα για σένα είναι οτι είσαι φριχτά ανορθόγραφος.
Ε δεν θα με πείσεις οτι είναι και προσόν, στην τελική.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
να ωρύεσαι

με είδες να ωρύομαι?......είδες πόσο υπερβολικός είσαι?......όποιος δεν συμφωνεί μαζί σου..ωρύεται,βρίζει κ.λ.π.....κάτι δεν πάει καλά στην υπόθεση......ψάξτο και...καληνύχτα
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: Τουλάχιστον βλέπεσαι καθόλου ή είσαι τελείως μπάζο (όπως στο μυαλό) άιντε μπας και βρεθεί κανένας για σένα, γιατί με την επαγωγή δεν τα πας καλά
 

Επισκέπτης
Όντως δεν ξέρω σε ποιον μιλάω, ούτε εσύ άλλωστε.
Το μόνο πράγμα που ξέρω σίγουρα για σένα είναι οτι είσαι φριχτά ανορθόγραφος.
Ε δεν θα με πείσεις οτι είναι και προσόν, στην τελική.
εδω κανεις συντακτικο λαθος,γιατι καμια προταση δεν ξεκιναει με το γραμμα "Ε"!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
να ωρύεσαι

με είδες να ωρύομαι?......είδες πόσο υπερβολικός είσαι?......όποιος δεν συμφωνεί μαζί σου..ωρύεται,βρίζει κ.λ.π.....κάτι δεν πάει καλά στην υπόθεση......ψάξτο και...καληνύχτα

Εσύ δεν έλεγες μια σελίδα πιο πίσω για κάτι που έγραψα "γαμώ το κέρατό μου; κλπ"
Ε, θεώρησα οτι είχες νευριάσει.
Και μεταξύ μας, αν είχες όντως νευριάσει, θα έδειχνα κατανόηση, όσο και αν διαφωνώ.
Καταλαβαίνω οτι κάποιος μπορεί να πει κάτι παραπάνω στα νεύρα του.
Αλλά να εξακολουθείς να λες ΝΗΦΑΛΙΟΣ οτι έβρισα νεκρό (όπως πρωτοισχυρίστηκε ο απόλυτος λεβέντης, που εν τω μεταξύ την κοπάνησε) και να μην το στοιχειοθετείς αλλά να το αφήνεις να πλανάται σαν ρετσινιά, δεν σε τιμά.
Άποψή μου, βεβαίως.
Μου χρωστάς μια επανόρθωση, Τάλε.
(Ξανά άποψή μου)

Καληνύχτα.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
εδω κανεις συντακτικο λαθος,γιατι καμια προταση δεν ξεκιναει με το γραμμα "Ε"!

Διάβασε και λίγο Βάρναλη, η και Καζαντζάκη, αγαπητέ.
Θα βρεις δεκάδες τέτοιες φράσεις, με το εμφατικό "ε" μπροστά.
Σου θυμίζω και τον τίτλο του θεατρικού "Ε, νοικοκυραίοι", που ανέβασε ο Ληναίος με τη Φωτίου επί χούντας.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Επί χούντας ε; :2funny: :2funny: :2funny: Παιδιά δε ξέρω για εσάς αλλά σήμερα έριξα πολύ γέλιο και έπεται ύπνος ελαφρύς
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Μερικοί ας προσέχουν μην τους μπει καμμιά μύγα στο στόμα ενώ κοιμούνται.
Έπρεπε να πω "επί επαναστάσεως" μήπως;
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Mερικοί; Μερικοί; πες εδώ και τώρα ποιους εννοείς θηλυκό πτηνό, μαζί με photo, γιατί αν είσαι μπάζο δε σου κάνω ούτε πλάκα
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
επαναλαμβανω!μια προταση δεν γινεται να ξεκιναει με το γραμμα "Ε"!συντακτικα ειναι λαθος!ερευνες και πτυχιακιες οι οποιες περιεχουν τετοια λαθη επιστρεφονται για διορθωση!επισης στο ποστ που λες ανορθογραφο τον εκτορα, καλο θα ειναι να προσεχεις που βαζεις κομα!

Το οτι εσύ (αλλά και οι πτυχιακές εργασίες που επικαλείσαι) δεν "επιτρέπεις" κάτι τέτοιο, δεν σημαίνει και τίποτα στην πράξη, όμως.
Στη θέση σου, δεν θα έβγαζα αγράμματο το Βάρναλη και τον Καζαντζάκη, αν μου επιτρέπεις.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
επαναλαμβανω!μια προταση δεν γινεται να ξεκιναει με το γραμμα "Ε"!συντακτικα ειναι λαθος!ερευνες και πτυχιακιες οι οποιες περιεχουν τετοια λαθη επιστρεφονται για διορθωση!επισης στο ποστ που λες ανορθογραφο τον εκτορα, καλο θα ειναι να προσεχεις που βαζεις κομα!
άσχετο.....κ.καθηγητά...θα πιούμε κανένα καφέ προ των διακοπών?.....τι θα γένει [ποιητική αδεία].... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.713
Κριτικές
3
Like
4.840
Πόντοι
606
ισται ωλει αννωρθωγραφη  :idiot:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Mερικοί; Μερικοί; πες εδώ και τώρα ποιους εννοείς θηλυκό πτηνό, μαζί με photo, γιατί αν είσαι μπάζο δε σου κάνω ούτε πλάκα

Είναι το απαύγασμα της "σοφίας" σου αυτό, έτσι;

Πω πω φλάντζες καμένες!          :dancing:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Αφού δε μπορώ να μιλάω σοβαρά σε γκομενίτσες στο είπα. Λοιπόν, θα δούμε τίποτα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom