Νέα

Μακεδονία προδότες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τελικά ποια θα είναι η κατάληξη στο θέμα της ονομασίας?

  • αρνητική

    Ψήφοι: 9 56,3%
  • θετική

    Ψήφοι: 2 12,5%
  • κοινά αποδεκτή λύση

    Ψήφοι: 4 25,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    16

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Καμαρώστε την Αρχαία Ελληνική Παιδεία και το θάρρος ενός απογόνου του Περικλέως....
Το έλαβα προ ολίγου σε πμ.....
Σου είπα μη συνεχίζεις εκτίθεσαι και δε με άκουσες........

[quote author=Ιπταμενος link=action=profile;u=32121 date=1211377715]
το μουνι της μανας σου και ολο σου το σοι γαμω το θεο και το χριστο και τη παναγια σου, οτι εχεις και δεν εχεις. Γαμω την αδερφη και ολο το σοι σου. Σε χυνω στη μαπα μωρη γαλοτσα. κανεις τσαμπουκα απο μακρυα μωρη αδερφη? της μανας σου το μουνι το χυναν τουρκοι και τα μουτρα σου μογγολοι. του πατερα σου τηντρυπα τηνκανανε πηγαδι. τραβα γαμα το σοι σου κα πιες τα χυσια του μπαμπα σου. το μουνι που σε εσπερνε. αδερφαρα κραγμενη. Σε γαμαω
[/quote]
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
και επιμενω μιας και εισαι τοσο μεγαλη αδερφαρα. Σε χυνω στη μαπα εσενα κι ολο το σοι σου.
Τουρκογυφτα. Τι μπας και δεν ηθελα να σε βρισω δημοσια? Στα παπαρια μου. Σκατοφλωρε
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
και επιμενω μιας και εισαι τοσο μεγαλη αδερφαρα. Σε χυνω στη μαπα εσενα κι ολο το σοι σου.
Τουρκογυφτα. Τι μπας και δεν ηθελα να σε βρισω δημοσια? Στα παπαρια μου. Σκατοφλωρε
Είσαι θρασύδειλος όπως και όλοι του συναφιού σου.
Γι αυτό και σας πηγαίνουν πίπα κώλο οι Τούρκοι... Τζάμπα μάγκες μια ζωή......
Οταν έρχεται η ώρα κρύβεστε στη Γαλλία και σεις και οι γόνοι σας......
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Είσαι θρασύδειλος όπως και όλοι του συναφιού σου.
Γι αυτό και σας πηγαίνουν πίπα κώλο οι Τούρκοι... Τζάμπα μάγκες μια ζωή......
Οταν έρχεται η ώρα κρύβεστε στη Γαλλία και σεις και οι γόνοι σας......

Εσυ εισαι θρασυδειλος που αρχισες να χαρακτηριζεις καποιον αγνωστο, εκτος φυσικα απο κλινικα ηλιθιος και ψυχοπροβληματικος.
Δεν ξερεις ποιο ειναι το συναφι μου ή αν εχω συναφι.
Εισαι θεοχαζος πολυ απλα και προσπαθεις να τα φερεις ολα στο επιπεδο σου.
Για τζαμπα μαγκια και κρυψιμο μη τολμας να μιλας κραγμενη οταν αρχιζεις απο το τιποτα να βριζεις καποιον.
Γι αυτο εισαι και θρασυδειλος
 

Επισκέπτης
Ρε ιπταμενε εσυ εκτιθεισε που βριζεις ετσι σαν τον παραταιλεμο.Ξαναδιαβασε τι εγραψε πιο πανω ο ανθρωπος.
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Ρε ιπταμενε εσυ εκτιθεισε που βριζεις ετσι σαν τον παραταιλεμο.Ξαναδιαβασε τι εγραψε πιο πανω ο ανθρωπος.

Με εβρισε πρωτος αναιτια, γουστο και δικαιο μου να του κατεβασω τον ουρανο με τα αστρα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εσυ εισαι θρασυδειλος που αρχισες να χαρακτηριζεις καποιον αγνωστο, εκτος φυσικα απο κλινικα ηλιθιος και ψυχοπροβληματικος.
Δεν ξερεις ποιο ειναι το συναφι μου ή αν εχω συναφι.
Εισαι θεοχαζος πολυ απλα και προσπαθεις να τα φερεις ολα στο επιπεδο σου.
Για τζαμπα μαγκια και κρυψιμο μη τολμας να μιλας κραγμενη οταν αρχιζεις απο το τιποτα να βριζεις καποιον.
Γι αυτο εισαι και θρασυδειλος

Εχεις έλλειψη επιχειρημάτων και φάνηκε..
Οταν δε σε παίρνει το μυαλό αρχίζεις τα μπινελίκια....
1.
Τσαμπουκαλεύεσαι γιατί σου θίγουν την καθαρότητα της φυλής σου.
Η αλήθεια γεννά μίσος. Εχω συνηθίσει.
2.
Το ποιός είναι κότα και αδερφή φάνηκε σε όλους...
Εστειλες πμ να με τρομάξεις;
Οταν βρίζω βρίζω δημόσια...... Και με σένα δεν έχει αξία γιατί δεν έχει κέφι.
Οταν κάποιον το έχω τελειώσει με την αλήθεια δεν ασχολούμαι άλλο.....
3.
Να χαίρεσαι το 95% σου.... Το υπόλοιπο 5% βέβαια κάνει πάρτη σε σένα όπως και την πλειοψηφία των δήθεν Ελληναράδων... Γι αυτό είσαστε παντού τελευταίοι.
Τζάμπα μαγκιά, επιχειρήματα για τον πούτσο, μπινελίκια και έχει ο Θεός....
Περαστικά..........
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Σε σκυλοβρισα με πμ γιατι δε γουσταρω να μεταφερω δημοσια κατι τετοιο και να καταχρωμαι χωρο ενος ασχετου θεματος. Εσυ απ οτι φαινεται δε νοιαζεσαι καθολου. Στα παπαρια σου σα γνησιος ωχαδερφιστης που εισαι.
Καμια καθαρη φυλη δε μου εθιξες, εθιξες εμενα προσωπικα. απλουστατα.
Δε γεναει η αληθεια μισος, η βλακεια σου γεναει αηδια αλλα δε το καταλαβαινεις.
Με ποια αληθεια εχεις τελειωσει ρε ταλαιπωρε? δεν αρχισαμε καν να μιλαμε και πεταξες η βρισια σου.
Την αληθεια ουτε καν μπορεις να τη διανοηθεις και εισαι στη κοσμαρα σου.
Τα επιχειρηματα ηταν ερευνες και αιτια για ιστορικο γεγονος, αλλα γυσικα ουτε τα καταλαβες, ουτε μπορεις ουτε θελεις να παραδεχτεις αυτα που σου ειπα. Εινια θεμα ψυχικο, οχι θεμα λογικης.
Γι αυτο δεν εχει νοημα κανενας διαλογος με καποιον σαν εσενα. Μονο να σε κοροιδευουν εισαι ικανος και εσυ νομιζεις οτι κατι κανεις. Τραγικος τελειως.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ποιός είναι τραγικός, αστείος και ψυχικά ασθενής φάνηκε από τις απαντήσεις που σου έδωσαν άλλοι που διάβασαν το διάλογο.....

Στο σπίτι σου πρέπει από τα νεύρα να έχεις σπάσει όλους τους καθρέφτες....
Χάλια μαύρα....... Υπάρχει και το κώνειο απόγονε του 95%
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Ακομα μαzi μου ασχολεισαι? Ξεπερασε το

Αυτο για σενα

[youtube=425,350]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="
"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Σε σκυλοβρισα με πμ γιατι δε γουσταρω να μεταφερω δημοσια κατι τετοιο και να καταχρωμαι χωρο ενος ασχετου θεματος.
Το θέμα είναι πολύ σχετικό.
Δείχνει τις μεθόδους που χρησιμοποιεί ο νεοΕλληνας απόγονος για να πείθει τους διαφωνούντες με δήθεν Αρχαιοελληνικές μεθόδους.....

Μια εξ αυτών είναι και ότι μου γαμάς το σόι τη μάνα τον πατέρα την κωλοτρυπίδα ότι έχω και δεν έχω όπως είπες.....
Σε πμ βέβαια...... Τα βασανιστήρια οι χούντες τα κάνουν σε πριβέ χώρους..... Δεν είναι ανάγκη να μοιράζονται τον προηγμένο
πολιτισμό τους με τους λοιπούς.......
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Μήπως είσαι ένας από του κυρίους που προανέφερα; Πάμε να τα δούμε τα πράγματα όπωε λες εσύ λογικά.

Μας έχετε ζαλίσει τ αρχίδια με την εθνική συνείδηση, και την εθνική έγερση...
Σας θυμίζω λοιπόν απόγονοι του Περικλέως ότι οι Αρχαίοι Ελληνες δεν είχαν εθνική συνείδηση..... Μεγαλούργησαν ως κλειστές κοινότητες η καθεμιά κοινότητα για την πάρτη της.....
Οι Μακεδόνες που μας έχετε πρήξει τ αρχίδια ότι είναι Ελληνες, οι Αρχαίοι Αθηναίοι τους έλεγαν βαρβάρους.
Είναι τέτοια η αλλοίωση της φαιάς σας ουσίας που μας παρουσιάζετε ως γνήσιους απογόνους του αρχαίου Ελληνικού ιδεώδους τους μουστακαλήδες μελαμψούς κοιλαράδες καραφλούς απογόνους του Ηρακλή και του Αχιλλέα. Είναι τέτοια τα γαμήσια που έφαγαν οι έλληνες από τους τουρκαλάδες 400 χρόνια που κοιτάζονται στον καθρέπτη, στίβουν το μουστάκι, καμαρώνουν για το μπουζούκι, τον μουσακά και τον μπαγλαμά και καμαρώνουν ως γνήσιοι Αρχαίοι Ελληνες για τις αμιγώς αρχαιοελληνικές συνήθειές τους......Αφού να φανταστείς το κομπολόι ανακαλύφθηκε από τους αρχαίους φιλοσόφους που καθόντουσταν στο βράχο και κατέβαζαν ιδέες ένα πράμα...

Ελληνας δεν είναι αυτός που γεννήθηκε στην Ελλάδα, αλλά αυτός που ζει και φέρεται ως Ελληνας.
Αντε και καλά χαίρια γιατί με το μπαιράκι που έχετε σηκώσει ούτε με κολαούζο δεν ξαναβρίσκετε τον προσανατολισμό σας.....


Οι Μακεδόνες δεν ήταν έλληνες, οι έλληνες δεν ήταν έλληνες, ούτε και τώρα είναι...
Και μετά κατηγορώ αυτούς που λένε ότι η ωδή συνδέεται ετυμολογικά με το Δια ως απαίδευτους...
Εσύ τελικά όμως παίζεις σε άλλη κατηγορία.
Είσαι και λιγάκι ανιστόρητος, εκτός από εμπαθής...
Σταμάτα να διαβάζεις ρεπουτση και κρομμύδα διότι θα τυφλωθείς, θα κουφαθείς και θα βγάλουν τρίχες οι παλάμες σου...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Οι Μακεδόνες δεν ήταν έλληνες, οι έλληνες δεν ήταν έλληνες, ούτε και τώρα είναι...
Και μετά κατηγορώ αυτούς που λένε ότι η ωδή συνδέεται ετυμολογικά με το Δια ως απαίδευτους...
Εσύ τελικά όμως παίζεις σε άλλη κατηγορία.
Είσαι και λιγάκι ανιστόρητος, εκτός από εμπαθής...
Σταμάτα να διαβάζεις ρεπουτση και κρομμύδα διότι θα τυφλωθείς, θα κουφαθείς και θα βγάλουν τρίχες οι παλάμες σου...
νάτη και η δεξιά "ιστορία" του Εθνους.....
Ελα και συ να μας μάθεις την ιστορία όπως ο Μητσοτάκης.
Χου ρε.....
Μου βρίζουν όλο το γενεαλογικό δέντρο οι εθνικά ενσυνείδητοι και είμαι εγώ εμπαθής..
Ρε σας πήραν γραμμή και οι πέτρες και δε σταματάτε να αυτοξεφτιλίζεστε ρε.
Αντε τώρα να αγοράσετε αεροπλάνα απ τα Αμερικανάκια τους συμμάχους σας για να κάνετε πόλεμο στα Τουρκάκια του έτερους συμμάχους σας......
Οτι υπάρχει σ αυτόν τον κόσμο είναι Ελληνικόν.
Η μαλακία δεν αποτελεί εξαίρεση
 

koutiki

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας αδέρφια

Παρακολουθώ αρκετό καιρο τώρα τα ποστ στο συγκεκριμένο φορουμ και θα ήθελα να παραθέσω και εγω κάτι.
Αρχικά έχω να πώ ότι σχεδόν όλοι εδω μέσα είμαστε (απο πλευράς ιστορικών γνώσεων) απο μετρίου αναστήματος και κάτω.
Εκείνο που κυρίως κυριαρχεί είναι ο συναισθηματισμός επι του θέματος.
Με βάση αυτόν θα μιλήσω και εγώ.
Μου τη δίνει τελευταία να έρχομαι σε αντιπαράθεση με εκείνους που δέχονται ότι η εθνική συνείδηση είναι ένα ιδεολόγιμα του 18ου αιώνος και εδώθε. Η άποψη αυτή είναι μερικώς ορθή αλλά ειναι εκνευριστικό όταν λαμβάνεται ως επιχείρημα για να στυλιτεύσει την υπάρχουσα εθνική συνείδηση των σημερινών Ελλήνων.Δλδ τι θα πρέπει να γίνει για να είμαστε πολιτικά ορθοί....να απωλέσουμε την Εθνική μας συνείδηση επειδή αυτή είναι ηλικίας τριών αιώνων?
Μήπως ταυτόχρονα να αποδεχθούμε τα τσαλίμια των Σκοπιανών που η εθνική τους συνείδηση είναι μικρότερη των τριων...δεκαετιών?
Μήπως...λέω μήπως...η εθνική συνείδηση που έχουμε και δικαιολογεί και τη στάση μας στο Σκοπιανό, είναι για μερικούς απο εμάς απαράδεκτη διότι δεν διαμορφώθηκε σύμφωνα με τις δικές τους πολιτικοκομματικές ιδεοληψίες.
Μου τι δίνει να με αποκαλούν Ελληναρά όταν αντιδρώ με βάση τη διαμορφωμένη εθνική μου συνείδηση......ενώ δεν έχω ακούσει κανένα απο τους πολιτικά ορθούς και ιδεολογικά προχωρημένους να αποκαλεί τους Σκοπιανούς Εθνικιστές "Σκοπιαναράδες" ή ....."Μακεδοναράδες".
Μου τη δίνει να με βάζουν στο τριπάκι του οτι οι εξοπλισμοί της χώρας μου είναι ένα κεφαλαιοκρατικό παιχνίδι....και ειδικά όταν το λένε κάποιοι οι οποίοι θεωρούν ταυτόχρονα και τη δημιουργία ικανής εγχώριας αμυντικής βιομηχανίας.....μιλιταριστική και ιμπεριαλιστική.
Και μπερδεύομαι γιατί είμαι και λίγο χαζός (μιας και για να είσαι έξυπνος πρέπει να είσαι αριστερός ή δεξιός προερχόμενος απο την αριστερά και άλλες τέτοιες παπαριές).....
Δηλαδή ο γνήσιος απόγονος των αρχαίων μας προγόνων πρέπει να είναι Εθνικά ασυνείδητος,συνειδητά Ιστορικά μούλος, Αριστεροδεξιός έξυπνος, αντιμιλιταριστής και φυσικά πασιφιστής?
Δλδ όταν δεν είναι όλα αυτά είναι φασίστας, ακροδεξιός μαλακοπίτουρας, συνεργάτης των ναζί κλπ ?
Για μένα όλες αυτές οι κομματικοιδεολογικές παπαριές είναι που εξυπερετούν το ΚΡΑΤΟΣ...όποιο και αν είναι αυτό και στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι ένα κράτος που λειτουργεί εκτός συνόρων και μας γαμάει τα φάρδουλα εντός εκτός και επι τα αυτά.
Στο χαζό μυαλό μου υπάρχει μία ιδέα η οποία ΔΕΝ είναι ιδεολόγημα κανενός γεωγρφικού χώρου του "Εθνικού" μας κοινοβουλίου....και αυτή είναι η ΠΑΤΡΙΔΑ.Δλδ όλοι εμείς ότι κομματικό και ιδεολογικό χρώμα και να έχουμε, με ότι ιστορία και να κουβαλάμε πίσω μας.
Και εγώ ο χαζός και άφρων πατριώτης θέλω την πατρίδα μου να είναι ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΚΥΡΑ και όχι ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ ΠΟΥΤΑΝΑ  και το θέλω πάση δυνάμη και με κάθε θυσία.
Sorry αν καποιοι στεναχοριούνται με αυτό και εκνευρίζονται με την "ιδεολογική" μου ύπαρξη....αλλά ένα ξέρω με σιγουριά, όταν σφίξουν οι κόλοι, πλάι θα είμαστε όσο και να διαφωνούμε όσοι διαφωνούμε.

Μου τη
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εσύ μπορείς να ισχυρίζεσαι ό,τι θέλεις αδερφέ.
Μπορείς να θέλεις να πετάνε τα λεφτά σου για άχρηστα και παρωχημένα εξοπλιστικά μοντέλα.
Να θέλεις να είσαι εθνικά υπερήφανος και να γουστάρεις την πατρίδα σου.

Δε δέχομαι από κανένα όμως λαμόγιο, ξεπουλημένο, καριόλη, απατεώνα, χαραμοφάη που εκμεταλλεύεται τα λεφτά μου και την ηθική μου και βρίσκεται γύρω απ το Ελληνικό κοινοβούλιο να μου μιλάει για πατρίδα, εθνική συνείδηση, εχθρούς, εξωτερική πολιτική και συμμάχους.
Ο,τι αθλιότερο και πιο ξεπουλημένο υπάρχει σ αυτή τη χώρα περιβάλλεται από τους 4 τοίχους του Ελληνικού Κοινοβουλίου.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Εσύ μπορείς να ισχυρίζεσαι ό,τι θέλεις αδερφέ.
Μπορείς να θέλεις να πετάνε τα λεφτά σου για άχρηστα και παρωχημένα εξοπλιστικά μοντέλα.
Να θέλεις να είσαι εθνικά υπερήφανος και να γουστάρεις την πατρίδα σου.

Δε δέχομαι από κανένα όμως λαμόγιο, ξεπουλημένο, καριόλη, απατεώνα, χαραμοφάη που εκμεταλλεύεται τα λεφτά μου και την ηθική μου και βρίσκεται γύρω απ το Ελληνικό κοινοβούλιο να μου μιλάει για πατρίδα, εθνική συνείδηση, εχθρούς, εξωτερική πολιτική και συμμάχους.
Ο,τι αθλιότερο και πιο ξεπουλημένο υπάρχει σ αυτή τη χώρα περιβάλλεται από τους 4 τοίχους του Ελληνικού Κοινοβουλίου.

οπως τα λες κ τα ιδια καριολια,στην πρωτη 'εθνικη κριση' (στημενη φυσικα),θα βαλουν στο αεροπλανακι την μοσχοαναθρεμενη οικογενεια κ τον εαυτο τους κ θα τον στειλουν γαλλια κ θα αφησουν ΤΟΥΣ ΑΙΩΝΙΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ να σκοτωθουν για την περιουσια του κροκους κ του βαρδινογιαννη..
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
πω πω πολυ τουρκοφαγοι εχουν μαζευτει εδω! ! !παιδια σιγα σιγα και με το μαλακο :idiot:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
θα βαλουν στο αεροπλανακι την μοσχοαναθρεμενη οικογενεια κ τον εαυτο τους κ θα τον στειλουν γαλλια κ θα αφησουν ΤΟΥΣ ΑΙΩΝΙΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ να σκοτωθουν για την περιουσια του κροκους κ του βαρδινογιαννη..

ποιός τα ξέρει όμως αυτά φίλε λαπλάς...... Ποιός;;;;;;;;;;;;;
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
οπως τα λες κ τα ιδια καριολια,στην πρωτη 'εθνικη κριση' (στημενη φυσικα),θα βαλουν στο αεροπλανακι την μοσχοαναθρεμενη οικογενεια κ τον εαυτο τους κ θα τον στειλουν γαλλια κ θα αφησουν ΤΟΥΣ ΑΙΩΝΙΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ να σκοτωθουν για την περιουσια του κροκους κ του βαρδινογιαννη..

Δεν θα διαφωνήσω...
Ωστόσο, σκέψου ποιος έχει κάνει μάγκες τον κάθε σωφέρ και τον κάθε κρόκους όλα αυτά τα χρόνια...
Μήπως τα μαλακιστήρια που όχι μόνο τρέχουν στα γήπεδα αλλά παίζουν και ξύλο για την "θρησκεία" τους, διαβάζουν τις εγκάθετες κωλοφυλλάδες, ψωνίζουν από τις μπουτικ και αυνανίζονατι από ηδονή όταν μάθουν ότι η προεδράρα σκέφτεται να δώσει λεφτά που τα μαλακιστήρια αυτά δεν μπορούν να συλλάβουν ως μέγεθος για να αγοράσει το α ή το β παλτό;

Σε τελική ανάλυση, σε περίπτωση πολέμου, δεν θα πολεμήσω για τον κάθε σωφέρ ή τον κάθε κρόκους...
Για αυτούς πολεμάνε άλλοι και μάλιστα εν καιρώ ειρήνης.
 

koutiki

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνώ και επαυξάνω......και χαίρομαι που τελικά θα συμφωνήσουμε όλοι.
Γιατί όπως ήδη έγραψα Πατρίδα είμαστε όλοι εμείς και Κράτος είναι όλοι αυτοί (του Κοινοβουλίου + παρατρχάμενοι).
Και άλλο πατρίδα άλλο κράτος....κατσε να δεις πως το είχα ακούσει...η Πατρίδα είναι ΜΑΝΑ και το Κράτος ΜΗΤΡΙΑ....
Αυτά και δηλώνω ότι ούτε Ελληναράς το παίζω ούτε τουρκοφάγος....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom