Νέα

Μάγκες Γάμος Τέλος!!!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINDEREKPLIXI_@1976
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 762
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ξεκολλατε τα μυαλα σας, τα προτυπα που λανσαρονται σας εχουν δηλητηριασει.
Κατι κοριτσια με υψος 1,70 και βαρος 50-55 κιλα δεν ειναι αδυνατες, ειναι ΑΡΡΩΣΤΕΣ.
Οτιδηποτε 10% πανω ή κατω απο το υψος μειον το ενα μετρο, ειναι το κανονικο.
Αν ειναι 1,70, το σωστο βαρος ειναι 63-77 κιλα. Τα υπολοιπα ειναι αρρώστιες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
οι γυναικες κατα μεσο ορο ειναι στο 1.65 + -
αν ειναι 75 κιλα ειναι σα βαρελακια.
λογικο νομιζω.
Εδω ρε φιλε θεωρησες απολυτα λογικο οτι εμεινε παρθενα η αλλη, επειδη ηταν 75 κιλα, τι να λεμε τωρα. Και οχι, μια κοπελα 75 κιλα δεν ειναι βαρελακι, εκτος αν εχει υψος 1.50
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.744
Πόντοι
456
Ξεκολλατε τα μυαλα σας, τα προτυπα που λανσαρονται σας εχουν δηλητηριασει.
Κατι κοριτσια με υψος 1,70 και βαρος 50-55 κιλα δεν ειναι αδυνατες, ειναι ΑΡΡΩΣΤΕΣ.
Οτιδηποτε 10% πανω ή κατω απο το υψος μειον το ενα μετρο, ειναι το κανονικο.
Αν ειναι 1,70, το σωστο βαρος ειναι 63-77 κιλα. Τα υπολοιπα ειναι αρρώστιες.

Από τη μια ξεκολλάτε τα μυαλά σας, από την άλλη έβγαλες μεζούρα και ζυγαριά και έβαλες όρια. Παίζουν και άλλα ρόλο, πόσο ¨ποιοτικά¨ είναι τα κιλά κτλ, οπότε λάθος είσαι και συ.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.730
Like
2.018
Πόντοι
456
Ξεκολλατε τα μυαλα σας, τα προτυπα που λανσαρονται σας εχουν δηλητηριασει.
Κατι κοριτσια με υψος 1,70 και βαρος 50-55 κιλα δεν ειναι αδυνατες, ειναι ΑΡΡΩΣΤΕΣ.
Οτιδηποτε 10% πανω ή κατω απο το υψος μειον το ενα μετρο, ειναι το κανονικο.
Αν ειναι 1,70, το σωστο βαρος ειναι 63-77 κιλα. Τα υπολοιπα ειναι αρρώστιες.
Αυτό που λες είναι για τους άντρες, για γυναίκες μείον 10 κιλά, 53-67
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.892
Πόντοι
27.261
Εδω ρε φιλε θεωρησες απολυτα λογικο οτι εμεινε παρθενα η αλλη, επειδη ηταν 75 κιλα, τι να λεμε τωρα. Και οχι, μια κοπελα 75 κιλα δεν ειναι βαρελακι, εκτος αν εχει υψος 1.50
υποθεση εκανα.
δε βαζω το θεμα γουστου. σαν εικονα μιλαω.
οπως και οι αντρες με μεσο ορο 1.80 π.χ. αν ειναι ο αλλος 95 κιλα, πως λες να φαινεται ?
και ξαναλεω δεν ειναι ιδιος σωματοτυπος αντρα με γυναικα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Από τη μια ξεκολλάτε τα μυαλά σας, από την άλλη έβγαλες μεζούρα και ζυγαριά και έβαλες όρια. Παίζουν και άλλα ρόλο, πόσο ¨ποιοτικά¨ είναι τα κιλά κτλ, οπότε λάθος είσαι και συ.
Για μενα δεν παιζει ρολο τιποτα, αν ζητας τη γνωμη μου.
Αλλά δεν μπορω να ακουω οτι καποια 1,65 και 75 κιλα ειναι βαρελακι και χοντρη. Οσο "μη ποιοτικα" και αν ειναι τα κιλα της (αν δεν τα εχει ομοιομορφα κατανεμημενα δηλαδη).
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οπως και οι αντρες με μεσο ορο 1.80 π.χ. αν ειναι ο αλλος 95 κιλα, πως λες να φαινεται ?
Μια χαρα φαινεται.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Αυτό που λες είναι για τους άντρες, για γυναίκες μείον 10 κιλά, 53-67
Ναι, αυτα ειναι τα αρρωστα προτυπα που εχουν καταστρεψει κοσμο και κοσμακη

Οταν ομως δειτε καμια γεματουλα με καμπυλες σας τρεχουν τα σαλια, ούτε καν αναλογιζεστε οτι προφανως "by the book" θα την θεωρουσατε χοντρη
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.475
Κριτικές
171
Like
91.268
Πόντοι
46.423
Λοιπον μαγκες η ΑΠΟΛΥΤΑ πραγματικη ιστορια εχει ως εξης...
Παντρεμενος 14 χρονια ... 2 ΥΠΕΡΟΧΑ παιδια ... η σχεση μου με την κυρια μεσα απο ολα τα σκαμπανεβαζματα που περναεν τα ζευγαρια κυλουσε σε ενα κλιμα θα ελεγα όμορφο και τουλαχιστον πολυ εποικοδομητικο για τα παιδια μας αλλα και για εμας.....Και οι 2 με τις δουλειες μας , με εξαιρετικα καλο επιπεδο διαβιωσης. Δεν καταλαβαμε ουτε κριση ουτε ανεχεια ουτε τιποτα παρ'ολη την κριση αλλα και την αναστολη εργασιας που εχει αυτη απο περυσι . Παααααρα πολυ καλο σεξ (κατα τα λεγομενα και των 2 μας) και σε συχνοτητα αλλα και σε ποιοτητα .
Νομιζω οτι Η κυρια επαθε την κριση των 40 (43 σημερα) και προσπαθουσε να καλυψει το κομπλεξ κατωτερωτητας λόγω αδυναμης και σχεδον διαλυμενης οικογενειας ( ??) , την αδυναμια διαχειρησης της ηλικιας (??) , φθορα στην μεταξυ μας σχεση(??) με το να δημιουργει κατα καιρους προφιλ σε διαφορα σιτε γνωριμιων και να αναζηταει την κουβεντα με σκοπο την σοβαρη σχεση (ετσι ελεγε στα προφιλ της ) με διαφορους αντρες , παντρεμενους -ελευθερους- διαζευγμενους .
Οι κουβεντες ΠΑΝΤΑ μετα απο λιγα μντα με τους περισσοτερους κατεληγε να ρωταει αυτη αν θελουν να την δουν σε φωτο στην αρχη και με παρα πολλους βιντεοκλησεις κλπκλπ.
Επεξε και μια συναντηση σε καφε στην Αθηνα οταν ειχε παει να δει τους δικους της γιατι ειχε ερωτευτει εναν τυπο που αφου δεν πηδηξε την εκανε με Ελαφρα...
Κερατο απο οσο ανακαλυψα τελικα δεν υπηρξε ή δεν προλαβε να υπαρξει. ΤΥουλαχιστον σαρκικο γιατι συναισθηματικα με ειχε κανει ταρανδο.
Το αποτελεσμα ειναι περυσι τετοιο καιρο να βρω απο λαθος της τον προτελευταιο λογιαριασμο να γινει της πουτανας , να χωριζουμε για λιγες μερες και μετα να ζητησει συγχωρεση με ορκους πιστης και δακρυων και εγω ο μαλακας λογω παιδιων , ανατροφης κλπκππ να δινω μια τελευταια ευκαιρια...

Πριν μερικες μερες ανακαλυψα παλι εντελως τυχαια οτι η κοπελια ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ με αλλο λογαριασμο στο ιδιο σιτε και εκανε παλι ακριβως το ιδιο.

Αποτελεσμα : Την δευτερα υπογραφουμε την λυση του γαμου με συνεπιμελεια . Βαση των παιδιων μου το σπιτι μου, μερος που γεννηθηκαν και μεγαλωσαν και ειναι και δικια τους επιθυμια εξαλου.. Εκ του νομου ( αλλα και δικιας μου απαιτησεως) τα εξοδα μορφωσης και σιτισης που υπολογιστηκαν απο κοινου με την πρωην και μεχρι ενα ποσο τα καλυπτω εγω , και αυτη τα υπολοιπα...
Απο κοινου αποφασιζουμε ποτε και με ποιον τροπο θα εχουμε τα παιδια μας κοντα μας.
Ποσο λαθος ή σωστα επραξα τα τελευταια χρονια ειναι κατι που με απασχολει.
Αφου ελυσα με τον καλυτερο δυνατο τροπο το θεμα των παιδιων , την εχω γραμμενη στα αρχιδια μου... νομιζω οτι φερθηκα σαν αντρας με αρχες και αξιες για το καλο της οικογενειας και των παιδιων μου. Την πατησα και το αναγνωριζω..... Αλλα πιστευω οτι οι αμαρτιες πληρωνονται εδω.....

Το σεντονι μακρυ :) :)
Ξερω οτι θα υποστω κακοποιηση απο εσας :) :) :) :) αλλα θα αντεξω....

υ.γ Η φραση ''εν βρασμο ψυχης '' τελικα υπαρχει και σε εκεινο το σημειο πραγματικα εισαι κατι αλλο αντι για ανθρωπος.....

Δεν θα υποστείς καμία κακοποίηση.

Ούτε ο πρώτος είσαι ούτε ο τελευταίος.

Ανήκεις στην elite των διαζευγμένων.

Ερώτηση : Εσύ την είχες κερατώσει ποτέ ?
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.730
Like
2.018
Πόντοι
456
Ναι, αυτα ειναι τα αρρωστα προτυπα που εχουν καταστρεψει κοσμο και κοσμακη

Οταν ομως δειτε καμια γεματουλα με καμπυλες σας τρεχουν τα σαλια, ούτε καν αναλογιζεστε οτι προφανως "by the book" θα την θεωρουσατε χοντρη
τα άρρωστα πρότυπα είναι αυτά των μανεκένε που πρέπει να χουν μόνο κόκκαλα για να κρέμονται τα ρούχα πάνω τους, 53-67 για 1.70 για γκόμεναι είναι το φυσιολογικό.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.892
Πόντοι
27.261
Ναι, αυτα ειναι τα αρρωστα προτυπα που εχουν καταστρεψει κοσμο και κοσμακη

Οταν ομως δειτε καμια γεματουλα με καμπυλες σας τρεχουν τα σαλια, ούτε καν αναλογιζεστε οτι προφανως "by the book" θα την θεωρουσατε χοντρη
ποια προτυπα ρε μαστορα ?
χεστηκαμε για τα προτυπα.
οπως λεμε οτι μια ειναι πολυ αδυνατη χτικιαρα, ετσι λεμε και για μια ειναι χοντρη κτλπ.
το ιδιο και για τους αντρες.
απλα πραγματα.
σε γυναικα ειναι -10, -8, -5 απο το υψος της αναλογα παντα τη σωματοδομη.
σε αντρα ειναι - 8, -5 μπορει και ισο με το υψος του, αναλογα παλι και σε αυτον.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Οταν ομως δειτε καμια γεματουλα με καμπυλες σας τρεχουν τα σαλια, ούτε καν αναλογιζεστε οτι προφανως "by the book" θα την θεωρουσατε χοντρη

Μόνο σε σένα και σ'άλλον έναν τρέχουν τα σάλια

Εμας μας τρέχουν με τις αδύνατες με τα πεταχτά κωλαράκια
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.688
Πόντοι
216
Σοβαρα το λες αυτο τωρα? Ειναι πολλα τα 75 κιλα και μαλιστα ειναι και λογος καποια να μην βρισκει αντρα?
Πού τα σκεφτεστε ηθελα να ηξερα.
Τα 75 κιλά είναι νορμάλ αν μιλάμε για κάποια 1,80 που έτσι κι αλλιώς δυσκολεύονται. Τα γιουβαρλάκια τους κλέβουν την πίτα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.894
Like
12.902
Πόντοι
2.606
Για μενα δεν παιζει ρολο τιποτα, αν ζητας τη γνωμη μου.
Αλλά δεν μπορω να ακουω οτι καποια 1,65 και 75 κιλα ειναι βαρελακι και χοντρη. Οσο "μη ποιοτικα" και αν ειναι τα κιλα της (αν δεν τα εχει ομοιομορφα κατανεμημενα δηλαδη).
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μια χαρα φαινεται.
Τυπε είμαστε ανώμαλοι :confused:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29566

Επισκέπτης
illivatos εισαι 20 χρονων κοριτσι και βαζεις στο τελος καθε προτασης θαυμαστικα αντι για τελεία?

απο αυτο που ειπες οτι ησουν 30 χρονια με την συζυγο πρεπει να εισαι γυρω στα 50 και αντρας οποτε δεν κολλαει.

το οτι λες μαλιστα οτι γυναικα γεννησε θεο αρκει για να θεσεις τον εαυτο σου εκτος λογικης, οποτε δεν θα προσπαθησω με λογικη να σου εξηγησω τα περι διαφορων αρσενικων και θηλυκων , εξελιξης κλπ δεν θα ειχε κανενα νοημα.

γραψε στο λιφο και στο κοσμοπολιταν, εδω εχει μεγαλο ποσοστο λογικων επειδη μπαινουν κυριως αντρες και μαλιστα πουτανιαριδες
Φίλε μου είμαι 53 !!!

Με την γυναίκα μου ήμουν από το 1991 !!!
Που είναι το περίεργο ????
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29566

Επισκέπτης
illivatos εισαι 20 χρονων κοριτσι και βαζεις στο τελος καθε προτασης θαυμαστικα αντι για τελεία?

απο αυτο που ειπες οτι ησουν 30 χρονια με την συζυγο πρεπει να εισαι γυρω στα 50 και αντρας οποτε δεν κολλαει.

το οτι λες μαλιστα οτι γυναικα γεννησε θεο αρκει για να θεσεις τον εαυτο σου εκτος λογικης, οποτε δεν θα προσπαθησω με λογικη να σου εξηγησω τα περι διαφορων αρσενικων και θηλυκων , εξελιξης κλπ δεν θα ειχε κανενα νοημα.

γραψε στο λιφο και στο κοσμοπολιταν, εδω εχει μεγαλο ποσοστο λογικων επειδη μπαινουν κυριως αντρες και μαλιστα πουτανιαριδες
Γιατί υπάρχει λογική σε όλο αυτό το thread!!!
Και πως έβγαλες το συμπέρασμα ότι είμαι 20 χρόνων !! Και μάλιστα κορίτσι !!
Είσαι ταλέντο μεγάλο και χάνεσαι εδώ μέσα !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom