Νέα

Lost strippers!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
η Μελανι η γερμανιδα και η Παολα η ιταλορωσιδα ψηλη ξανθια απτο λολιτα ξερει κανεις που βρισκονται?

Όποιος ξέρει για τη Μέλανι ενδιαφέρομαι κι εγώ. Η Ιταλορωσίδα ήταν άραγε ή Αλβανέζα; Στο Lolita δεν έχουν εμφανιστεί πάντως ούτε και στο Princess (του ομίλου).
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
παιδια μια χριστινα απο ρωσσια που δουλευε στο παλιο afrodite και μετα στο palace που ειχε και δυο αδελφες... την ολγα και μια αλλη δουλευει πουθενα?

Αυτές είναι το τρίο της χαράς (Όλγα κλπ) και είναι Πειραιώς
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
εγω πηγαινα παλια στο afrodite που ηταν το καλυτερο τοτε στη συγγρου :P
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Όποιος ξέρει για τη Μέλανι ενδιαφέρομαι κι εγώ. Η Ιταλορωσίδα ήταν άραγε ή Αλβανέζα; Στο Lolita δεν έχουν εμφανιστεί πάντως ούτε και στο Princess (του ομίλου).

Ειπαμε ρε καπτεν χανια ειναι η κοπελα μεδουσα με εξτρα piercing.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ειπαμε ρε καπτεν χανια ειναι η κοπελα μεδουσα με εξτρα piercing.

Αρα πολυ πιθανον να την δουμε αυτην και αλλες απο εκει σε ιδρυμα της παραλιακης οδου σε λιγο καιρο.......τα υπολοιπα θα τα δειτε απο μονοι σας οι ενδιαφερομενοι ψαχνοντας στα εν λογω ιδρυματα(δεν ειναι και πολλα αλλωστε)!
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
Η Νικολ, (ξανθιά, big hit του BG περσι) που έγινε Αλέξια όταν πέρασε στο Lido, γνωρίζει κάποιος πού βγάζει τον επιούσιο ?
        στο lido ειχε μια αλεξια παλια πριν 4 χρονια μουναρα με κατι βυζαρες ξανθια... την θυμαστε?
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Να μην ελπίζουμε για όσα υπόσχεται ο σύντροφος vasos δηλαδή;

Ξεχνα το καπτεν.Τη βλεπω συχνα με τον τυπο εκτος μαγαζιου.Ειναι αρνακι η δικια σου.Και ο τυπος πιτσιρικας μεχρι 30.Μετραει γενικα.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Ξεχνα το καπτεν.Τη βλεπω συχνα με τον τυπο εκτος μαγαζιου.Ειναι αρνακι η δικια σου.Και ο τυπος πιτσιρικας μεχρι 30.Μετραει γενικα.

Δε θέλουμε γάμο, κανά χουρό, κατά προτίμηση πριβέ, και μετά του την επιστρέφουμε άθικτη...
 

Panagopoulos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Την Paola την επιζώντα την έχει πάρει πουθενά το μάτι σας?Εκτός απο χορό κάνει και τίποτα άλλο?Έαν πλάθει κουλουράκια ας πούμε
 

markoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
Την πήρε χθες το μάτι μου στο go straight στον ΑΝΤ1
 

Panagopoulos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Ναι και εγώ!Εκανε γκρο-πλαν στις ρωγίτσες της και κάτι φούντωσε αμέσως μέσα μου,γι αυτο λέω εάν παίζει τιποτα
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Την Paola την επιζώντα την έχει πάρει πουθενά το μάτι σας?Εκτός απο χορό κάνει και τίποτα άλλο?Έαν πλάθει κουλουράκια ας πούμε
τωρα πια μονο απλο χορο...ειναι ΣΤΑΡ πια
 

Επισκέπτης
Γιατι παλιά τι έκανε?Την έχει πάρει κανείς?
καποτε παρακαλουσε να την παρουμε εστω για ενα χορο...(κ τωρα καποιους μας παρακαλαει...αλλα...)...καποτε εβριζε χειροτερα απ'οτι τωρα....κλπ κλπ κλπ...μακρια απ'το μαλακισμενο...
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
καποτε παρακαλουσε να την παρουμε εστω για ενα χορο...(κ τωρα καποιους μας παρακαλαει...αλλα...)...καποτε εβριζε χειροτερα απ'οτι τωρα....κλπ κλπ κλπ...μακρια απ'το μαλακισμενο...

Μεγάλη αρετή η ταπεινοφροσύνη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom