Νέα

Lost strippers!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Φίλτατοι συναγωνιστές τα φώτα σας!
Είναι μια κοπέλα μαύρη στο Grand Ritorno (όχι η πολύ ψηλή) που είναι από το Παρίσι (με καταγωγή εκ Μαρτινίκας) και μιλάει πολύ καλά Αγγλικά (... και βέβαια Γαλλικά). Τέσσερις φορές μου είπε το όνομά της (και το καλλιτεχνικό και το κανονικό), αλλά ήμουν τόσο λιώμα που δεν μπορώ να το θυμηθώ με τίποτα :think:
Μήπως κανείς συναγωνιστής γνωρίζει πώς τη λένε; :helpplea:

Την επόμενη φορά... πιές Περιέ!!!
 

p1970

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω την λένε Latoya. ( Αν δεν κάνω λάθος )
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
σορρυ αδελφια, αλλα δεν βρισκομαι ελλαδα εδω κ 3 χρονια.
Η ΝΟΜΙΚΗ υπαρχει ακομα?? Ελληνιδα, δουλευε στο ΒΑΒΥ Ο (GOLD)
Ητανε η πιο παλια εκει μεσα.. Μαλιστα οταν το ΒΑΒΥ Ο βρισκοτανε αριστερα στη Συγγρου (απο αθηνα για παραλλια)
εκανε κατι σουπερ σοου με μια αλλη Ελληνιδα!!!! ονομα δεν θυμαμε :think: :think: :think:
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Που την θυμήθηκες αυτή?

Χρόνια και ζαμάνια έχω να την δω... Δυστυχώς δεν γνωρίζω τίποτα για την περίπτωσή της...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
σορρυ αδελφια, αλλα δεν βρισκομαι ελλαδα εδω κ 3 χρονια.
Η ΝΟΜΙΚΗ υπαρχει ακομα?? Ελληνιδα, δουλευε στο ΒΑΒΥ Ο (GOLD)
Ητανε η πιο παλια εκει μεσα.. Μαλιστα οταν το ΒΑΒΥ Ο βρισκοτανε αριστερα στη Συγγρου (απο αθηνα για παραλλια)
εκανε κατι σουπερ σοου με μια αλλη Ελληνιδα!!!! ονομα δεν θυμαμε :think: :think: :think:

Νομική; Μήπως εννοείς την Επιστήμη; Εκτός και αν από Νομική το έκανε Επιστήμη για να καλύπτει όλο το φάσμα!!! :think:
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
Νομική; Μήπως εννοείς την Επιστήμη; Εκτός και αν από Νομική το έκανε Επιστήμη για να καλύπτει όλο το φάσμα!!! :think:

ναι φιλε μου, Επιστημη εννοω. να σαι καλα.. Αλλα η γκομενα ητανε σκετη Επιστημη!!!


Που την θυμήθηκες αυτή?

την Εμιστημη η την φιλη της λες τωρα???


Παντως κανανε φοβερο προγραμμα η Επιστημη. Ειχε παει κ στο ΒΑΒY GOLD (διπλα απο Παντειο) αλλα καποτε εξαφανιστικε.  Και μου εκανε εντυπωση πως δεν εκανε προγραμμα ατομικο. πολυ σπανια να την εβλεπα σε ατομικο..

Οποιος ξερει βοηθαει.. Αλλιως Νικολουλη...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Όχι, την Νομική εννοούσα(υπήρχε και τέτοια)
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Όλες με πτυχίο πανεπιστημιου Τιράνων;
 

roumanso

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρα συναγωνιστές αν κάποιος γνωρίζει για κάποια ρουμάνα Μανουέλλα που δούλευε πριν κανα τριάρι χρόνια στο Λίντο και έιχε κάνει και κατι βραδυνά περάσματα απο τα παιδιά της νύχτας του Μυλωνά μαζί με Μαρτίνα και Σάντρα ας ενημερώσει παρακαλώ
 

walter

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Μήπως ξέρει κανείς τι έγινε η Βικτώρια απο Ρασπούτιν?
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μήπως ξέρει κανείς τι έγινε η Βικτώρια απο Ρασπούτιν?

αυτη με τα μεγαλα σιλικονατα βυζομπαλα..η μιλφ?απο πρωην αφροδιτη μικρο-μεγαλο...η σπαστικια? χουρο..χουρο...θελεις χουρο?γιατι δε θελεις χουρο,έ...γιατί?
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
[quote author=vasos]χουρο..χουρο...θελεις χουρο?γιατι δε θελεις χουρο,έ...γιατί?
[/quote]

αχαχαχα σαν να βλεπω την σκηνη μπροστα μου , ντεζαβου
 

Επισκέπτης

Ξέρει κανείς που είναι η Αντριάνα (παλιό Ανατολή και μετά Babyo Πειραιώς) που είναι και σε φώτο στο σαιτ του babyo ως Κριστιν.

 

walter

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
αυτη με τα μεγαλα σιλικονατα βυζομπαλα..η μιλφ?απο πρωην αφροδιτη μικρο-μεγαλο...η σπαστικια? χουρο..χουρο...θελεις χουρο?γιατι δε θελεις χουρο,έ...γιατί?
Όχι αυτή που έκανε λεσβιακό σόου με την Αναστασία στο Ρασπούτιν
 

walter

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
την αναστασια που εκει την λενε λινα....?
Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει όνομα η Αναστασία είναι με κοντά μαύρα μαλλιά καλό κορμί χωρίς υπερβολές και εγχειρήσεις. Το ίδιο στυλ ακριβώς είχε και η lost Βικτώρια μόνο πιο ανοιχτόχρωμα μαλλιά.
 

srtert

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα στο Princess πριν από 20 μέρες και δεν βρήκα ούτε την Εύα μολδαβή μελαχροινή γύρω στα τριάντα ψιλοχοντρούλα ούτε την Αννίτα με μακρί μαύρο μαλλί και ωραίο σώμα.Αν ξέρει κανείς που μπορώ να τις βρώ ας ενημερώσει.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Καλύτερα μην τις βρεις, τι σου έλειψε, ειδικά απο την Εύα;
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Το θέμα συγχωνεύτηκε
 

morpheus26

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
σορρυ αδελφια, αλλα δεν βρισκομαι ελλαδα εδω κ 3 χρονια.
Η ΝΟΜΙΚΗ υπαρχει ακομα?? Ελληνιδα, δουλευε στο ΒΑΒΥ Ο (GOLD)
Ητανε η πιο παλια εκει μεσα.. Μαλιστα οταν το ΒΑΒΥ Ο βρισκοτανε αριστερα στη Συγγρου (απο αθηνα για παραλλια)
εκανε κατι σουπερ σοου με μια αλλη Ελληνιδα!!!! ονομα δεν θυμαμε :think: :think: :think:

Η super 4αδα του παλιού Baby O (κοντά στη γ' έξοδο για Ν.Σμύρνη):Νομική, Επιστήμη, Ντανιέλα και Angel.Η Ντανίελα για μια εποχή έγινε χορεύτρια σε κέντρα και θέατρα.Οι άλλες χάθηκαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom