Νέα

Lost strippers!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
για τους ταπεινους....ναι!!!! αντε γειαααα φιλε μου "παραλια"....κοιτα τη δουλεια σου κ ασε τα σχολια...

Θα μπορούσες πολύ απλά να πεις, ότι δε σε ενδιαφέρει να έχεις αυτή την αρετή.
Τη δουλειά μου, την κοιτάζω, ευχαριστώ για τη νουθεσία. Η προστακτική εκεί που σε παίρνει, σε παρακαλώ.
Αν είσαι εφετζής, θα σε σχολιάζουν.
 

Επισκέπτης
Θα μπορούσες πολύ απλά να πεις, ότι δε σε ενδιαφέρει να έχεις αυτή την αρετή.
Τη δουλειά μου, την κοιτάζω, ευχαριστώ για τη νουθεσία. Η προστακτική εκεί που σε παίρνει, σε παρακαλώ.
Αν είσαι εφετζής, θα σε σχολιάζουν.
Ασε τις υποδειξεις ρε φιλαρακι πρωινιατικα....αντε να δεις αν ερχομαι...
Λες να μην με παιρνει για προστακτικες ? Μαλλον λαθος πιστευεις...
Δεν ειμαι εφετζης ρε βλακα...στα @@ μου σε γραφω κ οποιον αλλο εχει την ιδια γνωμη μ'εσενα...στα @@ μου τι πιστευεις στην τελικη...εσυ τι εισαι,ο 2ος που θα με κρινει ???

ουστ απο δω βρε παραλια....αιντε πρωι πρωι με τον καθε αγαμητο κομπλεξικο...

οσο για την μαλακοπαγιδα...σιγουρα χωραει πολλους...το θεμα μας ειναι οτι εσυ μπηκες πρωτος...εισαι ο πρωταθλητης...μπραβο ρε....
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Ασε τις υποδειξεις ρε φιλαρακι πρωινιατικα....αντε να δεις αν ερχομαι...
Λες να μην με παιρνει για προστακτικες ? Μαλλον λαθος πιστευεις...
Δεν ειμαι εφετζης ρε βλακα...στα @@ μου σε γραφω κ οποιον αλλο εχει την ιδια γνωμη μ'εσενα...στα @@ μου τι πιστευεις στην τελικη...εσυ τι εισαι,ο 2ος που θα με κρινει ???

ουστ απο δω βρε παραλια....αιντε πρωι πρωι με τον καθε αγαμητο κομπλεξικο...

οσο για την μαλακοπαγιδα...σιγουρα χωραει πολλους...το θεμα μας ειναι οτι εσυ μπηκες πρωτος...εισαι ο πρωταθλητης...μπραβο ρε....

Δυστυχώς, για κάποιους από εμάς δεν είναι πρωϊ.
Πολλή οργή διακρίνω. Δε χρειάζεται να βρίζεις, όμως. Απλά, εφετζή σε είπα.

Lost strippers, είναι το thread. Ας το σεβαστούμε κι ας μη συνεχίσουμε.
 

Επισκέπτης
Δυστυχώς, για κάποιους από εμάς δεν είναι πρωϊ.
Πολλή οργή διακρίνω. Δε χρειάζεται να βρίζεις, όμως. Απλά, εφετζή σε είπα.

Lost strippers, είναι το thread. Ας το σεβαστούμε κι ας μη συνεχίσουμε.
εσυ ξεκινησες...
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
λαθος κυριε μου..εσεις εκθεσατε την μαλακοπαγιδα,με το μαλακοδολωμα σε κοινη θεα & τωρα δρεπετε τους καρπους των ενεργειων σας.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ζηλεύεις ? Άπλωσε κι εσύ τη δικιά σου, άπλωσε ξώβεργες, άπλωσε κι ό,τι άλλο γουστάρεις.
Σαν το πέος, μπορείς να μην πετάγεσαι ? Ή σου είναι δύσκολο ?
 

Επισκέπτης
Ζηλεύεις ? Άπλωσε κι εσύ τη δικιά σου, άπλωσε ξώβεργες, άπλωσε κι ό,τι άλλο γουστάρεις.
Σαν το πέος, μπορείς να μην πετάγεσαι ? Ή σου είναι δύσκολο ?
ποιος σου μιλησε εσενα ρε???επισης ποιος σου εχει πει οτι σε βαλαμε νταβα μας για να μας λες ποτε & σε ποιον θα μιλαμε-τι θα λεμε???τσου ρε λακη..
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
ποιος σου μιλησε εσενα ρε???επισης ποιος σου εχει πει οτι σε βαλαμε νταβα μας για να μας λες ποτε & σε ποιον θα μιλαμε-τι θα λεμε???τσου ρε λακη..

Έκανα παράθεση σε γραπτό του mclein. Μου απάντησε και καλά έκανε.
Τις υπόνοιες  για τις παγίδες κλπ πετάχτηκες και τις είπες. "Σαν πούτσα", που λένε. Δε σου απαγόρευσε κανείς, αλλά το πέταγμα και η αβαντα, είναι γεγονότα.
Τα "τσου ρε λάκη", να τα λες στον πατέρα σου, στα αδέρφια σου και στους φίλους σου.

Βλέπεις, πόσο εύκολο είναι να χοντρύνει ? Γι' αυτό, καλύτερα, τέτοιες πλάκες και σχόλια να τα κάνεις με pm.
 

Επισκέπτης
Έκανα παράθεση σε γραπτό του mclein. Μου απάντησε και καλά έκανε.
Τις υπόνοιες  για τις παγίδες κλπ πετάχτηκες και τις είπες. "Σαν πούτσα", που λένε. Δε σου απαγόρευσε κανείς, αλλά το πέταγμα και η αβαντα, είναι γεγονότα.
Τα "τσου ρε λάκη", να τα λες στον πατέρα σου, στα αδέρφια σου και στους φίλους σου.

Βλέπεις, πόσο εύκολο είναι να χοντρύνει ? Γι' αυτό, καλύτερα, τέτοιες πλάκες και σχόλια να τα κάνεις με pm.
τραβα καμια να ξελαμπικαρεις & αν ψαχνεσαι για πουτσο τραβα στο θρεντ "τραβελια με προσοντα"..υποδειξεις αλλου..δεν μασαω..
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
τραβα καμια να ξελαμπικαρεις & αν ψαχνεσαι για πουτσο τραβα στο θρεντ "τραβελια με προσοντα"..υποδειξεις αλλου..δεν μασαω..

Άν θελήσω, θα το κάνω. Θα συνδράμεις με τον τρόπο σου, μιας και παρέχεις πολύ υλικό με φωτογραφίες κλπ απ΄όσο έχω δει.
Μη μασάς, φτύνε και τα κουκούτσια για καλύτερα.

 

bmidxb

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Ενα φιλαρακι ψαχνει να εντοπισει την Aura?? απο Baby Gold. Ξερει κανεις??
 

7of9

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φίλτατοι συναγωνιστές τα φώτα σας!
Είναι μια κοπέλα μαύρη στο Grand Ritorno (όχι η πολύ ψηλή) που είναι από το Παρίσι (με καταγωγή εκ Μαρτινίκας) και μιλάει πολύ καλά Αγγλικά (... και βέβαια Γαλλικά). Τέσσερις φορές μου είπε το όνομά της (και το καλλιτεχνικό και το κανονικό), αλλά ήμουν τόσο λιώμα που δεν μπορώ να το θυμηθώ με τίποτα :think:
Μήπως κανείς συναγωνιστής γνωρίζει πώς τη λένε; :helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom