Νέα

Lost strippers!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
παιδιά μπορεί να στέλνω για πρώτη φορά αλλά το αντικείμενο το γνωρίζω πολύ καλά, ενώ όσον αφορά το site με διαφορετικά ψευδώνυμα βρίσκομαι από τότε σχεδόν που άνοιξε, χωρίς όμως να στέλνω μηνύματα. τώρα το κάνω ειδικά σε αυτό το θέμα γιατί ο φραπές αν είναι πετυχημένος λέει. πολύ καλό φραπέ και χωρίς παραπάνω λεφτά μου έκανε η Τζοάνα από τις Μούσες ήταν Βουλγάρα αλλά τώρα έχει φύγει γνωρίζει κανείς που έχει πάει;

[quote author=lemonias link=action=profile;u=15495 date=1190914646]
Σιγά ρε αδερφέ δεν σου ζητήσαμε και δανεικά μην το παίρνεις και επάνω σου που ξέρεις το που δουλεύει μην τρελαθούμε κιόλας ακούς εκείς τσάμπα πληροφορίες δεν έχει... Την επόμενη φορά πες μου και το λογαριασμό σου να σου στείλω κανά φράγκο, επειδή μου είπες το που δουλεύει μια πουτάνα άντε μαλάκα
[/quote]
με την πουτανα κολλημα εχεις φαει...εδω κ κατι μηνες,σε λιγο χρονιζεις...απ'το πρωτο ποστ μεχρι το τελευταιο σου....εχεις "φαγωθει" να βρεις την κοντο-πατσο-στριπερ....περαστικα αδερφε...κ τραβα καμια με την φαντασια σου απο εκεινες τις φορες που την προλαβες....κ οταν γινεις καλα...ενημερωσε μας για το κερασμα...

Υ/Γ-->αν θες βαλε το κειμενο που σου εστειλα...για να γινεις κ τελειως ρομπα με τη μαλακια που απαντησες...
 

lemonias

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Καλά μιλάμε είσαι τρομερά γραφικός μόνο και μόνο που έβαλες το μήνυμα που σου έστειλα. Ότι άλλο να πω θα είναι λίγο, όσο για το κείμενο που έστειλες δεν είμαι τόσο μαλάκας να το βάλω, ενώ είναι προσωπικό μήνυμα. Άντε ξόδεψε τα λεφτά σου όπως ο ίδιος λες και μην λες τίποτα για να μην σου γαμήσουμε τις γκόμενες!!!
 

Επισκέπτης
Άντε ξόδεψε τα λεφτά σου όπως ο ίδιος λες και μην λες τίποτα για να μην σου γαμήσουμε τις γκόμενες!!!
........αν εγω ειμαι γραφικος...εσυ παιρνεις νομπελ....

Υ/Γ-->δν ειναι γκομενες μου...μακαρι να μπορουσες να πηδηξεις καποια...εστω κ την Τζοανα...
 

lemonias

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Τις αφήνω για εσένα ρε γίγαντα εγώ απλά ρωτάω, τώρα αν εσύ νομίζεις πως χρειάζεται να σου τα σκάμε για να πεις που δουλεύει μια πουτάνα, τότε τι να πως ξεπερνάς και την Σαντορίνη σε γραφικότητα
 

Επισκέπτης
Τις αφήνω για εσένα ρε γίγαντα εγώ απλά ρωτάω, τώρα αν εσύ νομίζεις πως χρειάζεται να σου τα σκάμε για να πεις που δουλεύει μια πουτάνα, τότε τι να πως ξεπερνάς και την Σαντορίνη σε γραφικότητα
ευχαριστω...εισαι πολυ καλος....

σου ειπα εγω να μου τα σκασεις ? σε ξαναπροκαλω να βαλεις το ποστ που σου εστειλα...για να γινεις μια κ καλη ρομπα...γιατι δεν καταλαβαινεις αλλιως...αυτο που βγαζει το πουλακι σου πλημυρισε το μυαλο σου κ δν κατανοεις πληρως τα γραφομενα...

και επαναλαμβανω....πως εσυ εχεις φαει κολλημα με την πουτανα...κ συνεχιζεις να ασχολεισαι...
 

lemonias

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
...μια ερωτηση θα σου κανω κ αν θελεις μου απαντας....

Μπορεις να σεβαστεις το οτι δεν γουσταρω να πω που δουλευει η κοπελα ή οχι ?

Το οτι δεν απαντησα καν στο ποστ ποσο μαλλον στο πμ σου...νομιζω δειχνει τις προθεσεις μου...ετσι δεν ειναι ?

Μερικα ατομα δεν εχετε δωσει ουτε μια πληροφορια στο φορουμ για στριπ...ουτε ενα ποστ ενημερωσης...ουτε καν ενα ποστ χαβαλε για στριπ....κ ζητατε μονο πληροφοριες...
Δηλαδη...εμεις που χαλαμε τα € μας γενικα ειμαστε μαλακες ?
Δηλαδη...εμεις που ξοδευουμε € για να βρουμε μια παλια γκομενα που καποτε ειδαμε...ειμαστε μαλακες ?

Να θυμασαι...το τσαμπα κ οι μαλακες πεθαναν καιρο τωρα...

Να σαι καλα...

Αυτό ήταν που μου έστειλες τι να πω δηλαδή τώρα με έκανες ρόμπα!!!
Ρε αδερφέ δεν υπάρχει μεγαλύτερη ρόμπα από εσένα με αυτό που μου έστειλες
 

Επισκέπτης
μπραβο....σου ζητησα λεφτα ή δεν ξερεις να διαβαζεις ?

βλεπεις πουθενα γραμμενο το να σου ζηταω λεφτα για να σου πω που δουλευει η γκομενα που ψαχνεις ?

αντε καλο βραδυ κ περαστικα...κ οταν γινεις καλα κρατησε μου θεση για το κερασμα...
 

lemonias

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Καλά από όλα όσα είπα τα λέφτα συγκράτησες; Ρε γραφικέ θα μπορούσες απλά να πεις ότι δεν στο δίνω, το κύρηγμα για λεφτά που έχεις χαλάσει και τις πληροφορίες που έχεις δώσει που κόλαγε; Άντε ρε μπράβο να σε κάνουμε και πρόεδρο για την βοήθεια που έχεις προσφέρει στους μπουρδελιάριδες!!!
Πρέπει πάντως να καταλάβεις ότι δεν κάνεις κάτι σπουδαίο μην το πάρεις και πάνω σου. Για πουτάνες ξέρεις (οπότε δεν πρέπει να έχεις και γκόμενα) δεν ξέρεις για πυρηνική φυσική
 

Επισκέπτης
Καλά από όλα όσα είπα τα λέφτα συγκράτησες; Ρε γραφικέ θα μπορούσες απλά να πεις ότι δεν στο δίνω, το κύρηγμα για λεφτά που έχεις χαλάσει και τις πληροφορίες που έχεις δώσει που κόλαγε; Άντε ρε μπράβο να σε κάνουμε και πρόεδρο για την βοήθεια που έχεις προσφέρει στους μπουρδελιάριδες!!!
Πρέπει πάντως να καταλάβεις ότι δεν κάνεις κάτι σπουδαίο μην το πάρεις και πάνω σου. Για πουτάνες ξέρεις (οπότε δεν πρέπει να έχεις και γκόμενα) δεν ξέρεις για πυρηνική φυσική

Εστειλες...

1.
Άντε ξόδεψε τα λεφτά σου όπως ο ίδιος λες και μην λες τίποτα για να μην σου γαμήσουμε τις γκόμενες!!!
2.
Τις αφήνω για εσένα ρε γίγαντα εγώ απλά ρωτάω, τώρα αν εσύ νομίζεις πως χρειάζεται να σου τα σκάμε για να πεις που δουλεύει μια πουτάνα

Μαλλον εσυ εχεις μεγαλο προβλημα...---ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ? ----
Μια ερωτηση...εκει στο σπιτι σου,οταν μενεις μονος...ακους τπτ περιεργους ηχους ? Αν ναι,μην ανησυχεις...εξωγηινοι ειναι....

Υ/Γ--->το κηρυγμα πηγαινε στο οτι ζητησες 1 φορα με καλο κ κοσμιο τροπο κ σαν κλαμμενη πουλαδα πληροφορια για την Τζοανα...κ την 2η που εστειλες πμ...μου το επαιξες νταηλικι κ τουπε κ μαλακιες...ενιωσες ή οχι ακομη ?

Υ/Γ--->Στα @@ μου για τη βοηθεια...το ιδιο κ οι μπουρδελιαρηδες...1-2 ατομα εκτιμω εδω μεσα...κ γραφω για την πλακα μου οταν δεν εχω τι να κανω...δεν κανω για προεδρος

Υ/Γ--->Δεν κανω τπτ σπουδαιο....το ξερω...εκτος σαιτ τα σπουδαια...Για πουτανες δεν ξερω...Γκομενα εχω-δεν εχω...δεν το ξερεις...κ μαλλον δεν σε αφορα...εκτος κ αν την πηδαμε παρεα κ δν το πηρα πρεφα....Οσο για το αν ξερω πυρηνικη φυσικη...ουτε κ αυτο το ξερεις...οποτε μαλλον ηρθε η ωρα να σωπασεις...κανε τη μαριονεττα...πουλα κανενα λεμονακι στη λαικη σου κ κοψε τη μαλακια...
 

lemonias

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Τι να κόψω ρε γραφικέ και επειδή από την απάντηση παίρνεις αυτά που σε συμφέρουν εγώ σε αυτό το ηλίθιο και γεμάτο κύρηγμα μήνυμα απάντησα με αυτό (Σιγά ρε αδερφέ δεν σου ζητήσαμε και δανεικά μην το παίρνεις και επάνω σου που ξέρεις το που δουλεύει μην τρελαθούμε κιόλας ακούς εκείς τσάμπα πληροφορίες δεν έχει... Την επόμενη φορά πες μου και το λογαριασμό σου να σου στείλω κανά φράγκο, επειδή μου είπες το που δουλεύει μια πουτάνα άντε μαλάκα)άντε περαστικά και μην το παίζεις πολύ γιατί ήδη σου έχει αφήσει κουσούρι...
ΥΓ. Πάλι καλά που δεν είμαι στα δύο άτομα που εκτιμάς από το site, σκέψου πως θα είναι και αυτά ρε πούστη μου!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Πολύ καλά είναι μεγάλε και κοίταξε μάζεψε τα λόγια σου.
Άμα έχεις πρόβλημα με κάποιον μη μπερδεύεις άλλους. Αν ο mclein δε θέλει να σου δώσει πληροφορίες δικαιώμα του, εγώ θα σου έδινα, τώρα όχι. Τι πρόβλημα έχεις;
 

lemonias

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Ρε αδερφέ τι σχέση έχεις δεν κατάλαβες τι μου απάντησε; Μια απλή ερώτηση του έκανα και το έπαιξε κονιόρδος μην τρελαθούμε κιόλας. Και ποιον μπέρδεψα τώρα δηλαδή;
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Εμένα. Και αν δε σου άρεσε η απάντηση του στείλτου pm και μην ανακατώνεις άλλους
 

lemonias

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Εσένα δεν σε ξέρω καν και δεν με ενδιαφέρει να σε μάθω κιόλας εγώ αρχικά πμ του έστειλα και αυτός μου απάντησε στο θέμα τι να κάνω δηλαδή την κότα;
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Κάνε ότι θες, δε με νοιαζει πολύ. Άμα δεν ήσουν νεος θα ήξερες με ποιους μιλάει ποιος πριν πας και γράψεις ότι σου κατέβει
 

lemonias

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Τι έγραψε δε αδερφέ μην τρελαθούμε; Δηλαδή επειδή ο καθένας έχει περισσότερο χρόνο στο Site θα μπορεί να το παίζει και νταβατζής;
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Να στο κάνω πιο λιανά επειδή κάνεις ότι δεν το καταλαβαίνεις. Έγραψες για τη παρέα του mclein χωρίς να ξέρεις κανέναν. Το μεταξυ σας θέμα θα μπορούσε να μείνει έτσι στο finale
 

lemonias

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Καλά ρε αυτό σε πείραξε; Τι με νοιάζει εμένα η παρέα του mclein αυτό το είπα γιατί είχε γέλιο αυτό περί ανθρώπων που εκτιμώ το θέμα είναι όποιος έχει πληροφορίες να δίνει τώρα αν ο καθένας θέλει τις πουτάνες για την πάρτη του καλά κάνει, αλλά μπορεί απλά να απαντάει με ένα όχι και να μην πρήζει του καθένα τα αρχίδια με σοφιστίες και κυρήγματα, απλά είναι τα πράγματα. Αν μου έλεγε απλά ένα "δεν σου το δίνω" δεν θα το συνέχιζα με τίποτα όσο για τους φίλους του δεν έχω κανένα πρόβλημα, δεν ξέρω κανένα και δεν καίγομαι να μάθω
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Τότε να μην έθιγες. Για το θέμα τώρα και κλείνω. Ο mclein, επειδή τον ξέρω καιρό, δεν το έκανε επειδή τις θέλει για τη πάρτη του :2funny:, αλλά για του λόγους που περιέγραψε έστω και με παραπάνω λέξεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom