Νέα

Lost strippers!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
η αννέτα του gold που είναι?το απίστευτο αυτο πλασμα χαθηκε ξαφνικα και αφησε πίσω της δυσαναπληρωτο κενο! :jerking: :jerking: :jerking:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
Ρε παιδια μπας και εχει δει κανεις κανεις την ελενα και την ευα που δουλευανε εδω και 3-4 χρονια στις μουσες?
 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδες εκλεισε το τουτι φρουτι εδω και κανα μηνα και ψαχνω να βρω την νατελα.ψηλη ξανθια ισιο μαλλι ,γαλανοματα,λεπτη,με στηθος 2αρι,και μακρια ποδια...μηπως την μπανισατε σε κανα μαγαζι αλλο?

Ειναι στο EROTICA απο τοτε που εκλεισε το tutti-frutti.
Παρεπιμπτόντως σε λιγες μερεσ ανοιγει παλι το tutti αλλα δεν ξερω με τι δυναμικο και τι προγραμμα
 

carnival

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2007
Μηνύματα
52
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

Η Έλενα που ήξερα εγώ από Μούσες ήταν μια μαυρομάλλα ρωσίδα. Από Kaliningrad. Απ' όσο ξέρω πρέπει να έχει σταματήσει γενικά τη δουλειά γιατί τελευταία φορά θυμάμαι που μου είχε πει ότι είχε κάποια προβλήματα και το σκεφτόταν να σταμάταγε. Αν είναι αυτή που ψάχνεις, για να βεβαιωθείς στα σίγουρα όταν ξαναπάς Mousses κάνε έναν κόπο και ρώτησε την Ζανέτ για την Έλενα. Τότε ήταν κολλητές μιας και είναι και οι δύο από την ίδια πόλη.

Να ρωτήσω κι εγώ:

Ξέρει κανείς που βρίσκεται η Βερόνικα που δούλευε και εκείνη στις Μούσες? [ακόμα πιο παλιά ήταν στο Lido]. Ρωσίδα, ξανθιά με γαλάζια μάτια. Κάπου από την Σιβηρία ήταν. Εξαφανίστηκε από το Μούσες πριν δυο χρόνια περίπου. Αυτή η Βερόνικα που αναφέρεται ότι δουλεύει στο Baby Gold ξέρει κανείς να μου πει πως μοιάζει?

Ευχαριστώ
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου.για τη βερονικα λυπαμαι πολυ αλλα δεν ξερω που ειναι.την ευα τη θυμασαι καθολου?
 

carnival

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2007
Μηνύματα
52
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

Δεν μου λέει κάτι το όνομα. Λογικά θα την ξέρω αλλά το Εύα δεν μου λέει κάτι. Αν δώσεις λεπτομέρειες ίσως κάτι να μπορεί να γίνει.

Και κάτι ακόμα:

επειδή την Βερόνικα την ψάχνω καιρό και έχω κάνει κάτι γύρες μήπως την πετύχαινα κάπου θα ήθελα να παρακαλέσω όλους εδώ μέσα αν μάθουν ότι δουλεύει σε κάποιο strip show μια Βερόνικα να το γράψουν κάπου στο forum. Δυστυχώς δεν μπορώ να συνεχίσω το ψάξιμο γιατί αύριο πετάω για Ουαλία όπου και θα λέιψω για ένα χρόνο και βλέπουμε. όσο για το τι παίζει εκεί στην Ουαλία θα φροντίσω να κρατώ ενήμερο το site στα αντίστοιχα topics.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
φιλε carnival ελαβες το pm που σου εστειλα για τη βερονικα?αν οχι την ειχα πετυχει πριν απο διμηνο περιπου στο grand ritorno στη μιχαλακοπουλου
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Μάγκες ως βυζολάτρης είμαι συντετριμμένος από την απώλεια της αγαπημένης μου Βικτώριας του Baby Gold.
Ξέρει κανείς που βρίσκεται;
 

peter_meli1970

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα ειδε κανεις τη Μαργαριτα απο το BabyO στο υπογειο πουθενα ? Δεν μπορει να ανοιξε η γη και να την καταπιε !!!  Δυστιχος εγω δεν μενω Αθηνα για να κανω εξορμιση, οποτε μαγκες, πρεπει να βοηθησετε στην αναζητηση. Και οποιος τη βρει, 1 ποτο και 2 χορους κερασμενα απο μενα !!!!!!  :dancing:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Και εγω ρε παιδια ψαχνω την Αντζυ απο Πολωνια που δουλευε Μουσες και μετα Baby O Πειραιως ???? / ξανθια,με κορμι φιδισιο .....
 

lemonias

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Για σας συναγωνιστές εγώ πάλι ψάχνω την Τζοάνα ήταν η απόλυτη καύλα (δούλευε στις Μούσες), τετοιο φραπέ (και δεν πίνω και καφέ), δεν έχεται απολαύσει :rockon:, επίσης αναζητώ (Ερυθρός Σταυρός έχει γίνει το site) και μια Σέρβα που δούλευε στο Dols στη Βάρη έπαιρνε όλο το δάκτυλο στον κώλο :dancing: ήταν κάτι το ξεχωριστό συνάδερφοι
 

Επισκέπτης
Για σας συναγωνιστές εγώ πάλι ψάχνω την Τζοάνα ήταν η απόλυτη καύλα (δούλευε στις Μούσες), τετοιο φραπέ (και δεν πίνω και καφέ), δεν έχεται απολαύσει :rockon:
κοιταξε εκει που δουλευε πριν την μεταγραφη προς Μουσσες....πρεπει να επεστρεψε...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
δηλαδη Mclein προς τα που να κοιταξουμε = Τζοανα και εμεις οι αδαεις ????
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Τελικα ειδε κανεις τη Μαργαριτα απο το BabyO στο υπογειο πουθενα ? Δεν μπορει να ανοιξε η γη και να την καταπιε !!!  Δυστιχος εγω δεν μενω Αθηνα για να κανω εξορμιση, οποτε μαγκες, πρεπει να βοηθησετε στην αναζητηση. Και οποιος τη βρει, 1 ποτο και 2 χορους κερασμενα απο μενα !!!!!!  :dancing:

the earth opened and swallow margaret!
 

lemonias

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά ρε Υπουργέ ξέρεις για Τζοάνα; Ανα ναι πες κάτι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom