Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Κανα αλλο νεο??? Βελτιωθηκε το σοου (δλδ βαλανε σοου στην πιστα με δονητες,λεσβιες κλπ...) ή τα ιδια σκατα ειναι???
Αξεχαστο μου εχει μεινει ενα λεσβιακο σοου με Κλειω και μια σκουροχρωμη αγρια λατινοαμεικανα νομιζω!!!
Κανα νεο απο Κλειω??? Ειναι ακομα εκει??? (Απορω τετοιο ΤΑΛΕΝΤΟ πως ειναι ακομα εκει...)
 

mass destraction

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
29
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
O BAΣΙΛΙΑΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΣΤΟ ΘΡΟΝΟ ΤΟΥ.

Επιτέλους το Lido Palace που όλοι ξέρουμε και αγαπήσαμε είναι πλέον γεγόνος. Πήγα στο μαγαζί δύο μέρες σερί Παραμονή και ανήμερα Χριστούγεννα. Είδα περίπου 30 γκόμενες η μία καλύτερη από την άλλη. Δεν ήξερα που να πρωτοκοιτάξω. Από τις πρώτες μούρες οι Αλεξία, η Κλειω (επανεμφάνιση μετά από ένα χρόνο), η Γκαμπριέλα και ένα καινούργιο καυτό μωρό η Ρωξάνα που ήταν στο Cleopatra (αν έφυγε και αυτή από το Cleopatra, τότε το μαγαζι πάει για φούντο, ήταν το μοναδικό καλό μώρο εκεί μέσα). Δυστυχώς η super star Vanessa ήταν άρρωστη.

Γενικά το μαγαζί ήταν γεμάτο, πολύ καλό κλίμα, τα γκαρσόνια άψογα, το dj pierros κορυφαίος για μία ακόμα φορά(μπορεί στο φόρουμ να φέρθηκε μαλακισμένα αλλά αυτό δε σημαίνει ότι είναι εκπληκτικός dj). To μόνο κακό ήταν το ΄δωρο στις τιμές, γιατί έπρεπε να ψάχνουμε ψιλά.

Από τη στιγμή που το Lido επέστρεψε όπως οφείλει τα υπόλοιπα μαγαζιά πρέπει να αρχίσουν να τρέμουν

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

mass destraction

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
29
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
εεεε.... τις μαλακιες ποτε δε τις εκοψαν. ειδικα αυτός ο κλασσικος γερος στη πορτα
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
το αρχοντικο μαγαζι του 1981 ανεκαψε ,εβγε Μασ ντιραξιον πολι καλα νεα
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
η Κλειω (επανεμφάνιση μετά από ένα χρόνο)
Λιγοτερο απο ενα χρονο πριν που πηγα ηταν εκει παντως...

εεεε.... τις μαλακιες ποτε δε τις εκοψαν. ειδικα αυτός ο κλασσικος γερος στη πορτα
Αν οταν λες "γερος" εννοεις τον 40-50αρη αρχισερβιτορο, τοτε, ναι ειναι αρχιδι και κλεβει 2ευρα  :knuppel: :knuppel:
Αλλα ο γερος ο 60-70αρης στον προθαλαμο που πληρωνεις εισοδο τα σπαει!!!
 

mass destraction

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
29
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Για τη Κλειώ όταν λέω ένα χρόνο εννοούσ περίπου. Από το Πάσχα για την αλήθεια είχα να τη δω εκεί. Πάντως όπως και να έχει η κοπέλα ματώνει για το ψωμάκι της.

Όσον αφορά τους γέρους ότι είπες συμφώνω. Κατάλαβες για ποιον λέω. Όχι αυτόν έξω. Αυτός είναι γαμώ τα παιδιά. Ο άλλος με τη σκατόφατσα. Μόλις μπαίνεις στο μαγαζί κάθεται συνέχεια στη πόρτα. Έχει κλέψει αυτός ανυποψίαστα αθώα παιδάκια έα σωρό.
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Για τη Κλειώ όταν λέω ένα χρόνο εννοούσ περίπου. Από το Πάσχα για την αλήθεια είχα να τη δω εκεί. Πάντως όπως και να έχει η κοπέλα ματώνει για το ψωμάκι της.

Όσον αφορά τους γέρους ότι είπες συμφώνω. Κατάλαβες για ποιον λέω. Όχι αυτόν έξω. Αυτός είναι γαμώ τα παιδιά. Ο άλλος με τη σκατόφατσα. Μόλις μπαίνεις στο μαγαζί κάθεται συνέχεια στη πόρτα. Έχει κλέψει αυτός ανυποψίαστα αθώα παιδάκια έα σωρό.

Ναι σαν κι εμενα ανυποψιαστα :idiot: :idiot: :idiot:
Αλλα μονο μια φορα... Την επομενη τα ζητησα και δε με επεισε η ερωτηση του "Τι να το κανεις το 1 ευρω??Να παρεις τσιχλες??"
Μας πιανει πανω στην καβλα ο πουστης που πας για πριβε ή κατι τετοιο και λες "Δε γαμιεται και το 1 ευρω, βαλτο στον κωλο σου"

Θυμαμαι μια φορα που ειχε ριξει μια καημενη μαυρη τη μπυρα μου πανω στο τραπεζι και ειχε ερθει αυτος να καθαρισει και καλα... Το τι χριστοπαναγιες ειχε φαει η μαυρη και ειχε ριξει γενικοτερα δε λεγεται... Καλυτερα να μην ερχοταν!! Ουτε πανω του να την ειχε ριξει την μπυρα!!!

Τι γνωμη εχετε γιαυτους που σκανε μονοι τους στο Λιντο (μιας και "Λιντο" ειναι το θρεντ)?? Αν καποιος παλιος φιλος εχει ορεξη για χαβαλε ας αναφερει τις κατηγοριες των ανθρωπων που σκανε Λιντο :grin: :grin: :grin:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Λοιπον μολις γυρισα απο Λιντο... Ενα εχω να πω... Παρατηστε τα ολα και τρεχτε στην Stacy (εκτος βεβαια και αν ειναι ο θρυλος, η Κλειω εκει)... Μαυρη, θεικο, σφικτο σωμα, τελειο, φυσικο στηθος... Να'στε προετοιμασμενοι!! :cool2:

edit: ή ισως τη λεγανε κ Tracy... Δε θυμαμαι...
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Γιατί λες για τη TRacy? Επειδή φτιάχνει καλό φραππέ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Γιατί λες για τη TRacy? Επειδή φτιάχνει καλό φραππέ?

Και  όχι  μόνο .
Vitsi
Είσαι  παρτάκιας  και  δεν  τα  λές  όλα  του  παιδιού .
Με  προσοχή  όμως  διότι  έχει  μακρόχρονη  θητεία  σε μεγάλες  κατηγορίες και ως  εκ  τούτου  τινάζει  άνετα  τη  μπάνκα  στον  αέρα .
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Και  όχι  μόνο .
Vitsi
Είσαι  παρτάκιας  και  δεν  τα  λές  όλα  του  παιδιού .
Με  προσοχή  όμως  διότι  έχει  μακρόχρονη  θητεία  σε μεγάλες  κατηγορίες και ως  εκ  τούτου  τινάζει  άνετα  τη  μπάνκα  στον  αέρα .

Kαι επίσης έχει και μακριά χέρια.... ακόμα κλαίω το 50 euro
 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
Σε ένα lesbian show...H μια κοπέλα ήρθε κοντά μου...και με φίλησε γλωσσόφιλο...

και σήμερα μια μετά το show της πάλι ήρθε και μου λέει "εσένα θέλω"...


Υ.Γ Ούτε ωραίος είμαι ούτε λεφτά έχω.. δεν ξέρω τι παίζει ειλικρινά!


 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Σε ένα lesbian show...H μια κοπέλα ήρθε κοντά μου...και με φίλησε γλωσσόφιλο...

και σήμερα μια μετά το show της πάλι ήρθε και μου λέει "εσένα θέλω"...


Υ.Γ Ούτε ωραίος είμαι ούτε λεφτά έχω.. δεν ξέρω τι παίζει ειλικρινά!

Είναι ένα λεσβιακό σόου με δύο ξανθούλες. Η μία είναι η μάνα και η άλλη η κόρη της. Αν σε φίλησε η ποιο μεγάλη από τις δύο πήγαινε επιγόντως για πολλά μπουκώματα με αλατόνερο.
 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
Είναι ένα λεσβιακό σόου με δύο ξανθούλες. Η μία είναι η μάνα και η άλλη η κόρη της. Αν σε φίλησε η ποιο μεγάλη από τις δύο πήγαινε επιγόντως για πολλά μπουκώματα με αλατόνερο.

Mπά η κόρη !! :cheesy:

(Αισθησιακά ματάκια...και κοντό μαλλάκι είχε)

η άλλη απλώς μου κανε κόλπα.. :-
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Για ΜΠΑΤΣΕΛΟΡ που πας?Στο LIDO TO PALACE,γυναικες ομορφες πολυ ποτα σαν κεχριμπαρη και σαν θα ρθει λογαριασμος δεν σφιγγεις το ζωναρι, :2funny: :2funny:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Για ΜΠΑΤΣΕΛΟΡ που πας?Στο LIDO TO PALACE,γυναικες ομορφες πολυ ποτα σαν κεχριμπαρη και σαν θα ρθει λογαριασμος δεν σφιγγεις το ζωναρι, :2funny: :2funny:
Κι αν  πας  και  πιο πολλές  φορές  θα  πάρεις  το  παπάρι
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Παιδιά , ωραίο μαγαζάκι σχετικά , όμορφες κοπέλες ( και το Γιαπωνεζάκι με διαφορά !!!)
Περάσαμε πολύ καλά μέχρι που ζητήσαμε λογαριασμό και μας ζητάει ο τελείως αγενέστατος σερβιτόρος 140 ευρώ παραπάνω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παιδιά προσοχή στα γκαρσόνια !!!! Απίστευτοι απατεώνες !!!!! Πάνε να βγάλουν μεροκάματο εξτρά !
Τελικά του την είπαμε, τα βάλαμε κάτω και αντί ο βλάκας να ζητήσει συγνώμη απλά απομακρύνεται και λέει “καλά δώστε ότι θέλετε”.
Εγώ δεν ξαναπατάω μόνο για αυτόν το λόγο ……τα πήραμε πολύ άγρια με την παρέα μου… ακούς εκεί ο μαλάκας ήθελε να βγάλει 140 ευρώ !
Προσοχή όποιος πάει στα γκαρσόνια !!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom