Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
να ξαναπερασεισ καθε καλοκαιρι τα γραφεισ αφτα...βαρεθηκα τα ιδια και τα ιδια ...παλι σου φτενε οι γυναικεσ . η μουσικη τα παντα...οκ...τα λεμε...

Πες του τα του λεχρήτη. Το καλύτερο μαγαζί της Ελλάδος, τι λέω της Ελλάδος της Ευρώπης και όλη την ώρα ο άλλος να γκρινιάζει!!!! Εγώ πάντως θα περάσω σήμερα μια βόλτα να απολαύσω τις δίμετρες ΄Τσέχες, Ρωσσίδες και Ουκρανές επάλξεις που μόνο το Lido έχει.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290


Δόξα  και τιμή  στις  αγωνίστριες  εργάτριες  του Λίδο  Παλλάς !
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Πάντως, τα κορίτσια του Lido έχουν μνήμη ελέφαντα.

:2funny:
 

mike35

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
300
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Αν απ'όλα όσα έγραψα...αυτή η μαλακία είναι η απάντησή σας ως μαγαζί...

Περαστικά μου που είμαι μαλάκας...κ έλεγα να ξαναπεράσω...
φιλε klein  απο οτι εχω καταλαβη η αυθεντικη φωνη του μαγαζιου ειναι ο lb τωρα το ποιος ειναι αυτος  που σου απαντησε δεν ξερω αλλα υποπτευομαι οτι απο την μερια οποs μπαινης  δεξια θανε .
οσο για βανεσα απο οτι ακουσα μαλλον μαθαινη την αραβικη σε τουρ με μελαμσο μεγιστανα
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
φιλε klein  απο οτι εχω καταλαβη η αυθεντικη φωνη του μαγαζιου ειναι ο lb τωρα το ποιος ειναι αυτος  που σου απαντησε δεν ξερω αλλα υποπτευομαι οτι απο την μερια οποs μπαινης  δεξια θανε .
οσο για βανεσα απο οτι ακουσα μαλλον μαθαινη την αραβικη σε τουρ με μελαμσο μεγιστανα

Πως  περάσαμε  κολητούλη  χτες  στο ψητοπωλείο ?
Καλά ?
Ο τσιτσάνης στο  μαγαζί για  σένα  είναι !
 

Επισκέπτης
να ξαναπερασεισ καθε καλοκαιρι τα γραφεισ αφτα...βαρεθηκα τα ιδια και τα ιδια ...παλι σου φτενε οι γυναικεσ . η μουσικη τα παντα...οκ...τα λεμε...

Είσαι μαλάκας ή τον παριστάνεις ?

Βρε ούφο...είδες ΜΟΝΟ να κατηγορώ το μαγαζί ? Δεν είδες να γράφω καλά πράγματα ?

Τι να σου πω ρε καημένε...γι'αυτό το μπουρδέλο σας ήταν σαν εκκλησία...Σάββατο βράδυ...
και μόνο πίπες δεν μας κάνατε...που σας φτιάξαμε έναν τυπικό λογαριασμό...

Και ξέρεις...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΑΡΧΗ....

**Σε υπερασπίστηκα για τη μουσική...κ είπα οτι ήταν μια χαρά κ οτι ο φίλος που έκανε την κριτική ήταν ανίδεος...αλλά ούτε καν αυτό κατάλαβες ή ούτε το διάβασες...

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΝΤΑΡΙΑ ΜΑΛΑΚΑ....

Καραγκιόζη...αυτά τα πούστικα...εκεί που σε βολεύει θα τα λες....όχι σ'εμένα...και τράβα άνοιξε κανένα βιβλίο γιατί η αμορφωσιά σου είναι χειρότερη κι απο γυφτο-ρουμάνας...

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ...
 

Επισκέπτης
φιλε klein  απο οτι εχω καταλαβη η αυθεντικη φωνη του μαγαζιου ειναι ο lb τωρα το ποιος ειναι αυτος  που σου απαντησε δεν ξερω αλλα υποπτευομαι οτι απο την μερια οποs μπαινης  δεξια θανε .
οσο για βανεσα απο οτι ακουσα μαλλον μαθαινη την αραβικη σε τουρ με μελαμσο μεγιστανα

Δεν ξέρω κ δεν με νοιάζει ποιός είναι...

Στα παπάρια μου τον γράφω...ειδικά όταν με κατηγορεί χωρίς λόγο...

Ευχαριστώ για τις ινφο...για το βανεσσάκι..το πουλάκι μου δουλεύει για να με ταϊζει...
 

alexstefanos85

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Είσαι μαλάκας ή τον παριστάνεις ?

Βρε ούφο...είδες ΜΟΝΟ να κατηγορώ το μαγαζί ? Δεν είδες να γράφω καλά πράγματα ?

Τι να σου πω ρε καημένε...γι'αυτό το μπουρδέλο σας ήταν σαν εκκλησία...Σάββατο βράδυ...
και μόνο πίπες δεν μας κάνατε...που σας φτιάξαμε έναν τυπικό λογαριασμό...

Και ξέρεις...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΑΡΧΗ....

**Σε υπερασπίστηκα για τη μουσική...κ είπα οτι ήταν μια χαρά κ οτι ο φίλος που έκανε την κριτική ήταν ανίδεος...αλλά ούτε καν αυτό κατάλαβες ή ούτε το διάβασες...

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΝΤΑΡΙΑ ΜΑΛΑΚΑ....

Καραγκιόζη...αυτά τα πούστικα...εκεί που σε βολεύει θα τα λες....όχι σ'εμένα...και τράβα άνοιξε κανένα βιβλίο γιατί η αμορφωσιά σου είναι χειρότερη κι απο γυφτο-ρουμάνας...

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ...καραγκιοζησ εγω οκ αντε ρε βλακα ασχετε΄΄΄΄΄εχεισ γυναικα ρε.......
 

alexstefanos85

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλε klein  απο οτι εχω καταλαβη η αυθεντικη φωνη του μαγαζιου ειναι ο lb τωρα το ποιος ειναι αυτος  που σου απαντησε δεν ξερω αλλα υποπτευομαι οτι απο την μερια οποs μπαινης  δεξια θανε .
οσο για βανεσα απο οτι ακουσα μαλλον μαθαινη την αραβικη σε τουρ με μελαμσο μεγιστανα
κοψε τισ μαλακιεσ
 

alexstefanos85

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πες του τα του λεχρήτη. Το καλύτερο μαγαζί της Ελλάδος, τι λέω της Ελλάδος της Ευρώπης και όλη την ώρα ο άλλος να γκρινιάζει!!!! Εγώ πάντως θα περάσω σήμερα μια βόλτα να απολαύσω τις δίμετρες ΄Τσέχες, Ρωσσίδες και Ουκρανές επάλξεις που μόνο το Lido έχει.
λεχρητησ εεεεε,,,οταν με χαιρετασ κοιτασ κατω,,,,
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
γιατι εισαι τόσο επιθετικος ρε alexstefano?
Για δυο λογους:
1) Ή δεν ειναι αυτος που υπονοει οτι ειναι και μας δουλευει...
2) Ή ειναι τοσο ηλιθιος που δεν αντιλαμβανεται οτι ζει απο τα λεφτα μας και θα πρεπει να μας σεβεται...

Στην τελικη
λεχρητησ εεεεε,,,οταν με χαιρετασ κοιτασ κατω,,,,
Κλασε μας τ'αρχιδια ρε φιλε! :thefinge:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Χμ...αλήθεια, ποιος κοιτάει κάτω και βαράει υποκλίσεις όταν πληρώνουμε?

:think:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Σωστό και αυτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom