Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Λίστες να ψωνίσετε από του vassou, καλοκαιρινές εκπτώσεις :cheesy:. Αναφέρω όποιες μ' αρέσουν, με το τρόπο που μου αρέσει. Μπορείτε να με ρωτήσετε prive...κάτι συγκεκριμένο...  please :grin:
 

Επισκέπτης
Λίστες να ψωνίσετε από του vassou, καλοκαιρινές εκπτώσεις :cheesy:. Αναφέρω όποιες μ' αρέσουν, με το τρόπο που μου αρέσει. Μπορείτε να με ρωτήσετε prive...κάτι συγκεκριμένο...  please :grin:

1.Ο vasos ειναι απο αλλο ανεκδοτο...μην τον ανακατευεις.... :rolleyes:

2.Ενημερωστε με παρακαλω...για φραπε με 10€....γιατι δεν υπαρχει ουτε σαλιο...οχι €....

[youtube=425,350]Ya6WCDQwyfg[/youtube]
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
1.Ο vasos ειναι απο αλλο ανεκδοτο...μην τον ανακατευεις.... :rolleyes:

2.Ενημερωστε με παρακαλω...για φραπε με 10€....γιατι δεν υπαρχει ουτε σαλιο...οχι €....

[youtube=425,350]Ya6WCDQwyfg[/youtube]
Κυρα Μαρια δω διπλα με 1,2 μας φτιαχνει καφεδακι αμα θες ελα να σε κερασω,τα εισητηρια του μετρο δικα μου...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
1.Ο vasos ειναι απο αλλο ανεκδοτο...μην τον ανακατευεις.... :rolleyes:

2.Ενημερωστε με παρακαλω...για φραπε με 10€....γιατι δεν υπαρχει ουτε σαλιο...οχι €....

[youtube=425,350]Ya6WCDQwyfg[/youtube]

Με 30 να πώ; Με δέκα, είναι πολύ ακριβή η πληροφορία, ειδικά για όσους() δεν έχουν.....
 

Επισκέπτης
Με 30 να πώ; Με δέκα, είναι πολύ ακριβή η πληροφορία, ειδικά για όσους() δεν έχουν.....

Κοψε κατι ρε μαστορα....με 30€ παω στο συνολο...10-12.5€ το ποτο...δε βγαινω...
Καντε κατι ρε παιδια για φθηνο καφε...ΔΙΨΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Τι να κάνουμε τώρα; Μη πάρεις καφέ πλατείας καμιά βδομάδα να τα μαζέψεις
 

stripper69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Ξέρει κανείς αν η Εβελίνα είναι ακόμα στο Λίντο? Έχω καιρό να πάω και δεν ξέρω τι παίζει.Η τιμή εισόδου/χορού είναι 15/10 αντίστοιχα ή αλλαξε?
Ευχαριστώ
 

monokoloMIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Ξέρει κανείς αν η Εβελίνα είναι ακόμα στο Λίντο? Έχω καιρό να πάω και δεν ξέρω τι παίζει.Η τιμή εισόδου/χορού είναι 15/10 αντίστοιχα ή αλλαξε?
Ευχαριστώ
Οχι την πηρε η μπαλα της ανανεωσης του καταστηματος
 

stripper69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μάλιστα,κρίμα. Παίζει να είναι σε άλλο μαγαζί; Από τιμές τι παίζει στο Λίντο;
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Διαβαζοντας το τελευταιο review του Golemis για το Λιντο, μου εκανε εντυπωση πως κανενα απο τα τελευταια reviews δεν γραφει μια καλη κουβεβτα για το μαγαζι..Διβαστε και εσεις τα reviews του Golemis, Ksftlidis, sexy_seven κλπ..κλπ..

Ολοι γραφουν για χαλια σερβις..γελοιο πριβε..κλεψιμο απο τους σερβιτορους και αλλα σχετικα.

Παντα πιστευα οτι δεν γινεται "ολοι να κανουν λαθος"..Οποτε συμβαινουν δυο πραγματα..Ειτε εχω πορωθει και δεν βλεπω τα πραγματα ξεκαθαρα, ειτε αλλο σερβις κανουν στους "γνωστους" και αλλο στους "αγνωστους"..Ειδωμεν.
 

monokoloMIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
αλλά όλοι εκεί πάνε ...και απέναντι..:) :) :)

****Sorry gia ta greeklish....
Παντα σωστος,το Γκολντ ειναι καλυτερο απο το Λιντο αλλα οχι οπως παλια,
τωρα που λειπεις εχασε τον μπουσουλα του ΦΙΛΕ ΜΟΥ ο Βοθρουλακος,θα κανω οτι μπορω να τον δασκαλεψω αλλα βλεπεις με 82 IQ δεν μπορεις να κανεις και πολλα.
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
τα τραβελια απεξω συναγωνιζονται σε ασχημια τις "χορευτριες" του ιδρυματος Α-Ν-Ε-Τ-Α
ντροπη να υπαρχουν μαγαζια με τετοιο ροστερ , πραγματικα κριμα , τουλαχιστον εμεις πηγαμε προετοιμασμενοι για το χειροτερο και γελασαμε αρκετα με τα χαλια τους  :birdman:

 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
τα τραβελια απεξω συναγωνιζονται σε ασχημια τις "χορευτριες" του ιδρυματος Α-Ν-Ε-Τ-Α
ντροπη να υπαρχουν μαγαζια με τετοιο ροστερ , πραγματικα κριμα , τουλαχιστον εμεις πηγαμε προετοιμασμενοι για το χειροτερο και γελασαμε αρκετα με τα χαλια τους  :birdman:

για κανε κανα ροστερακι για να σου πω και γω...
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
φιλε πραγματικα δεν ασχοληθηκα με ονοματα , απο το ενα αυτι εμπαιναν απο το αλλο εβγαιναν
θυμαμαι μονο την αλικη , μια πατρισια τρελομπαζο, 2-3 μαυρες αθλιες (δεν τις ειχα ξαναδει), την σονια και την  λουιζα
 

Albert Speer

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Lido team @ Mykonos = Lido Palace @ Athens - απουσίες. Επικρατεί γενικά μία άλφα μυστικότητα στα ονόματα και ότι είναι/ήταν εκεί, αλλά κυρίως στο τι κάνουν/έκαναν εκεί τα πιτσουνάκια. Μην κάνετε τους χαζούς τώρα, καταφέραμε και βγάλαμε άκρη εμείς οι άσχετοι και οι μετανάστες. Είναι δυνατόν να μην γνωρίζετε εσείς οι μόνιμοι του thread/πίνακα Stripτηζάδικα? Χρησιμοποιώ και παρατατικό , επειδή τα σκηνικά έγιναν πριν 2-3 εβδομάδες περίπου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom