Νέα

Le Cabaret

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ε δεν με καταλαβενεται tespa
οποιος ξερει για αυτην βοη8αει
thnks.

Φίλε μου κοίτα να δεις.Σέβομαι απόλυτα το γεγονός ότι την έχεις ερωτευθεί τη γκόμενα! Την είχα πατήσει και εγώ παλαιότερα με μια Ρωσίδα τη Σβιέτα που μου πουλούσε αγάπες και τέτοια και μετά εξαφανίστηκε και εννοείται πως εν τω μεταξύ δεν είχε βγει μαζί μου έξω ούτε μία φορά.Κινητό μου είχε δώσει,αλλά όταν έφυγε η κλήση μου προωθούνταν!

Φιλική συμβουλή:Μακριά από Ρουμάνες,Βουλγάρες, Μολδαβές,Ουκρανές και Ρωσίδες.Έχουν για Θεό τους μόνο το χρήμα! Αν μου έλεγες ότι ήταν Πολωνίδα ή Τσέχα θα σου έλεγα προσπάθησέ το λίγο ακόμα.Αλλά από ΡΟΥΜΑΝΑ ΜΑΚΡΙΑ! Και μην ξεχνάς τη ρήση του Αρίσταρχου:''Ουδείς επικινδυνότερος εχθρός του ευεργετηθέντος αχάριστου!'' Σου εύχομαι ολόψυχα καλή τύχη!
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου κοίτα να δεις.Σέβομαι απόλυτα το γεγονός ότι την έχεις ερωτευθεί τη γκόμενα! Την είχα πατήσει και εγώ παλαιότερα με μια Ρωσίδα τη Σβιέτα που μου πουλούσε αγάπες και τέτοια και μετά εξαφανίστηκε και εννοείται πως εν τω μεταξύ δεν είχε βγει μαζί μου έξω ούτε μία φορά.Κινητό μου είχε δώσει,αλλά όταν έφυγε η κλήση μου προωθούνταν!

Φιλική συμβουλή:Μακριά από Ρουμάνες,Βουλγάρες, Μολδαβές,Ουκρανές και Ρωσίδες.Έχουν για Θεό τους μόνο το χρήμα! Αν μου έλεγες ότι ήταν Πολωνίδα ή Τσέχα θα σου έλεγα προσπάθησέ το λίγο ακόμα.Αλλά από ΡΟΥΜΑΝΑ ΜΑΚΡΙΑ! Και μην ξεχνάς τη ρήση του Αρίσταρχου:''Ουδείς επικινδυνότερος εχθρός του ευεργετηθέντος αχάριστου!'' Σου εύχομαι ολόψυχα καλή τύχη!
thanks man...
για σπασιμο γιατι μου κολλισε 8α παω σιμερα μια βολτα αν ειναι δεν ξερω πως 8α αντιστα8ω..
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες μου πηγα χτες δεν ηταν εκει αλλα σιμερα μαλλον 8α ειναι η αλλιως σιγουρα 8α ειναι κυριακη(μακαρι γιατι δεφτερα παω βουλγαρια για μια εβδομαδα με την δουλεια οποτε μακαρι να την δω και ασ ειναι η τελεφταια) 8α τις πω απλα οτι νιωθω.
οσο προσπαθησα να ψαρεπσω τις αλλες κοπελες που ηταν στο μαγαζι αληθεια ελεγε οτι ειναι ρουμανια και μαλιστα μια μου ειπε οτι ξερω πολλα για το μαγαζι και την λεω ειναι κακο και μου λεει ναι ειναι πολυ κακο. και τελος παντων αφτο που εγινε χτες πρωτη φορα εγινε πηρα μονο ενα ποτο αφτο για μενα και εκανα ενα double prive ε μια μαγκες δαχκυλακια μοθ τον επαιξε μεχρι και που εχισα στο χερι της!!!
δεν ξερω τι γιναιται στα αλλα με ενα double prive αλλα σφτο που εγινε δεν νομιζω να γινεται αλλου!!!
 

Επισκέπτης
ποια ειναι η γνωμη σου φιλε εκτος απο το να γελας...


εγω φιλε στην ειπα την γνωμη μου κ οχι γενικολωγωντας αλλα γνωριζοντας  τετοιες κ επειδη ειμαι κ στην ηλικια σου γνωριζω ακριβως την ψυχολογια την δικια σου αλλα κ της στριπτιτζους πουτανας που συναναστρεφεται μαζι σου....εγω στα 18 τα ειχα με 35αρα στριπτιτζου βιζιτου αλλα ειχα αναπτυξει αμυνες δεν ημουν ετσι ευαλλωτος...εσυ εισαι βουτηρο ρε συ ετσι κ την δεις θα κανεις σαν τον αλλον θα πας κ θα της γραψεις το σπιτι σου...φαινεται
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Και τι θέλεις να κάνει ρε φίλε; Αν δε είσαι κανένας που κάνει πλάκα, γιατί όλα αυτά που έχεις γράψει είναι στάνταρντ σενάριο
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Και τι θέλεις να κάνει ρε φίλε; Αν δε είσαι κανένας που κάνει πλάκα, γιατί όλα αυτά που έχεις γράψει είναι στάνταρντ σενάριο
ειναι σεναριο...
ELEOS
ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΑΦΤΟ
ε λοιπον γουσταρεω που το ζω μια ιστορια με τρελο σεναριο το τελος σιγουρα ειναι ασχημο αλλα τουλαχιστων χαιρομαι την φαση...
 

Επισκέπτης
καλα εσυ γουσταρε εμεις ομως θα γελαμε γιατι αυτα που μας λες για γελια ειναι  :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ποιο τρελλό? Δεν κατάλαβες. Αυτά που γράφεις είναι συνηθησμένο σενάριο :coffee:
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
καλα εσυ γουσταρε εμεις ομως θα γελαμε γιατι αυτα που μας λες για γελια ειναι   :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny:
εγω αερφε το βλεπω σαν μια συγκλονιστηκη εμπειρια που την ευχαριστω που το ζω τουλαχιστων θα μου γινει παθημα.
να φανταστεις ολες μου ελεγαν χτες δεν ειναι ι αγαπημενη μου εδω
:P :P
 

Επισκέπτης
για την ηλικια Των 19 που βγαινεις απο το αυγο τρελο φαινεται....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
εγω αερφε το βλεπω σαν μια συγκλονιστηκη εμπειρια που την ευχαριστω που το ζω τουλαχιστων θα μου γινει παθημα.
να φανταστεις ολες μου ελεγαν χτες δεν ειναι ι αγαπημενη μου εδω
:P :P
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εσύ είσαι για εγκυκοπαίδια λέμεε. Να σε βγάλουν σε κουκλάκια που να γράφουν, Μπαμπά μην πας στα στριπ
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Υπάρχει μόνο μια θεραπεία για σένα. vassotherapy
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom