Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (9 μέλη και 24 επισκέπτες)

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.661
Like
5.958
Πόντοι
1.406
Πολεμαει τον πληθωρισμο , εχει ταμπουρωθει σπιτι του με ολα τα φυλλαδια και μπροστα την οθονη την λιστα της ΕΛΣΤΑΤ και λεει "θα σας νικησω μουνοπανα, θα ριξω τον πληθωρισμο"

Ο ηλιθιος που παιρνει απο αυτα τα παμφθηνα που για να κανεις δουλεια σου χρειαζεσαι την διπλασια ποσότητα και παραπανω , αλλα επειδη το ψωνιζει πιο φθηνα νομιζει οτι νικησε ο πανηλιθιος
Το τελευταίο που λες ισχύει 100% για το κωλοχαρτο:confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.398
Like
13.742
Πόντοι
3.656
Πολεμαει τον πληθωρισμο , εχει ταμπουρωθει σπιτι του με ολα τα φυλλαδια και μπροστα την οθονη την λιστα της ΕΛΣΤΑΤ και λεει "θα σας νικησω μουνοπανα, θα ριξω τον πληθωρισμο"

Ο ηλιθιος που παιρνει απο αυτα τα παμφθηνα που για να κανεις δουλεια σου χρειαζεσαι την διπλασια ποσότητα και παραπανω , αλλα επειδη το ψωνιζει πιο φθηνα νομιζει οτι νικησε ο πανηλιθιος
την επόμενη φορά που θα πάω ή θα παραγγείλω θα κρατήσω την απόδειξη να του την τρίψω στα μούτρα...δεν θα έχει θέμα θα είναι τυπωμένη σε χαρτί μονού φύλου που κάνει και για φίλτρο καφέ...του δίνω και ιδέα τώρα που ακριβαίνει ο καφές να κάνει εκχύλιση τα κουράδια του :confused::confused::confused:

καλά και οι προσφορές 80% απευθύνονται σε πεινάλες που δε κοιτάνε τι παίρνουν...έχει 1 τμχ 1,20 και σε προσφορά τα 5 τμχ έχουν 6,50 :tooth: αλλά σου λέει σε ιθαγενείς απευθυνόμαστε μας παίρνει

αυτός παλεύει με τον πληθωρισμό αλλά όπως λέει και η ούρσουλα ο πραγματικός εχθρός είναι τα καρτέλ :sunglasses:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.078
Like
72.140
Πόντοι
12.756
Το τελευταίο που λες ισχύει 100% για το κωλοχαρτο:confused:

δεν εχεις popovrisaki ??

bidet-shower-popovrisaki-thlefwno-ygieinhs-580x400.jpg
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Δεν αλλάζει κανένα θέμα...το ακριβό έχει να κάνει με την αγοραστική δύναμη του πολίτη. Αλλιώς είναι ακριβώς σε σχέση ΜΕ ΤΙ???????

Γιατί στην Ελβετία που έχουν 5,8 σίγουρα δεν θεωρούνται ακριβό πράγμα.

Για να θεωρήσει ο Γερμανός που παίρνει 4Κ μισθό ακριβό το σούπερ μάρκετ....στην ίδια αναλογία με τον Έλληνα που παίρνει 1.100 και δίνει 400-500 ευρώ το μήνα στο σούπερ μάρκετ.....ο Γερμανός πρέπει να δίνει 2.000 στο σούπερ μάρκετ για να μιλάμε για την ίδια ακρίβεια. Δίνει???????

2,45 έχουν οι εισαγώμενες αν πάρεις Ελληνικές έχουν περίπου 3,00 τουλάχιστον εγώ αυτά έχω δει. Μπορώ να σου πω και εγώ για κάτι δημητριακά που η ίδια συσκευασία έχει πιο φτηνά στην Γερμνία :confused:
Mη συνεχίζεις να πιστεύεις ότι ο Γερμανός έχει πολύ μεγαλύτερη αγοραστική δύναμη από τον Έλληνα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Γιατί έχει πολύ περισσότερα έξοδα σε αλλά θέματα, στην ουσία και ο μέσος Γερμανός μόνος με ενοίκιο φυτοζωεί ενώ ένα ζευγάρι μπορεί να είναι λίγο καλύτερα και να καλύψει και κατιτις παραπάνω. Δεν είναι όπως νομίζουμε ή οπούς ήταν προ Ευρώ.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.398
Like
13.742
Πόντοι
3.656
Γιατί έχει πολύ περισσότερα έξοδα σε αλλά θέματα, στην ουσία και ο μέσος Γερμανός μόνος με ενοίκιο φυτοζωεί ενώ ένα ζευγάρι μπορεί να είναι λίγο καλύτερα και να καλύψει και κατιτις παραπάνω. Δεν είναι όπως νομίζουμε ή οπούς ήταν προ Ευρώ.
δηλαδή?

ποιος είναι ο μέσος μισθός στην Γερμανία και πιο το μέσο κόστος ζωής?

Στην Ελλάδα ξέρουμε ότι ο μέσος μισθός είναι 1100 ευρώ και το μέσο κόστος ζωής είναι 1200 ευρώ με τα εντελώς βασικά.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
δηλαδή?

ποιος είναι ο μέσος μισθός στην Γερμανία και πιο το μέσο κόστος ζωής?

Στην Ελλάδα ξέρουμε ότι ο μέσος μισθός είναι 1100 ευρώ και το μέσο κόστος ζωής είναι 1200 ευρώ με τα εντελώς βασικά.
Ξέρεις ποσό έχει ένα μέσο ενοίκιο στο Μόναχο;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.398
Like
13.742
Πόντοι
3.656
Ξέρεις ποσό έχει ένα μέσο ενοίκιο στο Μόναχο;
Όχι πες μου

μετά πες μου πόσο είναι ο μέσος μισθός στο μόναχο για να βγάλουμε άκρη

αλλιώς τι συζητάς?



εσύ ξέρεις πόσο έχει ένα μέσο ενοίκιο στην Αθήνα και ποιος είναι ο μέσος μισθός?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.078
Like
72.140
Πόντοι
12.756

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Όχι πες μου

μετά πες μου πόσο είναι ο μέσος μισθός στο μόναχο για να βγάλουμε άκρη

αλλιώς τι συζητάς?



εσύ ξέρεις πόσο έχει ένα μέσο ενοίκιο στην Αθήνα και ποιος είναι ο μέσος μισθός?
Ψάξε και θα καταλάβεις, Ίντερνετ έχεις.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.435
Like
20.264
Πόντοι
6.056
ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ , ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΟ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κατσε εδω εσυ , θα μάθεις πραγματα
Πουτσες μπλε(φιλοκυβερνητικες) θα μαθει:coffee::coffee::confused::confused::confused:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.315
Like
16.761
Πόντοι
3.556
:coffee:Προς τι ο γελωτας?:confused::confused::confused::coffee:
τυπε λογικα γελαει με διάλογο κλαουντιας ακα γουάητ ναητ ακα παρανυφακι, με σαουλ ακα γραφω σεντονια ακα ανοιγω κουβεντα με ολους μεχρι να σβήσει ο ήλιος :coffee:


ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ , ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΟ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κατσε εδω εσυ , θα μάθεις πραγματα
τύπε μη μασας εξηγησα εγω :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom