Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.109
Πόντοι
10.411
Ασχημα τα νέα για Κο Μητσοτακη .. λυπαμαι παρα πολυ ....

Μαρινακης ξεκινάει γαμησι Κυριακου , ποιος ξερει τι του εκανε ή μαλλον τι δεν του έκανε .. και θα βαζει Λαζοπουλο να κραζει απο Μεγκα Τσανελε :confused::confused:

Και εκει που δεν παιζεται σε ολη την Ελληνικη επικράτεια ουτε απο ενα καναλι τηλεόρασης κα΄τι αρνητικο για την ΝΔ , τωρα θα αρχισει το γλεντι απο τον μπαρμπαστρουμφ Λαζόπουλο :coffee:
dwpNtcl.gif
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
10
Like
1.542
Πόντοι
506
τη πρωτη οντως τη καταφερε ο μπουχεσας αφου σε λιγοτερο απο 5 χρονια κοντεψε να διπλασιασει σχεδον το εξωτερικο χρεος ,οσο ειμασταν με τη δραχμη ,κατι γινοταν κοβαμε χρημα με την αναλογη υποτιμηση βεβαια ,με το κοινο νομισμα ειμαστε τελειωμενοι ,σε λιγα χρονια οντως ειναι βεβαιαη η φανερη χρεωκοπια δυστυχως.Η Ευρωπη με κοινο νομισμα λειτουργει ως εκης ,με μηδεν εξοδα αποστολης αγοραζεις πχ μπαλες του τενις που γνωριαω λογω δουλειας ,με 110 ευρω τη κουτα ,η εδω αντιπροσωπια δεν μπορει κατω απο 130 ,και μιλαμε τιμη για τιμη για εμενα να τη παρω και μπορω να τη πουλησω μετα ? αρα τελος οι εδω θα φαληρισουν και ετσι να οι περισοτεροι ανεγοι κλπ ,λυση δεν υπαρχει και τελος το κρατος η Ελλας.
Δυστηχως δεν θα χρεωκοπησουμε επισημα. Οσοι ειναι μεγαλοι σε ηλικια ισως να θημουνται καποια βιαια γεγονοτα στο Μεξικο, γυρω στο 1983. Το Μεξικο λοιπον ηταν τοτε υπο χρεωκοποια, δεν χρεωκοπισε επισημα, να διαγραψει δηλαδη το χρεως του ή ακομα και να ζητησει απο του δανιστες γεναια μειωση, το αναγνωρισε.. ηταν τοτε στην ιδια κατασταση που ειμαστε και εμεις τωρα. Δες ομως το Μεξικο τωρα.
Επιλεξαμε με την ψηφο αλλα και την αποχη το δρομο του Μεξικου, επειδη μας ειπαν ατομα σαν τον μικουλι σαν τον προκοπη σαν καποιους πασοκους και σαν καποια παπαγαλακια δημοσιογραφοι οτι διαφορετικα θα γινουμε Κουβα, αξιπιστα ατομα, ε;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Για τον Νο1 λες ;
Ο Νο2 ποστάρει βλέπω.
Τυπική σταχτοπούτα της πεθεράς. Κάνει δουλειές και γράφει στο μπου.κομ .

Έχει τουαρέγκ των 1000€ , παπάκι και panerai των 6000€ ,
Δεν πιστεύω να αμφισβητεί κανείς ότι είναι μαϊμουδιάρικο γνήσιο .
Καλως το πουτανακι μου.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.297
Like
9.333
Πόντοι
2.306
Κι εμεις ειχαμε ανησυχησει..Δεν υπαρχει και κανας αλλος μαλακας να ευχεται ψοφους σε παιδακια...
Είσαι άδικος τύπε.

Έχει προσφέρει δαντελένιες ερωτικες ιστορίες με τεμάχια από Ουγγαρία το χειμώνα που σάρωνε την Ευρώπη καθώς και πολύτιμες πληροφορίες για τους φαν του Οπτιμους Πραιμ
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Είσαι άδικος τύπε.

Έχει προσφέρει δαντελένιες ερωτικες ιστορίες με τεμάχια από Ουγγαρία το χειμώνα που σάρωνε την Ευρώπη καθώς και πολύτιμες πληροφορίες για τους φαν του Οπτιμους Πραιμ
Καλυτερες απο την ερωτικη ιστορια στο Πουντα μπιτς μπαρ της Παρου;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.285
Κριτικές
1
Like
35.310
Πόντοι
6.256
Πως παει ο γαμος του κασέ;
Του ευχήθηκε ο γουρλής;
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.297
Like
9.333
Πόντοι
2.306
Καλυτερες απο την ερωτικη ιστορια στο Πουντα μπιτς μπαρ της Παρου;
Δεν την έχω διαβάσει αυτή. Θυμάμαι μόνο κάτι δάχτυλα , τον μετατρον και κάτι πρωινά δυο χιλιάδων θερμίδων με πρωινό πήδημα και μετά τέλος
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Δεν την έχω διαβάσει αυτή. Θυμάμαι μόνο κάτι δάχτυλα , τον μετατρον και κάτι πρωινά δυο χιλιάδων θερμίδων με πρωινό πήδημα και μετά τέλος
Αν μου πεις πως δεν ξερεις ουτε την ιστορια που ξεμεινε απο φραγκα με τη βιζιτα και πηρε τηλεφωνο τη μανα του να του παει χρημα στο πορνοξενοδοχειο θα σκισω τα πτυχια μου τυπε.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.297
Like
9.333
Πόντοι
2.306
Αν μου πεις πως δεν ξερεις ουτε την ιστορια που ξεμεινε απο φραγκα με τη βιζιτα και πηρε τηλεφωνο τη μανα του να του παει χρημα στο πορνοξενοδοχειο θα σκισω τα πτυχια μου τυπε.
Υπερβολή , δεν το πιστεύω αυτό.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.295
Like
13.636
Πόντοι
3.656
Αν μου πεις πως δεν ξερεις ουτε την ιστορια που ξεμεινε απο φραγκα με τη βιζιτα και πηρε τηλεφωνο τη μανα του να του παει χρημα στο πορνοξενοδοχειο θα σκισω τα πτυχια μου τυπε.
:tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.297
Like
9.333
Πόντοι
2.306
Οπως σου το γραφω.
Τον είχα απλά για καφρο , αλκοολικό που ρίχνει κατάρες (και εγώ είμαι) και χωριάτη που νομίζει πως είναι αριστοκράτης.

Αλλά τελικά μάλλον είναι εντελώς πάτος

«Έλα μάνα φέρε λεφτά να πληρώσω την πουτανα»
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Τον είχα απλά για καφρο , αλκοολικό που ρίχνει κατάρες (και εγώ είμαι) και χωριάτη που νομίζει πως είναι αριστοκράτης.

Αλλά τελικά μάλλον είναι εντελώς πάτος

«Έλα μάνα φέρε λεφτά να πληρώσω την πουτανα»
Και σα να μην έφτανε αυτό, ένιωσε και την πελώρια ανάγκη να το μοιραστεί μαζί μας. :tooth::tooth::tooth:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.700
Κριτικές
90
Like
36.260
Πόντοι
25.467
@alex7

Χρόνια πολλά για την ονομαστική σας εορτή, Μεγαλειότατε.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.708
Πόντοι
6.515

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.297
Like
9.333
Πόντοι
2.306
Και σα να μην έφτανε αυτό, ένιωσε και την πελώρια ανάγκη να το μοιραστεί μαζί μας. :tooth::tooth::tooth:
κρίμα. Τώρα καταλαβαίνω γιατί κάνει παρέα με τον παρθένο της καρδιάς μας σαντμαν
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Ασχημα τα νέα για Κο Μητσοτακη .. λυπαμαι παρα πολυ ....

Μαρινακης ξεκινάει γαμησι Κυριακου , ποιος ξερει τι του εκανε ή μαλλον τι δεν του έκανε .. και θα βαζει Λαζοπουλο να κραζει απο Μεγκα Τσανελε :confused::confused:

Και εκει που δεν παιζεται σε ολη την Ελληνικη επικράτεια ουτε απο ενα καναλι τηλεόρασης κα΄τι αρνητικο για την ΝΔ , τωρα θα αρχισει το γλεντι απο τον μπαρμπαστρουμφ Λαζόπουλο :coffee:

Αμα δεν κανει καμιά χοντρη μαλακία ο Λαζόπουλος .. ποσο μεγάλη πια να κάνει ενω εχει απλοχερα καθημερινά μαλακίες της Κυβερνησης ( κατι Αδωνη , κατι Σκερτσο κτλ ) για να τα καλυψει , θα γίνει μεγάλο γλέντι


Ετοιμαστείτε για Εισαγγελέα , ερευνες , ειδικά αυτη η καμπια η Αδειλίνη να την βαλουν σφηνα τα κυκλωματα της Κυβερνησης για , παιδεραστία , φοροδιαφυγές , τιποτα βίτσια σεξουαλικά κτλ , του Λαζόπουλου :rockon::rockon:
Σιγουρα θα εχει παρακολουθήσει ο Κος Κυριακος καμια 100 ωρες προιόν υποκλοπής τηλεφωνικων συνδιαλέξεων του Λαζόπουλου :rockon::rockon:

Αντε για να εχουμε και κατι να περνάμε τον χειμώνα :rockon::rockon:
Που το είδες τύπε αυτό?

Κάτι είχε πάρει το μάτι μου αλλά ήταν παράσταση οχι εκπομπή όπως παλιά.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.073
Πόντοι
12.756
Που το είδες τύπε αυτό?

Κάτι είχε πάρει το μάτι μου αλλά ήταν παράσταση οχι εκπομπή όπως παλιά.

«Αλ Τσαντίρι Νιουζ» με τον Λάκη Λαζόπουλο – Έρχεται στην Alter Ego Media | MEGA TV

Το Mega πήρε το «Αλ Τσαντίρι Νιουζ» και η κυβέρνηση δεν θα νιώθει καλά | ΕΦΣΥΝ (efsyn.gr)

Ηδη σε μια συνεντευξη που εδωσε και ειχε γυριστει παλιά , ειχε πει οτι στην τηλεόραση δεν θελουν να παιξει , γιατι πρεπει ο κοσμος να ακουει συγκεκριμένα πραγματα σε συγκεκριμένες δόσεις ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom