Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.943
Like
22.718
Πόντοι
5.506
αυτη ειναι η αληθεια αδελφε αλλα δεν γινετε να μας περνει η μπαλα ολους ειναι αδικο
Γι αυτο σου ξαναλεω να το παρεις αλλιως κι αντι να εισαι οργισμενος με οτιδηποτε και οποιονδηποτε βαλτα με τον εαυτο σου και τους συντοπιτες σου. Και σπασε το κεφαλι σου να γυρισεις τη φαση και να γινει καλυτερος με τα σημερινα δεδομενα. Και να ψοφησει ο ΚΑΘΕ κουλης και να χεζεις τους ταφους τους ολη μερα, στο τελος δε θα σου μεινει χεσιδι απο την πεινα.
 

karlotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
142
Κριτικές
5
Like
702
Πόντοι
301
Τυπε, μαντεψε, στ αρχιδια μας η κουλα, εχουμε προσαρμοστει απολυτα και συνεχιζουμε, εαν εσυ εμαθες μονο στην κλεψια φοροαποφυγη, εμεις πλεον κοβουμε τα παντα ή σχεδον τα παντα και ετσι μπορουμε να κανουμε μελλοντικες αγορες και επενδυσεις στις δουλειες μας. Ειδικα αν προκειται καποιες φορες ακομα και για εξαψηφια ποσα. :coffee:
τυπε το εχω γραψει ξανα και ξανα παντα πληρωνα φορους δεν ειπα ποτε να μην φορολογιθω και να πληρωσω αυτο που μου αναλογει. και αλλο ΑΔΙΚΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ!!! σε τι να προσαρμοστης αν δεν βγαινει... τι δεν καταλαβαινεις? περιμενε να δεις ποσοι θα κλεισουν τα βιβλια τους με τον καινουργιο χρονο... ασε που ουτε οι μισοι δεν εχουν πληρωση τι δοσει του ιουλιου μεχρι τωρα θα παρει τα παπαρια μου η κουλα
 

karlotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
142
Κριτικές
5
Like
702
Πόντοι
301
Γι αυτο σου ξαναλεω να το παρεις αλλιως κι αντι να εισαι οργισμενος με οτιδηποτε και οποιονδηποτε βαλτα με τον εαυτο σου και τους συντοπιτες σου. Και σπασε το κεφαλι σου να γυρισεις τη φαση και να γινει καλυτερος με τα σημερινα δεδομενα. Και να ψοφησει ο ΚΑΘΕ κουλης και να χεζεις τους ταφους τους ολη μερα, στο τελος δε θα σου μεινει χεσιδι απο την πεινα.
για τον εαυτο μου για πιο λογο? για την υπερφολολογιση της κουλας? αυτος ειναι ο σφαγεας της μικρομεσσαιας ταξης αυτος μου αλλαζει την καθημερηνοτητα μου και την ζωη μου αυτον βριζω. ασε που το καταλαβε και ο ιδιος και ειπε απο τον γεναρη δεν θα υπαρχει τελος επιτιδευματος πλεον! αλλη μαλακια αυτη. και θα το καταλαβει ακομα καλυτερα με το κλεισιμο των βιβλιων απο πολλους ελ. επαλ. και απο τις δοσεις της εφοριας που δεν προκειτε να πληρωσουν γιατι πολυ απλα δεν εχουν!! δεν βγαινουν τα κουκια.. να δεις που σε λιγο καιρο θα πει οτι θα μειωσει και την προκαταβολη φορου.. αλλα θα παρει τα παπαρια μας απο 500.000 κοσμο συν οσοι εχουμε γονεις και δικη μας οικογενεια τελειωμενη ειναι η λουγκρα
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.814
Like
4.072
Πόντοι
506
455692149_486441087471017_5745833680589706637_n.jpg
Eχουν τσακωθει με τα ξυραφακια στη ΝΔ
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.013
Like
72.018
Πόντοι
12.756
βγαινει ο καθε μαλακας και πεταει ποσοστα πληροτητας , ρε τι μπουρδελο ειμαστε , οτι να ναι λεει ο καθενας.
ο αλλος εχθες λεει 73% η Μυκονος για τον 15 Αυγουστο , βγαινει ο αλλος σημερα λεει αγγιζει το 100% :tooth::tooth:

Μαζι με το φιλοτιμο στα μοναδικα χαρακτηριστικα αυτου του μπουρδελου λαου να βαλουμε και την παραπληροφορηση
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.643
Like
11.067
Πόντοι
3.656
βγαινει ο καθε μαλακας και πεταει ποσοστα πληροτητας , ρε τι μπουρδελο ειμαστε , οτι να ναι λεει ο καθενας.
ο αλλος εχθες λεει 73% η Μυκονος για τον 15 Αυγουστο , βγαινει ο αλλος σημερα λεει αγγιζει το 100% :tooth::tooth:

Μαζι με το φιλοτιμο στα μοναδικα χαρακτηριστικα αυτου του μπουρδελου λαου να βαλουμε και την παραπληροφορηση
Σε πηρε ο πονος για τις πληροτητες σημερα?
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.363
Like
20.163
Πόντοι
6.056
βγαινει ο καθε μαλακας και πεταει ποσοστα πληροτητας , ρε τι μπουρδελο ειμαστε , οτι να ναι λεει ο καθενας.
ο αλλος εχθες λεει 73% η Μυκονος για τον 15 Αυγουστο , βγαινει ο αλλος σημερα λεει αγγιζει το 100% :tooth::tooth:

Μαζι με το φιλοτιμο στα μοναδικα χαρακτηριστικα αυτου του μπουρδελου λαου να βαλουμε και την παραπληροφορηση
Για το πρωτο χαρακτηριστικο εισαι σιγουρος?:confused::confused::confused::coffee:
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.253
Πόντοι
206

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.363
Like
20.163
Πόντοι
6.056

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.013
Like
72.018
Πόντοι
12.756

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Eχουν τσακωθει με τα ξυραφακια στη ΝΔ
Είναι στην ίδια ποσότητα ΜΑΛΑΚΙΑΣ με τον καραγκιόζη Ζελέζνι: ετοιμοπόλεμοι του ΚΩΛΟΥ. Άνθρωποι που δεν έχουν κάνει απολύτως ΤΙΠΟΤΑ στην ζωή τους, το παίζου κομάντο.
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
10
Like
1.538
Πόντοι
506
Γνωριζεις καποιον πολιτικο που να βγει και να πει την αληθεια στον κοσμο?Οχι εδω στην Ελλαδα...Στον πλανητη.
Ο πολιτικοι αναφερουν τους στοχους τους, ισως να μη λενε ψεματα. Το εαν ειναι ικανοι να τα πραγματοποιησουν ειναι στην δικη σου ικανοτητα να το κρινεις.

Ελπιζω να καταλαβαινεις.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Δεν έχει κανέναν Κρητικό εκεί, που κρατάει το τσιγάρο από πίσω, να τον κάψει, να γίνει παρεξήγηση σαν τον Ελληνοκαναδό, να πέσουν φάπες;
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.667
Κριτικές
1
Like
6.740
Πόντοι
1.056
Γαμω το σπιτι των ΑΡΔ

Μας ετοιμαζουν απο τωρα νεο γοννο!

Κωνσταντινο κ ολας να τον προφερουμε.

Οχι Κωτσομητσοτάκη
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
99
Like
14.401
Πόντοι
25.186
Σε αυτη την εκκλησία εάν γινει σωματικός έλεγχος και ελεγχος ποθεν εσχες,θα βγουνε λαβράκια.:2funny::2funny::2funny:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.643
Like
11.067
Πόντοι
3.656
Ο πολιτικοι αναφερουν τους στοχους τους, ισως να μη λενε ψεματα. Το εαν ειναι ικανοι να τα πραγματοποιησουν ειναι στην δικη σου ικανοτητα να το κρινεις.

Ελπιζω να καταλαβαινεις.
Οκ..Αναφερουν λοιπον τους στοχους και εσυ πρεπει να αξιολογησεις εαν μπορουν να τους πραγματοποιησουν.
Πες μου τωρα...Ποιους μηχανισμους εχεις εσυ σαν πολιτης για να μπορεσεις να αξιολογησεις εαν μπορουν.
Μερικα τυχαια παραδειγματα..Βγηκε ο τσιπρας και ελεγε θα σκισω,θα καταργησω,θα τους γαμησω ολους,θα μας παρακαλανε...Αυτος ηταν ο στοχος του...
Βγηκε ο κουλης και ελεγε τωρα ριχνουμε το βαρος στην υγεια,στην παιδεια και στην ασφαλεια....Αυτος ηταν ο στοχος του..

Στον Ελληνα φιλε ειναι να μη ταξεις...απαξ και του εταξες το εκανε κορδονι και το περασε στον λαιμο του...δε πα να γαμιεται ο πλανητης γυρω του και αλλοι 7 πλανητες απο πανω...εμενα μου εταξες???ε θα μου το κανεις αλλιως εισαι αχρηστος και παω στον επομενο που θα μου ταξει..
Σαν τον αλλο τον επιστημονα χθες εδω...Εκλεβε 30 χρονια(πληρωνε φορους ΑΛΛΑ αυτους που "ηθελε" και οσα ηθελε) και τωρα γαμωσταυριζει τον κουλη γιατι του λεει "δε γινεται ρε τυπε να ζεις με αερα κοπανιστο 20 χρονια τωρα!!!"
Σου λεει μου πειραξε την τσεπουλα ο κουλης???ε θα τον εγαμησω!!!
Και μολις βγει κανας εξωγηινος παλι και πει "λεφτα υπαρχουν" θα τρεξει να του φιλησει τον κωλο...
 

karlotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
142
Κριτικές
5
Like
702
Πόντοι
301
εντομεταξυ οσοι με εκραζαν χθες εχουν καμια 10 χρονια στο μπου πανω απο 10.000 μηνυματα και κριτικη ΚΑΜΙΑ 0 το ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΚΑΜΙΑ 0 αχαχαχαχαχα!!!!! αφραγκοι ωνασηδες αχαχαχα!!! ο βλαροκ ελεγε για κατι 6ψηφια ποσα και δεν εχει μια κριτικη αχαχαχα!! τα ιδια και ο σκουνας ο μπιρλας αχαχαχα!!! εχετε μεγαλη πλακα τελικα, αν θελετε κανα δανεικο να σας δωσω για να σπρωξετε και εσεις λιγο η να σας σπρωξουν μην ντραπειτε στηλτε μου pm και θα σας δωσω. εγω ετοιμαζομαι για δευτερο γυρο διακοπων και εχω κλεισει και ενα 2ωρακι με μια που δεν την βρισκεις και ευκολα.... καλο υπολοιπο καλοκαιριου παπατζηδες!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom