Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.567
Like
17.695
Πόντοι
3.656
Καλά οι αλήτες οι αναισθησιολόγοι δεν πάνε να δουλέψουν στο ΕΣΥ ;;;
Επιμελητής β' μισθάρα 1150€ καθαρά !

Και εξτρά επίδομα νοσοκομειακής απασχόλησης 280€ ΜΙΚΤΑ.

Και εφημερία ... 7.50€ την ώρα ... μικτά !!!!!!!

Σε 6 χρόνια που θα γίνει α' 1400€ η μισθάρα !!!!!
και 9.50 € μικτά η ώρα εφημερία ..........


Τι θέλουν πια ;
Πόσα λεφτά θέλουν ;;;

Θέλουν με 90 χρόνια δουλειά να παίρνουν διαμέρισμα του 1970 στην πεύκη 75τμ ;;;

Πόση απληστία πια ;;;

Κάθε μέρα θέλουν να τρώνε ;;;

Αχάριστοι άνθρωποι ....


Θα μου πεις οι άλλοι οι αλήτες θέλουν θέρμανση ....

λες και έχει κρύο στην ελλάδα .....
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Εστειλε ο Μητσοτακης επιστολη στη μανταμ Ουρσουλα της Ε.Ε. να τον βοηθησει με την αισχροκερδια των εταιρειων.
Περιεργο. Δεν τα εχει καταφερει να το λυσει μεχρι τωρα ο μεγαλος ηγετης; Με το καλαθι του νοικοκυριου με τα ΜΑΡΑΤΑ και ΑΒ φτηνιαρικα προιοντα, με τα τεραστια ταμπελακια στα ραφια με 5%, ολοι οι ηλικιωμενοι και υπολοιποι αναξιοπαθουντες που δεν μπορουν να αγορασουν ποιοτικα ακριβοτερα προιοντα, ειναι ενθουσιασμενοι μαζι του, με τον αγωνα που δινει κατα της ακριβειας.
Τι εγινε τωρα; Στελνει επιστολες να τον βοηθησουν κατα της ακριβειας;
Μηπως δεν τα καταφερε και τοσο καλα; Η μηπως μας δουλευει;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.306
Like
13.653
Πόντοι
3.656
δούλεμα είναι

τα έριξε στις πολυεθνικές και το παρουσίασε ως κάτι που δεν έχει εγχώριο χαρακτήρα

ξέπλυνε τους σουπερμαρκετάδες και τον middle man δηλαδή οι οποίοι ευθύνονται για την ακρίβεια και μπορούν να πάρουν μέτρα...

όταν κάτι έκπτωση -30% από την εταιρεία και το σ/μ δεν την δίνει και την κρατάει για την πάρτη του φταίει η πολυεθνική?

άσε ρε μαλάκα μητσοτάκη......
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Είσαι προφανώς εμμονικός, νευρωτικός και πανηλίθιος, αλλά δεν είσαι το θέμα μας εδώ εσύ.

Ας επιστρέψουμε στα ζητήματα του νήματος.

:—)
Η νοητική σου κατάσταση δεν σου επιτρέπει να κρίνεις ούτε να αντιλαμβάνεσαι. Οπότε άσε τα προφανή για τους νορμάλ. Εσύ δυστυχώς δεν ανήκεις σε αυτή την κατηγορία μικρό μου τρολο πόνυ.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.782
Like
7.787
Πόντοι
2.306
Η νοητική σου κατάσταση δεν σου επιτρέπει να κρίνεις ούτε να αντιλαμβάνεσαι. Οπότε άσε τα προφανή για τους νορμάλ. Εσύ δυστυχώς δεν ανήκεις σε αυτή την κατηγορία μικρό μου τρολο πόνυ.

Σου πήρε μπόλικη ώρα. Σκεφτόσουν για αιώνες τι θα απαντήσεις, ανόητε.

Ξεκόλλα τώρα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
Εστειλε ο Μητσοτακης επιστολη στη μανταμ Ουρσουλα της Ε.Ε. να τον βοηθησει με την αισχροκερδια των εταιρειων.
Περιεργο. Δεν τα εχει καταφερει να το λυσει μεχρι τωρα ο μεγαλος ηγετης; Με το καλαθι του νοικοκυριου με τα ΜΑΡΑΤΑ και ΑΒ φτηνιαρικα προιοντα, με τα τεραστια ταμπελακια στα ραφια με 5%, ολοι οι ηλικιωμενοι και υπολοιποι αναξιοπαθουντες που δεν μπορουν να αγορασουν ποιοτικα ακριβοτερα προιοντα, ειναι ενθουσιασμενοι μαζι του, με τον αγωνα που δινει κατα της ακριβειας.
Τι εγινε τωρα; Στελνει επιστολες να τον βοηθησουν κατα της ακριβειας;
Μηπως δεν τα καταφερε και τοσο καλα; Η μηπως μας δουλευει;
Ο κερατάς από τα Χανιά είναι ο πρωθυπουργός που τα τελευταία χρόνια εξυπηρετεί πιο πολύ από όλους τους ολιγαρχες ....απλώς τώρα για το θέα Αθήναι ντεμεκ στέλνει επιστολές για βοήθεια για την αισχοκερδεια για να φαίνεται καλός στους πληβείους
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
τσιμπαμε για αρχη ενα +20% στο ρευμα απο ιουνη και βλεπουμε .....θελετε και ερκοντισιον μπαγλαμαδες ,ενω δεν κανει ζεστη στην ελλαδα καλοκαιρι!
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.829
Like
4.097
Πόντοι
506
Εγω ξεροχυνω με οποιους πραγματικα καθονται και διαβαζουν ολες τις σεντοναρες με τις χαζομαρες που γραφει και πιανουν και κουβεντα μαζι του....μιλαμε για τερμα καψιμο.
Eγω νομίζω οτι ντολμας και συριζονικολακης ειναι το ιδιο πρόσωπο
Καυλωνει να τρελαινει κόσμο και να τους κάνει να ασχολούνται όλοι μαζι του
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
921
Like
837
Πόντοι
86
[...] ΥΓ. 1: ∆εν είναι σοβαρή εκείνη η κυβέρνηση της οποίας ο επικεφαλής την ώρα που παραβιάζεται η συμφωνία των Πρεσπών νιώθει την ανάγκη να πει ότι και αυτός διαφωνεί με τη συμφωνία, ή όταν υποστηρίζει λανθασμένα ότι η συμφωνία «έδωσε στους γείτονες έθνος και εθνότητα», όταν καμιά διεθνής συμφωνία δεν εμπεριέχει κάτι τέτοιο, ούτε ασφαλώς η συμφωνία των Πρεσπών, αφού μια τέτοια έννοια δεν προβλέπεται καν από το Διεθνές Δίκαιο. [...]

Άρθρο του Ν. Κοτζιά στην «Κ»: H σημασία της συμφωνίας των Πρεσπών:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Σου πήρε μπόλικη ώρα. Σκεφτόσουν για αιώνες τι θα απαντήσεις, ανόητε.

Ξεκόλλα τώρα.
Όχι απλά σε γράφω στα @@ μου και όταν δεν έχω κάτι καλύτερο να κάνω σου απαντάω χαζουτσικο..! Είπαμε είσαι χαμηλής νοημοσύνης που να το καταλάβεις.

Δύσκολα να ξεκολλήσω τώρα.... μαρεσει ο τύπος σου...μου θυμίζεις τον Γιαννάκη πολύ
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.567
Like
17.695
Πόντοι
3.656
Τρολαρε όσο θέλεις και κάνε πως δεν διαβάζεις τι γράφω δεν πειράζει. Μέσα σου όμως βράζεις καταλαβαίνω μην ανησυχείς. Όλοι την ίδια κατάληξη θα έχετε :priest:
Δεν είναι συναρπαστικό ;

Περνάς από μια βαρετή γειτονιά ... διαδρομή ... λεωφόρο ... για δουλειά ....

ΚΑΙ ΜΕΤΡΑΣ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ...

βλέπεις τη διάλυση .... άδεια .... ΕΝΟΙΚΙΑΣΤΗΡΙΑ .... πωλητήρια .... ΑΦΙΣΣΕΣ ΜΕΣΙΤΙΚΩΝ ....

Τα λουκέτα της περιόδου Σαμαρά , θα είναι χάδι μπροστά σε αυτό που θα γίνει τώρα.

Δεν θα μείνει κολυμπηθρόξυλο.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.782
Like
7.787
Πόντοι
2.306
Όχι απλά σε γράφω στα @@ μου και όταν δεν έχω κάτι καλύτερο να κάνω σου απαντάω χαζουτσικο..! Είπαμε είσαι χαμηλής νοημοσύνης που να το καταλάβεις.

Δύσκολα να ξεκολλήσω τώρα.... μαρεσει ο τύπος σου...μου θυμίζεις τον Γιαννάκη πολύ

Βρεεε, βλέπω άρπαξα εδώ ένα κολιτσίδα πουστράκο, που περιμένει ευκαιρία να μου τα γλείψει.

Λοιπόν πουστράκι, δεν σε κάνω κέφι. Ψάξε το τσουτσουνάκι σου κσι πήγαινε κατουρήσου.

Έκανες την έβδομη επιθετική παράθεση από το πουθενά, επειδή είσαι και φουλ αργόσχολος.

Δούλεψε τα κούτσα-κούτσα στο νιονιό σου, κι επανέρχεσαι πάλι.

Δεν είναι κάτι. Πουστράκο. Κολιτσίδα. Μουνοπανάκι.

;—)
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
921
Like
837
Πόντοι
86
[...] ΥΓ. 1: ∆εν είναι σοβαρή εκείνη η κυβέρνηση της οποίας ο επικεφαλής την ώρα που παραβιάζεται η συμφωνία των Πρεσπών νιώθει την ανάγκη να πει ότι και αυτός διαφωνεί με τη συμφωνία, ή όταν υποστηρίζει λανθασμένα ότι η συμφωνία «έδωσε στους γείτονες έθνος και εθνότητα», όταν καμιά διεθνής συμφωνία δεν εμπεριέχει κάτι τέτοιο, ούτε ασφαλώς η συμφωνία των Πρεσπών, αφού μια τέτοια έννοια δεν προβλέπεται καν από το Διεθνές Δίκαιο. [...]

Άρθρο του Ν. Κοτζιά στην «Κ»: H σημασία της συμφωνίας των Πρεσπών:
Και για όσους θέλουν να μελετήσουν την ίδια την συμφωνία, βλ. συνημμένο αρχείο.
 

Συνημμένα

  • Συμφωνία των Πρεσπών.pdf
    546,4 KB · Εμφανίσεις: 14

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
Δεν είναι συναρπαστικό ;

Περνάς από μια βαρετή γειτονιά ... διαδρομή ... λεωφόρο ... για δουλειά ....

ΚΑΙ ΜΕΤΡΑΣ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ...

βλέπεις τη διάλυση .... άδεια .... ΕΝΟΙΚΙΑΣΤΗΡΙΑ .... πωλητήρια .... ΑΦΙΣΣΕΣ ΜΕΣΙΤΙΚΩΝ ....

Τα λουκέτα της περιόδου Σαμαρά , θα είναι χάδι μπροστά σε αυτό που θα γίνει τώρα.

Δεν θα μείνει κολυμπηθρόξυλο.
Συμφωνώ απολύτως κ αν πριν χρόνια που το έλεγες σε έλεγα υπερβολικά,πλέον πραγματικά έχει άπειρα μαγαζιά που κλείνουν κ το διαπίστωσα κ πριν λίγο που βγήκα βόλτα στην αγορά
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.567
Like
17.695
Πόντοι
3.656
Συμφωνώ απολύτως κ αν πριν χρόνια που το έλεγες σε έλεγα υπερβολικά,πλέον πραγματικά έχει άπειρα μαγαζιά που κλείνουν κ το διαπίστωσα κ πριν λίγο που βγήκα βόλτα στην αγορά


Κι ακόμη δεν άρχισαν . Ρημαδιό θα γίνει .
ΣΤΑΧΤΗ ΚΑΙ ΒΟΥΡΒΕΡΗ.


Ψόφο . Να μη μείνει πέτρα όρθια.


Να δούμε .... το 55% των επαγγελματιών που θα απομείνουν .... θα το ρίχνουν στους γαλάζιους ;;;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.306
Like
13.653
Πόντοι
3.656
αν ήταν ο τσίπρας πάνω θα είχε φτάσει την φορολογία των επαγγελματιών και των εταιρειών 70% και τον έφκα να ξεκινά από κάνα χιλιάρικο το μήνα

οι επαγγελματίες δεν έχουν σωτηρία όλες οι κυβερνήσεις θα τους γαμάνε

όσοι κλείσουν τώρα δεν θα είχαν με σύριζα όχι ελπίδα...αλλά θα ζήταγαν σκοινί να κρεμαστούν


καλύτερα να φύγει η πλέμπα από τον ανταγωνισμό να ανεβάσουμε λίγο τις τιμές αντέχει η μεσαία τάξη :coffee:
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: j 1973

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
Κι ακόμη δεν άρχισαν . Ρημαδιό θα γίνει .
ΣΤΑΧΤΗ ΚΑΙ ΒΟΥΡΒΕΡΗ.


Ψόφο . Να μη μείνει πέτρα όρθια.


Να δούμε .... το 55% των επαγγελματιών που θα απομείνουν .... θα το ρίχνουν στους γαλάζιους ;;;
Είπε κατι σωστό κάποια εδώ μέσα ότι πάει το μοντέλο της Ελλάδας του μεσαίου επιχειρήματια
Θα γίνουμε με μεγάλες επιχειρήσεις κ υπάλληλοι τους με 800 ευρώ
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Βρεεε, βλέπω άρπαξα εδώ ένα κολιτσίδα πουστράκο, που περιμένει ευκαιρία να μου τα γλείψει.

Λοιπόν πουστράκι, δεν σε κάνω κέφι. Ψάξε το τσουτσουνάκι σου κσι πήγαινε κατουρήσου.

Έκανες την έβδομη επιθετική παράθεση από το πουθενά, επειδή είσαι και φουλ αργόσχολος.

Δούλεψε τα κούτσα-κούτσα στο νιονιό σου, κι επανέρχεσαι πάλι.

Δεν είναι κάτι. Πουστράκο. Κολιτσίδα. Μουνοπανάκι.

;—)
Ωπ εγώ δεν σε έβρισα σε τέτοιο βαθμό... αλλά δεν πειράζει...βαρεθηκα να ασχολούμαι μόνο με τον Ντολμά...!μάλλον σου πάτησα το μπλέ καλό που έχεις στο ποδαράκι σου μικρό μου τρολο χαζουτσικο πόνυ. Μπήκες στην Μαύρη λίστα με τα τρολ Γιαννάκη..
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.567
Like
17.695
Πόντοι
3.656
Είπε κατι σωστό κάποια εδώ μέσα ότι πάει το μοντέλο της Ελλάδας του μεσαίου επιχειρήματια
Θα γίνουμε με μεγάλες επιχειρήσεις κ υπάλληλοι τους με 800 ευρώ
Επειδή δεν υπάρχει καμία αντίσταση .


Μπορείς να μου πεις εδώ μέσα, όλοι οι γαλάζιοι , είναι χαμηλόμισθοι δημόσιοι υπάλληλοι , ναυάγια
και κάτι εργαζόμενοι σε στέητζ , μκο κτλ .... Μαντήλι να κλάψουν δεν έχουν .

Γιατί υποστηρίζουν αυτό το χάλι ;
Μόνο από σκατοψυχία, κόμπλεξ και βλακεία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom